Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46001) bartucc


bartucc
addikt

Ventis tápok halksági rangsora (adott kategórián belül a sorrend ABC-szerinti)

1) Enermax PRO82+ és MODU82+ sorozat
2) Gigabyte Odin PRO/GT, Corsair HX 520/620, Corsair VX 450, Seasonic M12, Seasonic S12 sorozat, Zalman 360/460B-APS.
3) FSP GreenPower, FSP BlueStormII.
4) Enermax Liberty 400, FSP PNF.
5) Chieftec GPS.

(erre várnék javaslatokat, szerintem Chifi maradhat, de az új FSP-ket kellene még rangsorba rakni, valamint az új enermaxokat)

A zaj megítélése rendkívül szubjektív, függ először is az emberi fültől, pc-háztól (mennyire rezeg be, hangszigetelt-e, mennyire jó a szellőzése, stb), környezettől, stb. Az előbbi sorrend csak útmutató-jellegű!

Moduláris tápok:

Corsair HX sorozat
Enermax Liberty sorozat
Seasonic M12 sorozat
Zalman ZM500-HP / ZM600-HP
Enermax MODU82+
/Modu85+
Cooler-Master Real Power PRO M
Sesonic M12 II
Chieftec CFT
Gigabyte ODIN

FSP Everest 400/500
(ide még jöhetnek az ötletek kora reggel ez jutott csak eszembe még ide:( )

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#46002) SpZ válasza bartucc (#46001) üzenetére


SpZ
senior tag

amit én készülök venni Arctic Cooling Fusion 550R is nagyon halk köszönhetően a különleges ventillátor miatt a végén ami külön áll [link] és az eco80 kategóriába tartozik

(#46003) LeGo89


LeGo89
csendes tag

én tudom ájanlani mindenkinek az én tápomat,,féltem tőle először mivel Codegen,de kellemeset csalodtam,nem moduláris,de viszont fekete és 14centis ventivel van ellátva,minden csati van rajta ami kel egy modern géphez,,vidkarinak akár 2x8pin is,,Codegen 500SX a neve,,én nagyon megvagyok vele elégedve,,és nagyon halk,,olyannyira hogy mióta ez a táp van a gépbe tudok aludni is mellette:)...pedig nagyoon allergiás vagyok a hangokra,,de ennek szinte semmi hangja,,és az ára is kedvező,,,én 3garit kaptam rá..10ért megvettem..

http://www.pchelpline.hu/Termek/codegen-500w-(500sx)-p4-atx-tapegyseg-14cm-ventilatorral-p901.html

(#46004) Krisinto válasza LeGo89 (#46003) üzenetére


Krisinto
őstag

Codegen jó táp? :Y
Supern 460-nak sem lehet hallani a hangját ;]

(#46005) bartucc válasza LeGo89 (#46003) üzenetére


bartucc
addikt

A codegen egy ipari hulladék, kivéve a 480-as, mert abban 360-as(!) Sirtec bél van. A fórum tapasztalt kollégáitól várok inkább tapasztalatokat, az ilyen jellegű, "nekem nagyon jó van", felejtsük inkább el. Jobb a békesség mindenkinek....

Szerk: az AC-vel semmi baj sincs, az mehet a listába :K

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#46006) syberia válasza LeGo89 (#46003) üzenetére


syberia
veterán

Ha minden igaz ez a kodegány (500SX) fsp gln beles táp,
ezért van az hogy megbízhatóan működik :K [link]
De ez a megállapítás a többi tápjukra nem érvényes ;]

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#46007) bartucc válasza syberia (#46006) üzenetére


bartucc
addikt

De ez alapján kár általánosítani, ahogy mondod.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#46008) Tex válasza Dyno (#45994) üzenetére


Tex
senior tag

De annak a 2-3 embernek nagyon sokat segít, pl.: nekem is. :R

Amennyiben lehet kérni ilyet az 1. hsz-be bele kerülhetne a CM eXtreme sorozat esetleg az FSP SAGA II szériája.

Találtam (véletlenül) egy "tesztet" amivel mindenki megnézheti mennyire van határon a tápja.
Az én gépemben egy Trust "420W"-s táp volt :W , és nemrégiben a nevemnél szereplő konfigom lett. Látom ám hogy időnként kékhalál, de egyébként minden szépen működik. Én szoktam a gépemen a Sleep (hibernálás) módot használni itt is szépen lepihent a gépem, DE nem tért vissza, pontosabban minden elindult csak én nem láttam belőle semmit mert a vga-t nem kapcsolta be. Nézem a bios-t minden kafa mégsem megy. És láss csodát frankó FSP SAGA II táppal minden működik.
Azért nem a 400-apn-t vettem mert kevés a csatija.

[ Szerkesztve ]

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#46009) Chaser válasza LeGo89 (#46003) üzenetére


Chaser
titán

Az utolsó dolog egy tápnál hogy fekete vagy harisnyázott, mekkora a ventije...lényeg a belső, szerencséd van mert ebbe ha jól tudom működése során másodszor FSP belet rakott a codegen, az első ilyen tápjuk sok éve egy 300 v 350W-os volt. Ezért még megbízhatatlanabbak, mintha mindig xarral építenének tápot, mert az olyan meg ajánlani fogja aki pl csak azzal találkozik ami neked is van.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#46010) bartucc válasza Tex (#46008) üzenetére


bartucc
addikt

Az Extreme nem az igazi, gyengék benne a kondik, a Saga II pedig belekerül. :K

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#46011) mrbig25


mrbig25
őstag

Üdv Mindenkinek!

Az FSP Apn és Ghn között van valami lényegi különbség? Azt leszámítva, hogy a GHN-ek (tudomásom szerint) több csatlakozója van. Illetve miért drágább a GHN 3-4000 forinttal?

Egy másik kérdés:
Magyarországon miért nem forgalmazzák a CoolerMaster RealPower Pro szériát? (nem a modulárisra gondolok) Itt van egy teszt a 460-as változatról és elég korrektnek tűnik...

[ Szerkesztve ]

...

(#46012) Tex válasza bartucc (#46010) üzenetére


Tex
senior tag

Én arra gondoltam hogy ha már olyan szép lista van ott a tápokról akkor talán idővel minden mo.-n kapható táp belekerülhetne (mert szerintem nagyon profi) és annyi infó bőven elég is legtöbb esetben az adott tápról.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#46013) kfron válasza mrbig25 (#46011) üzenetére


kfron
aktív tag

Az a GHN jó kis táp, megér +3-4k-t. Több a csatlakozója.
Bár ha nem sürgős, kicsit várnék a vásárlással, 280 forint az euro...
(Persze nem biztos, hogy erősebb forint esetén olcsóbb lesz...) :N

[ Szerkesztve ]

(#46014) bozont


bozont
veterán

Sziasztok

Lassan eljár az idő az FSP tápom felett, na meg már jó lenne valami moduláris táp is, itt az ideje lecserélni valamire.
Először az FSP Everest 500w tápra gondoltam 25e Ft körül. De most látom, hogy az Enermaxok között is van moduláris táp elérhető áron:

Liberty ELT500AWT ~29e Ft
MODU82+ 525W ~32e Ft

Megér annyi pluszt valamelyik Enermax? A lényeg hogy halk és megbízható legyen, a mostani tápom is kb 4 éves, nem baj ha a következő is legalább ennyit bír.
Ja, ha ez számít, később bekerül majd a gépbe egy Phenom II X4 és majd valamikor egy erősebb vga is (inkább valami Radeon) + egy kis tuning.

[ Szerkesztve ]

(#46015) 14adam válasza bartucc (#46001) üzenetére


14adam
addikt

A moduláris résznél elég annyi,hogy Fsp everest
Az enermax modu85+ táp nem létezik,87+ létezik

Enermax PRO87+ és Modu 87+ sorozat

1)Enermax PRO82+ és MODU82+ sorozat

Enermax Eco és Artic cooling fusion

Corsair amelyikbe Seasonic belső van

Seasonic S12II és M12II és Coolermaster Silent pro

Corsair amibe Cwt belső van (Channel Well Tech) és Fsp Everest,Bluestorm PRO,Ghn

Chieftec Cft

Coolermaster Real power (terhelésnél eléggé előjön a hangja)

2) Gigabyte Odin PRO/GT, Seasonic M12, Seasonic S12 sorozat, Zalman 360/460B-APS
3) FSP GreenPower, FSP BlueStormII

Gigabyte Superb 460

4) Enermax Liberty 400, FSP PNF

5) Chieftec GPS

[ Szerkesztve ]

(#46016) bartucc válasza bozont (#46014) üzenetére


bartucc
addikt

Everest is nagyon halk lesz, egy picivel halkabb az Enermax, de nem fogod észrevenni valószínűleg a különbséget. :N

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#46017) Dyno válasza bartucc (#46001) üzenetére


Dyno
veterán

Enermax MODU82+/Modu85+

Modu 87+ 85+-ról én nem tudok.

ECO80+-t is beraknám akár a MODU-k szintjére.

(#46003) LeGo89: Mert ez a nevezetű Codegen FSP bélel rendelkezik, tehát jó lenne nem a Codegent ajánlani, emrt még sok 500W-os futkorászik és ne FSP belesek, hanem a tróger tucat Huntkey bélhez hasonlóak.Hanem kimondottan Codegen 500SX normális tápnak számít mert FSP beles!Ha minden igaz FSP-400GLN belet kapta tehát ami van a 460-as Superban is.

(#46008) Tex: Rendben mehet bele az FSP SAGA II szériája is mert APN az alapja, csak van elég kábele meg fehér és a főcsati harisnyázott asszem.
CM Extreemre nem mondanám hoyg ajánlott, most az hogy a PH-s tesztben halk volt meg jól szereplt, attól függetlenül akor is AcBeles és 75% körüli hatásfokkal halk, itt azért jó végig gondolni hogy milyen hővel jár ez.A másik undorítóan drága annyiért ott a CX400, SAGA II-k, GHN,APN és mind különb táp mint a CM.

(#46012) Tex: Minden mo.-n kapható táp biztos nem fog belekerülni, hacsak valaki benem vállalja akinek nicns élete a PH-n kivül és van rá ideje, de alapjába véve mindenki bejön kérdezni, alapjába véve benne van az első hsz-ekbe hogy mit kell messzire kerülni és mit nem, mellékesen ha valaki kiváncsi minek milyen bele van ott a KERESŐ amit természetesen 10-ből 1 ember ha ahsznál, és rendben lehet engem leugatni, de vannak olyanok, hogy nap mint nap 3x-or lekell írni hogy minek milyaen bele van, annak idején a 460-as giga superbal is ez volt.

(#46015) 14adam: CWT beles Corsairok se hangosabbak, pl szomszédom most vett egy tx750-t mert a másik gépébe is 4870 cf lesz, és kiprobálta a korábbi tápjával is tx650-nel, ugyan olyan halkak, talán idle-ben hangosabb a tx750, de utána beéri a tx650.Mellékesen ez két olyan táp ahhol rendesen működik a venti vezérlés.Kilettek probálva 3 darab 4870-nel is ott szépen megjött a hangja mind kettőnek 955@3,7ghz fenom 2-vel.

A másik a CM real powert inkább a korábbi liberty szintjére írnám, helyére inkább az újabbakat írnám a Silent powereket, az tényleg halk.

(#46018) Tex válasza Dyno (#46017) üzenetére


Tex
senior tag

Lássuk csak jól értem-e.
Tehát az a táp(széria) ami a listában szerepel az ajánlott, amelyik nincs benne és nincs a kerülendőben sem az a nem ajánlott?

Természetesen én sem arra gondoltam hogy valaki azt lesi mikor jelenik meg új táp és írja hanem apránként akár mondjuk 2 havonta frissíti a listát. De ez szigorúan csak ötlet, én annyira nem vágom a témát (még).

Szerintem a 10-ből 2-3 ember jó arány.

"de vannak olyanok, hogy nap mint nap 3x-or lekell írni hogy minek milyen bele van," ilyen emberek sajnos mindig lesznek, de szerintem ha segítünk valakinek az kárpótol azokért.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#46019) Dyno válasza Tex (#46018) üzenetére


Dyno
veterán

Tehát az a táp(széria) ami a listában szerepel az ajánlott, amelyik nincs benne és nincs a kerülendőben sem az a nem ajánlott?

Én ilyet nem írtam, csak annyit hogy az már ad egy alapot ami benne van az első hsz.-be.
De a magyarországon aphatóak nagyából benne vannak, csak hát van egy kis hiány pölö a TT tápok részletesen az CM ugyan csak.

(#46020) tomiee85


tomiee85
senior tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne hogy FSP PNF 350-es tápom van ami ugye 24pin-el csatlakozik az alaplaphoz. Viszont felsőtápos házról alsótáposra váltottam, amibe rövid a csatlakozó. Egy 20pin->24pin-es átalakítóval megoldható lenne a dolog de attól tartok hogy valami baj származna abból ha csak a 20pin-el csatlakozna a táphoz.
Van ennek alapja vagy bőven elmegy ez 20al is?

Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#46021) 14adam válasza tomiee85 (#46020) üzenetére


14adam
addikt

Bőven el megy 20-al is

(#46022) d@minator


d@minator
addikt

FSP-400W/APN
Ma a kezem ügyébe akadt ez a táp gyorsan szét is szedtem. :)
Bemeneti oldalon: CapXon 85 fokos kondik
Szekunder oldalon: Teapo 105 fokos kondik
Ventije: Yate Loon D12SM-12 csúszó csapágyas 1650RPM
Kábelek: 50cm (alaplapi csak 1db 4pines de megy vele a húzott Q6600)
Csatlakozók: VGA csatija nincs, molex is csak kettő egyetlen 12V-os vezetéken!!!
Két VGA csatlakozós VGA-hoz (pl.4870-em) kettő darab átalakítót kellett venni, ami összesen négy molexben végződik. Ebből egyet-egyet dugtam a 4870-re amibe így 6 helyett 2db 12V-os vezeték ment. A VGA így elindult, hogy 2 vezetéken kapott delejt de ez a tápból csak egy 12V-os vezetéken jön ki. :Y Terhelés alatt viszont a kábelek nem melegedtek még csak langyosak sem voltak.
Hang: üresjáratban kicsit hangosabb (tehát hallható), mint a CX400 terhelve viszont némiképp halkabb.
Hatásfoka nagyobb, mint 80% 8200Ft-ért 2év garival jó vétel de az egy szál 12V-oskábel miatt egy 4870-nél nagyobb fogyasztású VGA-hoz nem ajánlanám nyugodt szívvel. (még talán ahhoz sem)

(#46023) d@minator válasza d@minator (#46022) üzenetére


d@minator
addikt

Ja és a NYÁK alatt nincs szigetelőanyag így a táp önmagára veszélyes lehet. A számítógépre talán nem, mert van benne védelem. (amire gondolok pormacska+páralecsapódás a NYÁK és a táp alja között) Corsair CX400-ban van szigetelés...

(#46024) czetosz


czetosz
tag

Hi!
Itt mindenki azt hangoztatja hogy az lc power tápok selejtesek. Van rá valami indok vagy csak valakinek nem tetszik és kész?
Én nem láttam rossz dolgokat a a fent említett tápokról:
http://prohardver.hu/teszt/modularis_lc-power_tapok/lc-power_lc8650_v2_2_ozeanos.html
http://www.youtube.com/watch?v=WynHzr7_8zk&feature=related

Én ezt terveztem megvenni, de már elgondolkodtam rajta
http://www.ipon.hu/webshop/product/lcpower_lc6650gp3/138210

És ha tényleg rossz minőségűek akkor tudna valaki hasonló árú legalább 550W -os tápot ajánlani???

[ Szerkesztve ]

(#46025) bartucc válasza czetosz (#46024) üzenetére


bartucc
addikt

Bőven felejthetőek, mennek és ennyi, semmi védelem túlfesz ellen, és alulméretezett alkatrészek.

Milyen géphez kellene min. 550W?

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#46026) Krisinto válasza czetosz (#46024) üzenetére


Krisinto
őstag

550w szerintem,ha nincs CF vagy SLI,akkor felesleges(bár ezzel kétlem,hogy lenne)
Corsair VX450
Ha moduláris,akkor egy FSP everest

(#46027) bartucc válasza Krisinto (#46026) üzenetére


bartucc
addikt

Szerintem még egy CX-400 is bőven elég... de várjuk ki a végét:)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#46028) Tex válasza Dyno (#46019) üzenetére


Tex
senior tag

Ok. Rendben.

"Amit akartok, hogy veletek tegyenek az emberek, ti is azt tegyétek velük." Máté (7:12)

(#46029) czetosz


czetosz
tag

hát pont van cf épp ezért kértem 550 es ajánlatokat nem megkérdőjelezést :DDD

(#46030) czetosz


czetosz
tag

Találtam egyet, erről véleményt pls
http://www.ipon.hu/webshop/product/chieftec_gps_550a_550w/138828

(#46031) Dyno válasza czetosz (#46030) üzenetére


Dyno
veterán

Ez gyenge lesz mert csak 360W-t tud leadni a 12V-os ágán.

Mia keret és mi a pontos konfig amibe megy a gép?

(#46032) sanchy


sanchy
aktív tag

hi!

Megint én. A chieftecről lecsúsztam. :O

Van egy ilyen: FSP400-60 GLN
Írtátok hogy a 2005-ös széria az gyári hibás. Azt is írtátok hogy a kondira rá van írva mikor készült.
Nos erre az van írva hogy 0715. Ez melyik széria lehet?

Előre is köszi a választ.

Mi oda megyünk be, ahonnan más csak menekül!

(#46033) 14adam válasza sanchy (#46032) üzenetére


14adam
addikt

2007-es,azokkal már talán nincs gond
Esetleg egy hln?

(#46034) sanchy válasza 14adam (#46033) üzenetére


sanchy
aktív tag

Épp arra alkudom. :DDD

Azok hibátlanok?

Mi oda megyünk be, ahonnan más csak menekül!

(#46035) 14adam válasza sanchy (#46034) üzenetére


14adam
addikt

Rejtett hibáról nem tudok :N

(#46036) czetosz


czetosz
tag

http://www.coolermaster.com/product.php?product_id=6641
ez a táp elbír 2db hd 4670 et egy Asrock A785GXH/128M alaplapon
AMD Athlon II X3 435 2.9Ghz AM3 proci gyári hűtővel és 2x1 giga sima 800 as ram ot???

(#46037) 14adam válasza czetosz (#46036) üzenetére


14adam
addikt

Bőven,azok a vga-k talán összesen furmark alatt ha kirántanak a tápból 200-at,és egy rángatott athlon-t is egy 450-es minőségi táp vinne,mint pl a Corsair vx/hx 450
Amit linkeltél az is jó,csak feleslegesen nagy

(#46038) LeGo89: nem baj az,hogy tápot ajánlasz,csak kicsit tájékozódj,mert abba az sx-be gln belső van,ami már kicsit öregecske

[ Szerkesztve ]

(#46038) LeGo89


LeGo89
csendes tag

Én csak segiteni akartam,mert sztem egy nagyon jó tápra tettem szert,énis irtoztam a codegentől,de ez a táp tényleg jó,,és nem sztárolom,csak leirtam a véleményem róla.
Sry h próbálok embereknek tanácsokat adni,,mivel sok tápban csalódtam már...

(#46039) czetosz válasza 14adam (#46037) üzenetére


czetosz
tag

De a Coolermaster legalább jó minőségű és az ára se rossz :DD
és erre mit mondtok?
http://www.aqua.hu/chieftec-550w--tapegyseg-apfc-gps-550ab-a-smart-12064.html

[ Szerkesztve ]

(#46040) 14adam válasza czetosz (#46039) üzenetére


14adam
addikt

Ha jó áron jutsz hozzá akkor jó vétel

A gps-ről annyit,hogy delta belsős és csak 360w-t tud leadni 550-es létére,és már öreg.

(#46041) czetosz válasza 14adam (#46040) üzenetére


czetosz
tag

akkor szerinted maradjak a coolermasternél??? :))
2000 el drágább a chieftecnél

[ Szerkesztve ]

(#46042) 14adam válasza czetosz (#46041) üzenetére


14adam
addikt

maradj,seventeam belsős,kb acbel szint,ami megbízható kategória de van jobb is kicsit drágábban,de 16k körül már kapni ilyen tápot,ami elég jó áron van :K
Mint írtam a gps széria már elég régi,és a hatásfoka is 80% alatt van jóval,a Cm-é pedig 80% fölött,és ez még nagyon friss táp

[ Szerkesztve ]

(#46043) czetosz válasza 14adam (#46042) üzenetére


czetosz
tag

kösz a segítséget, de lenne még egy hülyének tűnő kérdésem
ez mit jelent?
Intel Form Factor ATX 12V V2.31 :U

(#46044) Dyno válasza czetosz (#46039) üzenetére


Dyno
veterán

Cooler master egyáltalán nincs olyan minőségű a benne lévő Seventeam bélel mint a Corsairba lévő Seasonic bél, a másik meg ezek a névlegesteljesítményű 550W-os tápok mitől hoznak lázba?2x-er leírtuk, hogy az 550-es csifi mit tud a 12V-os ágán, az meg az első hozzászólásba benne van miért 12V-os ágo ugrálunk, mert szinte az egész konfig onnan kajál.
Ehhez a konfighoz a legésszerübb táp egy Corsair VX450 lenne vagy egy Enermax ECO80+ 400W.

(#46045) bartucc válasza czetosz (#46036) üzenetére


bartucc
addikt

Mi az fenének 4670 CF? Az anyagilag totális bukta. szerintem egy 4850 is már csúfosan otthagyja, az használt garisan 18, ezek meg min. 25. Kevesebbet se esznek, csomó kompatibilitási hiba jöhet elő... Miért jó ez akkor?

Valamint fogadd meg a tanácsokat, egy Corsair sokkal jobb lenne...

#46039: a szabványt jelőli, minél magasabb annál inkább megfelel a ma és holnap gépeinek.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#46046) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Üdv

Az lenne a kérdésem,hogy milyen tápot ajánlotok ami megbízható,halk valamennyire,és jól bírják a processzor húzást.
Az ár kb: 10-13-14eFt

PS4

(#46047) bartucc válasza mrhitoshi (#46046) üzenetére


bartucc
addikt

Corsair CX-400 pl megfelelne neked. Milyen processzorhoz, milyen VGA-val? :)

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#46048) mrhitoshi válasza bartucc (#46047) üzenetére


mrhitoshi
veterán

AMD Phenom II X4 955 BE,és egyenlőre egy Sapphire HD 4830-mas videokártya (azért mondom hogy egyenlőre mert majd lehet,ez bővülni fog lehet crossfire-val)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#46049) Krisinto válasza mrhitoshi (#46048) üzenetére


Krisinto
őstag

Ha rám hallgatsz,és játszasz,akkor felesleges a CF!
Egy erős 1 GPU-s rendszer nagyon jó
1)keveset fogyaszt
2)nincs vele annyi macera(új táp,normális lap...)
3)Nem minden játék támogatja majd

Veszel egy Corsair CX400/VX450-et,és egy PL:5770-et

(#46050) tubix


tubix
csendes tag

Sziasztok!
Ehez a konfighoz szeretnék egy tápegység ajánlatot kérni mert nem tudom mit kéne beletenni ami megbízható :K

MSI H55M-P31 4xDDR3
INTEL Core i3-530 2.93Ghz 1156 BOKSZ (2 mag, 4 virtuális)
KINGMAX TinyBGA 2048Mb DDR3 1333Mhz
Samsung SpinPoint F3 500GB HD502HJ
MSI R5750-MD1G HD5750 1GB GDDR5 PCIE
NEC AD-7243S fekete

előre is köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.