Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7551) Oracle válasza Gyuri27 (#7545) üzenetére


Oracle
senior tag

Ezt cáfolnám :) Nekem kettő is van és nem így néz ki

a világító kék gomb a hálózati bemenet mellet van nem felette.

nyugi suti az úgy jó ahogy van, nálam is feketék a molexek minden olyan ahogy leírtad.

[ Szerkesztve ]

(#7552) djtoomi válasza fridaycs (#7549) üzenetére


djtoomi
addikt

Szia!
Elég végülis a 350W de az nem valami halk, inkább ezek közül valamelyiket:

FSP Blue Storm II 400W dobozos 13 480 Ft
FSP 400W EATX, 12cm (FSP400-60GLN) OEM 11 920 Ft

Illetve 10.000 körül van a 350W-os FSP BlueStrom II-je. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#7553) fridaycs


fridaycs
tag

hehe. lényegében egy a kérdésünk indianka-val :D

szerk:
ha pörögnek ám itt a dolgok.
djtoomi: köszi. még körbenézek mert a bsII-350-et nem írta be a beszerezhetők közé.

[ Szerkesztve ]

''És egy pár üveg sörtöl majd mindenki elfelejti...''

(#7554) volvoguy


volvoguy
addikt

itt vannak a képek a ma vásárolt tápomról. na msot sztem ez nem FSP Blue Storm 2. Ti mit mondtok?
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#7555) Gyuri27 válasza Oracle (#7551) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az enyémen is. De ennyi az eltérés a képhez képest.

suti_88: akkor engem is átkurtak. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#7556) Oracle válasza volvoguy (#7554) üzenetére


Oracle
senior tag

Ne paráz, ez biza egy BS2 :C

[ Szerkesztve ]

(#7557) CséZé válasza volvoguy (#7554) üzenetére


CséZé
őstag

pedig az ;)

(#7558) djtoomi válasza volvoguy (#7554) üzenetére


djtoomi
addikt

Ez az, csak neten sztem vagy rossz képek vannak, vagy tesztelői verziók, vagy pedig a BS1 képei. ;)

Nem semmi hozzászólásod van 17 nap alatt, ha nekem annyi lenne 17 nap alatt mint neked... :U

Atyaúristen:[link]

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#7559) vinakos


vinakos
csendes tag

Üdv!

Enermax Infinity 650W -os tápot ismeri valaki közelebbről? Mennyire halk?

(#7560) volvoguy


volvoguy
addikt

azt mondjátok, hogy akkor a dobozra, amin blue strom 2 felirat van, na meg a használati utasitásra is a BS1 lefotózott képét rakták? valamint az interneten is a BS1 képei "futnak" BS2 név alatt?

Asus P8H67, Core i3 2120 (3,3Ghz), RAM 2x4GB 1333Mhz, Sapphire HD6850 1GB, 500GB Seagate Sata3, Sharkoon Vaya + BenQ G2020HD 20" - Nexus S 4.0.3

(#7561) pszihó


pszihó
aktív tag

Sziasztok.
Ismeretséget keresek a CHS ill. az EXPERT nagykereskedésekbe.
Az Extrém digitálba vásároltam egy Corsair VX 550-es tápot 2007 12 10.-én
Bedöglött 2007 12 27.-én. Vissza vittem még az nap.
Az extrém bevitte vagy az Expertbe vagy a CHS-be. 2007 12 28.-án.
Ha valaki tudná ezt a tápot ill. ennek a tápnak a garanciális ügyintézését a fenti adatok tudatában megsürgetni. Azt nagyon megköszönöm.

Samsung S9 tab 5g (8/128) // CPU AMD RYZEN 3 7320U. 4 mag, 8 szál. 2.4 Ghz-4.1 Ghz. RAM 8 GB DDR5 5500Mhz 512 gb M2 nvme ssd. Kijelző FHD 15,6 OS Windows 11 Lenovo Ideapad 1 15AMN7 82VG00GXHV

(#7562) Oracle válasza volvoguy (#7560) üzenetére


Oracle
senior tag

holnap kapsz képeket a tápomról csak nyugodj meg végre :DDD

(#7563) djtoomi válasza volvoguy (#7560) üzenetére


djtoomi
addikt

Vagy azt, vagy pedig azok tesztelői modellek vagy mi a sz@rok vagy első szériás darabok, amik a dobozon ill használatin vannak, de ha meg több embernek is ugyanolyan... :U

#7562: Hagyjad, hsz. gyűjtésnek csudajó... ;)

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#7564) Oracle válasza djtoomi (#7563) üzenetére


Oracle
senior tag

kép tessék így hirtelen ezt találtam reméleg elég lesz.

djtoomi: csak diegho-tól mentem a srácot :DDD

hopsz ezt elcímeztem :B

[ Szerkesztve ]

(#7565) venember83 válasza volvoguy (#7560) üzenetére


venember83
nagyúr

BS I passziv PFC-s, hatul van kapcsolo, amivel valasztasz, hogy milyen feszultsegu halozatra kotod, ezen nincs ilyen kapcsolo, kovetkezeskepp aktiv PFC-s, kovetkezeskepp FSP BlueStorm II. Punktum.

Hasznald egeszseggel! ;)

[ Szerkesztve ]

(#7566) Flow


Flow
senior tag

Estét! NA megvettem a híres hírhedt legendás misztikus 200as fspt. Gép beindult, bár indulásnál mintha gondolkodott volna a prociventi, de megy. windóz oké...
Mivel teszteljem éjszaka a tápot? superpi, 3dmark, vagy valami másolgatás?

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#7567) venember83 válasza vinakos (#7559) üzenetére


venember83
nagyúr

Szia,

teszt 1 es 2. Viszonylag halk, de siman hallhato, magas szobahomerseklet es/vagy terheles hatasara elegge megno a hangja, de ilyenkor eros konfig eseten a vidkari- es a proci-cooler is magasabb fordulatra kapcsol, igy szvsz nem lehet tulsagosan zavaro a tap hangja.

Mellekesen megjegyzem, hogy nagyon megtetszett ez a tap, ha kulon sinen van a proci es a vga, akkor bizonyosan boven eleg C2Q tuningra is.

Flow: Szvsz eleg ha Orthossal leterheled a procit, a vga ugysem oszt/szoroz, ha nem jatszasz.

[ Szerkesztve ]

(#7568) Gino20


Gino20
őstag

Egy táp meddig lehet jó mert van 12-ért enermax 550W-os ami 3 éves (1 hét próba gari). A tulaj hírdetése így szól: újszerű állapot, szervergépemben vólt ami csak hétvégén üzemelt. Ez egy jó döntés lehet ennyi pénzért?

(#7569) venember83 válasza Gino20 (#7568) üzenetére


venember83
nagyúr

Dobj rola egy linket, nem lehet rossz, de 12k-t nem tudom megerhet-e, amig nem latok rola valami infot.

(#7570) djtoomi válasza Gino20 (#7568) üzenetére


djtoomi
addikt

Ha jól sejtem ő az: [link]
A táppal biztos nincsen gond, mert Adi nem engedheti meg magának hogy sz@rt adjon el tudatosan, és én hiszek az ő szavának, szóval szerintem megveheted. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#7571) Gino20


Gino20
őstag

igen róla van szó

(#7572) venember83 válasza djtoomi (#7570) üzenetére


venember83
nagyúr

Ha ez az, akkor nem rossz valasztas, boven eleg kell legyen a 12 volton nyujtott kraft. :K Az Enermax pedig nem a szar kondikrol hires, foleg ha csak hetvegente hasznaltak a gepet, akkor nem szaradhattak ki.

Gino20: A PH! eleg oszlopod tagjarol van szo, nem fogja par ezer forint miatt lejaratni magat. Ha meg van egy het gari, akkor nem gond, kiprobalod, ha nem birja a konfigot, akkor visszakered a penzt, elozetes megbeszeles alapjan. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#7573) Gino20 válasza djtoomi (#7570) üzenetére


Gino20
őstag

Hát ha majd síkerűl vele kapcsolatba lépnem akkor lehet megveszem. Amúgy miből gondolod, hogy a táppal biztos nincsen gond, mert Adi nem engedheti meg magának hogy sz@rt adjon el tudatosan, hísz 7 év alatt még csak 7 apróhírdetése vólt

(#7574) Flow válasza venember83 (#7567) üzenetére


Flow
senior tag

Rendben! Köszi!

Rationally I have no hope, irrationally I believe in miracles.

(#7575) djtoomi válasza Gino20 (#7573) üzenetére


djtoomi
addikt

Onann hogy a Prohardver! egyik redszergazdája. ;)

[ Szerkesztve ]

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#7576) Gino20 válasza djtoomi (#7575) üzenetére


Gino20
őstag

ja, boccs :D akkor oks és nemkérdeztem semmit :B

(#7577) hazo


hazo
csendes tag

Sziasztok!

Milyen házat ajánlanátok Zalman ZM360B-APS-hoz ami csendesség szempontjából előnyös..pl. nem rezonál be stb. max. olyan 11-12 eFt-ig. (persze tápon kívül).

Előre is köszi.

(#7578) djtoomi válasza hazo (#7577) üzenetére


djtoomi
addikt

Szia!
Hát ennyi pénzért talán az AeroCool AeroEngine 2 ami szóba jöhet, de az sem vmi jó. Inkább fogj még 4k-t és vegyél egy nagyon szuper házat, egy Cooler Master RC690-et!
Már kb. 16k-ért meg lehet venni, és full csendes, enm rezeg, nagyon halk, és jól szellőzik. :K

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#7579) venember83 válasza hazo (#7577) üzenetére


venember83
nagyúr

(#7580) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Egyébként a Silentmaxx tápokkal kapcsolatban mi a közízlés?:)

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7581) Tv


Tv
senior tag

Szevasztok! Na ma megrendeltem a Chieftec gps-350EB-101A -t :)
Elvileg szerdán, vagy csütörtökön érekezik meg. Remélem minden rendben lesz. Kíváncsiságból kérdezném, hogy a tápok táblázatából, hogy kell nézni, hogy melyik ág az, ami az alaplapra megy? [link] Itt van a tápcsaládnak a táblázata. Az alsőleges ugye 12v-os ágak, ha jól tudom. Van egy 10 meg egy 15 Amperes. Melyik, ami az alaplapra megy? Vagy nem így van ez? Láma úr vagyok nagyon ebben a témában :B :C

(#7582) AMD_ok válasza venember83 (#7579) üzenetére


AMD_ok
őstag

Hali!

Megrendeltem az FSP Bluestorm II 500 W-ost, 15 pénzért kapom. Megéri annyiért, ugye? ;]

(#7583) Synthwave válasza AMD_ok (#7582) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:K

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7584) danati


danati
senior tag

Igaz hogy a codegen tápokba nincs semmi védelmi cucc túláram és a többi izé ellen? :DDD

(#7585) venember83 válasza AMD_ok (#7582) üzenetére


venember83
nagyúr

Hogy ne erne meg? Hasznald egeszseggel!

danati: Igen, sot a cimken szereplo teljesitmeny is hazugsag, jo ha felet teljesitik.

[ Szerkesztve ]

(#7586) danati válasza venember83 (#7585) üzenetére


danati
senior tag

Akkor ezt a sz@r tápomat most dobtam ki a kukába.
Héten állítólag jön a helyi kiskerbe FSP Blue Strom II.
Ameddig nincs másik tápom nem használom a gépem.

Most is régi gépemről írok.

mod: majd holnap töltök fel képet hogy hogy néz ki egy codegen táp a kukába :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7587) djtoomi válasza danati (#7586) üzenetére


djtoomi
addikt

Hát ne is véletlen sem, én nem örélnék neki ha a 8800gt emg 4800+ meg vinyó, ramok, stb-k tönkremennének, ami ráadásul nem is garis. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#7588) Májsztró


Májsztró
addikt

Üdv ! Lenne egy olyan intim kérdésem , hogy van egy duál P3-mas ketyerém ! ( Abit VP6 , közeljövőben 2x1Ghz PIII-mal ) és van 4 db tápom , na most ebből 3 codegen , egy meg Seasonic , és mivel nekem személy szerint még nem volt gondom a Codegennel ( tudom hogy szar , ja tudom ) ezért itt kérdezném hogy a 4 táp közül melyiket tegyem be inkább a gépbe ? Ezek vannak pontosan :

1. Mercury 300W , Model : KOB AP4300XA
2. Codegen 250W , Model : 250X
3. ua. mint a 2-dik :DD
4. Seasonic 200W , Model : SS-200PS R3-1 . Rev: D.6

Szal a 4 rossz közül melyik jobbikat vágjam bele a gépbe ? :))

[ Szerkesztve ]

(#7589) djtoomi válasza Májsztró (#7588) üzenetére


djtoomi
addikt

Egyértelműen a seasonic. ;)

Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

(#7590) Gyuri27 válasza Májsztró (#7588) üzenetére


Gyuri27
félisten

1 szavazat a sea-ra szvsz. Ha csak a codegen nem az első hsz-ből származó fsp beles. Nézd meg mik az ismertető jegyeit (me nekem most nem jut eszembe). ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#7591) Májsztró


Májsztró
addikt

én is a Seasonicra tippeltem volt , csak ott meg a 200W döbbentett meg , bár ha rendesen leadja a dolgokat akkor terheléssel nem lesz olyan 120W körül sem a dolog , sztem.. aztán ki tudja , majd szól ,ha nem tetszik neki :))

Mik az FSP beles kodegányok jelei ? :DDD Nem találtam első hszbe semmi ilyet :O :DDD

(#7592) venember83 válasza Gyuri27 (#7590) üzenetére


venember83
nagyúr

FSP belesrol nem hallottam, csak Sirtec belesrol, a 360as Sirtecbol cimkeztek 480 vagy 460as Codegent. Egyertelmuen a Seasonic, a tobbi nem is tap.

Itt van Szten Márs hsz-e.

[ Szerkesztve ]

(#7593) Májsztró


Májsztró
addikt

tudnátok mondani a neten egy fogyasztás számláló oldalt ? hogy beteszem amik lesznek a gépbe és kb kiírja hogy mennyit fogyaszthat , vagy annak nincs értelme ?

(#7594) venember83 válasza Májsztró (#7593) üzenetére


venember83
nagyúr

Semmi ertelme. Sot, buntetendo a linkeles. Ott az elso hsz-ben par konfig fogyasztasa, plusz itt ez a topik.

[ Szerkesztve ]

(#7595) Gyuri27 válasza venember83 (#7592) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ezzel kevertem valóbban (fáradok :o ) Modecom.
venember83-szama a javitást. ;)

Amd - Radeon - Ryzen

(#7596) Májsztró válasza venember83 (#7594) üzenetére


Májsztró
addikt

Köszi , megvan , azért engem érdekel egy kicsit , de akkor Seasonic 200W ?! :DDD oks , akkor az lesz

MOD: találtam egy ilyen lapot megnéztem , 1 Ghz-es P3-ra 2 rammal , egy cd-vel háló meg hangkarival 171W-ot írt :Y

[ Szerkesztve ]

(#7597) venember83 válasza Májsztró (#7596) üzenetére


venember83
nagyúr

Ugyes vagy, ezert nem er semmit az egesz becsles.

(#7598) Májsztró válasza venember83 (#7597) üzenetére


Májsztró
addikt

beszótá ? :W :F :P

(#7599) Menahem


Menahem
tag

Sziasztok!

Az FSP BSII. 400W hogyan teljesít hang ügyileg? Mármint hangos táp? A noname tápom elmúlott 3 éves (Sweex 650W), és ilyen tájt ment tönkre az előző szar, ami szétvágta a gépem. A lényeg: BSII. 400-as a kiszemelt, de halk táp-e?

Előre is THX a válaszért! :R

(#7600) KMT válasza Tv (#7581) üzenetére


KMT
addikt

Az a két amper érték azt jelenti, hogy mennyit bír el azokon az ágakon. :)

Alaplap manual-ből ki kell derülnie, hogy mit hova kell kötnöd. Több csati is megy az alaplapra ám.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.