Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe


SyMbioTe
Ármester
LOGOUT blog

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#75021) QwErTy42


QwErTy42
addikt

Sziasztok!

Ez a gépem szomorú vége.

Alaplapot cserélni már nem szeretnék, mert váltanék fél éven belül intelre.
Most viszont nem állok úgy anyagilag hogy nagyon elszálljak. Keret nagyon max 100 rongy. Ha kijön 80-ból, akkor sem veszünk össze.

Megtartanám:
-HDD, ODD, SSD
-Quadro FX 1800
-Freezer Pro 7 rev2
-Noctua 12 mm fan

Amire szükségem lenne:
-kici-ócó-jó Intel i5
-alaplap
-1*4 GB Ram (ezt később tudom bőviteni)
-tápnak az XFX 450 Pro-t nézegettem kifele de meggyőzhető vagyok (fontos hogy relatív halk legyen, 5 év garival, megbízható)
-házból a Bitfenix Shinobi vagy esetleg hasonló kábelmenedzsmentes, jól szellőző letisztult házikó

Felhasználás: MS Office, tartalomfogyasztás, Catia (alap szinten, nem durvulunk.. na jóó. most van egy komolyabb alvázam, amin dolgozni kell de az sem vészes)

Köszönet.

ui.: egy olyan helyet javasoljatok a megvételre, ahol a régi komponenseket is beledobálnák

[ Szerkesztve ]

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.