Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#82004) Balerion


Balerion
újonc

Sziasztok! :)
Régebben írtam ide, de csak egy választ kaptam, amibe minimum dolgok voltak írva.
Olyan 200 000ft - 250 000ft lenne rá. Mert kell a pénz virtuális szemüvegre is.
De olyan PC-t szeretnék ahol a Skyrim sok móddal, full beállításokkal menne. :D

Egy olyan Gamer PC-t szeretnék összeállítani, amin ezek a játékok fennakadások nélkül futnak. Tehát szaggatás, lefagyás, hangmegakadás, torzulás, meg ilyen idegesítő problémák nélkül és amin videót is nézhetek különösebb szaggatások és egyéb problémák nélkül és ami netezésre is kiváló, azaz gyorsan lehet vele böngészni meg ahol a letöltések is gyorsan mennek. :))

Érdekelne, hogy milyen alkatrészekből állítsam össze és hogy melyik alkatrész mennyibe fájna és úgy összesítve mennyibe kerülne? Igazság szerint más állítja majd össze, mert én nem értek hozzá.

- Skyrim (sok mód-dal)
- Witcher 3: Wild Hunt
- Thief
- Battlefield 4
- Mortal Kombat 9
- Mortal Kombat X

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.