Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49001) chrisnagy13 válasza attiati (#49000) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

FSP 350-60APN...

(#49002) bartucc válasza attiati (#49000) üzenetére


bartucc
addikt

350-es APN bőven elég lesz.

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#49003) hatter válasza attiati (#49000) üzenetére


hatter
tag

Még egy 300W-os is sztem elég volna!

Egyébként a vinyók és az optiaki meghajtók kb hány watt körül zabiznak?

(#49004) 14adam válasza hatter (#49003) üzenetére


14adam
addikt

attól függ mennyi idős pl egy 7 éves hdd 10 fölött az újak már 7-el elvannak

(#49005) hatter válasza 14adam (#49004) üzenetére


hatter
tag

Egy 3éves alig használt sataII-es 160as és két 6és 5éves cd és dvd író akkor hány watt körül eszegetnek?

(#49006) 14adam válasza hatter (#49005) üzenetére


14adam
addikt

Induláskor a vinyó megkajál 10w-t biztos de utánna visszamegy kb 7-re. A dvd író meg attók függ mikor,amikor pörgeti a cd-t vagy amikor parkoló álásba van,mert parkolóba pár w-t ha ehet felpörögve meg 10w körül

(#49007) hatter válasza 14adam (#49006) üzenetére


hatter
tag

Köszi az infót! :)

(#49008) Dyno válasza attiati (#49000) üzenetére


Dyno
veterán

FSP-350APN, jó hatásfok csendes minőségi!

(#49009) attiati


attiati
veterán

Köszi a gyors válaszokat, sajna ez az FSP350 alig kapható pár helyen, ipon-ban pont nincs, és a gépet is onnan hozatnám.

Chicony 380W-hoz mit szóltok? Nem is igazán értem, hogy most ez 430-as vagy 380-as? Többet eszik, mint az az FSP?

300W-osból nem is létezik minőségi olcsó táp?

(#49010) 3.Aragorn válasza hatter (#49003) üzenetére


3.Aragorn
addikt

És ha már fölmerült: a monitorok?
különös tekintettel a CRT-LCD/TFT közti különbségekre, valamint a képátlóra, fényerőre, stb.
Feltételezem, hogy ezek nagyobb skálán mozognak...

Nem minden vándorút céltalan...

(#49011) 3.Aragorn válasza attiati (#49009) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Chicony? :F

Az összes ágán max egyszerre egy pillanatra valahol a gyár sötétjében leadhatott 430 W-ot, de akkor már a nagymami pészmékerét is mellé tették, illetve hozzáadták az adatokhoz.
Elvileg 380-at ad le stabilan, de azt is csak a mesében. És a mesében sem hiszem, h stabilan...

Én ilyen noname tápokkal egyébként nem is foglalkoznék...

Tegyél hozzá pár ezer Ft-ot és vegyél egy normálisat. Ha meg nincs pénzed, akkor is normálisat csak legfeljebb apróból...

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#49012) 3.Aragorn válasza 3.Aragorn (#49011) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Egy alig használt minőségi táp jobb, mint egy vadonatúj fostalicska...

(bocs a sok postért, lejárt a szerkesztés közben)

Nem minden vándorút céltalan...

(#49013) bartucc válasza 3.Aragorn (#49011) üzenetére


bartucc
addikt

Ebbe pont belenyúltál, a Chicony egy megbízható gyártó. Régebbi felépítésű, alacsonyabb hatásfokú, de megbízható tápjai vannak.... Stol mester is tesztelt egyet, és nagyon meg volt vele elégedve.

(jól eltűntél egyébként az utóbbi pár hónapban)

Egy gazdaságosabb TFT 40-50W körül fogyaszt tudtommal, 19-22" körül. Számít hogy LED-es-e, meg a CRT megint más kategória.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#49014) hatter válasza 3.Aragorn (#49010) üzenetére


hatter
tag

egy 17'es CRT 100W körül mozog de lehet 120W is, egy 19'es TFT viszont 30-40Wközött van tudtommal!

(#49015) 3.Aragorn válasza bartucc (#49013) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Pedig épp mikor írtam a hsz-t elgondolkodtam, hogy mi van, ha mégis... attól, hogy nem ismerem és nem is leltem róla infót még nem biztos, hogy noname. Legfeljebb nekem nem mondott semmit. Jobban utána kellett volna néznem, mielőtt elkezdek mocskolódni ;]

Dehát ez van. Írogatok, okoskodok itt a hozzáértés legkisebb szikrája nélkül marhaságokat.

Elnézést kérek :R

(Jaja, eltűntem, mert hazajöttem egyetemről nyárra, ilyenkor a netes szokásaim is felborulnak. Nem mindig van időm a PH fórumra sem. De köszönöm hogy észrevetted eltűnésem-feltűnésem. :) )

40-50... aha...kevesebbre számítottam. De végülis azt a fényt legyen az bármilyen korszerű elektronikával előállítva, bizony táplálni kell.
A crt-kre is kíváncsi lennék, mert nekem még olyan van.

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#49016) 3.Aragorn válasza hatter (#49014) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Éppen ettől féltem. Standby-ban meg gondolom kb 5W-ot...

Nem minden vándorút céltalan...

(#49017) hatter válasza 3.Aragorn (#49016) üzenetére


hatter
tag

Hm..a TFT az kb 1W-ot Standby-ban. CRT-t meg szerintem neméri meg úgy hagyni mert lehet hogy 5W-t is eleszegethet csak úgy....de majd ír valaki 100%-ot holnap úgyis na jóccak :)

(#49018) 3.Aragorn válasza hatter (#49017) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Jaja, mi is ki szoktuk lőni estére. Ha hosszabb időre elmegyek otthonról, akkor meg az egész hosszabbítót kikapcsolom, sőt a tápot még külön.

Nem minden vándorút céltalan...

(#49019) attiati válasza 3.Aragorn (#49015) üzenetére


attiati
veterán

Most is egy ilyen Hyprom van, csak nagyobb, és a topik alapján vettem, jó kis táp ez :)
Régen egy 17"-os crt-m evett 65-70W körül, a mostani 22"-os TFT-m 35-40 körül eszik, de marha alacsonyan használom a fényerőt.

és up a hszemnek :)

[ Szerkesztve ]

(#49020) jeni


jeni
félisten

Chifi CTG500-80 alsó táposba HAF 932 házban elegendő-e kábel hosszra,vagyis csak annyira hosszú,hogy elől vezethető el,hátul elvezetve már rövid lenne?Valamint a molex csati ami ha igaz 3 darab van,elméletileg azok a házban az első és a felső venti már le is foglalja. Mind ezeket a neten talált egyik fórumozó által megadott ismertető alapján kérdezem,és ebben kérek megerősítést,vissza jelzést.

Előre is köszönöm

(#49021) jeni


jeni
félisten

még annyit kérdeznék,hogy aki tudná a választ a Corsair TX-750 fogyasztási értéket iletően,hogy egy i7-920 proci mellett,Ati 5870 karval,0 terrás winyó,egy optikai meghajtó valamint a tv tuner melett bekapcsoláskor közel 240W,a rendszer felállás után ez az érték lelesik közel 130W-ra és full játék alatt meg felmegy olyan 250W körüli értékre. Ezek az értékek a figyasztásmérővel közepes,jó vagy nagyon jó értéke? Vagyis a táp hatásfoka ily módon ezek mellett normál értékek?

(#49022) moreno526


moreno526
csendes tag

Hali! Az alábbi konfigba melyik tápot tennétek?

LAP: MSI sAM3 785GM-E51
CPU: AMD Athlon II X4 630 AM3 BOX
VGA: Palit GTX460(ipon.hu)49.824
RAM: 2GB 1333MHz DDR3 RAM Geil Value SPD:9
HDD: Samsung f3 1TB
ODD: Nec AD 7243S
HÁZ: Cooler Master RC-335-KKN1-GP Elite 335 Black
TFT: BENQ 2020HD

Én Chieftec CTG 450/500
FSP 400 APN/GHN
Gyga SuperB 460
Chicony Hipro 480
tápok között vacilálok?

Elsődleges szempont, hogy megbízható legyen és halk, valamint örülnék ha az olcsóbbakat is elégnek találnátok:D

[ Szerkesztve ]

(#49023) chrisnagy13 válasza moreno526 (#49022) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

A Chieftec CTG jó választás lesz, de a FSP GHN sem rossz. Az APN egyetlen hátránya, hogy nincs rajta 6 tűs csati a VGA-hoz. :)

(#49024) Qru válasza moreno526 (#49022) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

CTG 450 bőven elég lenne, FSP GHN/APN is, de igazából a Hipró is elég lenne.

#nincsbennetarcsi

(#49025) vzsryl válasza jeni (#49020) üzenetére


vzsryl
nagyúr

A HAF 932 már necces kategória, mert az full tower, és hosszabb kábelek kellenek hozzá, mint pl egy RC-690/692-nek. Az utóbbi kettőbe elég hosszú lenne az EPS csatlakozó kábele, de az előbbi kérdéses. Sztem. a ház topicjában kérdezd meg, hogy elég hosszú-e az EPS 8pines kábele, ha 55cm, és a 24pinesé 45cm.
A molexekkel játszhatsz nyugodtan átalakítókkal, szétoszthatod többfelé, a ventilátorok úgyis csak pár W-t fogyasztanak.

(#49021): Teljesen rendben vannak az értékek.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49026) Exom


Exom
tag

Sziasztok. Két tápegység kiválasztásában kérem a segítségeteket.

1, i7-870 + HD 5770 + 8 GB RAM+ 2 Wincs. (7/24 nonstop működés) : Ehhez keresek 20 eFt alatti CSENDES, NAGY HATÁSFOKÚ tápot

2, i7-870 + HD 5850 + 8 GB RAM+ 6 Wincs. : Ehhez keresek CSENDES, NAGY HATÁSFOKÚ tápot (ár : max 35eFt- de nem feltétlenül kell elkölteni az egész keretet)

Egyik gép sem lesz húzva !
Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#49027) Dyno válasza Exom (#49026) üzenetére


Dyno
veterán

Mind kettő géphez Enermax PRO82+ 425W.Bőségesen elegendő lesz, pont jó lesz a terhelés, ezért pedig 90% közelében lesz a táp hatásfoka.

(#49028) vzsryl válasza Exom (#49026) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

1. A legolcsóbb, jól felszerelt, halk és 80+ Bronze hatásfokú tápok a Be Quiet Pure Power-ek. Egy 350-es is bőven elég lenne, mert a konfig max. 200W körül fogyasztana.

2. Ide mehetne pl Be Quiet Straight Power E7 400-450, vagy E7 CM 480W (moduláris). Ezek mindössze 1%-al csúsztak le a 80+ Silver minősítéstől. 230V-on 20-50-100%-on 85-88-85%-os hatásfok. Ezzel nem versenyezhetnek a hasonlóan jó hatásfokú tápok ebben az árkategóriában, mert azok már 600W körüliek és idle-ben nagyon gyenge lenne a hatásfokuk az említett konfiggal, mert a max. fogyasztása 250W lenne.

(#49027) Dyno: Mostanában nagyon bele vagyok bonyolódva a kábelhosszba és már teljesen elfelejtettem a PRO82+ 425W-ot, mert rövidek a kábelei, de az említett két konfighoz tényleg az lenne a legjobb választás. Esetleg az elsőhöz inkább PRO82+ 385W, és akkor már 20k alatt is van. :)

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49029) bolcsodal válasza vzsryl (#49028) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ezek milyen belűek? :U A 350-esnél nem látom, hogy van-e PCIe 6 tűs csati....Egyik bolt azt írja, nincs, a honlapjukon meg van..

Látott ár valaki ilyent működés közben,

They drew first blood....

(#49030) Krisinto válasza bolcsodal (#49029) üzenetére


Krisinto
őstag

FSP gyártmányúak.

(#49031) bolcsodal válasza Krisinto (#49030) üzenetére


bolcsodal
addikt

Akkor elég szerencsétlen az árazás...3-4K-val drágábbak, mint az ugyanannyit tudó FSP-k (60APN). És csak a csillivilli és a kábelezés jobb kicsit... :(

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#49032) vzsryl válasza bolcsodal (#49029) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Kicsi, ám jó be quiet! tápok
Az FSP APN-hez hasonló belét kapták meg. A 350-esen van 6+2pines PCIE csati, csak a 300-ason nincs.
A Straight Power-ek pedig valszeg a Bluestorm Bronze-ra hasonlító belet, de ezeknél a Be Quiet írja elő, hogy milyen legyen a bél, és az FSP úgy gyártja le. Íme a Be Quiet-nél dolgozó ph felhasználó hsz-e.

(#49031): Én valahogy jobban megbízom ezekben, mint az OEM FSP-kben. Alapjáraton is megbízható az FSP, de a Be Quiet tervezés rátesz még egy lapáttal.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49033) Steve-0


Steve-0
őstag

Tápom még elbírna (FSP 400PNF)
GTX 260-al?

AMD Phenom FX-5000 Quad-Core@3GHz
2 db HDD
1 db ODD
2 db FAN

üdv.

(#49034) bolcsodal válasza vzsryl (#49032) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ahol én tudnám venni ott sajnos nem sokkal olcsóbb a 350-es egy CX400-asnál... :U Szóval nem alternatíva sajnos. De tényleg tetszetős tápok.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#49035) vzsryl válasza Steve-0 (#49033) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Igen, elbírja. Ha nagyon elkezd hangosodni, azon ne lepődj meg, mert a hatásfoka alacsony, és elég nagy hőt kell elkavarjon a ventije.

(#49034) bolcsodal: A CX400 ellenében csak akkor van esélye, ha 3-4k-val olcsóbb nála. Egyébként mindkettőben 350-es bél van. A Pure Power hatásfoka magasabb, de a CX400-nak több és hosszabb kábelei vannak, amik harisnyázottak is.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49036) DrSoul


DrSoul
őstag

Sziasztok!
Újra itt vagyok... ez gyorsan ment :-)
Megvettem az új alkatrészeket, lásd adataimat. Úgy vélem, a Chieftec 410W mégse elég, pedig nem húztam...
Előfordult többször, hogy netezés közben (vagy játék közben) egyszercsak a gép leállt, azaz mint ha reset-et nyomtam volna, pörgött minden, de nem jött be újra kép, se BIOS, csak ha RESET-et nyomtam.
Minden alapbeállításon van, néztem a BIOS-t is, mindent megfelelően felismert (Az Everest is).
BIOS szerint leállás után közvetlen CPU 54 fokos volt, alaplap talán 37, tehát minden ok.

Csináltam MEMTEST-et, végigment hiba nélkül. Kivettem a HD4850-as kártyát, és most az integráltról megy. Bár még csak fél napja megy, de még nem volt újraindulás, pedig játékot is próbáltam.

Lehet még vmi más, vagy elmondható, hogy a táp a ludas? Mert akkor vennem kell újat. Ha igen, 15K Ft alatt szeretnék maradni. Olvastam, hogy nincs értelme erőműt venni, de 450W-ba, vagy 500W-ba gondolkodjak? (hátha majd 1 év mulva proci csere, jön majd még + RAM, meg ki tudja...). Az Ipon.-t néztem, ott az FSP tápok 20K fölött vannak most...
Bár olvastam a "javasolt" tápokat a topic elején (a jelenlegi tápom a "nem javasoltak" között van... :-)), de túl sok... nem tudom az összes árat kikeresni... Akinek van személyes tapasztalata, megköszönném. :-) És ha lehet, csendes legyen. (a táp :D)

Mindig az X jelöli a pontot...

(#49037) vzsryl válasza DrSoul (#49036) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Szia!

Valószínűleg nagyon el van már öregedve, és a védelme lekapcsolt a terheléstől. De mindenesetre kipróbálhatnád valamelyik ismerősöd minőségi, újabb tápjával, aminek a 12V-os ága min. 250W-ot képes leadni.
Ha veszel új tápot, akkor Chieftec CTG-500-80P-t javaslok. Számodra minden szempontból tökéletes. Erős (később is jó lesz, nagy étvágyú hw-nál), halk, sok kábel.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49038) DrSoul válasza vzsryl (#49037) üzenetére


DrSoul
őstag

Szia!
Sajna nincs ismerősöm, akivel ezt eljátszhatnám, és a családban is jelenleg is nekem van a legerősebb tápom :-)
Még megvárom mások véleményét, is, de szerintem csakis ez lehet (nagyon reménykedem).
A videokártya sokat fogyaszt, így, hogy kivettem, (lekopogom) úgy néz ki rendben van. Ha a videokártya lenne hibás, gondolom egyáltalán nem menne, vagy lettek volna más "tünetek" is. Ha pedig mégis az lesz, akkor garanciában cseréltetem. Végül is egy új táp nem "pénzkidobás"... De mondjuk jó lett volna, ha jó lett volna a régi is... Na mindegy, a lényeg, hogy minden menjen stabilan.
Köszi, a táp, amit írsz, nagyon jónak látszik. Szerintem az lesz.

Mindig az X jelöli a pontot...

(#49039) Krisinto válasza DrSoul (#49036) üzenetére


Krisinto
őstag

Akkor abban elmentek a pacik legelni...
6pin-es tápcsati van a tápon? Vagy molex->6pin-t használsz?

(#49040) DrSoul válasza Krisinto (#49039) üzenetére


DrSoul
őstag

Van 6 pin, de mégis molex-->6 pin átalakítót használok, mert ami a tápból jön annak kicsit más formája van (a kiosztás a négyzet alakú és "gömbölyített" pinek között), tehát nem tudom rádugni.
Te is a tápra tippelsz? Bár tudom, az a kézenfekvő, nagyon remélem a táp csere megoldja a gondot.

[ Szerkesztve ]

Mindig az X jelöli a pontot...

(#49041) Krisinto válasza DrSoul (#49040) üzenetére


Krisinto
őstag

Elöregedett a táp. Sajnos akkor én is a csere mellett döntenék!
Egy Chieftec CTG500-80P bőven elég lesz és még a későbbi bővítést is bírja majd.

(#49042) moreno526


moreno526
csendes tag

Akkor FSP 400 APN tuti elég lesz? Egyébként ha iponon gépösszeállítón rakom össze, akkor tuti raknak bele 6 pines csatit, nemde?
Annyira hihetetlennek hangzik, hogy egy Gtx460+Phenom945-öt elbír egy 400-as táp. Csak szeretnék biztos lenni benne, hogy nem lesz e vele gond. Valószínűleg lesz tuning is, még úgyse fog nagyon izzadni a táp? Mennyit vehet ki ez a konfig a gépből a legbrutálisabb helyzetben?

[ Szerkesztve ]

(#49043) vzsryl válasza moreno526 (#49042) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Tuti elég. A Phenom II 945 max. 100W-ot, a GTX460 max. 160W-ot fogyaszt.
A kártya dobozában valószínűleg lesz molex-6pines átalakító, amivel az iponosok rá is kötik a tápra a kártyát.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49044) moreno526 válasza vzsryl (#49043) üzenetére


moreno526
csendes tag

Igen, de ha 80%os hatékonysággal számolunk, akkor 400 wattos táp 320-at ad le. Tehát gép többi részének maradna összesen 60 watt. Ez nem kevés egy kicsit?

(#49045) vzsryl válasza moreno526 (#49044) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nem érted mit jelent a hatásfok.
Először is a tápegység leadja a 400W-ot, sőt még akár többet is.
Ha egy konfig 100W-ot kér a táptól, akkor 80%-os hatásfokkal számolva 125W-ot fog kivenni a táp a konnektorból. A Te géped maxmiális fogyasztása minden hardverrel kb. 280W, tehát ennyit kér a táptól. Az APN hatásfoka 85%-os, így a konnektorból a táp 330W-ot fog kérni. Ha olyan konfigod lenne, ami 400W-ot fogyaszt, akkor az APN azt is kiszolgálná, de már csúcsra járatva, ahol kb. 83%-os a hatásfoka 230V-os hálózatnál, tehát ezzel számolva a konnektorból a táp 482W-ot venne ki.

hatásfok=leadott hasznos energia/hálózatból felvett energia*100

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#49046) Laslow


Laslow
senior tag

Sziasztok!
Van egy tökéletes állapotban lévő - na jó, a kapcsolóján lévő LED-et leszámítva tökéletes, de ez ugye szériahiba náluk - FSP Bluestorm 450W tápegységem, és mivel már 4,5 éves, úgy gondolom ideje lecserélni. Egy Enermax ECO80+ II 400W tápot néztem ki helyette 19k-ért. Van bármi ellenérv, vagy jobb ajánlat? Fő szempont a halkság, a gépem fogyasztása pedig várhatóan csak csökkenni fog (most: E5200, 2GB RAM, 1-2 HDD, 2 ODD, HD4670 videokártya).

[ Szerkesztve ]

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#49047) attiati


attiati
veterán

szerintetek melyik eszik kevesebbet?

Chicony Hipro 380W vagy FSP350-60APN

(#49048) Dyno válasza attiati (#49047) üzenetére


Dyno
veterán

A táp nem fogyaszt, a gépedtől függ mennyit eszik, illetve milyen hatásfokkal dolgozik.De az APN hatásfoka jobb.

(#49046) Laslow: Jó választás az egyik leghalkabb táp a kategóriájában a piacon.

[ Szerkesztve ]

(#49049) Laslow válasza Dyno (#49048) üzenetére


Laslow
senior tag

Jól van, meg is rendeltem.
Még egy kérdés: kb. mennyiért lehetne eladni egy használt, de kiválóan működő és tök csendes FSP Bluestorm 450W tápot? (Még első generációs Bluestorm, így a kapcsolója már nem világít. A ventije tökéletes: nem búg, nem zúg, tényleg semmi baja. Mellesleg a doboza is megvan még, gari viszont már nincs rá.)

Opsz, viszont lehet, hogy csak 400W-os! Nem emlékszem már. :(

[ Szerkesztve ]

"A Bijou olyan, mint mikor egy gyönyörű, csillagos nyáréjszakán nagyon-nagyon szomorú vagy, és közben mézes epret eszel" - http://bijoumusic.hu

(#49050) jeni válasza vzsryl (#49025) üzenetére


jeni
félisten

helló

nagyjából lemértem,és tényleg rövidnek tűnihet a Chieftec CTG500 kábelei,ugyanis hátul elvezetve tutira nem érné el a csatlakozás. Alulról belül vezetve talán oda érne de akkor nem lenne hatékony és praktikus az elrendezés,illetve a szellőzés sem lenne olyan jó.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.