Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29951) Ear001 válasza rbalint88 (#29950) üzenetére


Ear001
addikt

A MINI azért nem kisautó, csak imitálja a formája. Amúgy napi fél óra városi Cooper S jó vesekő ellen is...

(#29952) rbalint88 válasza Ear001 (#29951) üzenetére


rbalint88
addikt

3655mm, azért az kisautó. szerintem. Igen, ezért cooper lett és nem cooper s, ezt még el lehet viselni hosszútávon, bár a kicsi hibákon ráz ez is, a nagyokat viszont kimozogja.

(#29953) m3ss


m3ss
veterán

ezek a kemeny futomuvek nem valok a magyar utakra. ide rugout kell meg puha gatlo. vagy inkabb rendes utak kellenenek :DDD mar a mai modern kisautok (fiesta, corsa akarmi) futomuve is tul kemeny sztem. en is visszasirom mar a gyari futomuvet neha :)
amugy jo draga minden a minihez, de nekem is tetszik. de inkabb a regi, muteromnak volt nagyon regen. gyonyoru az a kocsi. olaszoknal is jo sokat lattam most, regit is, ujat is.

[ Szerkesztve ]

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#29954) psycroptic


psycroptic
őstag

Nincs valakinek valami bevált szalámi receptje -paprika nélküli- amit füstölési eljárással tartósítanak?

PSNID: Tomy83PS

(#29955) *Ropi* válasza psycroptic (#29954) üzenetére


*Ropi*
félisten

Végre valami érdekes téma: a p!nci meg a verdák a topic fennállása óta folyamatosan megvoltak de szalámiról Te vagy az első aki kérdez. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29956) Larry303


Larry303
addikt

(#21490) Eperkutyus @ nikon topic

Jó dolog is az tudom :)
elég sok mindent "végigvittem" már az életben, ha lehet így fogalmazni, konkrétumot nem írok most, mert nem mindenki ismer és úgy nem lenne teljes a kép...a lényeg csak az, hogy amióta megvan a gyerkőc eléggé megváltoztam és biztos, hogy nem cserélném vissza a régi életemre, ami amúgy sokkal könnyebb és mámorosabb volt :DDD -most nagyon finoman fogalmaztam...
szal a lényeg, hogy nem a nőknek magyarázkodunk (a többiek nevében is :DDD ) csak néha meg kell tenni az egyensúly érdekében, hogy megmaradjon a "családi béke" -gyerkőc nélkül nagyon más az élet na :)
ettől függetlenül élvezd - jól teszed! - csak mondom leírom, hogy egy kicsit láss a mi szemünkkel is

btw olyan nőt még nem láttam ebben a naprendszerben akinek vigyázzba állnék... -na jó egyet, vagy kettőt....- :DDD

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#29957) Freddy76 válasza psycroptic (#29954) üzenetére


Freddy76
addikt

Mi múltkor ezt csináltuk a havernál, jól berúgtunk a végére. Klassz volt. Persze még most is az, ha van neki belőle...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29958) Mercutio_ válasza *Ropi* (#29955) üzenetére


Mercutio_
félisten

Pedig szerintem ez is valami bújtatott szexuális kérdés lesz, nem véletlenül marad ki a paprika....

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29959) spanyoll válasza Larry303 (#29956) üzenetére


spanyoll
addikt

Én is ezt mondom amúgy. Nekem is van barátnő (igaz nem feleség, gyerek pedig még a holdban szerencsére), de vigyázzba én sem állok. Ha valami program van akkor megmondom, hogy az van, aztán megyek, de ez vica versa is igaz :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#29960) Balinov válasza Real_Necro (#29939) üzenetére


Balinov
félisten

???

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29961) spanyoll válasza Balinov (#29960) üzenetére


spanyoll
addikt

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#29962) Real_Necro válasza Balinov (#29960) üzenetére


Real_Necro
veterán

Spanyollnál a pont, progit kerestél ami megnyitja... :DDD :P ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29963) Real_Necro válasza Larry303 (#29956) üzenetére


Real_Necro
veterán

Már várjuk mi is a gyerkőcös időszakot (meg a bokaműtétből való felépülés végét) :B .

Bár elfogadom azt is, ha valaki szingli akar maradni, 37-38 évesen kollégám is az és élvezi az életet, bulizgat, meg több szeretőt tart... igaz van amikor 2-3 hónapig majomcsapda van, mert nem akad horogra senki, vagy csak finnyás a skac... férfiembernél igazából ez talán mindegy is, mert akár 40-50 éves korában is alapíthat családot.

Nőknél viszont egy idő után ugye ketyeg a biológiai óra. Van egy kolléganőm, aki a fent említett kollégával napra pontosan ugyanakkor született. Egoja miatt pasija csak akkor van ha ő akar és büszke arra, hogy már kapott eljegyzési gyűrűt amit el is adott... ennyi évesen viszont már nem biztos tud e vállalni gyereket, családot alapítani, látni hogy felnő a gyerek... ami szerintem egy normális élet rendje.

Szerintem, de mindenki azt csinál, amit akar. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29964) spanyoll válasza Real_Necro (#29963) üzenetére


spanyoll
addikt

Biztos nekem nincs rálátásom kölökként a dolgokra, de férfiként sem akarnék 40-45 éves korig várni a gyerekkel. Mire érettségizni megy, addigra a papa már nyugdíjba, aztán ha úgy éltem az életemet ahogy éltem, meg élem, akkor szoríthatom a seggem, hogy megérjem még az esküvőt és ne patkoljak el ideje korán, az unoka meg szerencse ha emlékszik még rám, ha teszem azt 70 évesen kipurcanok.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#29965) Real_Necro válasza spanyoll (#29964) üzenetére


Real_Necro
veterán

Igen, mi is így gondolkodunk, bár közbejött pár dolog. Igaz párom még 30 alatt, meg én sem vagyok vén, szóval nem késtünk el semmivel. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29967) Real_Necro válasza .: JuSzT :. (#29966) üzenetére


Real_Necro
veterán

13,15,16,24 nagyon kemény.

A 29-hez hasonlóban járkált egy kollégám, akkora kürtőben, hogy 1 napba került mire felszínre jöttek...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29968) Balinov válasza Real_Necro (#29962) üzenetére


Balinov
félisten

ma mar ezert megerte felkelni, hogy ne hulyen halljak meg! Koszonom a nagyerdemunek :R :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29969) psycroptic válasza Freddy76 (#29957) üzenetére


psycroptic
őstag

:R

(#29955) *Ropi*: pedig punc!t tölteni jobb szórakozás, mint szalámit... :DDD

(#29958) Mercutio_: a paprika nem a szex miatt maradt ki. Ha szex és szalámi, akkor azt mondom, hogy "vékony bélbe is lehet kolbászt tölteni"... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#29970) Studi válasza rbalint88 (#29942) üzenetére


Studi
addikt

(#29971) spanyoll válasza Real_Necro (#29967) üzenetére


spanyoll
addikt

16-osról azt hallottam, hogy évente tízen-húszon akárhány ember hal meg, mert amikor ugranak rá, akkor elvétik és leesnek :D
De vannak mindenféle őrültek, akik nem csak kiállnak rá, hanem egy létrán egyensúlyoznak, meg minden ilyesmi, tehát ez a szikla sok embert csinált már ki.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#29972) Ear001 válasza rbalint88 (#29952) üzenetére


Ear001
addikt

Végül is igen, Fiesta méret, bár vicces, hogy mekkorát nőtt:

Real Necro férfiaknál is ketyeg az a biológiai óra. Tudom, hogy vicces, hogy negyven felett, ha valamid nem fáj felébredésnél, akkor meghaltál - de így van, legfeljebb pár évvel később. És ezt én mint gyakorló apuka nagyon is megérzem, amíg tíz éve órákat kuporogtam volna a gyerek mellett törökülésban, meg rohantam volna utána, ma már a térdem jelez, a derekem mutatja, hogy csak megfontoltan, óvatosan. Szar dolog, hogy erdei túra helyett csak egy kiadós séta van, mert annyit bírok biztosan. Egy pörgős négyévesnél be kell osztani minden energiát, hogy kitartson reggeltől estig.

(#29973) spanyoll


spanyoll
addikt

Egy kis érdekesség :)

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#29974) *Ropi* válasza .: JuSzT :. (#29966) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tízeskét már linkeltem korábban valamivel kapcsolatban. :))

(#29969) psycroptic: Ez igaz, viszont a szalámi csak finom de nem idegesítő, mert nem beszél hülyeségeket. :DDD

"vékony bélbe is lehet kolbászt tölteni"---> Biológiából sosem voltam jó, de nem a vastagbél vége a végbél ami kívül van? Vagy valakinek 150+ cm hosszú a szalámija (A Wikipédia szerint a vékonybél 7-9 m, a vastagbél pedig 150 cm.)? :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29975) Freddy76


Freddy76
addikt

Tököm tele van, kislányom reggel pudingot akar csinálni, erre az anyjával csinálnak epres pudingot, amit nem szeretek. Majd anyóstól érkezik kis túrós süti, tele mazsolával, amit nem szeretek (pfejj). Majd beugrik haver, és hoz ribizlis sütit, amit, minő véletlen, nem szeretek.

Úgy döntöttem, készítek egy kis m3ssné féle madártejet, bár én levesestányérból fogom enni, nem ilyen szép tálalásban. Azt a fahéjat a képen amúgy sem értem teljesen :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29976) .: JuSzT :. válasza *Ropi* (#29974) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Remélem valami gangban címszó alatt :D

Nyelvtanból egyes:
A: vékonybél
B: vékony bél

van különbség :)

[ Szerkesztve ]

(#29977) Chapel válasza spanyoll (#29973) üzenetére


Chapel
addikt

Sokat nem ismertem, vannak szájtátósak.
Az űrhajó fellövés (ha tényleg valódi kép) a best. Hogy érzékelteti a méreteket :Y

Freddy76: Feltételezem az van ráreszelve...vagy rágd hozzá, ahogy érzed... :D

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#29978) .: JuSzT :. válasza Freddy76 (#29975) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Tiramisu ON. Ma már harmadjára :)

(#29979) *Ropi* válasza .: JuSzT :. (#29976) üzenetére


*Ropi*
félisten

Jogos. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29980) rbalint88 válasza Studi (#29970) üzenetére


rbalint88
addikt

A rozsaszin otezer volt, a fekete es ezust meg 13. Amennyit en hasznalom, boven leszarom a szinet. Kulonben is, azt mondom, az asszonyet hoztam el. Ha meg nagyon zavar, adok neki kromofag'.

Ear001: A countrymant ne keverjuk ide, nalam a ketajtos, cabrio es clubman jatszik csak, meg az a touring tanulmany, amit most a parizsi szalonon allitottak ki.

(#29981) Mercutio_ válasza rbalint88 (#29980) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nézegettem a miniket '02 - től az első 2 vicces ajánlat után 1 millásak vannak, detartok ttőle, hogy azok már kaptak bőven, meg kezdenek előjönni a zsebbenyúlós gondok :U

All:Jött ki mostanában jó akció /sci-fi BD-n, ezáltal hd-ban elérhetővé válva a kölcsönzőkben?

Freddy76 : Kösz a dolce vita linket, asszony már csinálja a sütős túrógombócot :DD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29982) Real_Necro válasza Mercutio_ (#29981) üzenetére


Real_Necro
veterán

Jött :K

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29983) aleister válasza Mercutio_ (#29981) üzenetére


aleister
veterán

Aham. :)

Edge of Tomorrow.
Meglepően jó. Csakis ajánlani tudom.
Egész jó kis popcorn mozi ez is: X-men - Days of Future Past
Mindkettő nemrég jött ki szinkronosan.

Én ezeket várom most: The Maze Runner, Jupiter Ascending

Ja, és ha még nem láttad volna, akkor kötelező: Guardians of the galaxy

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29984) *Ropi* válasza Real_Necro (#29982) üzenetére


*Ropi*
félisten

Szerintem felesleges akár csak kölcsönözni is... :N

Az EOT és az új X-Men viszont jók.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29985) Freddy76 válasza *Ropi* (#29984) üzenetére


Freddy76
addikt

Pedig minden ismerősöm, aki látta, lefosta a bokáját tőle...

Én ma este Elit alakulatot nézek, úgy döntöttem.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29986) aleister válasza Freddy76 (#29985) üzenetére


aleister
veterán

Azzal nem jársz rosszul!

Ha minimális affinitásod van a pc-s játékokhoz, akkor ajánlom mellé a Company of Heroes-t, ami amellett, hogy szvsz a legjobb RTS, hangulatban teljesen klappol a sorozathoz. A hangok, a színek, a kampány története...nagyon összecseng.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29987) Mercutio_ válasza aleister (#29983) üzenetére


Mercutio_
félisten

X-men megvolt EOT és apes tippet Kösz, galaxys őrzőit nem láttam publikus helyen normális minőségbeneés feliratot se hozzá.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29988) Balinov válasza *Ropi* (#29984) üzenetére


Balinov
félisten

erdekes, minap neztuk meg az uj xmen-t, sztem igencsak felejtos lett...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29989) Freddy76 válasza aleister (#29986) üzenetére


Freddy76
addikt

Láttam már, még régen, nőtlen koromban. Sőt, olvastam az alapjátul szolgáló könyvet is. Ambrose több könyvét is olvastam (Civil katonák, D nap, Vad égbolt), mindegyik jó, történészt létére lebilincselően ír.

PC-s játékok szintén a másik életemben voltak jelen, Half life, Jedi Academy, Medal of Honor Allied Assault, Pacific Assault, Call of Duty I-II. (kiegészítőkkel), Prince of Persia sorozat, Splinter Cell, Return to Castle Wolfenstein, és hasonlók...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29990) aleister válasza Balinov (#29988) üzenetére


aleister
veterán

Amikor azokkal a szuperrobotokkal csatáztak a mutánsok az nagyon bejött. Ezen kívül még volt pár jó pillanata a filmnek, de a többi része tényleg közepes volt.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29991) Freddy76 válasza aleister (#29990) üzenetére


Freddy76
addikt

Szoktam járni edzeni az Allee-ba, és mindig elmegyek a BestByte előtt. Ott néha leragadok, és nézem a tévéket pár percig.

Múltkor ottragadtam vagy negyedórára, és tátott szájjal néztem egy akkor égbekiáltó baromságot, hogy el sem hittem, ilyen létezhet. Valami bazi nagy robotok verekedtek bazi nagy szörnyek ellen, minden robotot két ember irányított. Az egyik robot egy hajóval vert arcon egy szörnyet... Okés, hogy csak 15 percet néztem, azt is hang nélkül, de a látottak alapján el nem tudom képzelni, hogy annak a filmnek bármi értelme legyen.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29992) Chapel válasza aleister (#29990) üzenetére


Chapel
addikt

Ahogy a 2. részben nálam a legjobb jelenet címet Nightcrawler vitte az elnöki irodában, nekem itt most értelemszerűen Quicksilver adta a konyhában :D
Amúgy ja, az előző, első előzmény film még egész jó volt, mint az eredeti 1-2.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#29993) Studi válasza Freddy76 (#29991) üzenetére


Studi
addikt

Az a Tűzgyűrű (Pacific Rim), gyászosan rossz film. :)

(#29994) Real_Necro válasza Studi (#29993) üzenetére


Real_Necro
veterán

Abban egyetlen rész volt jó, a két őrült prof ügyködése az alien agyegyesítéssel vagy mivel... :DDD

Telefonos témában egy kérdés. Hogyan tudom egy telefon memóriájából az üzeneteket átmenteni egy másik telefonra? Lecseréltem a Motorola Defy+-t egy LG G2 32GB-ra. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29995) *Ropi* válasza Freddy76 (#29985) üzenetére


*Ropi*
félisten

Így jár az aki a WC-n, laptopról egérmozizik... ;] ;) :DDD

Én tök jól aludtam rajta másfél órát 1100.-ért... :))

(#29988) Balinov: Most rájöttem, hogy nem érdemes filmekre (se :D) kommentelnem. :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29996) Real_Necro válasza *Ropi* (#29995) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem szeretem a majmos filmeket, de ha már az első részt láttam, megért egy 2 órát... tényleg egyszernézős, de egyszer megéri. ;)

No itt van egy két gondolkozós film:

Coherence

The Signal

The Man from Earth (bár ez régi)

Ezt viszont nagyon ajánlom:

A százéves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt

Szerintem nagyon jó film. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29997) Novics válasza Freddy76 (#29989) üzenetére


Novics
senior tag

Half Life zseniális játék! :D Nincsen csili-vili grafikája, ellenben óriási hangulata! Csak a végén nem tudtuk megölni a bosst. :DDD
A Return to Castle Wolfenstein is érdekes játék volt. 1-2 részre emlékszem még belőle.
Vietcong? Nálunk az az abszolút top! Hálóban rengeteget nyomtuk.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#29998) Balinov


Balinov
félisten


Sikerult vegre beuzemelni a samknowsos routert custom FW-vel. mindjart hubazzmeg a wifi sebessege

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29999) Mercutio_ válasza Real_Necro (#29994) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az igen trükkös nevű SMS backup & restore appot próbáld ki.

Balinov: Nem ütött az X-men, amolyan plusz küldetés a játékban feelingem volt, de még mindig jobb mint a Wolwerine a ninja faluval.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30000) aleister válasza Mercutio_ (#29999) üzenetére


aleister
veterán

Ááá! Az a jelenet az egyik legbutább, amit az elmúlt jó pár évben volt szerencsém látni. Értem én, hogy állati heroikusra akarták venni, de ehelyett állati cikire sikerült.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.