Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30151) Studi válasza fi:zi'k (#30150) üzenetére


Studi
addikt

Ez nem az övé, csak pojjén. :)

(#30152) .: JuSzT :. válasza fi:zi'k (#30150) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Azért húztam át. Nem börze, csak vicces ékezet nélkül az utolsó sor.
Nyugoggyámeg

(#30153) *Ropi* válasza .: JuSzT :. (#30149) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem mindegy, hogy leszúrsz valakit vagy megdugod (mindezt ajándékba)... :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30154) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Királyságosság, megvan az új játékszer. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30155) .: JuSzT :. válasza *Ropi* (#30153) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Igen igen :D Szúrok ajándékba loll

(#30156) L4mie válasza *Ropi* (#30154) üzenetére


L4mie
veterán

fasza, jó lesz nekem nagyon a revithez :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30157) Real_Necro válasza *Ropi* (#30154) üzenetére


Real_Necro
veterán

Te leszel az első 3D esküvő fotós? :DDD :D :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30158) Balinov


Balinov
félisten

Sracok, paratlanito megint (bocs Freddy, se pina, se jo zene). Ezt eredemes megvenni? Eleg vegyesek az user reviewek amazonon, viszont ma 44%off-ert akcios :F

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30159) Chapel válasza *Ropi* (#30154) üzenetére


Chapel
addikt

Nagyon jó móka, mutass eredményt vagy valami pacát :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#30160) Real_Necro válasza Balinov (#30158) üzenetére


Real_Necro
veterán

190W, 2 literes tartály

Szerintem teljesítményre nagyon kicsi.

Csak példa.A miénk 600W-ot eszik, 5 literes tartálya van. Frissen mosott ruhák mellé ha berakom a kb 4m2-es fürdőbe, valamint elzárom panel elszívóját és becsukom az ajtót, akkor kb 4-5 óra alatt lesznek szép szárazak a ruhák, ezalatt összegyűjt kb 3-4 liter vizet. Gondolj bele 190W-nál ez mennyi idő, meg mennyire hatékony.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30161) Studi válasza Balinov (#30158) üzenetére


Studi
addikt

Ahogy Necro írja: ez elég kicsi teljesítményre, ahhoz képest viszont nem is olcsó. Mi is nagyon keresünk ilyesmit, de egyelőre 50 alatt alig van értelmes készülék. Így ha valakinek van valami konkrét javaslata (első körben ~40e Ft-ot szánnék a témára, így is k... sokat fog fogyasztani :( ), azt szívesen veszem.

(#30162) gab.m válasza Real_Necro (#30160) üzenetére


gab.m
senior tag

En is ennyit tudok hozzafuzni.. Az enyem is 5 literes, viszont 320w, es ennek is 5 ora korul van a furdoben (szinten pici) a ruhak szaritasa.

Szerk, Studi: az enyem kereken 40 volt az Aldiban. Ez tudom, hogy nem segit ki, csak arra akarok utalni, hogy erdemes ilyen helyen is nezni. Valo igaz, hogy az olyasmi teljesitmenyu es kapacitasu mint az enyem, altalaban 60 korul van.

[ Szerkesztve ]

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#30163) Real_Necro válasza Studi (#30161) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekünk mázlink volt, miután Jófogáson elvittek egyet 50-ért OLX-en találtam egy pár hónapot használtat, amit 45-ért el is hoztunk. Viszonylag csöndes és nagyon hatékony. Kb 1500-2000Ft-al emelte meg a villanyszámlát.

Fagor DH 22E

Szerk.:

Ja, ez ruhaszárításra vonatkozik. ~11m2-es szobában ha ajtó ablak be van csukva, 4-5 óra alatt szintén leviszi a páratartalmat 56%-ról kb 30%-ra, ha folyamatos elszívásra kapcsolom.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30164) j.bravo válasza Real_Necro (#30163) üzenetére


j.bravo
addikt

Skacok, az ilyesmi mennyire alternatívája a forgatós-fűtős-kondenzvízgyűjtős ruhaszárítónak? (ami van otthon, majd' 20 éves, és úgy tűnik a vezérlése megnyekkent)

Whatever.

(#30165) TayRol válasza Real_Necro (#30163) üzenetére


TayRol
veterán

nálunk mióta van szárítógép elmúlt az a minimális penész folt is, ami volt (a ház szélső sarkainál jellemzően, ahol hőhíd keletkezik). egy alkalom átlagos szárítással kb. 1 liter víznek felel meg.

(#30166) Real_Necro válasza TayRol (#30165) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nálunk a szárítógép nem férne el, ez most úgy tűnik megoldotta a dolgokat, nem kell napokig szárítani a ruhákat, valamint két szárítóra sincs már szükség. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30167) aleister válasza Freddy76 (#30146) üzenetére


aleister
veterán

Fredddddy!

Már akartam írni, de mindig elfelejtettem, hogy kaptam végre árajánlatot a D800 Hello Kitty-s festésére. Fehér alapon, rózsaszín grafikai elemekkel, egy nagy Hello Kitty figurával 30k-ból kijön elvileg.
5 airbrush szakiből egyetlen 1 jutott el a konkrét árajánlatig.

Nya, összedobjátok? :DDD

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30168) #40935168 válasza Studi (#30118) üzenetére


#40935168
törölt tag

Tényleg eretnek :D ;) De köszi !!

(#30169) *Ropi* válasza Real_Necro (#30157) üzenetére


*Ropi*
félisten

Anaglifeket csináltam már eddig is: ahhoz még cucc sem kell csak jó szemmérték meg biztos kéz. Cserébe viszont annak a legrosszabb a képminősége az összes 3D-s eljárás közül, szóval nem erőltettem... :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30170) Novics


Novics
senior tag

Lehet csak én vagyok fáradt, de nekem ez nálam ütött. :DDD

A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

(#30171) Studi válasza *Ropi* (#30169) üzenetére


Studi
addikt

Az első szót egy kicsit félreolvastam, és rém kíváncsivá tett, milyen lehet 3D-ben egy analgif... :Y De aztán rájöttem, hogy másról van szó. :(

(#30172) gab.m válasza *Ropi* (#30169) üzenetére


gab.m
senior tag

Bennem van a hiba, hogy tobbszori nekifutasra is "anal gif"-et olvastam? :D

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#30173) TayRol


TayRol
veterán

srácok, csütörtökig bezárólag kellene vennem trabant 601-es modell autót. nem az összerakós fajtát, hanem ami már alapból egyben van. nem tudtok boltot, ahol találni ilyent? neten hiány van belőle mindenhol.

(#30174) gab.m válasza aleister (#30167) üzenetére


gab.m
senior tag

30k nem is olyan veszes :D Es kepes lennel egy hellokittys D800al faarccal fotozgatni? :D

-- Eladó cuccok: Világítástechnikai szett, Slik állvány Giottos fejjel, Dell U2312HM IPS monitor --

(#30175) Studi válasza TayRol (#30173) üzenetére


Studi
addikt

Az Asia Centerben levő nagy játékboltban (Játék Galaxis, vagy miaf@sz) biztosan láttam kis méretű fém (~8-9 centi lehetett) Trabikat, és talán ugyanilyenek voltak akciósan a Közlekedési Múzeum ajándékboltjában is.

(#30176) Real_Necro válasza TayRol (#30173) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez nem jó?

Gab.m:

2k-val beszállok, szerintem ez egy kihagyhatatlan ajánlat. :P ;)

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30177) TayRol válasza Studi (#30175) üzenetére


TayRol
veterán

Hm, köszi. Van ott ajándékbolt?

Real_Necro: nagy. és kicsit drága is. ajándék lesz, olyan 5-6e pénzt gondoltam rá. ez mocsok jól néz ki, de túl nagy

(#30178) Real_Necro válasza TayRol (#30177) üzenetére


Real_Necro
veterán

5-6ért nem találtam, csak 10 körül: [link]

Ez meg gondolom túl kicsi: [link]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30179) Freddy76 válasza aleister (#30167) üzenetére


Freddy76
addikt

Beszállok, baszki...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#30180) L4mie válasza TayRol (#30173) üzenetére


L4mie
veterán

[link] Gyáli úton van a bolt

[link]

itt vannak nagyobbak is.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#30181) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Van itt még trabi:

[link]

[link]

Furkoo:

Ez milyen jó már: [link]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30182) Byk01 válasza TayRol (#30177) üzenetére


Byk01
senior tag

Limousine

Pick up

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#30183) TayRol válasza L4mie (#30180) üzenetére


TayRol
veterán

csütörtökig nem jön meg.

Byk01: Tatabánya, csüt-ig nem biztos, hogy megkapnám. Pedig pont jó.

[ Szerkesztve ]

(#30184) TayRol válasza Real_Necro (#30181) üzenetére


TayRol
veterán

köszi, ezeket megjegyzem, ide időm nincs kijutni, 16-17. kerület. nehéz ügy vagyok.:) valami pesti modell bolt kellene.

(#30185) t_a_m_a_s válasza TayRol (#30183) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nekem van, de nem adom oda, mert a gyerek tökön rúgna érte... :)

A Camponás játékboltban mintha láttam volna, de még talán a Müllerben is...

Holnap majd jól beletépünk...

(#30186) aleister válasza gab.m (#30174) üzenetére


aleister
veterán

Nem tudom mennyire követted, de anno valahogy szóba került poénból a hellokitty. Freddy rögtön szavamon is fogott. :)
Szóval igen. Simán. :D

November 22-én úgyis lesz egy publik fotózásom, de kétlem, hogy odáig meglesz, bár már gyűlnek a szponzorok, ahogy nézem. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30187) Byk01 válasza TayRol (#30183) üzenetére


Byk01
senior tag

Azt írják, a XII. kerületben is van átvételi pontjuk.
Ha gyors vagy, van esélyed.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#30188) Real_Necro válasza TayRol (#30184) üzenetére


Real_Necro
veterán

Futár?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30189) TayRol


TayRol
veterán

köszi-köszi mindenkinek, ebből valamit csak összehozok.:)

(#30190) Balinov válasza Real_Necro (#30163) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi sracok, akkor ez a kis Delonghi felejtos...Ezek kozul melyiket lenne erdemes megvenni? Leszukitettem a keresest arra a keretre, ami meg okes.

Koszi
B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30191) aleister válasza Balinov (#30190) üzenetére


aleister
veterán

Figy, a költözés óta nekünk teljesen felesleges a párátlanító. Utánanézek a pontos típusának, és mondok rá egy árat. Egész jót vettünk anno, mert elegünk volt már a szarakodásból. A DHL kiviszi pár ezerért, lehet, hogy jobban jársz vele, mint ezekkel.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30192) Real_Necro válasza Balinov (#30190) üzenetére


Real_Necro
veterán

Elsőre ez szimpatikus, de még nézelődök: [link]

Ez még jobb: [link]

Aleister:

Elég szép súlya van ennek, meg kompresszoros stb... nem lesz olcsó a szállítása...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30193) End-ru válasza aleister (#30191) üzenetére


End-ru
aktív tag

Bocsánat, hogy bele vau-vau, de ha a csomagküldés nem valósulna meg és még mindig aktuális, akkor dobnál nekem is egy privit?

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#30194) aleister válasza End-ru (#30193) üzenetére


aleister
veterán

Persze. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#30195) Balinov válasza aleister (#30191) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi szepen! Megnezned a tipusat, parametereit,stb. nameg a meret+suly adatokat? DHL lehet hogy nem lenne tul olcso, de vannak ilyen szallitocegek, amik MO-UK/ROI kozott ingaznak aruszallitast vallalva

András: nezem, nezem :R neked is

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#30196) Studi válasza End-ru (#30193) üzenetére


Studi
addikt

Épp jelentkezni akartam én is... :DDD

(#30197) #40935168


#40935168
törölt tag

(#30198) End-ru válasza Studi (#30196) üzenetére


End-ru
aktív tag

Na most már tényleg Balinak kell elvinni, hogy ne legyen feszkó :) Vagy majd max. egyik héten Maglódon, másik héten Gyömrőn járatjuk ;)

„A mélység nem cél, hanem figyelem, türelem és önmagad csendje.”

(#30199) *Ropi* válasza Studi (#30171) üzenetére


*Ropi*
félisten

(#30171) Studi, (#30172) gab.m: Ez volt a teszt, hogy melyik makk annyira disznó, hogy annak álmodja. ;] ;) :P :DDD

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30200) aleister válasza Studi (#30196) üzenetére


aleister
veterán

Tyű! Nem gondoltam volna, hogy ekkora sikere lesz. :)

Jó kis masina egyébként. Van rajta egy lcd kijelző a páratartalom mutatására, meg van lehetőség végtelenített használatra is. Ilyenkor egy gumicsövet kell rátenni, és bármilyen lefolyóba beledugni a másik végét. Ekkor ugye nem szab határt a tároló mérete a működésnek.

Elvittük egy év használat után gomba és spóramentesítő tisztításra is. Szóval karban van tartva.

Holnap meg tudom nézni az adatait.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.