Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30751) Freddy76 válasza madgie (#30750) üzenetére


Freddy76
addikt

Csak Budapesten szoktam ezt hallgatni vezetés közben.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#30752) Studi válasza Freddy76 (#30751) üzenetére


Studi
addikt

Itt valóban inkább kell valami, ami leszedál. A pörgés a pályára, országútra való. :)

(#30753) TayRol válasza madgie (#30750) üzenetére


TayRol
veterán

nem azt mondtam, hogy lehet rá tolni, de nagyon kellemes a hangja.

(#30754) Chapel válasza .: JuSzT :. (#30749) üzenetére


Chapel
addikt

Jaja, az még kezdő vezető koromban volt, ráadásul fokozta a helyzetet, hogy balra szalagkorlát, jobbra le meg 3-4 méteres árok és a gemenci erdő. Mindenesetre kb. 30-al mentem hazáig :U

Köszi Coxer, bizony érdemes figyelni ott csúszós időben, most már én is tudom.
Bár ennek most az is volt az oka, hogy egész egyszerűen hozzászoktam a nyári gumikhoz, a hátsók 195/50-esek, faszán tapadnak, néha mikor megyek ki a Lacházi reptérre ott megszoktam küldeni, jó móka ez a fiesta, szeretem a kasznit nagyon.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30755) .: JuSzT :. válasza Chapel (#30754) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Rakjál bele 2 zsák krumplit hátra, meg ha céges, akkor mindig teletank :) lesz súly tapadni

(#30756) Chapel válasza .: JuSzT :. (#30755) üzenetére


Chapel
addikt

Mondasz valamit, céges-nek céges de lusta voltam tankolni, pirosban vagyok már :K

Gyerekoromban fater csinálta a platós Daciával, feldobott 2-300 kilónyi vasat 1-2 tömbben, ott volt tapadás.
btw Azért jelzem hogy ilyen 1 tonnákat hoztunk haza Pestről, ezt most egy 2x akkora autó sem bírja mindig, lehetet szidni de én nagyon szerettem a Dáciákat, volt ilyen szállítós autónak több is anno.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30757) Studi válasza .: JuSzT :. (#30755) üzenetére


Studi
addikt

Régi Ladás trükk a két zsák cement télire. :))

(#30758) .: JuSzT :. válasza Studi (#30757) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Bizony :D [link] Pussy free
Látszik is hogy ül a hátulja.

[ Szerkesztve ]

(#30759) madgie válasza Freddy76 (#30751) üzenetére


madgie
titán

Jóvanhát, vidéki suttyó vagyok, mit értek én ehhe' :D

Nekem pölö ez szól, ha nyugisabb zenére vágyom. Nem csak konkrétan ez, sőt, de ott az egész album jobb oldalt, 12 szám. A Look My Way-t például eléggé elcsépeltem már a fotós-kirándulós slideshow-kban, szeretik a népek.

(#30760) Real_Necro válasza madgie (#30759) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mostanában Korn-t hallgatok reggel munkába menet. Dinamikusabban lehet rá vezetni. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30761) madgie válasza Real_Necro (#30760) üzenetére


madgie
titán

Van nekik is unplugged albumuk :D

(#30762) #40935168


#40935168
törölt tag

Alisa Verner moszkvai kedvencem után egy másik - szintén Moszkvából. Elég beszabehu számomra :)
Kapaszkodni, ha gyerek vagy anyu van a közelben, ne kattintsátok le :B

(#30763) .: JuSzT :. válasza #40935168 (#30762) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

naneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee b+

rá kell gyújtanom

[ Szerkesztve ]

(#30764) #40935168 válasza .: JuSzT :. (#30763) üzenetére


#40935168
törölt tag

:DD :K :Y :R :R :R

(#30765) rbalint88 válasza #40935168 (#30762) üzenetére


rbalint88
addikt

és a Mavrin? :P

(#30766) atok666 válasza t_a_m_a_s (#30717) üzenetére


atok666
őstag

Jo kis auto, en is szemezgettem vele, bar nem kombiban. Sztem nagyon eltalaltak a designt - nekem nagyon bejon.

Atok

(#30767) #40935168 válasza rbalint88 (#30765) üzenetére


#40935168
törölt tag

Kicsit Alex Manfredini-s, de természetesen szép :)

(#30768) Real_Necro válasza #40935168 (#30762) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kicsit sem volt seggmániás... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30769) Chapel válasza Real_Necro (#30768) üzenetére


Chapel
addikt

Hát ilyen lányoknál én is az lennék :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30770) Larry303 válasza Mercutio_ (#30719) üzenetére


Larry303
addikt

baszki ez a Katie Melua télleg jó :K

kutyus: végre nem a hengerfejek meg a kuplungagyak :R egy ilyen segget kérek kispárnának ma estére

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#30771) Real_Necro válasza Chapel (#30769) üzenetére


Real_Necro
veterán

Némelyik csajnak olyan karja van, levágna neked egy sallert és 720 fokot fordulna a fejed... :P :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30772) Chapel válasza Real_Necro (#30771) üzenetére


Chapel
addikt

Az biztos, mondjuk azok nem is jönnek be annyira :B :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30773) m3ss válasza #40935168 (#30767) üzenetére


m3ss
veterán

1 klikkre talaltam ezt ott...haha. fokuszkalibralasra osszedobhatnank neki is. azert par eles kepet is talalni, elvetve :DDD

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#30774) Chapel válasza m3ss (#30773) üzenetére


Chapel
addikt

nem is értem... :F

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30775) Mercutio_ válasza m3ss (#30773) üzenetére


Mercutio_
félisten

Neked is meg-meg remegve a kezed.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30776) *Ropi* válasza #40935168 (#30767) üzenetére


*Ropi*
félisten

AFfenébe... :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30777) *Ropi* válasza #40935168 (#30762) üzenetére


*Ropi*
félisten

Szép gyűjtemény. :K

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30778) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Amikor a p*r*szt büszkén hangoztatja, hogy már pedig ő senki kedvéért nem fog arrébb állni az ajtó mellől aztán 2 megálló után jön egy sorstarsa aki viszont le akar szállni az utolsó pillanatban és atgazol rajta az priceless

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30779) TayRol válasza Mercutio_ (#30778) üzenetére


TayRol
veterán

metró?

(#30780) Mercutio_ válasza TayRol (#30779) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem, egy panamera.

villamos

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30781) Real_Necro válasza Mercutio_ (#30780) üzenetére


Real_Necro
veterán

HÉV-en már tettem fel hangosan bundás vén csipának a kérdést, miután már többszöri kérésre sem mozdult odébb, hogy leszáll, vagy lelökjem?
Bár legutolsó "kedvenc" az volt, hogy felszállás után kapkodtuk a fejünket hol a csövi, annyira büdös volt... aztán mikor ürült ki a hév vettük észre, hogy öreglány egy nagydarab rottweilert ültet az egyik ülés alatt/mellett. Szóltak neki, hogy a kutyát illene megfürdetni ha már emberek közé viszi, erre rávágta, hogy nem büdös, csak kutya szaga van... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30782) gab.m válasza Mercutio_ (#30778) üzenetére


gab.m
senior tag

Nekem a masik kedvencem, amikor szallok le a buszrol, lathatoan megindulok az ajto fele, erre hatulrol felloknek, hogy leszallnanak. Egyszer latatlanban odaszoltam egy ilyennek, hogy "ennyire sietsz, bazdmeg?" Mint kiderult egy jo kullemu 4 fos retineger tarsasag volt, ugyhogy azutan kicsit gyorsabban indultam meg hazafele :D

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#30783) aleister


aleister
veterán

Nani Jimenez

Nagyon csini kis spanyol (nem spanyoll :) ) lányka. A slide utolsó képén a legszebb szvsz.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30784) Chapel válasza aleister (#30783) üzenetére


Chapel
addikt

Nem tudom, szvsz plasztikázott feje van, vagy csak a smink teszi nem tudom. Helyes, de földhöz nem vágott...én őt vágnám ;]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30785) aleister válasza Chapel (#30784) üzenetére


aleister
veterán

Szerintem csak smink. A roppant "jó" Internátus című sorozatban játszott, és ott teljesen természetes lánykának tűnt.

Egyenruha fétisben szenvedő férfitársaimnak ajánlom a sorozatot, mert csupa isiruhás, meg takarítónő ruhás fehérnép szerepel benne...igaz a fiatalabb korosztályból. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30786) Chapel válasza aleister (#30785) üzenetére


Chapel
addikt

Annyi jó sorozat van amire nincs időm, "csak" helyes lányok miatt nem fér bele néznivaló. :)

Ha már filmes téma...
Tegnap előtt elhunyt Glen A. Larson, aki így vagy úgy mindannyiunk fiatalságán nyomot hagyott, kreátora volt ezeknek többek között:
Knight Rider, Magnum, Battlestar Galatica... Rip :(

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30787) Real_Necro válasza Chapel (#30786) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bezzeg a régi szép időkben el nem lehetett rángatni tv elől, ha Baywatch ment ugye? :DDD ;] :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30788) Studi válasza Chapel (#30786) üzenetére


Studi
addikt

"mindannyiunk fiatalságán nyomot hagyott" - A Knight Ridert azóta sem hevertem ki, amikor valaki 'sztatja az okosóráját mindig KITT jut eszembe. :DDD

Nyugodjék békében. A Battlestar Galacticát szerettem, de lehet hogy abban is nagy szerepe volt Miss Hetesnek. :DDD

(#30789) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik!
Van valakinek Bp-n cetelem kártyája és ráérne ma vagy holnap meló után west end vagy mamut MM-ben egy vásárlás erejéig?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30790) Byk01 válasza Mercutio_ (#30789) üzenetére


Byk01
senior tag

Csak nem megtetszettek az Oly akciók :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#30791) TayRol válasza Mercutio_ (#30789) üzenetére


TayRol
veterán

Remélem nem Olympust akarsz, azok az árak csak webes rendelésnél vannak.

(#30792) Lassú Víz válasza Chapel (#30786) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Sorozatra nincs idő, a helyes lányokat meg linkelitek :R :D

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#30793) Mercutio_ válasza TayRol (#30791) üzenetére


Mercutio_
félisten

Miből gondolod?
Azon tételeknél ahol van készleten tudtommal az áruházban is olyanaáron van kirakva.

byk01:E-PL5 dupla kiten töröm a fejem.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30794) TayRol válasza Mercutio_ (#30793) üzenetére


TayRol
veterán

Oda van irva: Webaruhazban valo rendelésnél. Én pl ki sem bírtam a személyes átvételt választani.

(#30795) Mercutio_ válasza TayRol (#30794) üzenetére


Mercutio_
félisten

"Azoknál a tételeknél ahol van készleten"...... ;] jártál MM-ben?

bookbook volt már?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30796) Byk01 válasza Chapel (#30786) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha már elhalálozás, és fotós fórum: Lucien Clergue

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#30797) Real_Necro válasza Byk01 (#30796) üzenetére


Real_Necro
veterán

Számomra ismeretlen, meg annyi már a fotós... :B

Ellenben a linken van egy érdekesség, amire rá kellett kattintanom. :P

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30798) #40935168


#40935168
törölt tag

Na, ezt is megtudtuk végre.. :D

(#30799) m3ss válasza Real_Necro (#30797) üzenetére


m3ss
veterán

en se ismertem, pedig nem artana...eleg jo kepek :R

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#30800) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#30793) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Mammutban volt 4 fekete szett, de a neten nem is írják hogy ott lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.