Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25001) cumpa


cumpa
csendes tag

Bocsi de nemtudtam kihagyni: 25.000 hsz!!! Mármint nem én csak úgy megírtam hogy ez ttényleg fantasztikus :)) bartucc te mázlista :DD

[ Szerkesztve ]

(#25002) bartucc válasza cumpa (#24999) üzenetére


bartucc
addikt

Hát ha még itt tartunk, egy jobb házat nézzél sztem, 7-8k max amivel többe kerül és sokkal jobban hűthetőek lesznek a cuccok (de ezt tényleg nem az a topic)

Egy 520-as Corsair?
(figyelte a fene hogy a 25000-dik lett:), de akkor ez van)

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25003) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

OFF:

Én már csak azt nem értem, hogy hogy van embereknek ennyi pénze gépre ennyi idősen. Nekem egyetem 3. évére sikerült összeraknom egy használt gépet (legalább két éves alkatrészekből egytől egyig) úgy, hogy előtte egész nyarat végig dolgoztam...
Biztos én rontottam el valahol... :U

Ez persze csak szvsz., nem megbántani akarok senkit...

Nem minden vándorút céltalan...

(#25004) cumpa válasza bartucc (#25002) üzenetére


cumpa
csendes tag

igen ez egy másik topic de akkor http://www.ipon.hu/webshop/product/asus_ta_982_midi/17562 ha jól látom az elején alul van kivezető rács vagymiahalál. Traxxtól meg várok egy tápot és már Hawaii van :)

(#25005) bartucc válasza 3.Aragorn (#25003) üzenetére


bartucc
addikt

Nézd meg a mostani konfigom, (képzelj hozzá azé egy 8600GT-t) na ezt sikerült két év üzletessel összehozni a p2-es helyett:)
Volt közbe vagy 4 vinyóm, vagy 4-5 alaplapom, kb 4 procim, meg csomó vga-m, de összejött, és örülök neki:)), ja és kb párezres fejlesztgetésekből...

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25006) bartucc válasza cumpa (#25004) üzenetére


bartucc
addikt

Nem tudom mire gondolsz, de én a ház kialakítására gondoltam, egy egyszerűbb Sharkoon házzal vagy Cooler Master-ral akkor is jobban jársz....(3-4k pluszba és jobban is néz ki)
(bocsi, ez a kettő 1 hsz-ba is belefért volna :B )

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25007) cumpa válasza bartucc (#25006) üzenetére


cumpa
csendes tag

http://www.ipon.hu/webshop/product/sharkoon_venga_economy_fekete/36783 szinte megnyalná az ember olyan gyönyörűűű

(#25008) 3.Aragorn válasza bartucc (#25005) üzenetére


3.Aragorn
addikt

OFF:
(ha nem vagy rá kíváncsi, ne olvasd)
Engem ez az alaplap-proci, ram csere ütött nagyon padlóra, tápra nem is maradt pénzem, mert nem, és ezt azóta is sajnálom, ezért is vagyok itt. + a válság miatt nem is tudtam olyan cuccokat venni, mint szerettem volna. egyedül az alaplap az, ami hosszú távon meg fog maradni, jó, meg a ram. kéne vonyót is cserélni, mert ez már nagyon tele van, procihűtés sem ártana. szóval simán rá tudnék költeni 50-ezret a gépre úgy, hogy teljesítményben alig növekedne :))
Kár, hogy kedves egyetemem miatt pár hét múlva mínuszba lesz ennyim, kb :(((
Szóval nem tudom, mikor tudok végre tápot venni. :( Remélem kibírja addig ez a noname vacak...

Nem minden vándorút céltalan...

(#25009) Traxx válasza cumpa (#24999) üzenetére


Traxx
őstag

Maradnék a már említett Corsair VX450 (esetleg HX450, ami ugyanaz, csak moduláris), még esetlegebb Enermax pro82+ 425W. De hátha ajánl még más is :)

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#25010) cumpa válasza Traxx (#25009) üzenetére


cumpa
csendes tag

nem lesz az kevés? valami olyat láttam hogy a tápok pl ha 500wattos akkor annak a 80%át 400wattot tud csak kb teljesíteni. Vagy megint buta vagyok?
Nvidia.com a gtx260-ra minimum 500wattos tápot ír. Lehet hogy ő is buta?:)

[ Szerkesztve ]

(#25011) 3.Aragorn válasza Traxx (#25009) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Egyébként tényleg ennyi a különbség a két 450-es között? Vagy van valami felépítésbeli különbség is? Hol lehet erről bővebben olvasni?

cumpa: Nem vagy buta, de egy 400 W-os táp attól 400 W-os, hogy akkora teljesítményt tud folyamatosan leadni a gép felé. Tehát, a konnektorból ennél többet fog fölvenni, attól függően, hogy mennyire hatékony. (Ld. még 1. Hsz.)

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#25012) Traxx válasza cumpa (#25010) üzenetére


Traxx
őstag

"nem lesz az kevés? valami olyat láttam hogy a tápok pl ha 500wattos akkor annak a 80%át 400wattot tud csak kb teljesíteni. Vagy megint buta vagyok?"

[link] Továbbá egy minőségi táp 500W-os táp 500W-ot ad le. A konnektorból viszont ennek az eléréséhez többet kell felvennie, na ezt a különbséget mutatja meg a hatásfok. Minél jobb, annál kevesebb az átalakításból adódó veszteség.

"Nvidia.com a gtx260-ra minimum 500wattos tápot ír. Lehet hogy ő is buta?"

Codegen fajtából kell az 500W-os, mert az már le tudja adni azt a 250W-ot, ami a gépnek kell :D Minőségi táp esetén viszont a VGA-dobozon lévő W-re fölösleges szót fecsérelni, mert hülyeség.

3. Aragorn: [link]

[ Szerkesztve ]

"Amúgy a lekvár leszedésre jobb módszer is van: le kell nyalni... elképzelem, ahogy egy nagy PH!-s procitesztben fLeSsék nyalogatják a procikat" by Male (Hűtőpaszta vs. lekvár 2. rész)

(#25013) 3.Aragorn válasza Traxx (#25012) üzenetére


3.Aragorn
addikt

És valóban, csak a minőségi táp ad le annyit, amennyi rá van írva.

Nem minden vándorút céltalan...

(#25014) cumpa


cumpa
csendes tag

Thank you everybody ez a 267watt fájlalja a szemem :DD azt hittem 350-et eszik minimum :)

(#25015) moha21


moha21
addikt

Kicsit Off talán a téma, de nekem márkátlan táp már gyulladt is ki!!! Szerencse ott voltam. Azóta csak DELTA, HIPRO.

Nem az az igazi férfi aki minden nőt meghódít, hanem aki ismeri a nagyfeszültségű földkábelek szigetelésének technikáját.

(#25016) bartucc


bartucc
addikt

Erre mint előzőleg írtam én is kiváncsi vagyok, mi lehet még különbség...
Vagy egy nagyobb HX alapra épülő szerkezet, kisebb kondi meg kevésbé terhelhető áramkörök, stb, lényeg hogy olcsóbbal előállítható, vagy egy "egyszerű" VX450 bél?

cumpa: örülj neki, főleg ha te fizeted a villanyszámlát:)

moha21: nekem is itt említették már hogy láttak meggyulladni majdnem noname tápot, az éppen vulkano volt(tüzes volt a kicsike :DDD ).

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25017) cumpa válasza bartucc (#25016) üzenetére


cumpa
csendes tag

nem én fizetem a villanyszámlát :DD egyébként a tesztben amit ha jól emlékszem te raktál be qx9650 volt ami még 35wattal többet eszik mint a q9400-q9450 tehát akkor a 267W leesik 233Wattra xD

egyébként villanyszámla: nem a gép nyom annyit a villanyszámlába. persze benne van nem is kicsit de egy átlag TV 130-160Wattot fogyaszt, ha meg LCD akkor 180-200at vagy még többet is meg a sok apróság lámpák minden almaaszalókészülékek meg a fene tudja mik. :)

[ Szerkesztve ]

(#25018) bartucc válasza cumpa (#25017) üzenetére


bartucc
addikt

Nem én voltam, de így van, a táp tuti elég, egy 450-es is:)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25019) cumpa


cumpa
csendes tag

egyébként még a fogyasztásról: kijött ugye az új gtx285 55nm-es 236watt helyett 182-t fogyaszt és még emeltek is az óraszámokon vagy 10%al. Namost kijött az 55nmes gtx260 de erről semmi hír semmi óraszámemelés semmi fogyasztáskülönbséget nem láttam vagy hallottam. Ti esetleg?

(#25020) 3.Aragorn válasza Traxx (#25012) üzenetére


3.Aragorn
addikt

A cikket már olvastam, de ott nem mondják biztosra, hogy seasonic beles

Nem minden vándorút céltalan...

(#25021) nyunyu válasza cumpa (#25017) üzenetére


nyunyu
félisten

egyébként villanyszámla: nem a gép nyom annyit a villanyszámlába. persze benne van nem is kicsit de egy átlag TV 130-160Wattot fogyaszt, ha meg LCD akkor 180-200at vagy még többet is meg a sok apróság lámpák minden almaaszalókészülékek meg a fene tudja mik. :)

Nalam 12k a havi villanyszamla a tavalyelotti eves fogyasztas alapjan.

Ebbol max 1-1.5k a hutoszekreny (18 eves Lehel), mikrosuto+kavefozo kb. 1k, TV sem eszik sokat. (55 centis CRT-re mertem 50-60W-ot, napi atlag 3 oraval havi 0.3k)

Vilagitani meg nem szoktam, azt is energiatakarekossal. (multkor csereltem le a budin levo utolso sima 40W egot kompakt fenycsore. Aztan rajottem, hogy tok folosleges volt arra a napi atlag 10 percre :)) )

Igen, a maradek 9-10k-t az akkori gepem+periferiai hoztak ossze...

Pedig ranezesre nem is volt olyan sok a 200-250W fogyasztasa, csakhogy erre rajon meg a 21" CRT 90-95W-ja, meg a hangrendszer 75W-ja, router+modem+egertolto 10W...

Ugyhogy eves elszamolas kezbevetele utan radikalis fogyokurara fogtam a gepet, nincs tuning, meg nincs 24/7-ben jaratas, csak hogy jobb legyen a torrent aranyom.
(mostani konfigom atlag 100-110W netezes kozben, jatek kozben 150W, ennyit szamit egy antituning C2D egy kemenyen huzott A64-hez kepest.)

Kivancsi leszek az idei villanyszamla mennyire felezodik, nemsokara eves villanyora leolvasas. :))

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25022) cumpa válasza nyunyu (#25021) üzenetére


cumpa
csendes tag

én is kiváncsi leszek rá :)

(#25023) bartucc válasza 3.Aragorn (#25020) üzenetére


bartucc
addikt

Hát ez így nem túl biztató, mmint ha nem az:(, de a remény örökké él:)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25024) 3.Aragorn válasza bartucc (#25023) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Előbb-utóbb úgyis kiderül. De amúgy az én szempontomból mindegy is, mert nekem tökéletesen jó lesz a vx 450 is, nem kell, hogy moduláris legyen (a moduláris verzió meg amúgy is drágább szokott lenni) Amire számítok, hogy ez az új táp kicsit lejjebb fogja vinni a Corsair tápok árát. Nagyon remélem, h így lesz.

Nem minden vándorút céltalan...

(#25025) nyunyu válasza cumpa (#24999) üzenetére


nyunyu
félisten

GIGABYTE GA-EP45C-DS3
INTEL Core2 Quad Q9400 2.66GHz 775 BOX
CSX 2048Mb DDR3 1333Mhz * 2

Ennek igy semmi ertelme.

C2 prociknal semmi elonye nincs a DDR3-nak azon kivul, hogy sokkal tobb lovet hagysz erte a boltokban.
Inkabb 4x2GB DDR2, aztan marad penzed normalis tapra+egyebekre.

Ha meg arra jatszol, hogy kesobb jo lesz a ram az i7 ala, akkor szimplan tudatlan vagy.
Mire lecsereled ezt a gepet, addigra ugy fogjak utanadlapatolni a DDR3-at, mint most a DDR2-ot, te meg anyazhatsz, hogy mennyit buktal rajta :))

(Regebben probaltam jovoallora tervezni a gepemet, hogy bovitheto legyen, minel kevesebb alkatreszt kelljen majd cserelni, aztan sokkal tobbet buktam, mint ha megvettem volna az igenyeimnek meg pont megfelelo vasat, aztan 2 ev mulva kidobom.
Lasd S939 A64, mire masfel ev mulva boviteni szerettem volna, addigra nem lehetett bele X2 procit kapni, igy a meregdragan vett DDR500-aimat dughattam fel, mert a C2D DDR2-vel megy. Azt meg negyedannyiert lehetett addigra kapni. :W)

LOGITECH RX300 Fehér + GENIUS KB-09e

A masik kedvencem.

Kell haverok elott villogni a meregdraga gep, csak pont arra nem telik, hogy normalisan hasznalni is lehessen?

(Tudom, tudom, elegge ergonomia fetisiszta vagyok.)

MERCURY KM93 Fekete

Ez meg mar tenyleg a no comment kategoria.
Asrock alaplap+legolcsobb celeron melle szodaval elmenne.

(Monitorra csak azert nem irok semmit, mert arra mar reagaltak. :)) )

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25026) nyunyu válasza 3.Aragorn (#25024) üzenetére


nyunyu
félisten

Amire számítok, hogy ez az új táp kicsit lejjebb fogja vinni a Corsair tápok árát. Nagyon remélem, h így lesz.

Corsair tapok eddig is jo aron voltak a konkurenciahoz kepest, ugyhogy nem hiszem hogy a HX450 lejjebbnyomna a VX450 75-80$-os arat.
Csak hat a Forint eleg szepet esett a dollarhoz kepest... (juliusban volt 144, most 224!)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#25027) bartucc


bartucc
addikt

"MERCURY KM93 Fekete

Ez meg mar tenyleg a no comment kategoria.
Asrock alaplap+legolcsobb celeron melle szodaval elmenne."

Tetszik a szöveg, igaz is, egy 270-es gép azért többet is érdemel :K
Egyébként akkor szted nem megy lejjebb a többi Corsair ára?(nem tudom mennyire lesz slágertermék a modurális táp)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25028) 3.Aragorn válasza nyunyu (#25026) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Akkor fogjuk föl úgy, hogy ez olyan mélypont, aminél sokkal rosszabb már nem lehet...

Nem minden vándorút céltalan...

(#25029) Dyno válasza bartucc (#25006) üzenetére


Dyno
veterán

Sharkoon 0 anyagból van mint az olcsóbb CM-ek.....Csifit kell venni táp nélkül az még anyagból van, 2-3K-val drágább mint a CM/Sharkoon.Most sajnos tapasztalatból beszéltem. :(

(#25030) bartucc válasza Dyno (#25029) üzenetére


bartucc
addikt

Ez esetbe THX, egyikkel se volt szerencsém, én is tanácsként kaptam, de akkor csak azt kell venni :R

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25031) cumpa válasza nyunyu (#25025) üzenetére


cumpa
csendes tag

Kedves nyunyu :)

1. Ha ddr2ből vennék ennyit(2*2GB) az se lenne csak párezerrel olcsóbb. A corei7-nek 1066mhz-s memóriakezelője van tehát amit állítassz az egy kicsit butaság. Persze fejlődünk de világválság van most nem fognak a fejlesztők nagyon új gyárakat nyitni meg új technológiákba kezdeni szvsz. annyira nem is avul el.

2. "Kell haverok elott villogni a meregdraga gep, csak pont arra nem telik, hogy normalisan hasznalni is lehessen?" Én nem akarok nagyon villogni, nem is méregdrága gép, meghát ki érdekel hogy milyen perifériáim vannak. Nem kell 6000dpi-s razer egér meg billentyűzet. Minek?. Microsoft 400dpi-s egérrel alázom a sok embert pl CoD2-be megnézheted van egykét stat xfire-men habár tegnap töröltem a felét. http://www.xfire.com/screenshots/cumpa/
A billentyűzet meg ua. mint ami most van csak ez a gép marad így.

3. Hol érdekeljen engem hogy milyen low "noname" 5 ezer forintos házban van a gép vagy valami hiperszuper 30ezres chieftech vagy fayomtudja miben? Nem a kinézet számít a teljesítmény a lényeg. Szerintem.

4. És a monitor. Azér vettem olyan monitort, mert én érzékeny vagyok arra ha egy játék nem fut full graffon és ezér alacsonyfelbontásban(1280x960 4xAA) szeretném nyomni a gameket fullon még 2,5 évig.

Nagyjából ennyi puszi a pocidra :DD

//Ez saját vélemény. Bármi jogú önmagadban okozott kárér nem vagyok felelős! :))

Dyno: a legolcsóbb ház 16ezer amit talált chieftechből az meg drága :( ez milyen? :) http://www.argep.hu/product_379607.html

[ Szerkesztve ]

(#25032) Dyno válasza cumpa (#25031) üzenetére


Dyno
veterán

(#25033) cumpa válasza Dyno (#25032) üzenetére


cumpa
csendes tag

köszi ez tényleg egy jó kis háznak tűnik de sajnos én ipon.hu-ról szeretném a vidkarin kívül a gépet rendelni és ott nincs ilyen :( A plussz postaköltség pedig :O
+ ez a hardverker olyan gonosz hogy az igazi árat csak szürkén alulra írja ha jól látom :((

[ Szerkesztve ]

(#25034) Dyno válasza cumpa (#25033) üzenetére


Dyno
veterán

Igen az a bruttó, na várjál keresek házat neked, 10K-ig van a Sharkoonak az Avenger tipusa az masszívabb mint az a tipus mint ami az enyém, de szellős ventit is adnak hozzá.[link] Amúgy szerintem vehetnél Q9300-at és tuningold meg, csomót spórolsz és csak egy kicsit kell meghúznod a Q9400-es szintjére.

[ Szerkesztve ]

(#25035) cumpa válasza Dyno (#25034) üzenetére


cumpa
csendes tag

na ez jónak tűnik köszi :) http://www.ipon.hu/webshop/product/sharkoon_venga_economy_fekete/36783 én ezt néztem ki egyébként

viszont ez a q9300 ez olyan hogy az elején nem nagyon szeretnék tuningolni egy félév-egyévig csak hogy magába milyen meghogy megmaradjon a garancia. Azér gondoltam q9450-re. Meg a q9450-be 12mb l2 cache van szóval az gyorsabb is ha jól tudom :)

//ha még írsz valamit ma már nem valószínű hogy fogok válaszolni hyeverybody//

[ Szerkesztve ]

(#25036) bartucc válasza cumpa (#25035) üzenetére


bartucc
addikt

Hát annyival nem gyorsabb, mint amennyivel drágább, az tuti:)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25037) Sandormaster


Sandormaster
aktív tag

Üdv emberek, még az ősszel vettem Gigabyte Superb 460W-os tápot, nem tudom kinek volt ilyen de nekem már most megy másodjára gariba, az elsőn a venti nem indult el, a cserén meg most kezdett el irgalmatlan módon kerepelni a venti :((( Szal lehet FSP bele van de azt az egy dolgot amit a Gigáék raktak bele, vagyis a ventit azt sikerült elszúrniuk :W

(#25038) Dyno válasza Sandormaster (#25037) üzenetére


Dyno
veterán

Yate Loon venti, Giga csak címkézi.

(#25039) Sandormaster válasza Dyno (#25038) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Vhol mintha olvastam volna már hogy az van benne. Nem tudom hogy volt egy szállítmány vagy mostanában mind ilyen ratyi az Yate-ek közül :F Legszívesebben kicserélném magam, mert van normális AC ventim itthon, csak akkor ugrik a gari, de ha visszaküldöm az egy rakás idő mire megjön :(((

[ Szerkesztve ]

(#25040) Dyno válasza Sandormaster (#25039) üzenetére


Dyno
veterán

Nem tudok ilyenről, cserélni csak saját felelőségedre.Én még megprobálnám gariztatni, amúgy nem lehet hogy környezetileg nem tetszik neki a dolog?Melegbe van vagy ilyesmi....

(#25041) Sandormaster válasza Dyno (#25040) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Egy kisebb Gaba házban van, viszont elől hátul egy-egy 12-es AC venti sőt még van egy amit most vettem ki mert nem is volt rá szükség, mert abszolút nincs meleg a gépben minden 50 fok alatt. Viszont eddig egy 3500+ és egy 7300gt volt benn most 1 nappal ezelőtt került be az adatlapomon látható cpu + vga amik nyilván éhesebbek, ahogy mértem kb +50-70 Wattal eszik többet ez az összeállítás mint a régi, de nem hiszem hogy a 460-as tápnak megártana a 185 -200 Watt, mert ennyi max terhelésen a cucc :F

(#25042) Dyno válasza Sandormaster (#25041) üzenetére


Dyno
veterán

Nem, bírnia kell simán, de nekem elöször az a tippem hogy jobban felpörög a ventije és szerintem azt a tipikus Yate Loon venti morgó hangot hallod.Vagy csapágy hangja van?

(#25043) 3.Aragorn válasza Dyno (#25042) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Én meg a ház ventik topicban pont azt hallottam, hogy a Yate Loon ventik nagyon jók.

Nem minden vándorút céltalan...

(#25044) Gerisz válasza cumpa (#24968) üzenetére


Gerisz
addikt

Ne sértődj meg, de ilyen konfigot egy ilyen házba raksz bele?
Mi a fenének 19"-os monitorhoz GTX285?
Meg 8-10 ezres táp?
(persze nem az ár a lényeg de azért érdemes lenne elgondolkodni)

látom már meg lett beszélve dehát ...

[ Szerkesztve ]

(#25045) bartucc válasza 3.Aragorn (#25043) üzenetére


bartucc
addikt

Igen azok, de van egy kis berregős hangja némelyiknek, az tény:)
De inkább mondanám hogy rossz darabot fogtál ki, mmint Sandormaster, mintsem hogy rossz széria.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25046) Sandormaster válasza Dyno (#25042) üzenetére


Sandormaster
aktív tag

Azaz morgó hang, de ha ez tipikus akkor megeszem a kalapom :D
Ez kb olyan morgás mint a szomszéd robogója :DDD a tévé hangját simán elnyomja, most azt csináltam, hogy egy ecset végével a forgó rész közepét megnyomtam, kicsit lelassult a venti majd felpörögött újra és azóta(45perc) csendbe van, de ha nem marad így megy vissza gariba :U
Az a baj addig míg visszajön nem merem berakni a 400-as Colorsit tápot mert attól még a 7300gt-t meg a 3500+ -t is féltettem.

(#25047) bartucc válasza Sandormaster (#25046) üzenetére


bartucc
addikt

Egy másik topicban olvasgatva láttam Elfelejtette tag aláírását, remélem nem haragszik meg ha idézem, és az idézet kiötlője sem:), hallottam már ilyet amit te mondtál más tápnál is, rossz a venti ennyi, sztem ki se cserélték....

"alaphang: ssssssssssssss, leterhelve: brőőőőőőőőőőőőő" - shteer véleménye az FSP 400 PNF hangjáról :)"

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#25048) chege


chege
aktív tag

bocs hogy ide írok, de a többi tápos fórumban nem túl nagy az élet
elsősorban azokat kérdeztem akinek CM Real Power M520-as tápja van, hogy a normális-e hogy amikor benyomom a gépet akkor a hátulján a led felvillanik egyszer? Úgy tudom ez a a led azért van ha vmi probléma van, de akkor elv folyamatosan világít

(#25049) Dyno válasza Sandormaster (#25046) üzenetére


Dyno
veterán

Hátha a TV hangját elnyomja az viszont nem normális, én azt hittem arra gondolsz, hogy én amikor a másik gépembe lévő FSP-hez oda teszem a fejem hallani a szélzajt és van egy kis morgó motor hangja, na de ez a normális, de mi még halljuk a TV-t. :DDD Ha nem javul irány vissza gariba. :(((

(#25050) misirulez


misirulez
senior tag

Sziasztok!

Egy kicsit OFF kérdésem lenne:

Szereztem egy használt "Delta (made for chieftec) GPS-300AB-100 L" típusú tápot. És szeretném megtudni a részletesebb adatait, azon belül is a venti adataira lennék kíváncsi.
Tehát, hogy pontosan hány mm átmerőjű, és mekkora a légszállítása.
Esetleges venti cserén töröm a fejemet, és ezért lenne fontos ezeket megtudnom.

Sokat gugliztam, de eredménytelenül.
Ha esetleg valaki tudna dobni egy linket, vagy netalántán fejből tudja és megosztja velem, akkor azt megköszönném!

De az is elég ha ajánlotok egy olyan ventit, ami biztos jó lesz bele, és persze rettenetesen halk. :)

Ja és az is érdekelne, ha valaki tudja, hogy van-e benne hővédelem, vagy hogy is hívják ezt amikor lekapcsol ha túl meleg. Mert ha ilyen nincs is benne, akkor bele se kezdek.

Üdv.:
Misi

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.