Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61501) Rico45


Rico45
őstag

Sziasztok! Telepítettem kiváncsiságból egy Monster nevű játékot a tévére,és amikor elindítom nem lehet irányítani.Mi kell neki?Magic távkapcs?Vagy
valami controller?
Másik kérdésem,hogy Skype-ot csak akkor tudom használni ha van kamera?Mindegy milyen kamera?Vagy valami spec kam?

Választ előre is köszi!

[ Szerkesztve ]

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#61502) Weyregg79


Weyregg79
újonc

Sziasztok! Érdeklódni és egyben segítséget kérni is szeretnék. Vettem egy LG 49ub830V Tv-t.Amikor szeretnék nézni egy online filmet vagy pl tv adást online, akkonem indul el mert flash player hiányzik róla. Legalább is ezt írja ki, viszont feltelepíteni nem engedi, mert a program nem kompatibilis az op.rendszerével ( ez még nem a webos-os) Mi a megoldás vagy van e esetleg olyan program amit fel tudnék telepíteni rá ennek a hibának a megoldása miatt? Köszönöm szépen előre a segítséget!

(#61503) olasz69 válasza rongylab (#61500) üzenetére


olasz69
senior tag

(#61500) rongylab
(#61499) BodyGekko pü ment

most csinálom win7 64 és win10 64bit-n

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61504) huncutka1029 válasza Rico45 (#61501) üzenetére


huncutka1029
addikt

válaszok:
igen és igen
Játékhoz magic remote kell.
Skypehoz kamera kell, de nem jó akármilyen,
csak és kizárólag a tv évjáratának megfelelő LG kamera jó hozzá.
És egy kis gonoszkodás:
A Tv-d használati útmutatója hasznos tud ám lenni, ha ilyenekre vagy kíváncsi! ;)
a kereső is segít, sok kérdés nincsen amire ne találnál választ.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#61505) huncutka1029 válasza Weyregg79 (#61502) üzenetére


huncutka1029
addikt

Ez felejtős sajna,
Nincs Flash támogatás, csak HTML,
Telepíteni nem tudsz, csak az app store ból. Az Lg-nek zárt az SW-je.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#61506) mastodon válasza asturel (#61480) üzenetére


mastodon
aktív tag

Oho, pont az van nekem is, mi a különbség a kettő közt és hogyan telepítetted, pendrive-ról? Ezekkel szinte bármit le lehet játszani?

(#61507) Rico45 válasza huncutka1029 (#61504) üzenetére


Rico45
őstag

Köszi a választ !👍

"Ne dobáld Tasmakkal a Yaskatirt!"

(#61508) BodyGekko válasza olasz69 (#61503) üzenetére


BodyGekko
tag

És? Sikerült??

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61509) Fleed


Fleed
aktív tag

Hali. LG lb650 tv-n automatikus programozással nem jött be az m4 digitálisan csak analógon. Békéscsabán kábeles digi-m van. Hogy tudnám beprogramozni?

(#61510) *H* válasza BodyGekko (#61499) üzenetére


*H*
aktív tag

A 64bit nem jelent problémát. Ha a második ablak bezáródik, gép újraindít és miután felállt a rendszer próbálkozás megint. A startHTTP.bat fájl helyett lehet közvetlenül az apache.exe-t indítani az apache könyvtárból.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#61511) olasz69 válasza *H* (#61510) üzenetére


olasz69
senior tag

win10 apache exe hiányzik! Tűzfal off,!
kép

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61512) *H* válasza olasz69 (#61511) üzenetére


*H*
aktív tag

Win10 Pro 64bit

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#61513) ilyenezalaci válasza Fleed (#61509) üzenetére


ilyenezalaci
tag

Automatikus hangolás > Program mód: kábel > További szolgáltatók > Típus: hálózatkeresés > Induló frekvencia 46000, befejező frekvencia 862000, hálózati azonosító: automatikus > pipa a csak digitális keresésre - kb. a Csaba Tv-t bukod, gondolom sokat nézed:) Így bejön majd a 3 rádió is. Én is csabai vagyok, szintén digikábeles. Üdv.

(#61514) BodyGekko válasza *H* (#61512) üzenetére


BodyGekko
tag

nekem a HTTP.bat ugyanugy nem indul el
ugyanazt a hibaüzenetet írja :(

[ Szerkesztve ]

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61515) *H* válasza BodyGekko (#61514) üzenetére


*H*
aktív tag

Indítsd újra a gépet és utána próbáld meg közvetlenül az exe-ket indítani. Akkor is hibát dob?

1. c:\LgDTVUpDater\dns\AcrylicConsole.exe

2. c:\LgDTVUpDater\apache\apache.exe

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#61516) BodyGekko válasza *H* (#61515) üzenetére


BodyGekko
tag

Az AcrylicConsole.exe elindul , de a apache.exe ugyanazt a hibaát írja :(

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61517) Fleed válasza ilyenezalaci (#61513) üzenetére


Fleed
aktív tag

Köszönöm a tippet, amint hazamegyek kipróbálom. :)

(#61518) Watt25 válasza Weyregg79 (#61502) üzenetére


Watt25
veterán

Szerintem egyszerűen várnod kell egy picit. Az idő megoldja a problémát. [link]

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#61519) asturel válasza mastodon (#61506) üzenetére


asturel
őstag

Pendrive-ról futtatom, tudtommal feltelepíteni nem lehet illetve más mód sincs, XPlay nekem jöbben bejön, másabb a felülete meg gyorsabbnak érződik, illetve aktívan fejlesztik. Több formátumot nem hiszem hogy 'ismer', mint a gyári. Illetve ezeknek a playereknek nagy hátrányuk, hogy nem lehet hangsávot, feliratot váltani (kivéve ha transcode-t használsz ami elég erőforrás igényes) :/. A 'beépített' html5 playert használják és a szabvány nem támogat ilyesmiket.

(#61520) blakey válasza asturel (#61519) üzenetére


blakey
titán

A "gyári" Plex-ben van hangsáv és felirat váltás is, a Dune-re is készült egy app és ott is van felirat és hangsáv váltás, szóval az XPlay-nél is meg lehet oldani.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#61521) asturel válasza blakey (#61520) üzenetére


asturel
őstag

Gyári alatt a WebOS 1.x alatt elérhetőre gondolsz (mivel más platformokon másképp van megvalósítva)? Biztos hogy ott nem kell transcode/nem alkalmaz transcode-t hozzá?

(#61522) blakey válasza asturel (#61521) üzenetére


blakey
titán

Gyári alatt a Plex app-okat értem, windows, osx, linux, samsung, opera tv, android, iOS, wp, tehát minden platformra értendő ahol van Plex app, tökéletesen megy a feliratkezelés, természetesen transcode nélkül. A Dune-hez is valami hasonlót kezdtek el fejleszteni. Azért írom, hogy van remény a megoldásra, hátha megoldják, mert egy nagyon jól használható szerver/kliens.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#61523) Camelus


Camelus
csendes tag

Írt e-mail-t a Media Markt, amiben leírja, hogy szepteber 7. és 9. között érkezik be raktárukba a megrendelt LG tv, utána "rövid adminisztrációt követően átadják azt saját logisztikai partnerüknek" és küldik is.

Ha így lesz, akkor bele fognak férni a vállalt 4 hétbe.

Nincs más hátra, mint előre!

(#61524) soldi3r


soldi3r
veterán

Van jelenleg ajanlott/nem ajanlott webshop LG TV vasarlasara? 650, 670, 700, 730 erdekelhet.

E30 (oo=[][]=oo)

(#61525) Zsmester89 válasza soldi3r (#61524) üzenetére


Zsmester89
őstag

Ajánlom a 730-t :)

A "Hogyan lehetsz milliomos?" c. könyvet egy csomagban árusítják a BTK-val.

(#61526) asturel válasza blakey (#61522) üzenetére


asturel
őstag

Igen, csak ezek más platformok, másképp van megvalósítva a lejátszás, az XPlay, PlayZ, stb mind html5 playert használ, amire azt írta a fejlesztő hogy nem tud ilyet.

(#61527) BodyGekko


BodyGekko
tag

Hogyan tudom resetelni a tv-t? (LB650V) Az ÁLTALÁNOS menüben a VISSZAÁLLÍTÁS AZ ALAPBEÁLLÍTÁSRA gomb nem aktív!!! :( A 05.10.02 firmware van rajta.

[ Szerkesztve ]

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61528) *H* válasza BodyGekko (#61516) üzenetére


*H*
aktív tag

Pedig működnie kell. LB szériához elérhető a 05.00.04-2504, viszont ennek a verziószáma kisebb, mint az előző volt. Visszaálltam 04.45.25-re minden gond nélkül, majd frissítettem a 05.00.04-re. Ezt már Engineer módban automatikusan megtalálta és online letöltötte a TV. User módban természetesen nem fogja, itt a fájl elérése:

LB:
05.00.04-2504

UB:
05.00.04-2304

A verziószámok kisebbek, mint az előzőek voltak, de a webOS magasabb. Ilyen már volt máskor is, a webOS verziószáma a fontosabb.

[ Szerkesztve ]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#61529) BodyGekko válasza *H* (#61528) üzenetére


BodyGekko
tag

Lehetne egy nagy kérésem? Leírnád nekem szájbarágósan a DOWNGRADE-elés folyamatát?(milyen filet hova másolok át , stb.)
Köszi előre is! :R :R :R

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61530) *H* válasza BodyGekko (#61529) üzenetére


*H*
aktív tag

Összeállítok neked egy csomagot LB650-hez. Annyit írj meg, hogy mi annak a PC-nek az IP címe a LAN-on amelyiket használni fogod a downgrade-hez..

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#61531) olasz69 válasza BodyGekko (#61529) üzenetére


olasz69
senior tag

Először ne tedd fel ezt a frissítést,majd ha még akkor is baj van induljatok *H*-val újra! :R

[link]

közvetlenül : LB-re

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61532) *H* válasza olasz69 (#61531) üzenetére


*H*
aktív tag

Nem lehet feltenni a 05.10.02-re, mert alacsonyabb a verzió. Downgrade kell előtte.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#61533) olasz69 válasza *H* (#61532) üzenetére


olasz69
senior tag

szerkesztettem :)

:R

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61534) mrkorooo


mrkorooo
aktív tag

Sziasztok!
Adott egy LG 42LB65 tv, azon egy plex.
Ez a TV egy kedves ismerosome, es szeretnenk valahogy eletet lehelni a plexbe.
Mindig reklamal hogy fizessunk egy ingyenes appra.
Van esetleg valami megoldas?
Valaszotok elore is koszonom!

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#61535) Shingen válasza soldi3r (#61524) üzenetére


Shingen
addikt

+1 730-RA

風林火山

(#61536) balage25 válasza asturel (#61526) üzenetére


balage25
senior tag

A PlayZ-ben lehet hangsávot és feliratot is választani.

(#61537) BodyGekko


BodyGekko
tag

Urak!
Elégnek bizonyúlt deafult resetet csinálni! Már műxik a rögzítés/visszatekerés :R
Nagyon köszönöm az eddigi segítséget! Köszi *H* :R :R :R

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61538) tigipuf


tigipuf
senior tag

Mindenképpen szerettem volna idei edge ledes példányt venni 50 " körül,de látom belehabarodtak az ultra hd-ba az lg-nél,és nagyon gyenge a kínálat.
Mondjatok már értelmes fullhd-s idei modellt,vagy tényleg vadásznom kell tavalyi lb szériát?

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

(#61539) asturel válasza balage25 (#61536) üzenetére


asturel
őstag

Igen, ilyenkor transcode-olja a mediat, ami enyhen eroforras igenyes. (nezd meg majd task managerben -- nalam feliratvaltaskor 100% cpu-t evett /nem vartam meg mig atkodolja/)

(#61540) rongylab válasza *H* (#61512) üzenetére


rongylab
tag

na nekem ez a második kép ami nálad: running.. ez nem megy.. vissza számol, és bezáródik.

Olasz, az a verzió se jó nálam amit linkeltél ma este.

valami tuti a hálózati beállítások, vagy valami windowsos marhaság miatt nem megy nálam.

érdekes hogy kapcsolat van a tv és a pc között, látom a gépen a tv-t mint média lejátszóeszköz. átjáró. meg dns, ezek jók. Ip átírva mind a két helyen a acrilichost txt-ben.

igy kellett ugye csinálni?

127.0.0.1 localhost
192.168.0.104 snu.lge.com
192.168.0.104 lgtvonline.lge.com

104 a gépem ipje. a localhost-ot nem bántottam.

(#61541) olasz69 válasza soldi3r (#61524) üzenetére


olasz69
senior tag

LB730V
+1

:)

BodyGekko
:C sok sikert!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61542) nikos21


nikos21
aktív tag

sziasztok /lb 650v./ be van állítva sorozatfelvétel egy műholdas csatornán, kikapcsolt állapotban is szépen elindul a felvétel /vinyora/ , de amikor bekapcsolom a tv-t rögzítés közbe egyből kiírja, hogy felvétel elmentve és le is áll a felvétel :/ mi lehet a baj? illetve egy ugyan olyan rögzítési beállítás van egymást követő 2 adás de mindig csak az egyiket veszi fel. Az idő beállításnál a tv automatikusra van állítva és pont 1 órával mutat kevesebbet mint a valós, ez lehet esetleg hibája a dupla rögzítésnél?

(#61543) BodyGekko


BodyGekko
tag

Nnna! Minden beállításomat visszaraktam. Minden superül működik.
Az létezhet hogy reset után a korábbi képbeéllításokkal jobb a kép?
Az uj firmben hozzá lett nyúlva a képhez is?

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61544) TaylorPro válasza *H* (#61528) üzenetére


TaylorPro
addikt

LB esetén van valami észrevehető változás az előző firmwarehoz képest? Itt is meg van már a gyorsmenü?

Pixel 8 Hazel

(#61545) rongylab válasza rongylab (#61540) üzenetére


rongylab
tag

csak nem hagyott nyugodni a dolog, és kikerestem mi a baja az apache servernek.. error in line 61...a apache/conf/httpd.conf fájlban..

az a baj hogy itt egy elérési út található.
a kapott csomag igy néz ki: lgdtvupdater_2015/lgdtvupdater/és a mappák. az elérési út meg igy: lgdtvupdater/és a mappák.

magyarul annyit kell csinálni hogy az lgDTVupdater_2015-böl kimásolod az LgDTVupdater mappát. a c gyökérbe.. és igy már elindul az apache..

miért kell 3 mappa mélységbe elrejteni ezt a szerencsétlen updatert.. sose fogom megérteni.

(#61546) soldi3r válasza olasz69 (#61541) üzenetére


soldi3r
veterán

Ha mukodik az EUn belul a garancia, akkor valoszinu. Ha nem, akkor nalunk a 650 is karcolja a lelektani hatarom.

E30 (oo=[][]=oo)

(#61547) yvsmad válasza tigipuf (#61538) üzenetére


yvsmad
őstag

Full HD-s az LF630, LF632, LF650, LF652

(#61548) *H* válasza rongylab (#61545) üzenetére


*H*
aktív tag

Ez így van C:\LgDTVUpDater struktúrában kell lennie.

Az "...az elérési út meg igy: lgdtvupdater/és a mappák..." pontosan mit takar, hol láttad ezt?

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#61549) rongylab válasza *H* (#61548) üzenetére


rongylab
tag

leírtam hogy hol. az apache/conf/httpd.conf fájl 61-ik sorában.

de a frissités ill a downgrade még mindig nemmegy nálam. :(

kitöröltem az összes frissítő fájlt a mappából, csak az az egy lb-hez való van benne ami kellene, és nem frissít, nem talál frissítést..azt írja a tv. mennyi ideig kell futni ennek az apache-nak?

[ Szerkesztve ]

(#61550) tigipuf válasza yvsmad (#61547) üzenetére


tigipuf
senior tag

köszi,khm...edge érdekelt volna :K

[ Szerkesztve ]

"Ha jól viselkedik akkor gyuszi,ha rosszalkodik akkor Gyula."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.