Hirdetés

2024. június 14., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30465) cigam válasza LonGleY (#30459) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Egyetlen dolgot mondj már, amiért XP mellett lenne érdemes maradni!

Mondok én 2-t is, de sosem ez volt a kérdés, hogy "miért érdemes használni". Azt használja, és pont. Amint meghallod, hogy egy kérdésben szerepel az XP, máris rázendítesz, hogy hú, meg hát...

1. Csak XP-vel fut a nyomtatóm, mert "windows" only nyomtató, a driver-ben van a nyomtató fw is. Újabb windowsokra nem adták ki, nem lehet felimádkozni a telepítője nem hajlandó feltenni.

2. Olyan programot használok, ami alacsony szintü hozzáférést igényel a tcp/ip protokolhoz. Ezt a magasabb verziójú Windows-ok már nem engedik.

3. A régi gépemen már hem fut az új oprendszer, mert nincsenek hozzá driverek

4. A jelenleg (nem kevés pénzen megvásárolt) programjaim 1 része nem fut az új oprendszeren (pl. PhotoShop CS2)

5. Próbáltál már linux alól silverlight-os oldalakat megnézni? Egy átlag felhasználó vért pisil mire vagy beröffen vagy nem, az emulátor alatt futó teljesítménye is hagy kifogásolni valót maga után. Win alatt még elég erős a hw hogy lejátsza a videót, linuxalatt futó gányolmányon meg-meg akad.

6. n+1 olyan program van aminek nincs megfelelő linux-os alternatívája?(Edius,Vegas)

7. Linux alatt mit kezdek az eddig megvásárolt windows-os programjaimmal? Futtassam egy emulátorban, ami még az XP-nél is több sebből vérzik?

Sokan már a 30ezres oprendszer árát sem engedhetik meg maguknak. Nem beszélve az új rendszer által támasztott HW követelmények áráról.

A Vista az egy félkész Windows 7. Lassabb, hamarabb feldobja a talpát. Hihetetlen előrelépés a 7-re fejlesztés, akárhány gépen is eljátszottam már.

Nem érdekel hogy a benchmarkokban hogyan szerepel maga az oprendszer. A programjaim pörgősen reagálnak, teszik a dolgukat, és nem "dobják fel a talpukat".

Ez egy olyan általános blődség... Én tényeket kértem, ami pontokba szedve mindenki által reprodukálhatóan bizonyítja. hogy "feldobja a talpát", nem használható x dologra, vagy a sokak által használt y program futtatása hibás eredményt ad.

... nyilvánvalóan nincs sok közöd a témához ... Szimpla tájékozatlanságot / tapasztalat hiányt érzékelek

Na ezek megint olyan észérvek amik az állításaid igazát támasztja alá?

[ Szerkesztve ]

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.