Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29401) Mercutio_ válasza Real_Necro (#29325) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ez a szám nekem zeneileg erős OMD utánérzés, de a klip ötletes és a srácok kellően betegek.

A Carbonfools gyerekdumás betétrész meg totál babie's gang (erre tuti, hogy még Freddy76 is csápolt ;] )

t_a_m_a_s: Az a Doors jó volt, bár nekem az a véleményem, hogy csak beb*szcsizva lehet az ilyen öncélúan hosszú számokat élvezni, a Kiskalász klippben a szaxi betétről a Drowning by number témája ugrott be :B

fi:zi'k: Az az OK GO autós klip volt már legalább 1 éve, de hogy itt, vagy az irányjelző pentax off-olósban láttam-e meg nem mondom.

IGEN, most nézem vissza a linkelt videókat amit hét közben mobilról nem tudtam :P meg ugye ki tudja meddig van internet :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29402) psycroptic


psycroptic
őstag

Aki esetleg megvette az új "A digitális fotós könyv 5" könyvet az szintén nem éri el a mellékleteket sem a perfactkiadónál sem a kelbyone oldalon?

PSNID: Tomy83PS

(#29403) Real_Necro válasza Mercutio_ (#29401) üzenetére


Real_Necro
veterán

Most teszteltünk egy Aldis 2011-es Villányi Pinot Noir-t. Meglepően kellemes volt, itatja magát, kissé zsibbadunk is az elfogyasztott 1 üvegtől. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29404) aleister válasza Mercutio_ (#29372) üzenetére


aleister
veterán

Pff!
Egy polgármestertől nem rossz.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#29405) Mercutio_ válasza Real_Necro (#29403) üzenetére


Mercutio_
félisten

Mi Lidl-ben találtunk egy egészen korrekt Portugál "mindennapok vöröse"-t: Azinhaga De Ouro

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29406) Real_Necro válasza Mercutio_ (#29405) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lidl-ben nem sűrűn járunk. Ellenben Aldiban nem régóta van "borsarok". Erről írtam: [link] ~1800Ft / üveg, ha jól emlékszem.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29407) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Mi a tök van a piaccal, hogy egy kvázi új MiPad közel egy hónap alatt nem kelt el. :F
Érdeklődő is csak 2 volt összesen.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29408) rbalint88 válasza fi:zi'k (#29407) üzenetére


rbalint88
addikt

flame on: mert androidos ;]

szar mostanában a piac. csak azt viszik, ami nagyon olcsón van.

(#29409) fi:zi'k válasza rbalint88 (#29408) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Lehet gravírozok a hátára egy almát, a hívőknek úgyis csak az a számít. ;]

Szerintem korrekt áron kínálom, de ettől függetlenül inkább azt nem értem, hogy miért nincs érdeklődő sem?! :U

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29410) Mercutio_ válasza Real_Necro (#29406) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ennyi pénzért már bort is adnak :DDD

fi:zi'k: Annyira jól teljesít az ország, hogy gyakorlatilag csak fizu után 1 hétig lehet bármit eladni ami 10k-nál drágább, kivéve a prémium cuccok, de az meg egy másik réteg.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29411) rbalint88 válasza fi:zi'k (#29409) üzenetére


rbalint88
addikt

szűk rétegnek szól ez a termék. lehet, hogy jobb, mint egy samsung/apple/lg/sony, de meg kell találni rá a vevőt. és általában aki ismeri a márkát, az ismeri a beszerzési útvonalat is és inkább megrendeli onnan.

tabletből szerintem csak ipadet érdemes, ár/érték arányban is jó. A-brand márkák tabletjei közül apróról nem drága az ipad, de bizonyos modellek még újonnan sem. van egy lassan két éves ipad minink, hibátlanul működik, felbontása is bőven elég és lassan olcsóbb, mint egy azonos tudású droidos tabletta. és eddig semmi problémánk nem volt vele, pedig aktív használatban van, asszony ezt hurcolta 3 féléven át minden nap egyetemre, szóval nem csak szobadísz volt.

btw az expedit polc szerintem nyír lesz, nem bükk ;)

(#29412) Kleroo válasza fi:zi'k (#29409) üzenetére


Kleroo
veterán

Hát elég rétegcucc,(ipad vagy 30k-s droid sztem a sláger), és új áron adsz új készüléket. Aki már ilyen szintre felmegy, az céltudatosan megrendeli magának,és nem kell találkozókkal bajlódnia, bizalmi dolgokba bonyolódni, etc.

Egy fajta vevőtípus jöhet, pénze van, droid alapút akar, és MOST kell neki. Úgy tűnik ez ritka mint a fehér holló.

szerk: rbalint88. LOL :DD

btw énis így érzem. tabletnek az ipad az igazi bármennyire is nem az én világom az apple. A droid brutál vassal is esélyesen nyögvenyelős egy nem IT alapú usernek. Sima kikapcsolódásra, tartalomfogyasztásra a fluid letisztult apple felület a győztes. (állatkodni, kockulni, mókolni meg ott a droid teló :) )

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#29413) fi:zi'k válasza rbalint88 (#29411) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Expedit: én is nyírre emlékeztem, de amit most nyírként adnak, az egy világos sárgás vmi, ez meg inkább vöröses. Aztán lehet mindkettő nyír. :))

(#29412) Kleroo
Első táblám és ugyan nincs nagy összehasolítási alapom, de ennek pl nincs szégyenkeznivalója egy ipaddal szemben.
Nekem (már) csak azért sem kellene ipad, mert elég sok cuccot megvettem droidon.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29414) fi:zi'k válasza Mercutio_ (#29410) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ja, ezt már megfigyeltem egy jóideje, bár inkább a fejesek kapcsán.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29415) Kleroo válasza fi:zi'k (#29413) üzenetére


Kleroo
veterán

Gyanítom több ponton veri is, biztos etalon cucc,
csak ha kezébe adod egy olyannak aki nem IT vonalon tanult/mozog, akkor csóválja a fejét, rengeteg idő megszokni. Egy ipad pár nap.
Bár ezen most már tényleg lehet fog javítani az új droid L. (kb minden generációnál ezt lehet olvasni, de most alapos felületváltás jön)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#29416) fi:zi'k válasza Kleroo (#29415) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem hardveres dolgokra vagy benchmarkokra gondoltam, azok nem különösebben érdekelnek.
Ez nem stock droid, ez MIUI. Pont azért szokták "szidni", mert sokmindenben az almára hajaz (mivel a CEO apple mániás). Kis túlzással ez lesz, ha a droidot és az ios-t egybegyúrod. :))

(#29417) Mercutio_
Pedig ha ipadja lenne...

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29417) Mercutio_ válasza Kleroo (#29412) üzenetére


Mercutio_
félisten

Asszonynak lassan 1 éve egy Prestigio-ja van és imádja, pedig a tapis telóktól irtózik.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29418) Real_Necro


Real_Necro
veterán

No megint a "hú csak az ipad..." szlogen...

Szerintem meg tökre nem. Nekünk egy Samsung Galaxy Note 10.1 N8020 van. Baromira elég mindenre, nem akad, nem zötyög, nem fagy és már 4.4.2 Kitkat van rajta... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29419) Kleroo válasza fi:zi'k (#29416) üzenetére


Kleroo
veterán

ooooo! Sry, ez az infó nem volt meg, hogy miui. Anno nagyon csíptem a miuit, az tényleg fainn nagyon.

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#29420) fi:zi'k válasza Kleroo (#29419) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azt hittem a MiPad lévén egyértelmű. :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29421) *Ropi* válasza Kleroo (#29415) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem szabad elfeledkezni a Win alapú cuccokról sem. Nemrég vettem egy Samsung Smart PC Pro-t az online közvetítős projectemhez (nagyon remélem, hogy a netadó nem húzza keresztbe): azon nincs mit megszokni, mert natív Win 8 fut rajta (és Intel Ivy Bridge alapú lévén ha akarom dual boot-tal rá tudom tenni a Windows mellé a Droidot meg még az iOS-t is). :) 11.6" 1920x1080 kijelző, aminek az egész felülete Wacom tábla, stb...Nagyon rendben van, mondjuk nem is egy kategória a mezei tabletekkel meg iPad-ekkel. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29422) fi:zi'k válasza *Ropi* (#29421) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Ps/Lr oktatás?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29423) *Ropi* válasza fi:zi'k (#29422) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem, hanem amit fotózok az eskiken az a helyszíni TV / projektorral párhuzamosan megy fel egy online galériába és valós időben (na jó, kb. fél perc késéssel, mire feltölti :D) nézhető böngészőből. Ha valaki nem tud ott lenni akkor ezáltal kaphat ízelítőt. :)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29424) madgie válasza *Ropi* (#29421) üzenetére


madgie
titán

"mondjuk nem is egy kategória a mezei tabletekkel meg iPad-ekkel."

Üzemidőben meg aztán tuti nem :D

(#29425) Real_Necro válasza *Ropi* (#29423) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem lesz túl kevés kép, ha minden expo után fél percig utómunkázol? ;] :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29426) Studi válasza *Ropi* (#29423) üzenetére


Studi
addikt

Csak arra figyelj, nehogy tömörítve töltsed felfelé, mert az adócsalásnak minősül! :P :DDD

(#29427) Larry303 válasza Studi (#29426) üzenetére


Larry303
addikt

:DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#29428) rbalint88 válasza Real_Necro (#29418) üzenetére


rbalint88
addikt

van tapasztalat rajta kívül wayteq 7"-ossal, meg nexus 7-tel. a wayteq készenlétben is lemerült két óra alatt, a nexus használattal 6 órát bírja, az ipad meg 10-et. ha épp olyan termekben van óra, ahol nincs/nem működik a konnektor, nagyon nem mindegy... 20ezerrel volt drágább, mint a nexus 7, mind a kettő t-mobiltól jött előfizu mellé. így másfél év után azt mondom, megérte a különbözetet. ezen meg 8.1-es iOS van, droidból meg 4.4.4 a legfrissebb, illetve most már az 5.0 vagy mi az android L.

[ Szerkesztve ]

(#29429) Real_Necro válasza rbalint88 (#29428) üzenetére


Real_Necro
veterán

Wayteqből két 10"-ost én is vittem vissza az első használat után, nem sorolnám egy kategóriába sem iPaddel, sem Samuval... mi is belenyúltunk ezekbe az alacsony kategóriás tabletekbe. A Galaxy Note-ot 80-ért vettem használtan, erős a hardvere, erős az akksija. Nem merül le egy nap alatt huzamos használat mellett sem. Azon lovagolni meg, hogy az egyik jobb, mert 8.1, míg a másik 4.4.2... ennek semmi értelme. Van androidra is megfelelő minőségű tablet, csak nyilván nem a 20-30, vagy esetleg 50 ezres kategória... ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29430) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#29429) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Az a baj, hogy az a k*rva wayteq sem a 20K-s kategória, mégis szar... Legközelebb nekem is vagy samu vagy ipad lesz, az biztos...

Holnap majd jól beletépünk...

(#29431) fi:zi'k válasza t_a_m_a_s (#29430) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Vagy MiPad? :B

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#29432) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#29430) üzenetére


Mercutio_
félisten

Vétek, ilyen névvel mégis megvetted... csak cukkollak ám

m3ss : Az az Elliphant érdekes zene volt, a csaj se egyszerű mondjuk a többi klipje alapján.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29433) Studi válasza fi:zi'k (#29431) üzenetére


Studi
addikt

Lusta vagyok gúglizni, mit tud egy ilyen? :B

(#29434) cOxeR válasza Studi (#29433) üzenetére


cOxeR
Ármester

(#29435) #40935168 válasza Balinov (#29394) üzenetére


#40935168
törölt tag

Zilola nem jó ? :U

(#29436) t_a_m_a_s válasza fi:zi'k (#29431) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem akarod te azt, hogy addig rajtad maradjon amíg én meg nem veszem... Most vettem notit nemrég, egy darabig még marad a wayteq...

Holnap majd jól beletépünk...

(#29437) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Szakik, a mérges bördök frissitésnél közli, hogy hozzáférést akar a fotoimhoz, hívás infókhoz, hely infókhoz, wtf????
Ugrik a frissítés, ha ezt nem akarom, vagy eddig is hozzáfért csak nemjelezte ?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29438) *Ropi* válasza madgie (#29424) üzenetére


*Ropi*
félisten

Munka közben, terhelve 3-4 óra, de civilizáltabb helyeken van konnektor is... :D

(#29425) Real_Necro: Utómunka? Beefsteak nyersen és véresen, mint a valóság. :))

(#29426) Studi: :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#29439) Mercutio_


Mercutio_
félisten

madgie : erre [link] Inkább itt folytatom (meg a fujisokat is békénhagyom) hoztam haza melót így a pocsék idő szívás, mert nincs jó indok miért nem azt csinálom :O

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29440) Chapel válasza Mercutio_ (#29437) üzenetére


Chapel
addikt

Nekem is megnyúlt az arcom mikor olvastam, de ez arról szól inkább ahogy utána olvastam, hogy Te tölthess fel dolgokat.
Elvileg nem az aminek látszik... :U

Bár nálam telepítésnél volt ez, így azt hiszem azt a részt szkippeltem.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#29441) Real_Necro válasza Mercutio_ (#29437) üzenetére


Real_Necro
veterán

Most mit veszítesz vele? Letöltik a törpe poreszt, amit a telódra töltöttél netről... megtudják a számomat, meg hogy helyileg éppen honnan netelsz... ebben semmi fontos nincsen... :DDD :P ;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#29442) t_a_m_a_s


t_a_m_a_s
őstag

Finom kis zene ebben a fos időben:)

Merci nyomjad a melót, én is éppen a vonalat húzom a lóbőr helyett... :)

Holnap majd jól beletépünk...

(#29443) Mercutio_ válasza t_a_m_a_s (#29442) üzenetére


Mercutio_
félisten

Áááá tesókám az van, hogy nekiálltam a hetek óta kerülgetett egyik miniPC-t összerakni :B de rájöttem, hogy ami itthon van két 3rd party cooler és az Intel gyári se az üti meg a szintet (pedig nem is shiftelnek) :DDD , szóval holnap asszem dobom fel apróra őket folytatom a projektet, addig meg kis meló, aztán új X-men.

Azt meg ne akard átélni milyen szenvedés Xonar után alaplapi fostalicska zajkeltőről hallgatni a számot :(

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29444) rbalint88


rbalint88
addikt

(#29445) #40935168 válasza t_a_m_a_s (#29442) üzenetére


#40935168
törölt tag

(#29446) t_a_m_a_s válasza rbalint88 (#29444) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem kicsit jó! Látom Freddy örülni fog a mai felhozatalnak ;] :DDD

Kutyus, ez is adja!

Ezt már ezerszer linkeltem, de mit csináljak, ha egyszer kurvajó? :)

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#29447) Mercutio_ válasza rbalint88 (#29444) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kellemes bólogatós zene, de amikor a fa dobverőre sepregetős cin hangokat ad ki az elektromos dob, akkor kicsit vigyorogtam.

tamás: Ha már Yonder

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#29448) t_a_m_a_s válasza #40935168 (#29445) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Apropó, ismered a srác zenéjét? [link] Vagy vótmá??

Holnap majd jól beletépünk...

(#29449) t_a_m_a_s válasza Mercutio_ (#29447) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nekem yonderboi úgy en block bejövős, megvan EREDETIBEN! minden albuma :K

Holnap majd jól beletépünk...

(#29450) #40935168 válasza t_a_m_a_s (#29448) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nigel adja nagyon, Yonder nem nagyon :) Tudom vétek, de e van :)

@ rbalint, faxa !!! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.