Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:14:01

LOGOUT.hu

Ajánlott ingyenes Windows programok
Androidos kérdéssel irány az Android alkalmazások topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12701) scope2007


scope2007
addikt

#12675

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#12702) cigam válasza scope2007 (#12701) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Simán lehet. Csökkentet módban indítsd, rendszergazdaként lépj be, és máris tudod törölni.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#12703) leyo76 válasza kételkedem (#12698) üzenetére


leyo76
senior tag

Nincs az védelem ami 100%-ig meg tud védeni, meg kell tanulni kikerülni a veszélyes helyeket. Már jó ideje nem használok semmilyen védelmet és vírusom sincs...
Géped csak akkor van biztonságban ha figyeled mit csinálsz.

- szerintem -

(#12704) C64


C64
őstag

szisztok!

most az URSoft.Your.Uninstaller.Pro.v7.0.2010.13 progit használom uninstallátorként, de kérdezem tőletek, hogy tudtok-e ennél jobbat, hatékonyabbat. hallottam már olyanról is, amelyik figyeli, hogy egy program telepítéskor mit hova tesz, és úgy teljesebb lesz az eltávolítás. mit mondotok?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#12705) localhost válasza C64 (#12704) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Revo uninstaller

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12706) C64 válasza localhost (#12705) üzenetére


C64
őstag

et folyton figyeli a telepítéseket?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#12707) BigBadPlaYeR válasza C64 (#12706) üzenetére


BigBadPlaYeR
senior tag

Én is a Revo-t használom. A telepítést nem figyeli, de uninstall után végignézi a registrit meg a HDD tartalmát és kilistázza, hogy miket felejtett ott az uninstaller. Ingyenes és van belőle portable verzió is.

"Furcsa, hogy az ember milyen keveset ér el, ha nem is próbálkozik."

(#12708) C64 válasza BigBadPlaYeR (#12707) üzenetére


C64
őstag

hát kipróbáltam a revot és az ashampoo uninstallert is, de még mindig a your uninstaller tűnik a leghatékonyabbnak! ez eddig tény!

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#12709) cellpeti válasza BigBadPlaYeR (#12707) üzenetére


cellpeti
veterán

Pro verzió se szar... :C

Tigris, tigris, csóvafény...

(#12710) localhost válasza BigBadPlaYeR (#12707) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen, a telepítéseket nem figyeli, hanem eltávolítés ELŐTT (!) végigkérdezi a programz eltávolítani szánt alkalmazás telepítőjét, hogy ha most frissiben a telepítő telepítene, akkor mit és hova másolna, írna. Ez nem ugyanaz?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12711) ko9


ko9
addikt

Üdv!
Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy van a gépemen DV ki és bemenet is. (FireWire, IEEE 1394, i.Link ki-hogy-használja) Azt szeretném csinálni, hogy valamien úton-módon kitudjam ezen a porton keresztül juttatni a videójelet egy asztali DVD-íróra (Sony RDR-HX722). Ezt hogy lehetne megoldani? Ha összekötöm a két eszközt, megjelenik a Sajátgépben, és az Eszközkezelő Imaging osztálya alatt "Sony DV-felvevő/lejátszó" néven, de ezen kívül semmit nem tudok vele kezdeni, mivel a DVD-íron csak bemenet van.
Van valami megoldás erre a dologra?
Próbáltam a WinDV-vel, az nem megy (ki tudom választani Microsoft DV Camera and VCR név alatt, de viszont a Record gombra kattolva egy Error:Error üzenetet kapok), és a Vegas "Print to Tape" funkciója se jó)

Köszönöm a segítséget! :R

Üdv: Ex

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#12712) Jarod1


Jarod1
addikt

olyan progi kellene ami megmondja hogy milyen tipus usb pendrive van a gépben( ki a gyártó meg ilyesmi)

[ Szerkesztve ]

(#12713) sbazsi


sbazsi
veterán

több képre melyik progival a legegyszerűbb rátenni kis szöveget
(pl dátum, vagy copyright, vagy fotós neve )

(#12714) sbazsi válasza sbazsi (#12713) üzenetére


sbazsi
veterán

(#12715) C64


C64
őstag

hali, fájltársítások kezeléséhez tudtok valami egyszerű progit?

üdv

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#12716) localhost válasza C64 (#12715) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Szerintem az Explorer (intéző)-nél jobb kezelőprogram nincsen erre a célra. Mi a konkrét feladat s az elérendő cél?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12717) C64 válasza localhost (#12716) üzenetére


C64
őstag

csupán csak annyi, hogy a win7-ből kivették ezt a lehetőségt :W

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#12718) localhost válasza C64 (#12717) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Mit vettek ki ???????????

[ Szerkesztve ]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12719) #65675776 válasza localhost (#12718) üzenetére


#65675776
törölt tag

Viszont ha kicsit bővebben szeretnéd állítani a társítások tulajdonságait, akkor bizony a Vista és a W7 komoly visszalépés a korábbi Win-ekhez képest...

(#12720) C64 válasza localhost (#12718) üzenetére


C64
őstag

volt erre külön egy menü, de a win7-ben nincs, amit meg tud, az semmire sem elég. nekem!
szal akkor van rá progi vagy nincs?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#12721) C64


C64
őstag

megtaláltam: File Association Manager 2

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#12722) Fecogame


Fecogame
veterán

Milyen programmal lehet zenét felismerni? Olyan, mint SE telefonon a TrackID, csak PC-re.

:R

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#12723) Jarod1 válasza Fecogame (#12722) üzenetére


Jarod1
addikt

öö a neve fül:)

(#12724) C64 válasza Fecogame (#12722) üzenetére


C64
őstag

mediainfo? :F

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#12725) Hujikolp válasza Fecogame (#12722) üzenetére


Hujikolp
őstag

Winamp?

(#12726) cigam válasza C64 (#12724) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Ő nem a codec-jére kíváncsi, hanem hogy ki az előadó, és mi a dal címe

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#12727) Dot


Dot
őstag

Helló!
Keresek egy egyszerűen kezelhető http szerver progi. Az apache-ot javasolták, de nekem ez bonyolult. :)

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#12728) Fecogame válasza cigam (#12726) üzenetére


Fecogame
veterán

Pontosan. Szóval mi a progi neve?

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

(#12729) kraftxld válasza Dot (#12727) üzenetére


kraftxld
nagyúr

IIS?

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#12730) mattew


mattew
tag

Sziasztok!
Milyen progival tudok kicsomagolni SIS, SID és SIM fájlokat?
Konkrétan 1 SIS 1kb
1 SIM 80kb
6 SID 1,5GB darabja

Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanam hogy kicsi a kerítése.

(#12731) kételkedem válasza mattew (#12730) üzenetére


kételkedem
addikt

A sid az audio file, tehát nem kicsomagolni, hanem lejátszani, vagy konvertálni lehet.
SID player

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12732) Fire/SOUL/CD válasza kételkedem (#12731) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Igen a SID lehet az is, amit írsz, de ebben az esetben(bár nem vagyok játékguru), de szvsz ezek steam fájlok lesznek (gfc) :U

Fire.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12733) somasz


somasz
addikt

Üdv!
Tudnátok ajánlani egy programot, ami felveszi azt, amit éppen a media playerben lejátszok, viszonylag könnyen lehet kezelni, és nem feltétel az ingyenesség, a lényeg, hogy fel tudja venni jó minőségben, amit hallgatok. :R

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#12734) leyo76 válasza somasz (#12733) üzenetére


leyo76
senior tag

sony sound forge

(#12735) Fire/SOUL/CD válasza somasz (#12733) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Wavosaur
Audacity

Itt meg a bőség zavara :DDD

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12736) mattew válasza Fire/SOUL/CD (#12732) üzenetére


mattew
tag

Szia!
Igen, játékfájlok!
Köszi szépen!
Akkor erre milyen progi kell? :F

[ Szerkesztve ]

Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje, hanam hogy kicsi a kerítése.

(#12737) somasz válasza Fire/SOUL/CD (#12735) üzenetére


somasz
addikt

És esetleg egy kis helpet tudnál mondani legalább az egyik progihoz, hogy mit és hogyan csináljak? Soha nem használtam még ilyen progit :B

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#12738) tknof1871


tknof1871
őstag

A street view vagy a norc utcaképeiből lehet egyszerűen videót csinálni? Arra gondolok, hogy a videón végigjárunk egy útvonalat, amihez az utcaképeket használjuk. De azt is el tudom képzelni, nem videofájlba van mentve, hanem.ppt-be.

Windows 10 Home 64 bites operációs rendszer; LG G4 6.0 Android verzió

(#12739) Fire/SOUL/CD válasza somasz (#12737) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Hát például W7 alatt, ha azt szeretnéd felvenni, amit hallasz, akkor először: [link]
Aztán a hangkari vezérlőjében engedélyezni a stero mixer-t: [link]
Aztán pl az Audacity-ben engedélyezni a bemenet monitorozását: [link]
majd ezt követően a Szerkesztés/Beállítások menüben megadod hogy hány csatornás legyen a felvétel(stereo/monó stb), milyen minőségű stb stb.

Hát röviden ennyi. :DDD

mattew
Sajnos ha tudnák rá valami megoldást, akkor már korábban is beírtam volna. Lehet, hogy egy játék topic-ban több szerencsével járnál. ;)

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#12740) cigam válasza somasz (#12733) üzenetére


cigam
félisten
LOGOUT blog

Namost ha a médiaplayerrel letudod játszani akkor vagy ott van a gépeden fájlként, és akkor minek felvveni, vagy internetes streamet, akarsz felvenni, de arra meg vann jobb megoldáok is minthogy a visszahurkolt hangkártyajelet felvegyed. pl. streamrecorder.

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#12741) somasz válasza cigam (#12740) üzenetére


somasz
addikt

Innen szeretnék felvenni, m3u kiterjesztésben van, ezt is fel lehet venni ezzel a streamrecorder cuccal?

Fire/SOUL/CD: köszi, hamarosan kipróbálom :R

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#12742) kételkedem válasza Fire/SOUL/CD (#12732) üzenetére


kételkedem
addikt

Valóban!

1,5GB darabja ezen kissé átsiklottam. :B

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#12743) Poo


Poo
aktív tag

hello
Tudnátok ajánlani egy olyan WOL progit mint a wolex 2.09 de olyan érdekelne amivel internet felé is tudok "magic packetet" küldeni , mert LAN-ban nagyon fasza ez a prog me státust is mutat meg mindent de internet felé érdekelne engem egy hasonló.
köszönöm a segítséget.

Veszek eredeti tonereket,patronokat

(#12744) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sziasztok!

Másutt nem tudom megkérdezni!

Eddig a Youtube-ról tudtam letölteni,pl.a Cool Youtube Downloader segítségével, hogy a megadott URL címet bemásoltam .Most viszont a Youtube oldalán nem találom az URL-címet. Ha pedig a letöltő programba a http://......címet másolom be, akkor nem történik semmi.Tudtok-e letölteni, ha igen, akkor hogyan?

(#12745) localhost válasza GEPESZ66 (#12744) üzenetére


localhost
Közösségépítő

A kép alatt van a Save to... gomb mellett jobbra egy 'boríték', (email) - ha azt megbököd, előjön a link, vagy nem ?

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#12746) Horka1


Horka1
tag

Urak.
Van olyan progi, ami detektálja, hogy a gépemen milyen driverek vannak, melyek szorulnak frissítésre, és meg is találja a frissítéseket, netán kérésemre le is tölti őket?

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#12747) Horka1 válasza somasz (#12741) üzenetére


Horka1
tag

Streamripper kiválóan alkalmas élő rádió műsorok rögzítésére. mindegy milyen formátum, az csak a lejátszó proginak szól, nem a rögzítőnek.

Teremtsd meg az okokat, az eredmények pedig majd természetes módon következnek! http://hajdufighting.blogspot.com/

(#12748) leyo76 válasza Horka1 (#12746) üzenetére


leyo76
senior tag

(#12749) GEPESZ66 válasza localhost (#12745) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Előjön, de azt hiába illesztem be a Cool Youtube,vagy az Ashampoo programba, nem indul el a letöltés.Korábban működött!

(#12750) localhost válasza GEPESZ66 (#12749) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Öh, passz, én arra reflektáltam, hogy azt írtad, nincs link. Sosem töltök semmit a youtuberől.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Milyen program, ami...? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.