Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30051) j.bravo válasza *Ropi* (#30043) üzenetére


j.bravo
addikt

Sanyi: lekopogom, Niko egyelőre megkérdezi, melyik üveg piát viheti el magával buliba ;)
A korosztálya inkább az alkoholtartalmat értékeli, a minőség másodlagos, illetve ha kevésbé minőségi ugyan, de ismertebb, azzal jobban bevágódik, aki hozza. Pl. Heineken biztosabb mint egy kézműves sör, egy Gere vagy akár Teleki Portugieser biztosabb mint egy Ráspi, és egy SétálóJános Piroscímkés vagy Jack Daniels, Ballantine's, JimBeam biztosabb mint egy single malt.

Bááár, tegnap, buliba indulás előtt, sógor házi hordós ill. hordótlan cserkó ill. szilva pálinkái közül a legjobbat választotta ki, biztos kézzel, illetve orral/ízleléssel... :Y

Whatever.

(#30052) Mercutio_ válasza j.bravo (#30051) üzenetére


Mercutio_
félisten

Aki meg tudja fizetni a minőségit, az azzal vagizik (Persze ott is az ismertebb nevek, Chivas és társai, vagy Johny-ból a zöld/kék/fekete/mittomén), a többiek meg azt nézik, hogy a pénzükért mi van ami ismert, hisz ez az egész a külvilágnak szól...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30053) cOxeR válasza Freddy76 (#30036) üzenetére


cOxeR
Ármester

:DD :))

(#30054) j.bravo válasza Mercutio_ (#30052) üzenetére


j.bravo
addikt

Jaja, de azért inkább az számít hogy üssön, nagyobbat lehet egy kommersz töménnyel vagizni mint egy jó borral..
Majd kinövik :)

Whatever.

(#30055) j.bravo válasza aleister (#30034) üzenetére


j.bravo
addikt

Szűk haveri körben, még nálam is kezdőbb arcokkal elkezdtük az FBn egy zárt csoportban. Tolnak néha meglepően jó ötleteket, képeket.
Persze gondolom csak poén volt, de ha mégis érdekelne a móka, szólj és felveszlek a csoportba :)
Más is csatlakozhat persze.

Whatever.

(#30056) Novics válasza j.bravo (#30047) üzenetére


Novics
senior tag

Háh, pedig már azt hittem te is velemegykoraszületésű vagy. :)
Ma este jól kimentem ködös sétányt fotózni, de nem vagyok benne biztos, hogy megérte az az egy órát. Bár legalább jó levegőn voltam. :DDD

Ezredes úr ma engem is sikeresen felhúzott, pedig én tényleg pozitívan viszonyulok mindenkihez, de a stílusa egy kicsit most sok volt nekem. Kora reggel...

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#30057) Colonel993 válasza Novics (#30056) üzenetére


Colonel993
senior tag

Egyem a szíved... noh mesélj !
Hadd kérjek elnézést :))

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#30058) Mercutio_ válasza Colonel993 (#30057) üzenetére


Mercutio_
félisten

...

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30059) Novics válasza Colonel993 (#30057) üzenetére


Novics
senior tag

Igazából lényegtelen, csak reggel mindig érzékenyebb a kicsi lelkem. :DDD A szuperhősös beszólásod nem esett jól. Tekintve, hogy csak felhívtam a kérdező figyelmét arra - figyelemmel az eredeti kérdése tartalmára -, hogy a D7100 kicsit nagyobb váz, mint a belépők. Bár ahogy látom ő se nagyon tudja, hogy mit is akar, meg mennyiért, mert a 150 ezres keret gyorsan duplázódott. Lehet még belőle FF tulaj is, ha így folytatja. :))

Ma direkt megsétáltattam a K-30-at, és természetesen nem szakadt le a derekam tőle, de mindennapos rohangálósnak nem vinném még így sem. Mondjuk a mai fotós produktumokat így elnézve szerintem egy belépő kompakt is elég lenne nekem... :W :O

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#30060) spanyoll válasza Novics (#30059) üzenetére


spanyoll
addikt

Vigyázz, mert ha a vitában bekönnyezel, akkor fogja az acetonos zsepit aztán azzal törli a könnyeid, mint amivel az obikat is :D

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#30061) *Ropi* válasza j.bravo (#30054) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ez nagyobbat üt mint a pia, és még olcsóbb is. :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30062) Colonel993 válasza Novics (#30059) üzenetére


Colonel993
senior tag

Hagyjad már az ilyen "Kezdő vagyok legjobbat akarom" emberkéket !
Igazából tök8 arról a pár dekáról is dilemmázni egy olyan felhasználó esetében, aki a kit üvegnél se nagyon fog tovább lépni...
Épp ezen sírtam be és trollkodtam egy sort, hogy miért kell ennyire lángolni a témán (minden segítői készséget is tiszteletben tartva), mikor az emberünk életében nem forgatott tükröst a kezében, és nincs viszonyítási alapja a Pixinfo-s cikkeken kívül.
Ha adnék a kezébe egy K20D-t, vigyorogva rohangálna vele éveken át, és még spórolt is egy mázsa pénzt.

Más:
Amúgy nemigen akartam ide sem beírni, csak olvasgatom sok-sok hónapja... meg tetszik a rólam alkotott "Mém kép"
Valahogy nem tudom komolyan venni az oviscsoportos közös sírást se, amit másfél oldalon keresztül dramaturgiázik itt a közösség magja... ellenben elfacsarok pár könnycseppet.
Egyszer majd talán túllép mindenki a határain és meglépi a kommunikációs hiány küszöböt... kiderül, hogy nem is vagyok olyan rossz...(?) [NeEem kizárt dolog...] :U

Nem is borzolnám tovább itt a kedélyeket...

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#30063) gab.m válasza Colonel993 (#30062) üzenetére


gab.m
senior tag

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#30064) Freddy76 válasza gab.m (#30063) üzenetére


Freddy76
addikt

Múltkor volt itt szó Marquez-ről, nekem most hirtelen egy kevéssé ismert, ám igen remek regénye ugrik be :DDD .

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#30065) Real_Necro válasza Freddy76 (#30064) üzenetére


Real_Necro
veterán

Marquez tényleg jó: ;) :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30066) gab.m válasza Freddy76 (#30064) üzenetére


gab.m
senior tag

:C

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#30067) Mercutio_ válasza Real_Necro (#30065) üzenetére


Mercutio_
félisten

Végre egy hasznos hsz!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30068) Real_Necro


Real_Necro
veterán

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30069) L4mie válasza Real_Necro (#30068) üzenetére


L4mie
veterán

:( jobbakat szoktál. :((( :O

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30070) t_a_m_a_s válasza Real_Necro (#30068) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Húbazmeg... Feküdj vissza még picit aludni... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#30071) Real_Necro válasza L4mie (#30069) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hétfő van... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30072) Novics


Novics
senior tag

Ma reggeli felfedezettem. Zene, nem csaj. :P
Amúgy pár napja erre vagyok rákattanva, tanuláshoz pont kellemes aláfestő.

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#30073) aleister válasza j.bravo (#30055) üzenetére


aleister
veterán

Csak félig volt poén. :)
Itt van még a könyvjelzőim között a topic, és néha véletlenül rákattintok, akkor mindig eszembe jut.

Milyen rendszerességgel szoktatok posztolni az FB csoportban? Ha nem fontos a heti gyakoriság, akkor érdekelne.

És természetesen HBD utólag is! Valahogy elkerülte a figyelmem nekem is. :B

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30074) m3ss válasza j.bravo (#30030) üzenetére


m3ss
veterán

boldogat. ilyen balvenie-t kaptam ocsemtol uk-bol en is, bar lehet van tobb fele belole...mindenesetre qrvajo volt :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

(#30075) spanyoll


spanyoll
addikt

Pinahúsban gazdag hetet mindenkinek!

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#30076) crey válasza Real_Necro (#30068) üzenetére


crey
MODERÁTOR

Nesztek. :D

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#30077) Larry303 válasza crey (#30076) üzenetére


Larry303
addikt

vote----kick_vote----kick/ban perma.

uezt bökködném végig necronak is...

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#30078) Lassú Víz válasza spanyoll (#30075) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Köszi! Véget ért az őszi szünet, iskolában a kölkök... :DD

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#30079) aleister


aleister
veterán

Az iskolaév első napján egy amerikai középiskolában a tanárnő új diákot mutat be: Sakiro Suzukit Japánból.
Kezdődik az óra:
- Lássuk, ki tud többet Amerika történelméből. - mondja a tanárnő. - Ki mondta: "Szabadság vagy halál!"?
Síri csönd az osztályban, csak Suzuki jelentkezik: "Patrick Henry, 1775, Philadelphiában."
"Kiváló, Suzuki" - és ki mondta: "Az állam a nemzettel egyenlő, ezért a nemzet nem halhat meg."?
Suzuki feláll: "Abraham Lincoln, 1863 Washington."
A tanárnő végigméri az osztályt és így szól: "Szégyellem magam miattatok, Suzuki Japánból jött és jobban ismeri Amerika történelmét, mint ti!"
Hátulról egy csendes hang: "Nyald ki a seggem, büdös Japó!"
"Ki volt az?" - kérdi a tanárnő.
Suzuki jelentkezik és mondja: "McArthur tábornok, 1942, Guadalcanal-nál, és Lee Iacocca, 1982, a Chrysler cég közgyűlésén."
Az osztályban teljes a csend, egy hang hátulról: "Elhányom magam!"
A tanárnő kiabál: "Ki volt az!?" Suzuki azonnal válaszol: "Idősebb George Bush, Tanaka japán miniszterelnöknek a munkaebéd alatt, Tokió, 1991."
Az egyik diák unottan odaveti: "Szopjál le!"
A tanárnő hisztérikusan: "Elég! Ez most ki volt?"
Suzuki rezzenéstelen arccal: "Bill Clinton Monica Lewinsky-nak, 1997, Washington, Fehér Ház, Ovális Iroda."
Egy diák feláll és elordítja magát: "Ez a Suzuki egy nagy rakás szar!"
Suzuki ismét nyugodt hangon: "Valentino Rossi, 2002, Brazil Motoros Nagydíj."
Az osztályon eluralkodik a káosz, a tanárnő elájul, nyílik az ajtó és belép az igazgató: "Én még ilyen szétbaszott kuplerájt életemben nem láttam!!"
Suzuki: "Barack Obama elnök, M. André Goodfriend követtanácsosnak amikor értesült a magyar államigazgatástól érkező korrupciós nyomásról, Budapest, 2014."

:D

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30080) #40935168 válasza crey (#30076) üzenetére


#40935168
törölt tag

A nagykövet "Úr" büntet :K :DDD :)) :C

(#30081) Balinov válasza crey (#30076) üzenetére


Balinov
félisten

igy a nap vegen mondom vegre van idom atfutni a topikot, hogy mirol maradtam le. nos, hat Crey-nek hala, nem kellett volna...ez igy ut, mint ipari aram. asszem inkabb megyek vissza dolgozni. :O

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30082) Chapel válasza aleister (#30079) üzenetére


Chapel
addikt

Ha már téma volt ismét a netadó. Egy kint élő ismerősöm hívta fel a figyelmem erre:

"Az Amerikai Egyesült Államok 10 államában (Hawaii, New Hampshire, Új-Mexikó, Észak-Dakota, Ohio, Dél-Dakota, Tennessee, Texas, Washington és Wisconsin) az internetszolgáltatókat adóztatják meg, például Texasban a havi díj 25 dollár feletti része után kell adót fizetni.[29][30] Az 1998-as Internet Tax Freedom Act(wd) (ITFA) törvény az előbbieken kívül tiltja az internet-hozzáférés, az adatmennyiség, valamint a sávszélesség alapján történő adóztatást.[28][31] A törvény hatályossága 2014. november 1-én ért volna véget, az amerikai törvényhozás 2014 szeptemberében 2014. december 11-ig hosszabbította azt meg az eredetileg tervezett határozatlan idő helyett. A Wall Street Journal szerint ezzel a novemberi választás után megnyílik a lehetőség az internetadó szélesebb körű bevezetésére."

crey: A nagykövetes jóó, erről a klasszikus jut eszembe: "...országának nevében a követ követ követ."
:D

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30083) aleister válasza Chapel (#30082) üzenetére


aleister
veterán

Kétlem, hogy bármilyen kulturált államban véghez lehet ezt vinni.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30084) Chapel


Chapel
addikt

Van valakinek tippje merre nézelődjek olyan tesztprogramok iránt, ahol ilyesmikkel lehet szórakozni?
BeamNg,Spintires,Nextcargame, szóval élvezhető, nem programozni való érdekel :)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30085) forceberg válasza aleister (#30083) üzenetére


forceberg
veterán

Én sem hiszem el, hogy egy kulturált közép-európai államban lehet annyi adócsaló, mint Hungarisztánban... és mégis.
De ez már nyitogatja a Szellem palackját :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30086) spanyoll válasza Chapel (#30084) üzenetére


spanyoll
addikt

Mi a f@szért találom ezt érdekesnek és nézem végig a videót? Magam sem értem :D (biztos a fránya rombolhatnékom :DDD )

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#30087) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, CSI S15E06-ot csak en nem talalom a fobb kolcsonzokben? :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30088) Mercutio_ válasza Balinov (#30087) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nov. 9-én fogják adni, talán ez lehet az oka.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30089) Balinov válasza Mercutio_ (#30088) üzenetére


Balinov
félisten

hmm...ez alapjan a 15x06 -- The Twin Paradox Air date tegnap volt. TV.com is 2-at ir Air date-nek. Erdekes, mert az S15 WIKI-je is 9-et ir, ahogy Te is gondoltad.Fenebe, mit fogunk vacsihoz nezni?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30090) Mercutio_ válasza Balinov (#30089) üzenetére


Mercutio_
félisten

Passz, én imdb-n néztem.

Mit-mit hát a gyereket kiskosárban ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30091) rbalint88 válasza Balinov (#30089) üzenetére


rbalint88
addikt

egymást.

(#30092) Balinov válasza rbalint88 (#30091) üzenetére


Balinov
félisten

az megvan, most jottunk haza majd' oras setarol a parti osvenyrol. majd meg fojtatjuk kesobb :D

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30093) Mercutio_ válasza Balinov (#30092) üzenetére


Mercutio_
félisten

Japóktól ha rendel valaki Angliába cuccot, azt megvámolják? (Tudom te Ír, de gondolom ilyen szempontból nincs difi :U ) Illetve ha van, mennyire esélyes, hogy fennakad a vámon és az hány % plusz költséget jelent?

Töröm a fejemet egy ilyen fülesen, mivel itthon 2,5-3X ennyiért adják és angliából jár haza asszony barátnője 2-3 havonta.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30094) Balinov válasza Mercutio_ (#30093) üzenetére


Balinov
félisten

hat, ahogy nezem japoktol valam 80$, de 100$ alatt nincs tracking, szoval....hacsak nem ir ra 10$-t meg gift-et a japo, akkor valszeg UK VAT + vamkoteles,. angol afa asszem 20 v 21%, import duty-t passzolom HTS kod/vamtarifaszamtol fugg, meg valszeg az UK-n belul kezbesito is felszamol.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30095) Mercutio_ válasza Balinov (#30094) üzenetére


Mercutio_
félisten

Hümm, van egy aki ~40$+40$ trükköt nyom, de fene tudja...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30096) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Velem van a gond, hogy ezek nem tetszenek?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30097) Studi válasza Mercutio_ (#30096) üzenetére


Studi
addikt

Ez zseniális, különösen a kifugázott retyó rész tetszett! :R :K

Hogy a rákba bukkansz amúgy ilyenekre? :) :U

(#30098) Real_Necro


Real_Necro
veterán

25 hajmeresztő hajköltemény

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30099) cOxeR válasza Mercutio_ (#30096) üzenetére


cOxeR
Ármester

Mag a scrapbook konstrukcióval van bajod? :)

(#30100) Balinov válasza Mercutio_ (#30095) üzenetére


Balinov
félisten

szerintem kerdezd meg az angliai topikban, de meg ha 100% is jonne ra a dollaros arra, akkor is kb 50gbp-vel olcsobb, mint az angol vagy nemet amazonon ugyanaz a cucc. ha az ismeros meg jon ugyis haza, akkor a hazajuttatasa is megoldott.

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.