Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30551) LonGleY válasza Kernel (#30550) üzenetére


LonGleY
veterán

Kisebb esélye a válaszra nem a topikválasztás miatt van... :]

(#30552) sanyek2 válasza Dluinet (#30544) üzenetére


sanyek2
senior tag

Valóban! Köszönöm a rávezetést! :K

(#30553) Dluinet válasza sanyek2 (#30552) üzenetére


Dluinet
nagyúr

nem könnyű, de csak egyszer kell megtanulni

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#30554) randras


randras
veterán

Van olyan program, amivel nagyon sok különböző színű képből montázst készítve kirajzolható egy megadott szöveg, alakzat, stb.? :R

(#30555) zone válasza randras (#30554) üzenetére


zone
őstag

Google első találatai...
[link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#30556) randras válasza zone (#30555) üzenetére


randras
veterán

Szöveget egyik sem tud.

(#30557) Ice&Lime


Ice&Lime
veterán

Sziasztok!
Adott a neten egy flash alapú videó hangal együtt.
Viszont nem szeretném letölteni sem, nem kell a teljes videó sem, nem akarom a teljes videót szerkeszteni sem.
A videóból csak egy kiválasztott kb. 10 másodperc kellene képpel és hanggal együtt.
Van olyan program, ami kitudja szedni ezt a 10 mp-et úgy, hogy benyomom a felvétel gombot és majd a stop-ot és ki lehet konvertálni az adott időt videó illetve hang formátumba? Olyasmire gondolok mint camtasia csak ott nem tudom hogy fel e veszi a böngészőben megjelenített flash megjelenített videót -e.

[ Szerkesztve ]

(#30558) LonGleY válasza Ice&Lime (#30557) üzenetére


LonGleY
veterán

A Freemake Video Converter-rel és az abban lévő szerkesztővel ezt megteheted. Kivágod a kívánt részt, és utána a megfelelő formátumokba exportálod.

Ehhez előbb természetesen le kell töltened a videót... Pl. Freemake Video Downloader-rel (info), ha valami ismertebb videós oldalon található.

[ Szerkesztve ]

(#30559) Ice&Lime válasza LonGleY (#30558) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Nem lehet letöltés nélkül úgymond live-ban készíteni felvételt az éppen játszódó flash videóról?

(#30560) LonGleY válasza Ice&Lime (#30559) üzenetére


LonGleY
veterán

Lehetni lehet, de nem a legideálisabb, mert úgy fölöslegesen romlik a minőség is, és azt körbe is kell vágnod, illetve el kell találnod a kívánt részt (és nem is tudok rá hirtelen megfelelő programot). Egyszerűbb letölteni.

[ Szerkesztve ]

(#30561) Ice&Lime válasza LonGleY (#30560) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Csak azért nem akartam mert úgy több vele a macera.

(#30562) LonGleY válasza Ice&Lime (#30561) üzenetére


LonGleY
veterán

Merthogy? Épp most fejtettem ki, hogy nem így van. Ráhúzod a felületre, két csúszkát a helyére állítasz és már exportálhatsz is... Persze, függ az oldaltól is, hogy mennyire könnyű leműteni, de a flash-ekkel nem szokott gond lenni.

[ Szerkesztve ]

(#30563) zone válasza randras (#30556) üzenetére


zone
őstag

Logikusan gondolkodva a szövegnek is képnek kellene lennie. Pl. Paintben leírod a szöveget és képként elmented.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#30564) dodopek


dodopek
addikt

Sziasztok!
Milyen program, ami a fejen álló kamerával felvett videot visszafordít? Ingyenes legyen, és tudjon magyarul...

(#30565) w.miki válasza cigam (#30465) üzenetére


w.miki
veterán

Flash playernek van valami helyettesítője?
Most raktam újra, haverom régi celeron-os gépét XP-vel, de miután feltettem egy friss Chrome-ot, és Flash13-t, Java7u55-t, alig lehet rajta youtube videot nézni.
100%-ra terheli a processort, és akad a kép, és a hang...
Pedig a VLC simán lejátsza a letöltött videokat.
Youtube videókat hogyan lehetne zökkenőmentessé tenni, régi gépen?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#30566) randras válasza w.miki (#30565) üzenetére


randras
veterán

HTML5-el?

(#30567) Videl válasza w.miki (#30565) üzenetére


Videl
csendes tag

Smtube.

(#30568) w.miki válasza randras (#30566) üzenetére


w.miki
veterán

hogyan?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#30569) zone válasza w.miki (#30568) üzenetére


zone
őstag

[link]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#30570) Ice&Lime válasza LonGleY (#30562) üzenetére


Ice&Lime
veterán

Mindenesetre köszönöm.

(#30571) LonGleY válasza Ice&Lime (#30570) üzenetére


LonGleY
veterán

Mindenesetre? Megint jót írtam, csak valaki nem figyel. :]

(#30572) LonGleY válasza dodopek (#30564) üzenetére


LonGleY
veterán

Freemake Video Converter...

Oda kéne most már pakolni a topik leírásba nagybetűkkel: mielőtt kérdésed lenne, Freemake Video Converter. :]

[ Szerkesztve ]

(#30573) dodopek válasza LonGleY (#30572) üzenetére


dodopek
addikt

:R :R

(#30574) w.miki válasza zone (#30569) üzenetére


w.miki
veterán

:( így se lett jobb a video lejátszás

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#30575) Zoli54213


Zoli54213
aktív tag

Sziasztok!

A tegnapi napon szerettem volna a Mirillis Action nevű programmal egy bf4 gameplay videót készíteni, amiben látszik az MSI Afterburner HUD-ja, vagyis a gép kihasználtsága. Viszont az a probléma, hogy az Afterburner HUD-ját valamilyen oknál fogva nem hajlandó felvenni. Valaki tudja mi lehet a probléma? Vagy ezt hogy tudnám megoldani? Van esetleg más monitorozó program? Felvevő program mindenképp maradna az Action, ugyanis abban van AMD APP hardveres gyorsítás, és az nagy előny nekem. A választ előre is köszönöm!

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#30576) cigam válasza w.miki (#30565) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Per pillanat nincs flash pótlék. Linux alatt van 1-2 projekt, nemtudom ezek elérhetőek-e win alá, de szerintem nem érdemes velük foglalkozni.
A Chrome-ra miért tetted fel a flasht? Gyárilag benne van. A java-t miért telepítetted? Van olyan programod ami használja?

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#30577) zone válasza Zoli54213 (#30575) üzenetére


zone
őstag

Ha már telepítve van az MSI Afterburner, miért használsz egy második programot a felvételhez? :D

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#30578) Bandus99


Bandus99
őstag

Sziasztok!

Keresek egy programot a kovetkezo problemara.
Proxyn keresztul lehet csak a netet elerni, de nem lehet minden programba beallitani proxy szervert ( pl Viber)
Jo lenne vmi progi amiben megmondhatom, hogy ez es az a program egy bizonyos proxyn keresztul kommunikaljon.

Van me'g ve'r a koffeinkeringe'semben

(#30579) zone válasza Bandus99 (#30578) üzenetére


zone
őstag

proxifier

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#30580) dellfanboy


dellfanboy
őstag

milyen szoftvert ajánlotok excel helyett? túl nagy adatokkal dolgozok (értsd 1 xls file több száz mb) és az excelben ezt már nem tudom kezelni. az adatokat nagyrészt dwh-ból nyerem de xls-ben már feldolgozni nem tudom.tudtok vmi jó freeware adatbányász/adatmodellezző stb szoftvert.
sas, spss, R??

segítéged előre is köszönöm

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#30581) LonGleY válasza dellfanboy (#30580) üzenetére


LonGleY
veterán

MySQL, de ez alapján fingom sincs, mire kell - nem adatbányásztam még. Lehet, hogy létezik erre specializálódott (és mysql-re épülő) program, avagy pedig írni kell.

[ Szerkesztve ]

(#30582) kispx válasza dellfanboy (#30580) üzenetére


kispx
addikt

A sas az tudtommal méregdrága. Ingyenes* adatbányász szoftverként a Rapidminer programot ismerem.

* Az 5-ös verziója ingyenes, a legújabb verzió nem sokban tér el. Annak van ingyenes starter kiadása egy pár limittel.

[ Szerkesztve ]

(#30583) w.miki válasza cigam (#30576) üzenetére


w.miki
veterán

gondoltam java kell minden gépre, amivel interneteznek, nem?

közben a haverom megoldotta a lassúságot
2kg-s kalapáccsal... most már nem lesz gond a régi géppel...

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#30584) aclandiae


aclandiae
senior tag

Sziasztok!

Egy e-mail klienst keresek: lehetőleg tud magyarul. Egyszerre több e-mail címet is tudjon kezelni (munka/privát), hogy ne kelljen egyesével belépkedni.

(#30585) zone válasza w.miki (#30583) üzenetére


zone
őstag

Rosszul gondoltad, a java legtöbb esetben felesleges.
A kalapácshoz add át gratulációmat, biztosan nem volt a környéken egy rászoruló család, aki tudta volna használni tanulásra.

(#30584) aclandiae
Thunderbird

[ Szerkesztve ]

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#30586) LonGleY válasza aclandiae (#30584) üzenetére


LonGleY
veterán

Az említett Thunderbird, vagy az eM Client, ha elég 2 cím kezelése, ugyanis addig ingyenes.

(#30587) S-IW válasza aclandiae (#30584) üzenetére


S-IW
tag

Szia!
[link]

(#30588) Zoli54213 válasza zone (#30577) üzenetére


Zoli54213
aktív tag

Mert az Afterburner vesz le fps-t rendesen, az Action az AMD APP-al együtt max 1-2-t (vagy semmit).

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#30589) Menslee


Menslee
tag

Sziasztok!
Én egy olyan programok keresek amivel több zene "property"-ét tudom átnevezni egyszerre.
Próbáltam a File Property Edit Pro-t de nem segített csak teleszórta kínai karakterekkel
amit át kellett volna neki írni. :W
Előre is köszi a segítséget :R

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#30590) LonGleY válasza Menslee (#30589) üzenetére


LonGleY
veterán

Nem tagelésre gpndolsz?

(#30591) Menslee válasza LonGleY (#30590) üzenetére


Menslee
tag

Nem, a lényeg az hogy a CD-kről a zenék úgy lettek ki grabbelve hogy minden lemez
CD01-01-el kezdődik. Ezeket kéne átnevezni elsősorban hogy az összes fájlt egybe lejátszva
ne keverje az albumokat.
Például:
CD0-01-et átnevezni CD"album neve"01-01.
De ezt párszáz lemeznél egyesével eljátszani remélem nem kell elmagyarázni miért nem
csábító feladat.

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#30592) LonGleY válasza Menslee (#30591) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor sem értem teljesen, hogy jönnek ide a fájlok tulajdonságai, tudtommal a Windows is a tag-ek alapján csoportosítja a fájlokat, ha zenei mappaként jelenítteted meg a listát. A fájltulajdonság csak a kreálás időpontját és hasonló alapadatokat tartalmaznak.

Szóval nem csak tagelésről van szó, hanem az alapján fájlátnevezésről is? A témakörben ezeket találtam.

[ Szerkesztve ]

(#30593) Menslee válasza LonGleY (#30592) üzenetére


Menslee
tag

Igen, elég bonyolult és az a baj hogy elméletileg erre a célra lenne alkalmas ez a program[link] de valamiért nem átnevezte amit át
kellene neki hanem kínai írásjelekkel szórta tele a dolgokat.
Előfordulhat hogy rosszul írtam körül a problémát, éppen ezért ha valaki tud egy hasonló tudású programot
ami működik (nem baj ha fizetős) akkor azt megköszönném :K

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#30594) LonGleY válasza Menslee (#30593) üzenetére


LonGleY
veterán

Akkor jól gondoltam: tagelés + az alapján file rename. Szerintem az előző hozzászólásomban jelzett keresési találatokat lenne érdemes böngészned. Amit te néztél, az nem teljesen célprogram.

Első blikkre ezek tűnnek megfelelőnek: Mp3tag, TagScanner, MusicBrainz Picard

[ Szerkesztve ]

(#30595) Menslee válasza LonGleY (#30594) üzenetére


Menslee
tag

Már le is töltöttem az Mp3tag-et, reméljük a legjobbakat.
Nem kis melót rövidítene le :C

Minimalism is a scam invented by big small to sell more less.

(#30596) zone válasza Zoli54213 (#30588) üzenetére


zone
őstag

De a videót úgyis 25-30 fps-sel veszed, nem? A gépedet elnézve pedig nem hiszem, hogy az alá csökkenne.
Régebben a gyors feltöltés miatt Xfire-t használtam, aztán Fraps-et, mostanában XSplit-et az azonnali tömörítés miatt.

YouTube - https://goo.gl/bCKFYP

(#30597) Zoli54213 válasza zone (#30596) üzenetére


Zoli54213
aktív tag

Fontos lenne, hogy minél kevesebbet csökkenjen az fps, ugyanis teszteket töltenék fel gameplay-el, közben a kihasználtságot monitorozva. Ezt akarom valahogy összehozni.

[ Szerkesztve ]

GigaByte X570 Aorus Elite ::|:: 48GB DDR4 3200Mhz ::|:: AMD Ryzen 7 5800X3D + NZXT Kraken Z63 ::|:: RTX 4080 Phantom 16GB ::|:: Samsung 980 Pro 1TB + 860EVO 1+1TB + 250GB ::|:: Acer XV322QK KV 32" 4K 144hz 10bpc ::|:: Logitech Z906 ::|:: Corsair HX850i

(#30598) Hippo


Hippo
aktív tag

Sziasztok!
Olyan program érdekelne, hogy amikor a számítógéphez csatlakoztat bárki bármilyen pendrive-ot, akkor mielött írni, olvasni tudna róla csak egy jelszó megadása után tehesse ezt meg?

(#30599) localhost válasza Hippo (#30598) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Például ezzel : [link]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#30600) olivera88


olivera88
veterán

Melyik a legjobb videó szerkesztő program ezek közül? Corel Video Studio Pro X6 , AVS Video Editor, Sony Vegas ? Az első kiesett a keretből mert nem nem bírom újra telepíteni valami miatt. :( Véletlen törlődött, hogy hogy azt én se tudom.

LG Velvet 5G Android 11 - Windows 10 Pro x64 & Debian 11 Bullseye - WoWS unsinkable_sam_

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.