Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-25 08:15:08

LOGOUT.hu



TOPIK ÖSSZEFOGLALÓ

Kérlek, kérdezés előtt olvasd el!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#173566) SyMbioTe

(rögzített hsz)

Szeretnék megkérni minden kedves fórumozót, aki gépajánlást szeretne, hogy a Téma Összefoglalóban összeállított kérdéssorra szíveskedjen pontosan válaszolni. Így nekünk is könnyebb az ajánlás, illetve gyorsabban is megy az ajánlás. :)

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

Hozzászólások

(#15901) Árjaharcos88 válasza Coolmat (#15900) üzenetére


Árjaharcos88
aktív tag

Szerintem nem egészen, mert az Asus hivatalos honlapján sincs olyan küllemű 7770-es, mint amilyet ő kapott, szóval felettébb érdekes :D

EZ az egyik 7770-es, az 1 gigás, meg EZ a dupla ventis 2 gigás.

(#15902) Coolmat válasza Árjaharcos88 (#15901) üzenetére


Coolmat
őstag

Én is lecsekkoltam a honlapot, és nem lepne meg ha később kerülne csak ki az új változat az oldalra minthogy ténylegesen kapható.

(#15903) myckey válasza Árjaharcos88 (#15901) üzenetére


myckey
veterán

na akkor.
EZT kaptam
http://www.shop.bt.com/products/asus-amd-radeon-7770-hd-1ghz-1gb-pci-express-3-0-hdmi-864D.html

ÉN EZT RENDELTEM.
http://ipon.hu/webshop/product/asus_hd7770_1gd5_pcie/215288
ennek a neve is szerepel a papírokon,stb....hivatalos akármiken

DE,azon a külföldi oldalon(amit most is linkeltem) egy árban van a 2 kártya,de amit kaptam,talán újabb verziónak tűnik

viszont ami most nálam van,olcsóbb volt,mint a DC változat,ezért is vettem gyorsba,azon a napon tették ki amikor rendelni akartam a másikat(régebbit!?)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15904) Árjaharcos88 válasza myckey (#15903) üzenetére


Árjaharcos88
aktív tag

Amit linkeltél oldalt, ILYET rendeltél és ILYET kaptál, azaz GYENGÉBBET, mint amilyet rendeltél, ugyanannyi pénzért! Én reklamálnék és cserét kérnék!

(#15905) Coolmat válasza Árjaharcos88 (#15904) üzenetére


Coolmat
őstag

Ezt rendelte, ennek a nevében nincs benne a TOP, vagyis nem gyárilag túlhajtott változat.

(#15906) Árjaharcos88 válasza Coolmat (#15902) üzenetére


Árjaharcos88
aktív tag

Az nem új változat, hanem gyengébb változat :P

(#15907) Árjaharcos88 válasza Coolmat (#15905) üzenetére


Árjaharcos88
aktív tag

ENNEK a nevében sincs TOP és gyárilag 1120 MHz :) Hivatalos honlapon a specifikációban írják.

(#15908) Crias válasza myckey (#15899) üzenetére


Crias
senior tag

Csinálj már egy GPU-z képet kíváncsi vagyok mit mutat,
mert elvileg lassabb kicsivel (20Mhz a referenciához képest) mint az amit rendeltél viszont a leírás alapján jobbnak kellene lennie, de a fene se tudja...
Szerk: Mégse nyert ez nem az amire gondoltam mert ezt az új hűtő modellt a Ghz Edition-re dobták rá ahogy én látom pár kép/bolt alapján, mondjuk furi hogy az asus honlapján nincs ilyen hűtő.
Szerintem ha a Ghz Edition-t kaptad akkor ne szarakodj, mert elvileg kicsivel jobb kártyát kaptál.

Vagy a TOP változatott vetted? Mert az 1100Mhz-en megy mondjuk az drágább is lenne mint ez, szóval nem hiszem hogy azt rendelted.

Szerk: Mivel a papirokon más szerepel így gariztatni se tudod majd ha szükség lenne rá így én mindenképpen szólnék vagy legalábbis megkérdezném hogy most mi a fene van.

[ Szerkesztve ]

Crias

(#15909) myckey


myckey
veterán

na jól indulok és akkor még össze kellene raknom a komplett gépet meg aztán wint telepíteni ssd-vel görcsölni...........
kva életbe :W

írtam nekik.rendelésemben is benne van,én nem erre adtam le a rendelésemet
de most leshetek.....mikorra ezek majd írnak a hosszú hétvége miatt.... :W addig ott csücsül a vga :O

nem tudom már másképp írni :)
ami a külföldi oldalon van(újabb) az jött

én erre adtam a rendelésem.
http://ipon.hu/webshop/product/asus_hd7770_1gd5_pcie/215288
ennek a neve is szerepel minden hivatalos iraton

ha ezt használom,az nem hátrány a visszavételben,mármint ha kipróbálom :F hosszú lesz ez a nap :(

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15910) myckey válasza myckey (#15909) üzenetére


myckey
veterán

1 db
ASUS HD7770-1GD5 PCIE
33 434 Ft (26 326 Ft)

ez áll minden papíron

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15911) Coolmat válasza Árjaharcos88 (#15907) üzenetére


Coolmat
őstag

DCT rövidítés: Direct CU Top. Szerintem is zárjuk le az ügyet azzal hogy összeszereli és kipróbálja, ha jó, hűvös stb. akkor nincs értelme visszaküldenie.

[ Szerkesztve ]

(#15912) Árjaharcos88 válasza Coolmat (#15911) üzenetére


Árjaharcos88
aktív tag

Aqua meg dupla ventis képet tett fel hozzá, már semmit nem értek :D
NÉZD!

(#15913) horush válasza Coolmat (#15911) üzenetére


horush
addikt

A kép rossz, de ettől függetlenül azt kapta, amit rendelt (a képen top van, de egyébként ez csak sima a neve alapján). Ez alapján nem fogják cserélni, hiszen azt kapta, amit rendelt, s le is van írva a termék oldalán az iponon: "* A fent látható kép illusztráció. A termék a valóságban eltérõ lehet."

RRasien: A jelenlegi felbontásodra ez a vga is bőven jó (leginkább sok), minden játék nagyon jól fog futni. Ez a cpu pedig nagyon szépen ki tudja hajtani a vga-t, tehát annak a cseréjével sem érnél túl sokat. A legszembetűnőbb gyorsulást úgy is az ssd hozza, hidd el, jól jársz vele. Össze sem lehet hasonlítani egy ssd-s gép működését egy ssd nélkülivel :)

[ Szerkesztve ]

(#15914) myckey válasza horush (#15913) üzenetére


myckey
veterán

igazad lehet.

voltaképpen jóval olcsóbb mint a DC változat és engem ez érdekelt,mert 1366x768-ra tuti minden tökéletes lesz.szóval lehet hagynom kellene.....mindenesetre írtam nekik,majd meglátom mit írnak :(((

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15915) Árjaharcos88 válasza myckey (#15914) üzenetére


Árjaharcos88
aktív tag

Végül is ABBAN a kártyában is van egy kis tuning :)

(#15916) RRasien válasza horush (#15913) üzenetére


RRasien
csendes tag

Okés. Végül is profi segítségért jöttem szóval inkább hiszek neked. :D Köszi még1x. :D

(#15917) myckey válasza Árjaharcos88 (#15915) üzenetére


myckey
veterán

kiderül....
most komplett gép összeszerelés,win rakás,ssd bütykölés,majd jöhetnek a tesztek,ha minden megy zökkenőmentesen,mert most csinálok ilyet életemben először

ha megfelelő lesz a hűtése,teljesítménye,akkor hagyom a fenébe.most mire verjem magam,mikor jelenleg egy A8-3870k vezérlőjét használom játékra,2gb rammal

remélem jó lesz. :(((

ha meg valami nagyon rossz lenne a DC változathoz képest,akkor vissza megy...8 napig azt hiszem lehet,legfeljebb fizetem a költséget...még mindig jobb,mintha jól átbsznának :(

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15918) pacman789


pacman789
aktív tag

Sziasztok!

Gépet szeretnék venni, max 150 a keret, amim van: 60gbos ssd, és egy tbos Samsung vinyó.
Ami kell: Minden más kivéve perifériák.
Legfőképp tanulásra használnám,( visual studio) , de néhanapján játszanék rajta, nem vagyok pixelbuzi, úgyhogy nem kell, hogy minden játék full hdban menjen. bőven elég a 720p is. A lényeg, hogy tudjak rajta játszani:)

Előre is köszi a válaszokat!

Üdv.:
pacman789

[ Szerkesztve ]

(#15919) Coolmat válasza myckey (#15917) üzenetére


Coolmat
őstag

Egy jótanács: ha összeszerelted, és megnézted hogy a BIOS-ban látja az SSD-t és a HDD-t is, valamint AHCI-re van állítva a SATA, akkor telepítés előtt húzd le a HDD-t (tápkábelét elég), így nem fordulhat elő az az eset, hogy az MBR átkerül a HDD-re, ami azt eredményezné, hogy később a HDD-t eltávolítva a gépből nem indulna a Windows.

2GB RAM kicsit kevésnek tűnik nekem, legalább 4GB azért elkélt volna (főleg ilyen olcsó RAM árak mellett).

Ha a hőfok rendben van (alapjáraton <40fok, terhelve <70fok) és a kártya sem fagy semmilyen játékban, akkor totál felesleges visszaküldened.

(#15920) myckey válasza Coolmat (#15919) üzenetére


myckey
veterán

OK
köszönök minden jó tanácsot :C :)

Igen,a haverom is mondta(ezzel foglalatoskodik) hogy telepítésnél ne tegyem be hdd-t,csak ha minden stimmle az ssd-vel winnel

félreérthető voltam már megint.
nem 2gb ram,........most 8 gigát vettem,2 giga eddig volt :) 8gb kingston genesis lovo 1600mhz.(de jelenleg ez is baszakszik,nem tudom 1333-tól magasabbra rakni,bár 32 bites a win)

megnézem a kártyát,ha addig eljutok,valamikor estére talán..ha nem jó és szarakodik,akkor megy vissza 8 napon belül,inkább bukom a szállítást,mint maradjon

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15921) Coolmat válasza myckey (#15920) üzenetére


Coolmat
őstag

BIOS frissítés az alaplapon esetleg? Ha csak 1333MHz-en menne az sem tragédia, ha nem IGP-t használsz majd akkor kb. csak a WinRar-ban gyorsítana valamit az 1600MHz, máshol meg sem éreznéd.

(#15922) Crias válasza myckey (#15920) üzenetére


Crias
senior tag

Namármost azt írtad hogy eddig A8-ad volt ott elvileg nem okoz gondot az 1600-as ram, ha közben intel procira is váltottál akkor ezen ne sokkold magad mert azok nem támogatják az 1600-as ramokat (az Ivy már igen de jelenleg csak i5-i7 van piacon, neked feltételezem a videokártyád alapján max i3 van)

Crias

(#15923) myckey válasza Coolmat (#15921) üzenetére


myckey
veterán

Ilyen béta bios van,vagy mifene....A75M-S2V lappal(csak a honlapon írtak szerint akár 2400-ra is lehet állítani benne a memóriát,OC val,de a kisebbeket tuti vinnie kellene)

Crias:igenA8-3870K a fent említett lappal.csak ugye az ott(hivatalos giga oldal) feltüntettet infok miatt nem értem,miért nem tudom biosban nagyobbra rakni az 1333-ramokat(mármint ott nagyobbakat is írnak,bőven)

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15924) pacman789


pacman789
aktív tag

AZ lemaradt, hogyha ilyen igényeknek eleget tesz egy olcsóbb config akkor az is jöhet:)

(#15925) myckey


myckey
veterán

Nos sikerült beállítanom a ramot :B

nem csak simán emelgetni kell a szorzót,hanem előtte ki kellet enableözni egy overclock funkcitó,és abban eleht egészen 2400-ig felhúzni és marad is szépen a helyén
így bírja 1600-at is 1.35v-on 9-9-9-24 be(gondolom lehetne vele babrálni,de most örülök annak,hogy rajta marad)csak win nem jelzi,vagy nem látom hol

tudom aida,de azon se tudok eligazodni,egyik helyen ezt ír,másikon már amazt de sztm ha biosba úgy marad akkor winnel nem kell foglalkoznom

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#15926) Crias válasza pacman789 (#15918) üzenetére


Crias
senior tag

LAP: ASROCK B75 Pro3 19.716 Ft
CPU: INTEL Core i5-3450 3.10GHz 1155 BOX 46.939 Ft
RAM: KINGSTON 8192MB HyperX XMP Grey DDR3 1600MHz CL9 KIT KHX1600C9D3X2K2/8GX 13.576 Ft
VGA: SAPPHIRE 11201-00-20G HD7770 1GB GDDR5 GHZ EDITION PCIE 34.772 Ft
HDD + SSD: van
ODD: Kell? ha igen akkor Nec ad-7280s ~4,5k
HÁZ: SHARKOON Vaya Value Fekete 11.646 Ft
TÁP: CHIEFTEC CTG-500-80PB 500W OEM 12.561 Ft
CLR: Xilence venti ~1k
Összesen: 140.209 Ft

Ha nem fontos egy helyről akkor házból xigmatek asgard pro ~12,5k
VGA meg mehetne 6870 ~44k-ért, ezzel eltudnál játszani FHD-ben is.

A 7770-hez az i3-2120 is elegendő ~30k

[ Szerkesztve ]

Crias

(#15927) horush válasza pacman789 (#15918) üzenetére


horush
addikt

LAP: MSI B75MA-P45 ~17eFt
CPU: INTEL Core i5-3450 3.10GHz 1155 BOX ~47eFt
RAM: KINGSTON 8192MB HyperX XMP Blu KHX1600C9D3B1K2/8GX ~12,5eFt
HDD: van
SSD: van
ODD: NEC AD-5280S ~4eFt
VGA: MSI R7770-PMD1GD5 1GB GDDR5 PCIE ~33eFt
TÁP: SHARKOON WPM power supply series 400W ~13eft
HÁZ: ENERMAX ECA3250-B Ostrog Fekete ~13Ft
CLR: XILENCE COO-XPF120.R Piros ~1eFt
CLR: XILENCE COO-XPF140 ~1,5eFt
Összesen: ~142eFt.

Ez így egy elég korrekt gép. Jól felszerelt alaplap, erős i5 proci, 8GB ram, játékra is alkalmas vga, korrekt minőségű moduláris táp, usb3-mas ház, bele pluszban 1-1 12cm-es és 14cm-es venti. Esetleg, ha halkítani akarsz, akkor még vehetsz egy halk cpu hűtőt, pl: ARCTIC COOLING Freezer 13 PRO, de a gyári sem egy túl hangos darab. Ha olcsósítani akarsz, akkor akár vehetsz i3-2120 cpu-t is, az sem mondható gyengének, ezt a vga-t kiszolgálja.

Crias: Szerintem ez a 7770 jobban megéri, a sapphire csak két év gari ad, míg az msi hármat, ráadásul ez olcsóbb is.

[ Szerkesztve ]

(#15928) Crias válasza horush (#15927) üzenetére


Crias
senior tag

Jaja igen az msi jobb lesz, majd jobban figyelek legközelebb, köszi a kiigazítást!! :R
Meg a wpm 400-as is jó lesz csak azért ajánlottam a ctg-t mert jobban elérhetőbb, csak ezt elfelejtettem a végére odaírni, mostanában sűrűn kihagy az agyam :(

Crias

(#15929) shadow1901 válasza horush (#15927) üzenetére


shadow1901
aktív tag

Lap miért lett MSI?

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#15930) fntastic


fntastic
aktív tag

SATA3-as gyors HDD-t (200MB/s) mire célszerűbb kötni? SATA2-es Intel vezérlőre, vagy az Asrock B75 Pro3-M SATA3-as egyik vezérlőjére? (nem az Intel-esre, mert arra az SSD megy)

[ Szerkesztve ]

(#15931) MZsoltee válasza fntastic (#15930) üzenetére


MZsoltee
veterán

HDDnél mind1 mert nem használja ki a Sata 2 sávszélességét sem.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#15932) fntastic válasza MZsoltee (#15931) üzenetére


fntastic
aktív tag

Azt vágom, de akkor gondolom inkább Intel, mert stabilabb?

(#15933) Negreanuka válasza horush (#15883) üzenetére


Negreanuka
csendes tag

Köszi! Érdeklődnék,hogy Asus HD 7770/2GB/DualFan 38 eft megérné azt a 5 ezer ft plust?

(#15934) horush válasza fntastic (#15932) üzenetére


horush
addikt

A sata2 mindig a chipseté. (Vagyis a nem túl régi alaplapokon). Nem igazán tudod rossz helyre kötni.

Negreanuka: Nem.

shadow1901: Miért ne lehetne? Ez van most jó áron, jó felszereltséggel.

[ Szerkesztve ]

(#15935) katras


katras
tag

Sziasztok!

Már csomószor írtam ide, de most derült ki, hogy végülis mire van keret, szükség.60-70K keretből kéne összerakni egy gépet irodai feladatokra, némi játékteljesítménnyel. Én AMD proci-ra gondoltam Llano-ra gondoltam, csak nem tudom melyikre. ODD-m van, sata2-es, és minden lehet a legolcsóbb alkatrészből. Mit ajánlotok?

Válaszotok előre köszönöm :)

(#15936) horush válasza katras (#15935) üzenetére


horush
addikt

Csak aztán nehogy egy hét múlva kiderüljön, hogy 72k.

LAP: Asrock A75M-HVS ~13,5eFt
CPU: AMD A4-3300 2.50GHz FM1 BOX ~13eFt
RAM: KINGMAX 4096MB DDR3 1600MHz ~6eFt
HDD: -
SSD: OCZ 120GB SATA3 2.5" Agility 3 AGT3-25SAT3-120G ~24eFt
ODD: van
TÁP: FSP350-60APN ~8,5eFt
HÁZ: Gaba 2936 ~4eFt
CLR: XILENCE COO-XPF120.R Piros ~1eFt
Összesen: ~70eFt

(#15937) fntastic válasza horush (#15934) üzenetére


fntastic
aktív tag

Igen tudom, csak az érdekelt, hogy az Intel SATA2 vagy nem chipsetes SATA3. :)

(#15938) Procteres


Procteres
csendes tag

Ehhez mit szólnak a profik?
http://index.hu/tech/2012/08/19/az_asztali_pc-nek_befellegzett/

(#15939) Silentfrog válasza Procteres (#15938) üzenetére


Silentfrog
veterán

Nem egyszer hallottuk már ezt. :P

(#15940) horush válasza Procteres (#15938) üzenetére


horush
addikt

1. vótmá
2. a zsindex akkor sem érdekelne, ha az lenne az egyetlen létező hírportál
3. remélem mostantól senki nem vesz semmi pc hardvert, s én majd megvehetek mindent fillérekért az apróról.

[ Szerkesztve ]

(#15941) shadow1901 válasza horush (#15934) üzenetére


shadow1901
aktív tag

Ezek az Asrock B75-ök, nem 3 év garanciával vannak? Csak mert mindenhol 2 évet írnak. Vagy keverem valamivel őket? H77-et megnéztem arra is 2 évet írnak.
Mert ha ez csak ilyen hirtelen fellángolás volt náluk akkor megértem az MSI-t.
2 vs 3 év gari.

Viszont iponon ~700 ft árkülönbség van a kettő között (B75 pro3-M és B75-P45), az Asrockon +2 PCI slot, +2 sata csatlakozó és még a hangkártyáján is van optikai kimenet. Meg HDMI kimenet meg ami még nem tűnt fel a képek alapján.
Plusz a keretbe is belefért volna. Lehet, hogy nem használja, de eladásnál esetleg jól jöhet, vagy későbbi fejlesztésnél (TV tuner, hangkártya stb.).

[ Szerkesztve ]

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#15942) Crias válasza Procteres (#15938) üzenetére


Crias
senior tag

Szerintem
1. Agymosás -> vegyééé okostelefont, tabletnek több értelmét látom, de ez az én begyepesedet elmém, gondolom mindenki kihasználja a legtöbb lehetőséget amit nyújt.
2. A cikkben is ejtenek róla 1 egész mondatot hogy miért is csökkent a pc vásárlók köre.
2.a Jelenleg az előző 2 generációs procik is tökéletesek, a mai középkategóriás vga-k kihajtására (nyilván nem mindegyik)
2.b Az előző pont miatt a többség csak vga-t esetleg monitort cserél, vagy akik frissebb technológiát akarnak magukénak tudni. (Nekem is elég lenne ez az i3, de benevezek majd egy Trinity-re mert az nekem elég lesz, meg amúgy is kíváncsi vagyok mire lesz képes)
2.c azok akik high end vga karikat vesznek azok alól szokott elfogyni a régebbi technológia.
3. Majd ha jön az új konzolgeneráció ami majd kicsit megfingatja a pc-ket akkor lehet majd lesz egy kis fellendülés megint.

4. Azért is hülyeség mert pc-n még mindig sokkal szebbek a játékok mint konzolon. Noti nagyon gyenge játékos gépnek, ami meg erős az felér egy fűtőtesttel is.

5. Az indexnek nem nagyon szabad hinni semmiben sem, lásd 1. pont.

Crias

(#15943) remington2


remington2
senior tag

Hali!

Szüleimnek kellene egy olcsó, használt netezős gép. Találtam egy egy dell optiplexet, amelyekből elég sok van mindenütt használtan. 3 Ghz-es Dual Core proci, 1 giga ddr2 ram, 40 gigás lemez, Intel GMA3000, lényegében egész jó konfig, 20 ezerért.

Erről mi a véleményetek?

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#15944) horush válasza shadow1901 (#15941) üzenetére


horush
addikt

PCI / PCIe x1, kb. mindegy, amúgyis kihasználhatatlan, hiszen rossz helyen vannak. Tudom mire való a pci slot, ne aggódj.
Asrockon a +2 sata3 az asmedia, szintén nem sokat ér.
Alaplapi spdif sem ér sokat, dts-t nem támogatja.
HDMI helyett dvi van, ez csak egyénfüggő, hogy kinek mi hasznosabb.

(#15945) MZsoltee válasza Procteres (#15938) üzenetére


MZsoltee
veterán

Egyrészről természetes.
Olyan szintre csökkent az áruk, hogy akinek kellet már megvette. A terjedésük elérte a csúcsot. Tehát már (majdnem) minden olyan háztartásban van pc ahova kell és már csak javítani illetve a kiesket kell pótolni. Ez lényegesen kevesebb mint amikor újdonság volt és mindenhova új kellett.
Valamint a trend is igaz a cikkben foglalt eszközök kezdik kiváltani a PCket részben.
Aki nem játszik vagy nem munkaeszköze esetleg a hobbija a PC annak vannak más alternatívák amik kiválthatják a PC. Így a potenciális vásárlók száma is csökken.

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#15946) shadow1901 válasza horush (#15944) üzenetére


shadow1901
aktív tag

ÉÉrtem!!
Persze, biztos azért magyaráztam meg, mert feltételeztem nem tudod mire valóak... :N

Egyébként melyik alaplapokra adott az Asrock 3 év garanciát?

Kérdezz, bármit meg lehet oldani! | Inkább privátot írjatok!

(#15947) katras válasza horush (#15936) üzenetére


katras
tag

Köszi a gyors választ, de nem lehetnessd- helyett hdd-vel, olcsóbb, nagyobb, és valami kicsit erösebb integrált chippel? Full hd a monitorom.

(#15948) Crias válasza katras (#15947) üzenetére


Crias
senior tag

SSD + Procit cseréld ki ha kiveszed akkor marad 37k-d
500GB-os hdd ~17,5k
A6-3670k ~21,5k
össz ~39k

+2k ráfizetés van rajta viszont jóval erősebb a proci, amit tuningolhatsz is, ha jól értettem valami ilyesmire gondoltál, de csodát azért ne várj ettől sem, az igp-t nem fhd játékra tervezték

[ Szerkesztve ]

Crias

(#15949) katras válasza Crias (#15948) üzenetére


katras
tag

És ha nekem nem kell k, de valami ugyanilyen 6530D-s IGP-s?

(#15950) Crias válasza katras (#15949) üzenetére


Crias
senior tag

Akkor választasz egy másik a6-os procit, olyat amilyet szeretnél.

[ Szerkesztve ]

Crias

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.