Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-06-06 15:06:01

LOGOUT.hu

Kérlek, írd le a számítógéped alkatrészeit, a probléma előzményeit, a problémát és azt, hogy eddig mit próbáltál tenni, hogy könnyebben és hamarabb segíthessünk!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21896) nagyszegi


nagyszegi
tag

Hi!
Egy olyan gondom lenne, h a gépem kb fél éve elkezdte azt, h randomra befagy szines csíkos képernyő egy pillanatra kék halál aztán újraindul, néha az újraindulást követően fekete kép, monitor tartalékon és semmi nem történik valamikor pl játék közben egyszercsak fekete képernyő és megáll az élet ventillátorokat direkt felpörgetem hátha a hő az oka (nem), valamikor bejött az alaplap logója és ott állt meg az élet. Idővel egyre gyakoribb lett a jelenség aztán újraraktam a gépet az ideiglenesen megoldotta a gondot de újra elkezdte 2 hónapja. Szóvalo most ha olynja van működik néha meg randomra újraindul akár filmezek akár böngészek sőt ha nem csinálok vele semmi akkor is néha azt látom h helyreállt egy súlyos hibát követően(txt-be lementettem amit ilyenkor kiír eltudom e-mailon küldeni ha valakinek az többet mond). Annó amikor elkezdődött a probléma egy memtestet lenyomtam nem az volt a ludas. A kérdés h szerintetek melyik alkatrész kezdi bemonadani az unalmast? A lapom egyébként asus m4a79xtd evo, húzva nem volt. Szóval várom a kedves segítségeteket, h melyik alkatrésszel fáradjak be a boltba?
Előre is köszönöm!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.