Hirdetés

2024. június 6., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29201) aleister válasza Novics (#29199) üzenetére


aleister
veterán

Igen, vannak benne furcsaságok, de pop-corn mozinak jó. Meg begyere a főszereplőcsaj. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29202) Real_Necro válasza t_a_m_a_s (#29194) üzenetére


Real_Necro
veterán

Azt hittem ez: [link] :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29203) aleister válasza Lassú Víz (#29175) üzenetére


aleister
veterán

Az En-magos arcok mekkora viccesek már! :)

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29204) Byk01 válasza Novics (#29199) üzenetére


Byk01
senior tag

A szír pógárháborútól függetlenek az államosok. Sőt, most ők a közös ellenség ... persze ettől még nem békültek ki, ahogy a kurdok meg a törökök sem. És akkor a zsidók (pejoratív felhang nélküli népmeghatározás) és a palesztinok még bele sem keveredtek a dologba.
Egy jó gruppenparti után egyszerűbb kideríteni, ki kivel volt és hányszor, mint ezekről megállapítani, melyik mit akar, kitől, miért és hogyan :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#29205) Chapel válasza aleister (#29203) üzenetére


Chapel
addikt

:D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#29206) *Ropi* válasza aleister (#29203) üzenetére


*Ropi*
félisten

Jó a humoruk. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29207) Lassú Víz válasza Mercutio_ (#29185) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Akkor Kósa Lajos vagy valamelyik másik nyilatkozna egyet. De ennél jóval többről van szó, és nem különböztetnek meg magán vagy céges hozzáférést.
Pár hónapja hallottam a rádióriportot, hogy néhány cég komoly erőfeszítéseket tett annak érdekében, hogy Magyarországon legyen a világon az egyik felhő tárhely központ. Azt hiszem a mai nappal le is tettek erről. Legalábbis a helyükben én biztosan így tennék.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#29208) Studi válasza Lassú Víz (#29207) üzenetére


Studi
addikt

Valóban figyelemelterelésről van szó.

"Népegészségügyi termékadót", közkedveltebb nevén chipsadót vetnek ki az alkoholtartalmú italokra. :U

(#29209) rbalint88 válasza Studi (#29208) üzenetére


rbalint88
addikt

apicsába.

(#29210) Lassú Víz válasza Studi (#29208) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Hát kinek mi fáj jobban. Saját főzésű pálinka és a bor meg a fröccs gyakorlatilag marad jövedéki adó mentes.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#29211) _seth_ válasza rbalint88 (#29209) üzenetére


_seth_
veterán

Nagy biznisz lesz a szomszéd wifijére rácsatlakozni... hopsz leszaladt pár tera... ;]

Intel i7 13700KF - Gigabyte B760 Gaming X - Crucial DDR5 PRO 2x24 GB - Gigabyte RTX 4060 Gaming OC - Crucial T500 PRO 1TB + P5 Plus 2TB - TP-Link Archer TX50E - Zalman Megamax 600W - Zalman N5 OF - DeepCool AK620 - SAMSUNG Odyssey 49" C49HG90DMRXEN

(#29212) fi:zi'k válasza rbalint88 (#29209) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29213) Balinov válasza Lassú Víz (#29182) üzenetére


Balinov
félisten

volt ido ugy 1-2 eve, hogy jott az upc-tol az email, hogy excessive userkent 200GB-val tobbet forgalmaztam a fair usage policynel (akkor olyan 200GB volt)...azert mennyire vagnanak otthon meg?

Ezek elmebetegek. :W

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29214) Balinov válasza Novics (#29196) üzenetére


Balinov
félisten

az indexen volt egy jo cikk, talan mult heten, meg ha megy az angol, keress ra a VICE-ra (HBO-nak is csinalnak oknyomozo riportszeriat, kb mint a Chrudinak fele Panorama egy vajling szteroidon), oket beengedtek az ISIL-ek egy 5 reszes riportsorozat erjeig. Asszem a VICE YT csatornajan is fennvan (addig nezd, amig nem adozol utana! ;] )

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29215) rbalint88 válasza Balinov (#29213) üzenetére


rbalint88
addikt

ilyen nekünk is volt, amikor egy izmosabb hónap után az elvileg korlátlan csomagnál jött a lassítás meg korlátozás, megalol az egészben, hogy semmilyen oldalt nem értél el, de a torrent!!! na az kihasználta a teljes kínált sávszélt :D

btw állampógárjenőileg lehetne népszavazást kezdeményezni, szerintem ez sokkal közvetlenebbül érinti a jónépek életét, mint hogy melyik vízfejű ül a Parlamentben/önkormányzatban/Brüsszelben

(#29216) Balinov válasza rbalint88 (#29215) üzenetére


Balinov
félisten

upc szerint honapokig 40-50%-al voltam a 200GB-os F.U.P. threshold felett...ez regen volt, meg kimagyaraztam (egy tipp utan), hogy a szaros gatewayukon kitolt szar kozponti fw update miatt nem volt levedve a wifi es ismeretlen mac cimeket lattam a logban nagy mennyisegu adatot forgalmazni egy 200+ lakasos tarsashazban. Sikerult lealkudnom, hogy ne vagjanak meg az extreme csomag araval es szamlazasi idoszakon belul visszategyenek az akkor cucs 40mbites csomagba.

Most meg mar amugy sem erintene, jatekokat nem kolcsonzok, csak sorozatokat, ikerokor egyegy film, ami klasszikus 1080p-be, meg YT orrbaszajba. ir forumok szerint meg tavaly eveleje ota olyan 1TB a fair usage adatmennyiseg.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29217) Balinov válasza Novics (#29196) üzenetére


Balinov
félisten

itt a teljes, 43perc hosszusagu VICE riportfilm az iszlam allamrol Angol felirattal van, de translattel pongyola magyar forditassal is elerheto a sub-ja.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#29218) Freddy76 válasza rbalint88 (#29215) üzenetére


Freddy76
addikt

Adókról és egyéb közterhekről nem lehet népszavazást tartani.

Uraim, a jogállam halott. Hamarosan az Alkotmánybíróság utolsó régen megválasztott tagjai is kihalnak, nincs korlát. Ez az abszolút hatalom, a demokrácia látszata mögött. Persze ellenzék sincs, ez a baj.

Netadó, majd állami közműszolgáltató, drágul a rezsi, és mindenért más a hibás (EU, pl.). Korlátozzuk a gimnáziumot, majd az egyetemet. Amúgy az megvan, hogy törvény lesz arról, hogy a gyerekek a szülőket kötelesek lesznek eltartani? Ez így elsőre semmi durva, de szerintem a következő lépés az lesz, hogy nem (vagy alig) lesz nyugdíj.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29219) #40935168 válasza Freddy76 (#29218) üzenetére


#40935168
törölt tag

:(((

(#29220) zool1


zool1
őstag

(#29221) Mercutio_ válasza Freddy76 (#29218) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez az eltartós még nincs benne ja zalaptörvénybe?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29222) radi8tor válasza Freddy76 (#29218) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Politizálni csak a politika topicban engedélyezett!

⭐ Stella

(#29223) Mercutio_ válasza radi8tor (#29222) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hagyjuk a jaccoterünket nyugton ha lehet, megvan a saját törzsmodink (crey) ismeri a topic hangulatát, szokásait, tolerancia szintjét, majd ő raszol a csapatra ha szükségesnek ítéli :R

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29224) L4mie válasza radi8tor (#29222) üzenetére


L4mie
veterán

Politikai vitát még nem láttam, csak véleménynyilvánítást, de a vita se rossz dolog,
de flame meg személyeskedés nem lesz valószínű ;)

bazki 8 ra járok dolgozni és még itt ülök ingben és alsógatyában a gép előtt rohadt internetadó tehet erről is

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29225) Novics válasza Balinov (#29217) üzenetére


Novics
senior tag

:R A német jobban megy - és, amire büszke vagyok, a német csaj akivel pár napig caminoztam, azt mondta, hogy nagyon király sváb akcentusom van :)) -, de felirattal az angol sem olyan gáz. De ez a mást mondok, mint írok nekem nagyon nehezen akar menni. Még jó, hogy nem franciát tanultam. :D

Reggel adtam az érzésnek! A farmer alá felvettem az aláöltözőmet, fölé meg az esőnadrágot. Nem is áztam, fáztam. :))

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#29226) Studi válasza Freddy76 (#29218) üzenetére


Studi
addikt

Ne viccelj, a magánnyugdíjpénztárakba tett pénzedet egyéni számlán vezetik, aminek láthatod az egyenlegét. :U

(#29227) Novics válasza Freddy76 (#29218) üzenetére


Novics
senior tag

Én már régen lemondtam arról, hogy kapjak nyugdíjat. Mi csak fizetni fogunk, de kapni nem. Sőt, valószínűleg el sem jutok odáig, hogy nyugdíjas legyek, mert előbb dobom fel a bocskort, mint betöltöm a 80. életévemet. :)

A rezsi meg hogyan drágulna, amikor ki van plakátolva, hogy rezsicsökkentés van?! :P ;] Amúgy meg ezt az egészet parasztvakításnak tartom. Ezzel megint csak maguknak kedveznek, mert ők tuti havi tízezreket spórolnak a rezsin, miközben az alapvető élelmiszerek áfája az egekben. De hát ők már nem tudnak többet enni, hiába is lenne olcsóbb, inkább legyen a rezsi kevesebb, mert az úgyis sok nekik. Bár lehet ez csak demagógia részemről. De azért az EU ajánlás fölötti, rekord áfa kicsit... sok.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#29228) Studi válasza Novics (#29227) üzenetére


Studi
addikt

Nem is maga az ÁFA a sok, hanem a számolási módja: ÁFÁt fizetünk a jövedéki adóra, a népegészségügyi termékadóra, az Artisjus matricaadóra...

(#29229) Freddy76 válasza radi8tor (#29222) üzenetére


Freddy76
addikt

Hol írtam politikáról? Szerepel párt neve a hozzászólásban? Akár utalás?

Lesz.rom a politikát. Jogász vagyok, és amit írtam, azt jogi szempontból írtam. Márpedig ténykérdés, hogy a jogállam alapja, hogy a jogszabályok stabilan, mindenkire egyformán, hosszú időre előre, és mindig csak előre határoznak meg kötelezettségeket, úgy, hogy a jogszabályok alkalmazására fel lehet készülni. Ez nincs így. Alapvető fontosságú jogszabályok jönnek ki váratlanul, úgy, hogy senki sem tud az előkészületről, és mire megjelennek a közlönyben, már hatályba is léptek. Megírok egy keresetet 15 millió forintos ügyben, a törvényszékre, szerdán, mire pénteken postára adom, becsempésznek a törvénybe egy passzust, hogy az évtizede tízmilliós értékhatárt felemelik harmincra, és az én tizenöt millásom a helyi (azaz járás) bíróságra tartozik. A visszamenőleges jogalkotás pedig az én szememben bűn, jogállamban megengedhetetlen visszamenőleg kötelezettséget megállapítani. Elfogadhatatlan, magyarázhatatlan, nincsenek érvek mellette. Anomáliák előfordultak régen is, 2010 előtt, azóta viszont nem kivétel lett, hanem lényegében főszabály, hogy nincs a jogszabályokról szakmai konzultáció, nincs jogalkotási terv, nem felkészült szakemberek írják a jogszabályokat, a hatályba lépés pedig rendszerint azonnali. A hibákat pedig visszamenőleges jogalkotással próbálják orvosolni, amelynek sokszor áldozatul esnek ártatlanok is (lásd 98 %-os különadó, garatig nyomták a kékerest egy rakás negyedszázados munkaviszonnyal rendelkező pedagógusnak, mozdonyvezetőnek, vagy éppen védőnőnek).

Legalább ennyire fontos a fékek és egyensúlyok rendszere (brakes and balances, nem sok jót adott az USA a világnak, de ez a rendszer tőlük ered, és zseniális), vagyis egy jogállamban sok hatalmi tényező van, és ezek folyamatosan hatnak egymásra, kontrollálják egymást, kiegyensúlyozzák a rendszer egészére a többi szereplő diszfunkcióit. A fékek és egyensúlyok rendszerének van három központi szereplője:
1. Törvényhozás. Demokratikusan megválasztott, természetesen.
2. Kormányzat, azaz a törvények végrehajtása.
3. Ítélkezés, teljesen független és befolyásolástól mentes bíróságok útján.
Emellett fontos:
4. A törvényhozás független kontrollja, nálunk ez az Alkotmánybíróság.
5. A független "felügyelő", aki a végrehajtó hatalom hibáira mutat rá, ez az ombudsman,
6. Az állampolgárok választásokon kívüli, folyamatos, önként szerveződő kontrollja, ezek a civil szervezetek.

Nem részletezem, milyen alapvető bajok vannak a fenti felsorolás 4-6 pontjában.

És ez nem politika, hanem, ha úgy tetszik, szakma. Ha ezt moderálod "véleménynyilvánítás nem szabad" címmel, akkor a kezdő és haladó fotós topikban is tessék moderálni minden olyan megnyilvánulást, amelyben valaki nem tisztán szakmai, abszolút objektív szempontok alapján nyilvánít véleményt egy képről.

Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29230) Studi válasza Freddy76 (#29229) üzenetére


Studi
addikt

:R

(#29231) radi8tor válasza Freddy76 (#29229) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Jogász vagy? Akkor nincs több kérdésem. :N

⭐ Stella

(#29232) L4mie válasza radi8tor (#29231) üzenetére


L4mie
veterán

:)) fenti post mindent elárul, még ha nem is írta volna akkor is lerí ;]

na beértem, bedobtam a céges fórumon, hogy jövőre korlátozom a dolgozók internetelérését mert drága lesz.
de majd osztunk ilyent és nálam be lehet váltani.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29233) Ear001


Ear001
addikt

Gondolom most ilyen helyeken, mint a CERN budapesti adatközpontja, tapsikolnak örömükben, hogy a magyar költségvetés jól látható százalékát kell befizetniük, mert valami hülye bozontot keresnek, vagy mi...

A projekt keretében Európában először valósul meg üzemszerűen működő, redundáns, nagy távolságú, 100 Gigabit per másodperc sávszélességű hálózati összeköttetés, amely közvetlenül kapcsolja össze a CERN LHC genfi gyorsító-berendezését a budapesti Wigner Adatközponttal. Ez az optikai hálózat önmagában a teljes hazai internet-forgalommal összemérhető adatmennyiséget továbbít majd.

(#29234) Freddy76 válasza Ear001 (#29233) üzenetére


Freddy76
addikt

A hülyék, ahelyett, hogy mennének meccset nézni a szép stadionokba.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29235) *Ropi* válasza L4mie (#29232) üzenetére


*Ropi*
félisten

Aszondja, hogy nem lehet hotlinkelni a mellbimbo.eu-rol...Tényleg ennyire hot az a link? :D

(#29233) Ear001: "...valami hülye bozontot keresnek, vagy mi..." :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29236) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

(#29237) L4mie válasza *Ropi* (#29235) üzenetére


L4mie
veterán

így? O.o nálam bejön

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29238) Studi válasza *Ropi* (#29235) üzenetére


Studi
addikt

De még ha lehetne akkor is megfogta a céges tartalomszűrő domainnév alapján. Vajon miért? :DDD

:C

(#29239) L4mie válasza Studi (#29238) üzenetére


L4mie
veterán

van ott pár mellbimbi na :D de általában vicces képed és csajok meg tankok és kocsik vannak :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#29240) Novics válasza Freddy76 (#29234) üzenetére


Novics
senior tag

Panem et circenses... Az arénák már készen állnak/épülnek. Már csak a gladiátorok hiányoznak. (Tudom, a circus-ban kocsiversenyek voltak. :P ) Az még rendben is van, hogy szeretik a focik a fijjug, meg tényleg az a világ legtöbb nézőt vonzó sportja, de abból a pénzecskéből én inkább a tömegsportot támogattam volna, hogy ne legyen a gazdagok kiváltsága, hogy a gyereke sportolhasson valamit. Igény szerintem azért lenne rá. És nem csak a focira...

De hát egy kicsit ez is olyan, mint a foci. Mindenki ért hozzá, csakúgy, mint a gyerekneveléshez. De a legnagyobb gáz, hogy a döntéshozóink is pontosan annyit értenek hozzá, mint mindenki. :W

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#29241) Studi válasza .: JuSzT :. (#29236) üzenetére


Studi
addikt

Ez nagyon ötletes. :)

Este mondjuk az MTI közleményébe már bekerült egy magánszemélyként 700 Ft-os korlát. Csak ugye van az otthoni net, meg külön a mobilnet... (igaz az csak 1GB egyelőre, de nekem például egyre korábban fogy el a havi adag. :) )

(#29242) Freddy76 válasza Novics (#29240) üzenetére


Freddy76
addikt

Basszus, ha lennének nézők, nem szólnék semmit. De jó, ha ezek a hodályok tíz százalékban ki vannak használva.

Anyámnak meg közben szünetel a sugárkezelés, mert az ország első számú onkológiai központjában rossz a gép. Elhiszem, hogy nem lehet mindent átváltani lélegeztetőgép-egyenértékre, de azért na. Még jó, hogy nem horgászni szeret a vezér, akkor fedett tavakat építenének mindenhova.

Na, készülődők, mindjárt megérkezik a vonat Debrecenbe. Bocs, KékJani, Kutyu, gyorsan letárgyalunk egy válást a kollégával (nem mi válunk), aztán pörgök is vissza pestre, most nincs idő tapizni mindenféle fókusz shiftes cuccokat :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#29243) Novics válasza Freddy76 (#29242) üzenetére


Novics
senior tag

Akkor én sem háborognék. Meg akkor tán egy kis bevétel is lenne. Így meg csak... majd lehet pártgyűléseket tartani bennük. :)

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#29244) zolka78 válasza Novics (#29240) üzenetére


zolka78
senior tag

Nem a foci a legnézettebb sport a világon. A superbowl rendre veri a nézetségi rekordokat, és gyanítom, hogy a többi meccs is beelőz mindent. Nagyon nyomják magukat a világban. Bár én tartom magam ahhoz, hogy ez az igazi cirkusz csak igazán. Egyébként sokáig az indiai krikett bajnokság vezette a nézetségi listát a világon, és valszeg most is megelőzi a gurulós focit.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#29245) Studi válasza zolka78 (#29244) üzenetére


Studi
addikt

Csak a superbowl szar. :DDD

Óriási felhajtás van a négy nagy amerikai profi bajnokság körül, nem csoda, hogy vezetik a nézettségi listákat. Ráadásul egy NBA bajnokcsapat játszik egy szezonban 100 meccset, míg egy BL győztes focicsapat ~60 meccset, legalább 3 sorozatban. De egész más a hozzáállás, a környezet, szerintem bátran kijelenthetjük, hogy Európában toronymagasan a foci a legnépszerűbb sport, mind az eseményen résztvevő szurkolók, mind a TV nézők számát tekintve.

(#29246) TayRol válasza Studi (#29245) üzenetére


TayRol
veterán

Te se láttál még SB-t.:) ;]

[ Szerkesztve ]

(#29247) spanyoll válasza Studi (#29245) üzenetére


spanyoll
addikt

Kinek mi. Én egyiket sem csípem, nem is értek hozzájuk, akkor már inkább nézem ahogy a fű nő :DDD

Persze ez nem változtat azon a tényen, hogy teljesen felesleges ennyi buzeráns stadion nekünk.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#29248) zolka78 válasza Studi (#29245) üzenetére


zolka78
senior tag

Na igen, én azt így nem akartam kimondani, hogy az nfl(superbowl) szar, mert már 1-2 jó ismerősömnek a lelkébe tapostam 1-1 ilyen érveléses duma kapcsán. Nem kell az ilyen senkinek. Na jó, az tényleg igaz, hogy Európában azért a foci tarol. De ez messze van a többitől, ahol tényleg országok lassúlnak be 1-1 bajnoksági döntőn.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#29249) Lassú Víz válasza Studi (#29245) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ott legalább vannak pom-pom lányok ami miatt érdemes nézni. Itt csak a vérben forgó szemű kopaszokat meg a velük szemben álló rendőröket láthatod, ha megmutatják.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#29250) L4mie válasza spanyoll (#29247) üzenetére


L4mie
veterán

dehogy fölösleges, nézheted a stadionban ahogy nő a gyep :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.