Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61401) Kuter válasza asturel (#61377) üzenetére


Kuter
senior tag

Tökéletesen müködik 55lb650v

[ Szerkesztve ]

Mindhalálig Nvidia! mondta egy microelectronic engineer , vagy lehet hogy én?

(#61402) olasz69 válasza Zsmester89 (#61400) üzenetére


olasz69
senior tag

A sebességre írtam,a boot idő rövidebb lett,de a gyorsaságra nem innék mérget,illetve vannak olyan részek nálam ami késik ,és elég kellemetlen!
Pl: a magic 123
/input gombja simplink menü előhívása 1x megnyom előjön még 1x eltűnik! ez o.k!

megnyomom,nem jön elő,mire megnyomom még-egyszer,de addigra előjön,de eltűnik mert már megnyomtam :) :W :C
meg lehet szokni,de eddig nem volt ilyen gondom,majd kiküszöbölik a fejlesztők a 03-as verzióban!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61403) balage25 válasza Yogi Bear (#61384) üzenetére


balage25
senior tag

Nem tudom merre laksz, de a helyedben körbenéznék, hogy merre van raktáron az MM-ben ilyen tv, esetleg 8507-es. És ott beváltanám személyesen a rendelésemet. Úgy emlékszem pénteken láttam egy 8507-est a soroksári megaparkban.
Nálam sem ment egyszerűen az áfamentes akcióban a vásárlás. Megrendeltem és már az utalásnál tartottunk volna, de több dolog sem stimmelt a telefonos beszélgetés alapján. Ezért inkább még aznap este bementem az áruházban és zárás elött elhoztam egyet.

(#61404) Harkovz válasza yvsmad (#61393) üzenetére


Harkovz
aktív tag

Ebben van érezhető változás a 2501 végűhöz képest?

(#61405) olasz69 válasza Harkovz (#61404) üzenetére


olasz69
senior tag

Nincs,legalább is senki nem szólt
de lehet valaminél javít valamin nem?

Az LB széria frissítése: [2502-05.10.02.]

Az UB széria frissítése:[2302-05.10.02.]

forrás

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61406) yvsmad válasza Harkovz (#61404) üzenetére


yvsmad
őstag

A normál tévé használatban nem tapasztaltam változást, a smart dolgokat még nem próbáltam. De lehet apróbb biztonsági vagy stabilitási dolog, ami a legtöbb felhasználónál elő sem jön.

(#61407) yvsmad válasza olasz69 (#61402) üzenetére


yvsmad
őstag

Ezt a késői reagálást akkor csinálja, amikor bekapcsolás után még nem állt fel teljesen a rendszer és mással van elfoglalva. Én pl. a Harmony távot nem tudom rendesen activity-k bekapcsolására használni, mert ilyenkor a tévé még nem veszi a bemenetváltási parancsokat.

[ Szerkesztve ]

(#61408) #94529552 válasza Zsmester89 (#61398) üzenetére


#94529552
törölt tag

Így igaz, sokkal gyorsabb lett. :R

(#61409) olasz69 válasza yvsmad (#61407) üzenetére


olasz69
senior tag

A boot időben nem piszkálom a tv-m,de ezt több órás működés után is megcsinálja!
Ma egy órája is pl.

Enyém a magic remote az asszonyé a sima :D

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61410) Intelligencs válasza balage25 (#61403) üzenetére

Nekem is ugyanaz a helyzet, mint Yogi Bear kollégának. Megrendeltem, házhoz szállítással, és azóta sem hozzák. Mondjuk nekem még nem küldtek levelet, hogy kifutott modell, csak épp nem hozzák.

Ha tudtam volna, hogy ilyen inkorrektek lesznek, akkor én is a személyes átvételt választottam volna. De most már mit csináljak? Hiába látom, hogy egy csomó MM-ben van raktáron, nem tudok bemenni és megvenni, mert akkor teljes árat kéne fizetni. Annyit meg nem vagyok hajlandó, nyilván ezért is rendeltem meg az akcióban.

The Amiga, Born a Champion

(#61411) Zsmester89


Zsmester89
őstag

Pc-n valaki elmondaná, hogy kapcsol automatán be a 3D? Power DVD-vel próbáltam, de a tv nem kapcsol át... 3D bd iso-ról.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#61412) yvsmad válasza Intelligencs (#61410) üzenetére


yvsmad
őstag

Nyilván nem írhatják, hogy nincs náluk, amikor ott van a boltban.
Valahogy le kellene beszélni velük, hogy a boltban vehesd át a kedvezményes áron.

(#61413) olasz69 válasza Zsmester89 (#61411) üzenetére


olasz69
senior tag

Melyik pdvd verzióval? 15?
Van 1.4hdmi -s vga-d a pc-n? Arra az opcióra állítottad a mégtöbb 3d beállításnál a megjelenítő eszköz fülön a /hdmi1.4 kompatibilis 3D tv (1080p 24hz)
Ha nincs azért!
Nekem nem ment!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61414) rongylab válasza Zsmester89 (#61411) üzenetére


rongylab
tag

ahogy írták előttem, kell hozzá powerdvd 14-15 program, kell egy olyan videokártya ami hdmi-s. kell v1.4 hdmi kábel, + a videokártya driverjében beállítani, hogy hdmi csatlakozás és 1080P 1920x1080 60hz és igy automatán átkapcsol ha érzékeli a tv a jelet. wifin nem fog működni, még a sima lejátszás sem, nem hogy a 3D, ha esetleg így próbálkoznál.

[ Szerkesztve ]

(#61415) Zsmester89


Zsmester89
őstag

A megoldás egyszerű, hozzá voltam szokva, hogy automatán átvált 3D-re a tv, ha olyan jelet kap...most meg meg kell nyomni a 3D bekapcsolást. :D

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#61416) szente válasza Zsmester89 (#61415) üzenetére


szente
addikt

Ha megnyomod a gombot, akkor nem kéri, hogy válaszd ki, milyen 3D?

(#61417) Zsmester89 válasza szente (#61416) üzenetére


Zsmester89
őstag

Ha az nvidia kezelőszervben a 3D aktiválva van, akkor a powerdvd-ben nem kéri.

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#61418) Balázs1986


Balázs1986
addikt

Sziasztok! Van egy 3D smart tv kérdésem, és ide irányítottak. Bár még nincs meg a konkrét kiválasztott de a tavalyi modellek közül lesz (pl. egy LG 47LB761V, de lehet, hogy 730V). Ezeknek az ethernet portja gigabites, vagy sima 10/100? Gyártói oldalakon nem találtam erre választ. Köszönöm előre is!

(#61419) #94529552 válasza balage25 (#61403) üzenetére


#94529552
törölt tag

+Yogi Bear (#61384)
Szerintem is utána kellene járni, hátha meg lehet beszélni velük egy kompromisszumos megoldást. Pl amit írtál, hogy az UF8517 helyett adják hasonló áron bármelyik UF85xx típust, mivel ezek tudtommal csak külsőleg térnek el. Még meg lehetne kérdezni az LG-t levélben is, hogy miként vélekednek a partnerük eljárásáról, és azt is, hogy tudnak-e 8517-est szállítani a cégnek. Majd újra tájékoztatni az üzletet, és hogy ezekhez fordulsz:
írni lehetne e két fórumnak is, az állásfoglalásukat kérve az esetről: 1. Békéltető Testület,
2. a lakhely szerint illetékes Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság területi felügyelősége. Vagy mást, nem tudom mit, de nem kellene csak úgy rájuk hagyni.
MM :W

(#61420) mastodon válasza asturel (#61377) üzenetére


mastodon
aktív tag

Nincsen a támogatottak között.

(#61421) crosgals válasza olasz69 (#61372) üzenetére


crosgals
tag

Köszönöm a választ de nekem nem jön be a hotel mode! :(

A privátokat hamarabb észreveszem!

(#61422) GumpNews


GumpNews
csendes tag

Sziasztok!

Próbálta már valaki az LG TV-jét (az enyém LB szériás - 42LB670v) az új Windows 10-zel összehozni Miracast-on keresztül?
Nekem nem sikerült, előtte rendben működött. Tegnap felraktam a TV-re az új 1.4-et tartalmazó firmware-t, de az sem segített a dolgon.

A jelenség:
Látja a két eszköz egymást, amikor csatlakozok, minden lépés sorjában végrehajtódik, de a számítógép képe a TV-n nem jelenik meg, csak egy nagy feketeség, meg az egér, amit ha mozgatok, mozog a TV képernyőn is. Ez nem sokáig marad így, a TV visszalép a ScreenShare kezdőképre, majd kiírja, hogy Tükrözési hiba lépett fel.

Hogyan trükközzek, hogy jól tükrözzek? :)
Természetesen próbáltam nem tüközni, hanem több más opciót is a kép átadásnál (asztal kiterjesztése, asztal megjelenítése csak a TV-n), de egyik sem jött be, a jelenség ugyanúgy fennáll.
Gondolom egy új, win10-es illesztőprogram megoldaná a problémát de van-e ilyen, esetleg lesz-e?

HDMI-vel meg tudom oldani a történetet, viszont van olyan eset, hogy hasznosabb ez a funkció számomra.

A lehetséges megoldásokat/ötleteket/hozzászólásokat előre is köszönöm! :)

https://www.facebook.com/volgyesimatephoto - http://mate.volgyesi.info

(#61423) d900t


d900t
senior tag

Sziasztok,

Érdeklődnék, hátha valaki fejből tudja, hogy mi a különbség az UF7707, UF7727 és UF7787 sorozatok között.

Én ebből semmit sem bírtam kiokoskodni:

[link]

(#61424) fecosrac


fecosrac
tag

Az mitől lehet hogy a SmartShare állandóan azt írja hogy instabil a kapcsolat?
Nem is hozza be a pc-n megosztott könyvtárat. Két hete vettem a TV-t és akkor gond nélkül működött.
200/50-es a netem és gigabites a routerem. Egyetlen szoba van a router és a tv között tehát még a távolság sem nagy. Mi lehet a baj?

(#61425) olasz69 válasza d900t (#61423) üzenetére


olasz69
senior tag

szerintem lényegesen semmi ,mert :

UHD Közép kategória: UF77XX modellcsalád (3D nélkül!

A szín és talp a főbb különbségek, az MR alapfelszereltség)

UF7707 UltraHD (4K) Smart TV (WebOS 2.0), Edge LED, Wifi
UF77XV UltraHD (4K) Smart TV (WebOS 2.0), Edge LED, Wifi
UF7727 UltraHD (4K) Smart TV (WebOS 2.0), Edge LED, Wifi
UF7787 UltraHD (4K) Smart TV (WebOS 2.0), Edge LED, Wifi

forrás: az oldal tetején az összefoglaló kinyitása fül alatt

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61426) vigyori78 válasza fecosrac (#61424) üzenetére


vigyori78
őstag

200/50-es a netem : ebből a szempontból ez teljesen lényegtelen.
Egyetlen szoba van a router és a tv között tehát még a távolság sem nagy. : egy szoba vagy egy fal mert nem mindegy ,nézd meg mondjuk telefonnal mennyire csökken a neted ott ahol a tv-d van ,ugyanilyen arányban csökken a helyi hálózat is. Ha mondjuk csak 2 csíkod van a wifi jelen ott ahol a tv van az már lehet kevés .

Ja és milyen router ?

[ Szerkesztve ]

(#61427) olasz69 válasza fecosrac (#61424) üzenetére


olasz69
senior tag

Nekem is csinálja wifi-n az FHD illetve 3D filmeknél! 30 cm-re van a router a tv-től! a laptop 50 cm-re!!

javaslat: esetleg egy utp kábel,ha ezeket néznéd,
Esetleg egy gyári visszaállítás, vagy keress gyorsítótár illetve cookie-k törlését a tv-n

Ez már egy örök téma a fórumon,olvass vissza többek leírták már.....
Hátha mégis ...?

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61428) fecosrac válasza vigyori78 (#61426) üzenetére


fecosrac
tag

1 fal van, igaz az egy betonfal, de jó a jelerősség a másik szobában.
A routerem ASUS RT-N18U típusú.

Közben feltettem ezt az universal media servert és ezzel úgy tűnik normálisan működik. Meglátjuk tartósan így lesz-e.

(#61429) fecosrac


fecosrac
tag

Amatőr kérdés, de az hogy lehet, hogy egy mkv film pc-n magyar szinkronos, míg dlna-n keresztül a tv-n lejátszva angolul szól?
Nem látok semmi lehetőséget ahol állíthatnám.

(#61430) d900t válasza Yogi Bear (#61384) üzenetére


d900t
senior tag

Szerintem a helyzet rendkívül tiszta, amennyiben már náluk van a vételára.

Írnod kéne egy érzelmektől mentes, tárgyilagos válaszlevelet.

Ebben közlöd velük, hogy a termék 2015-ös modell, tehát nem futhatott még ki, ráadásul a konkurens vállalkozásoknál a mai napig kapható. Állításuk tehát hamis, és mivel szakáruházról van szó, ezzel nyilván ők is tökéletesen tisztában vannak. Magyarán az szerződéstől való elállásra történő hivatkozásuk nem felel meg a valóságnak, tájékoztatásuk egyedül a fogyasztó megtévesztését szolgálja.

Számodra ugyanis úgy tűnik, hogy a Media Markt az áfamentes akció során szándékosan csak egy igen szűkített raktárkészlettel készül fel és az ezen felüli megrendelések esetében a vásárlót egy akción kívüli termék megvásárlására kívánják átterelni.

Meglátásod szerint ez egy megtévesztő és egyben törvénytelen üzleti módszer, amely indokolatlanul korlátozza a fogyasztó választási szabadságát. Jogaid érvényesítése céljából a Media Markt áfamentes akciójának vizsgálatát fogod kezdeményezni a GVH fogyasztóvédelmi irodájába benyújtott panasz formájában.

======

tehát, nem homárral, ph fórummal és egyéb gyerekes dologgal kell őket befenyítenii és nem is a homáron megszokott síró-pityogós szófosás a célravezető. Azért kell őket GVH-val fenyegetni, mely azok tudnak a legnagyobbat ütni. Nem fognak egy várhatóan 100 millás büntetést bekockáztatni egy pár tízezres bukta ellenében.

(#61431) Zsmester89 válasza d900t (#61430) üzenetére


Zsmester89
őstag

Tökéletes megfogalmazás!

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#61432) Yogi Bear válasza balage25 (#61403) üzenetére


Yogi Bear
aktív tag

Már amikor rendeltem a tv-t, akkor megnéztem a webshop-ban az "Áruházi elérhetőség"-et és egyik üzletben sem találtam. A korábban itt olvasottakból nekem az derült ki, hogy a Media Markt áruházak és a webshop mintha 2 külön cég lenne, mert hiába van valamelyik áruházban akár több darab is, ha házhoz szállítással rendelted és nincs a webshop raktárában, akkor nem hoznak.

Kértem őket hogy akkor adjanak helyettesítő darabot (55UF851V-t), mire a válaszban belinkelték nekem a készülék webshop linkjét 509.990.- ért (szemben az akciós készülék 330k árával), ezen nagyon felhúztam magam, mert ennyire hülyének azért ne nézzenek már, hogy a webshopban nem találom meg amit keresek (nem mellesleg még olyat is megtalálok, amit ők nem).

Most ott tart a dolog, hogy írtam nekik egy kedves hangvételű levelet "Mert hülye azért nem vagyok" stílusban, hogy azért megkérdezem majd a fogyasztóvédelmi felügyeletet, hogy mi a véleményük?
Erre azt írták, hogy továbbították a problémámat az illetékes osztályhoz.

Most várom a választ, remélem nem fognak hetekig ülni rajta.

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#61433) Yogi Bear válasza d900t (#61430) üzenetére


Yogi Bear
aktív tag

Ez jó, meglátom, hogy mit válaszolnak a levélre és ha nem tetszős lesz, akkor megkapják ezt az e-mail-t.

Köszi

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#61434) d900t válasza Zsmester89 (#61431) üzenetére


d900t
senior tag

a madaras és a madár nélküli teszkót már többször hazavágták idő előtt kifogyott akciós termék miatt. Ha esetleg mostanság olyat látsz náluk, hogy az "akciós xxxx Ft-os cucc kifutott, helyette adjuk az xxxxxFt-os nagyobb tesóját ugyanennyiért", na az emiattt van.

Nem a fogyasztóvédelemmel kell fenyegetőzni, mert azok kispályások, csak virgácsot osztogatnak. Ellenben a GVH-tól mindegyik összerezzen.

(#61435) fecosrac válasza fecosrac (#61429) üzenetére


fecosrac
tag

Megoldottam. :C

(#61436) ruti válasza Yogi Bear (#61432) üzenetére


ruti
Közösségépítő

nekem se böffentenek semmit, nyitok egy blogot, és beszüljük meg, ki mit írt eddig,
kinek mit válaszoltak, mert és is már a Fogyasztóvédelmet fontolgatom...

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#61437) _Dumber_ válasza fecosrac (#61424) üzenetére


_Dumber_
őstag

Hány eszköz kapcsolódik a wifi-hez?

Mert a 10-20 e Ft-s routerek hamar "megtelnek". 2gép + 2 teló + tv +ipcam-ot simán elbírta az enyém, de miután fiam is vett gépet + telót, már dobálta el a hálót.

most a 3D-s film (pl avatar 1080p - 15 Gb) gond nélkül fut wifin.

[ Szerkesztve ]

(#61438) olasz69 válasza fecosrac (#61435) üzenetére


olasz69
senior tag

Ha az elején ment rendesen,akkor az azóta végbement változtatásaidban ván a hiba....
Ha megoldottad,oszd meg légyszíves,hátha más is jár úgy mint te!

Most látom a szinkronanomáliát oldottad meg!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61439) yvsmad válasza Balázs1986 (#61418) üzenetére


yvsmad
őstag

Nem 671-et akartál írni?

(#61440) Duree


Duree
veterán

Úgy 2 évesek az LG tévéink és rendben müködött mindegyik a pc-röl a filmeket Serviio-val vittük át,és ott minden rendben volt.Majd úgy döntöttünk minek menjen egy pc állandóan csináltunk a média szervert es Rapsberry-vel.Hibátlan gyors de van azóta két gondom.A hálózatos lejátszásnál nem tudok feliratot megjeleníteni,mert egyszerüen az a menü nem kiválasztható,hasonló a helyzet a hanggal is.ha a magyar hang nem az elsö akkor az elsö helyen lévö angol fog megszólalni.A szerver az hibátlan mivel ha azt dugom direktben a tévére minden rendben választható.Gondolom az LG szoftvere a ludas a dologban.Kérlek benneteket aki jártas a dologban vagy tud valami megoldást az jelezze.Elöre is köszönöm
A tévék típusa 42-47-55LA 660

duree54

(#61441) ilyenezalaci válasza Yogi Bear (#61432) üzenetére


ilyenezalaci
tag

Számomra is érdekes gyakorlatot folytat az MM. Szerintem egyértelműen megtévesztő az, ahogy reklámozzák magukat. Európa egyik legnagyobb ÁRUHÁZLÁNCÁNAK tüntetik fel magukat, miközben minden áruház+az online részleg egy teljesen külön Kft. Ezt egyáltalán nem tudhatja a vásárló, hiszen látszatra teljesen úgy tűnik, mintha egy egységes nagy cégként működne. Akkor tudtam meg, hogy teljesen külön cég, mikor az online árat látva elmentem egy helyi áruházba, ahol jóval drágább volt egy termék. Az eladó elmondta, hogy teljesen külön cégekről van szó. Mondtam neki, hogy akkor a mobilomon itt és most, a szeme láttára megrendelem online a cuccot, és áruházi átvételt választok. Merthogy ugye lehet olyat, ráadásul a külön Kft. a saját raktárkészletéről oda adja a terméket és valahogy leboltolja a webshoppal. A vége az lett, hogy a helyi áruház odaadta 20 ezerrel olcsóbban, online áron a kiszemelt tv-t. Olyan is volt, hogy online rendelt, helyi készletből kapott gyári hibás terméket vittem vissza, csak cserélni lehetett, és nem akarták azonnal cserélni, pedig volt a polcon másik. Kicsit erélyesen, de nem tahón elmondtam az ügyfélszolgálat vezetőnek a véleményem és láss csodát, pár perc múlva kezembe adott egy másik, azóta is tökéletes terméket. Szóval szerintem fogyasztóvédelmi szempontból lehetne fogást találni rajtuk rendesen.

(#61442) blaca83


blaca83
őstag

Sziasztok!

Egyik barátomnak van valami az LG tv-jével.... :((( (LG SL90)

Hiba : "Már régebben kezdődött, hogy amikor bekapcsoltam nem volt kép, vagy sötét volt, de akkor az energia takarékos gombbal kikapcsoltam a képet és utána visszakapcsoltam és egyből jó lett. És ez néha volt néha nem."
De most már az a baj hogy amikor bekapcsolom totál fekete, 3-4 szer be kell kapcsolnom, hogy legyen sötétszürke kép és vagy 10 perc hogy kivilágosodik (de van amikor nem is teljesen világosodik ki, csak részben)

Ért hozzá valaki esetleg??

Köszi

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#61443) olasz69 válasza Duree (#61440) üzenetére


olasz69
senior tag

Sajnos az újabb LB-nél is ez volt,most lett a nem hivatalos frissítés hozzá ,ami orvosolja ezt a problémát!
Hivatalos azt hiszem nincs még.
Az La-hoz lehet is van volt lesz ?
ezt letöltötted már hozzá ?: 04.27.02. zip2015/07/15 Forrás Lg

Manuális frissítési igény esetén az adathordozóra LG_DTV néven kell egy mappát létrehozni, majd ebbe kell bemásolni a letöltött .epk fájlt. A frissítés befejeztével a készülék kérni fog egy újraindítást. Mint minden frissítés esetében, itt sem kötelező, de javasolt tiszta telepítést csinálni.

forrás : Összefoglaló az oldal tetején

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61444) olasz69 válasza olasz69 (#61443) üzenetére


olasz69
senior tag

Javítok kicsit: Az Lb-nél a dlna-n átvitt média hangváltása volt az egyik ismert probléma!!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61445) asturel


asturel
őstag

Találtam egy számomra új Plex Player app-ot az XPlay-t, jobbnak tűnik mint a PlayZ kinézetileg/kezelhetőségileg és gyorsabb is. Nem mellesleg folyamatos(abb)an frissítik.

[ Szerkesztve ]

(#61446) [CS]Blade2


[CS]Blade2
addikt

42-43" méretben mi most, ami a jó vétel? Illetve mi a különbség egy idei 43-as és egy tavalyi vagy tavaly előtti 42-es még kapható példányok között?
Az idei edge LED-es, azt megtaláltam, ha jól látom, akkor IPS paneles. A régebbi 5xx és 6xx-asok is IPS panellal vannak?
Itt is volt az, hogy a 5xx-asok nem ajánlottak, mert pl. nincs valós 100Hz, vagy egyéb komoly hátrány?

(#61447) BodyGekko


BodyGekko
tag

Sziasztok!
Az Xplay-hez vonatkozóan kérdezném , hogy a 10 napos demo kinullázására van valami megoldás? :)

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61448) asturel válasza BodyGekko (#61447) üzenetére


asturel
őstag

Új verzió elvileg mindig újraindítja a 10 napot, ez addig lesz így míg Lg store ba nem kerül fel.
(Amúgy rohadt jó a 'support' 1 órája írtam hogy lehetne lapozni a page up/down al is és már meg is csinálta /tudom hogy kb 2 sor de akkor is /)

(#61449) BodyGekko válasza asturel (#61448) üzenetére


BodyGekko
tag

És el is küldte privátban?
Elég gyors a csávó :)

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61450) asturel válasza BodyGekko (#61449) üzenetére


asturel
őstag

Igen, el, de belinkelte a fórumba is. Az a baj, hogy a gyári player+dlna-t még nem teljesen váltja ki, feliratot/hangsávot csak transcoding esetén lehet váltani, ami elvileg elég erőforrás igényes a leírás szerint..na meg jelenleg külső feliratot se tud

LG Magic Remote Android App-ot használja valaki? Úgy 5mpkent belaggol ~1mp-re ami kissé idegesítő, nálam a hiba? (telefon <-> router között max 5ms a latency illetve még speedtesten is megvan a 100/100, a tv meg kábelen lóg)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.