Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#39629) Walter_White


Walter_White
senior tag

Sziasztok! Mostmár nagyon kiváncsi vagyok a problémámra mi okozza.... Ha elolvassátok ez még rejtélyesebb lesz mint maga a Bermuda háromszög...
(még a megfogalmazása is bonyolult...) - Adott a gépem, meg egy Samsung P2450-es Monitor, Tökéletesen üzemelnek, Viszont ha a HDMI kábelt bolygatom, a (PS4 miatt) akkor hol ad képet a PC-Monitor, hol nem, és ugy kell összeimádkoznom, hogy megjelenjen a Bootkép (viszont a gép bebootol, mert Windowsban felcseng a bejelentkező hang) HDMI tökéletes másik géppel kipróbálva, Monitor tökéletes másik géppel kipróbálva - több kábellel is, VGA is tökéletes (erre kitérek)
Anno a 1080Ti-m míg nem jött meg addig ideiglenes VGA-t használtam, ott is fennállt a probléma.. ha a HDMI kábelt piszkáltam... (Több HDMI kábellel is..) Volt egy ideiglenes kis gépem, ott is elkezdte ha a HDMI kábelt piszkáltam ezzel a Monitorral... Illetve nem csak ezzel a Monitorral, volt egy LG 32MP58HQ-P monitorom, ott is elkezdte, (akkor mikor pont hogy eladtam, és a vevő pislogott mi ez... ott is mire képet varázsoltam a Monitorra... azelött tökéletesen ment... Hazavitte rádugta a gépére a Monitort, és tökéletesen üzemel neki azóta is..) Tehát ez a hiba csak NÁLAM fordul elő akármilyen Kábelt-PC-t-Monitort használok.... MI EZ? :D :D :D lehet azt hiszitek szórakozom, de nem.... :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.