Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61901) cidalain válasza futizoli (#61899) üzenetére


cidalain
veterán

nyilván itt sem lesz olyan gyors mint a célhardvernél, de az LF állítólag sokkal jobb már ilyentéren.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61902) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Ez a CI-vel lassabb váltás konkrétabban mennyi időt jelent? Nekünk még egy ősrégi upc stb van, az is elég lassan, 1-2 másodperc alatt vált csatornát. Remélem ennél azért nem lassabb a CI kártyás tévés megoldás.

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#61903) cidalain válasza Sebaj Fóbiás (#61902) üzenetére


cidalain
veterán

kb ennyi.
ha beütöd a számot, és utána OK gombot nyomsz akkor 1 sec.
ha nem nyomsz okét akkor a TV vár valamennyit hogy vajon lesz e a 4-esből 49-es csatorna vagy sem. ilyenkor van vagy 3 másodperc is.
de az tény hogy a CL kártyával el kell felejteni hogy "körkapcsolással" választasz néznivalót...
viszont van a Guide ami szerintem tök jól használható dolog. 1 perc alatt végignézheted az aktuális műsorokat, sőt még a következőket is, teljesen átláthatóan.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61904) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Sziasztok, van már telepíthető végleges új FW ami 21-én fog hivatalosan érkezni? Nincs kedvem downgrade-el szórakozni, ha nincs még leakelt végleges, akkor nem rakom még fel.

(#61905) cidalain válasza SUPREME7 (#61904) üzenetére


cidalain
veterán

nem tudni melyik verzió fog hivatalosan érkezni.
simán lehet hogy valamelyik teszt verzió, de lehet egy újabb is.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61906) SUPREME7 válasza cidalain (#61905) üzenetére


SUPREME7
őstag

Köszönöm akkor megvárom.

(#61907) Müszi


Müszi
senior tag

Sziasztok!

Ma jött meg a múlt héten megrendelt 32LF630V TV. Most vagyok túl a beállításokon és az első benyomáson.

Tetszik minden nagyjából, viszont néhány gyors tapasztalat.
A készülék hangja ahhoz képest hogy csak 2X5W egészen tűrhető, bár a szábályzás az 50-es értéktől inkább csak a hangszínt befolyásolja, mindenesetre nálam elegendő. Érdekes megoldás lent a lábánál elrejtett joystick amivel a bekapcsolás és minden beállítás elérhető, ha nem is túl egyszerűen.. Elsőre nem találtam külső gombot és kezdtem szidni az LG-t hogy már ezt is kispóroják. :W
Képe számomra meggyőző. Talán jobb is mint a régi 42LA660-amon. Igaz itt a képpontok azért sűrűbben vannak. Nem igazán tudom milyen panel van benne mivel sehol nem látom feltüntetve, de a pontos típus 32LF630V-ZA.BEEYLJP és teljesen renben van a kép éles szögből is, ezért gondolom IPS.
A routeremre Wifi-vel csatlakoztattam és megkönnyebbülésemre a DLNA-n elindított MKV fullHD filmeket simán abszolválta. Az Internet is gördülékeny. Sokkal gyorsabb és használhatóbb mint a régi a netcast-on pedig az a készülék vezetéken lóg. Sajnos az MR táv beszerzése elkerülhetetlen lesz.
Viszont nem találok a menüben firm. frissítési opciót. Ezek szerint ezt csak USB-n lehet frissíteni :F

Amennyiben valakit érdekelne még bármi a készülékkel kapcsolatban írjon bátran privát is akár. :)

(#61908) Sebaj Fóbiás válasza Müszi (#61907) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Üdv!

Azt nézd meg, kérlek, hogy milyen teljesítmény leadására képesek az USB-k? Illetve asszem áramerősséget szoktak írni (0,5A és 1A, ha minden igaz). És a TV kikapcsolása után marad bennük delej, vagy lekapcsolnak azok is? Esetleg van erre vonatkozóan valami beállítási lehetőség? (Álom, álom, de hátha.)

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#61909) Dezső73 válasza Müszi (#61907) üzenetére


Dezső73
csendes tag

"Elsőre nem találtam külső gombot és kezdtem szidni az LG-t hogy már ezt is kispóroják."
Az LG LOGO mögött keresd a gombot a tavalyi modelleken ott van.

(#61910) _Dumber_ válasza Müszi (#61907) üzenetére


_Dumber_
őstag

Grat a TV-hez:

32LF630V-ZA.BEEYLJP Ez alapján igen, IPS paneles.

A frissítest elég trükkösen fogyamazták bele.
Nem vagyok otthon, úgyhogy emlékezetből mondom, a pontos menüpontokra nem emlékszem:
Alúlról a harmadik menü Általános (fogaskerék és kulcs látható), majd itt a legutolsó menüpontnál keresd.

(Érdekes, hogy az LA660 után meglepődsz az MKV-n, mert az én 32LA620-om is simán benyeli, csak hangsávot nem tudok vele váltani)

[ Szerkesztve ]

(#61911) Szoke1982


Szoke1982
senior tag

Hali!
Van aki frissített LA 660s tv jét ? Miben lett jobb vagy rosszabb? Mintha azt hallottam volna ezzel a frissítéssel kiszedték a flash -t.?

(#61912) vargalex válasza _Dumber_ (#61910) üzenetére


vargalex
félisten

Az édesanyámnak vásárolt 32LB5700 pontos típusa: 32LB5700-ZB.BEEHLJP.

A képét én jónak találom és a táblázat szerint IPS-es. Ennél elvileg Chi Mei Innolux a gyártó. Róluk lehet tudni valamit? Az LG kijelzőkhöz képest milyen? Vagy nincs igazából különbség?

Alex

(#61913) Müszi válasza Sebaj Fóbiás (#61908) üzenetére


Müszi
senior tag

Már az LA-nál sem gond a merevlemez áramellátása. Ott az 1-es USB aljzat külön meg van jelölve HDD-nek és 1,2A-t képes leadni, ennek ellenére nálam volt idő, hogy 2db 2,5"-OS KÜLSŐ HDD lógott rajta, az egyik a PVR-hez, a másikról meg film és egyéb fájloknak és nem volt gondja. Hacsak nem ősrégi a rack és a HDD nem hiszem, hogy problémás lenne itt sem.
Az USB-t tuti kikapcsolja hacsak nem fut felvétel.

Dezső73: Meglett, ha nehezen is. Jól eldugták :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61914) Müszi válasza _Dumber_ (#61910) üzenetére


Müszi
senior tag

Köszi, valóban ott van a TV leírása menüpont alatt. Ezt is eldugták :D
Jelenlegi (gyári) szoft. verzió: 03.02.45

Az MKV-ért azért aggódtam, mert valamiért a spec. nem említi és olvastam itt régebben, hogy valakinél néhány fájltípus nem ment. Nincs gond, nálam eddig minden megy aminek kell.

[ Szerkesztve ]

(#61915) Sebaj Fóbiás válasza Müszi (#61913) üzenetére


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Egy Raspberry-t is etetnék róla, ha meg lehetne oldani, hogy a TV kikapcsoláskor ne vegye el barbár módon szó nélkül a tápot tőle, de akkor ezek szerint kelleni fog mégis egy külön táp a kis gépnek. Na sebaj. Köszi!

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#61916) _Dumber_ válasza vargalex (#61912) üzenetére


_Dumber_
őstag

Hát passz... nem vagyok bennfentes --sajnos :)
A web szerint nem egy kis cég.. a lényeg, hogy az egyik külső beszállító. (A lista szerint az egyetlen külső IPS gyártó).. bár gondolom ezzel újat nem mondtam :)

(#61917) vargalex válasza _Dumber_ (#61916) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

Igen, ezt én is láttam. Mondjuk elvileg ők (vagy ők is) szállították a kijelzőt az Apple Ipad 2-be is. Ha az Apple-nak megfelel, akkor szerintem nekem is. :)

Alex

(#61918) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

32LF630V-ZA.BEEYLJP

Noob alert :B A típusjel vastagon kiemelt része is rajta van a TV-n és/vagy a dobozon a matricán, vagy csak menüből lehet lekérdezni?

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#61919) vargalex válasza Sebaj Fóbiás (#61918) üzenetére


vargalex
félisten

Szia!

A dobozon lévő matricán rajta van.

Alex

(#61920) asturel válasza Sebaj Fóbiás (#61918) üzenetére


asturel
őstag

Dobozon is rajta van, meg a TV hátulján, menüből sajnos csak "32LF630V-ZA" látszik.

[ Szerkesztve ]

(#61921) Intelligencs

Ma ki akartam cseréltetni az UPC-vel a mediaboxot CI+ kártyára. Bekérték a tévém típusát (LG 55UF8507), ami nem szerepelt a CI kártya támogatási listáján (az UPC weboldalon sincs fent). Így közölték velem, hogy nem tudják rögzíteni a rendszerükben (nyilván mivel nem tudja kiválasztani a listáról), ezért kicserélni sem tudják...

Nem tudom, hogy most mit csinálják, várjak amíg fent lesz a listán, vagy egyszerűen diktálják be egy olyan típust, ami rajta van a listán? Gondolom attól még, hogy nincs rajta a listájukon, a tévével azért működne. Ez feltételezem valami sztenderd, amit egy vadonatúj tévé biztosan támogat, vagy esetleg a kártyát valóban fel kell készíteni a tévére, és akkor tényleg nem fog működni? :F

Ez a jelenleg mediabox (még valami özönvíz előtti) ezzel az új tévével valami katasztrófa. Eleve csak SCART van rajta, ráadásul van valami idegesítő zúgása is a hangszóróban, a képe meg, hát enyhén szólva is hagy kifogásolnivalót maga után.

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

(#61922) Sholom válasza Intelligencs (#61921) üzenetére


Sholom
tag

Diktalj be olyat ami rajta van. 99% mukodni fog. Maga a technologia ugyanaz minden tevenel, ha egyiknel megy, a masikon is fog.

(#61923) cidalain válasza Intelligencs (#61921) üzenetére


cidalain
veterán

Ja adj meg masikat.
Amikor en bementem szemelyesen, annyit mondtam LG okosteve uj, nemreg vettem, tipust nem kerdeztek. Ez ev elejen volt.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61924) Watt25 válasza Intelligencs (#61921) üzenetére


Watt25
veterán

Válassz innen.
Azt írd be itt.

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#61925) impact2 válasza Watt25 (#61924) üzenetére


impact2
tag

Sziasztok.

Nekem 55UF8527 van. Minden működik hibátlanul. :D
Beírtam a listába is.

Üdv.

(#61926) kelepce válasza Intelligencs (#61921) üzenetére


kelepce
tag

Én egyszerre cseréltettem a 3 mediaboxot 3 CI+ kártyára. A három tv-ből 2 nem volt fent az UPC listáján. Mégis, üzembehelyezéskor ezekkel volt a legkevesebb gondom, azonnal működtek, míg a listában lévő 55UB850V-vel 3 hétig szenvedtem mire jó lett. Olyan kártyát adott először az UPC ami a réggebbi készülékekben működött, de az 55UB850V-ben kb 90 perc után leállt.
A szerelővel sokszor beszélgettünk a listán lévő készülékekről. Megkérdeztem, hogyan tesztelik ezeket, hogy felkerüljenek a támogatott listára. Azt mondta, sehogy! Amin CI+ aljzat van annak működnie kell a CI+ kártyával, mivel ez egy rögzített szabvány. Az más dolog, hogy a listát gondos kezek időnként ráérnek-e frissíteni.
Szóval, a médiaboxot szépen a hónod alá csapod, beballagsz vele az UPC irodába, leteszed az asztalra és kérsz helyette CI+ kártyát. Röviden ennyi. :K
A lelki békéjük kedvéért olyan tv-t mondj, ami a listájukon szerepel, már ha egyáltalán kérdezik. Lehetőleg kerüld el a korábbi ügyintéződet, a tudatlansága miatt. Válassz saját beüzemelést, így a szerelő ki sem fog menni, csak a kártyát nyomják a kezedbe némi tájékoztató füzettel.
Személyesen intézd a helyi irodában, a központon keresztüli telefonos ügyintézésnek vannak hátrányai.

(#61927) yvsmad válasza impact2 (#61925) üzenetére


yvsmad
őstag

UPC-ről megy CI+ kártyával?

(#61928) yvsmad válasza kelepce (#61926) üzenetére


yvsmad
őstag

Mi van akkor, ha a kártyát nem tévéhez kérem, hanem más készülékhez? Ilyenekről nincs is listájuk.

[ Szerkesztve ]

(#61929) Balázs1986 válasza kelepce (#61926) üzenetére


Balázs1986
addikt

Sziasztok! A "Milyen tv-t vegyek?" topic-ban már lassan hülyének néznek, így ott fel sem merem tenni a végső döntés előtti utolsó kérdést. Lényeg, hogy nagy nehezen kiválasztottam a 42LB671V-t, de már nem lehet kapni szinte sehol. Ma sikeresen rendeltem nagy nehezen, erre szóltak a boltból, hogy még sincs.
A kérdés: Próbáljam meg valahogy beszerezni (az előbb linkeltek 2 boltot is, csak a megbízhatóságnak kell utánajárnom), vagy nem járok rosszabbul a 42LF652V-vel sem? Erre már gondolom az LG topic biztosabb választ tud adni :)
Amit saját fejből összeszedtem: idei, WebOS újabb, gondolom SoC jobb (bár fene tudja), 10.000Ft-tal olcsóbb. Cserébe nem 2.1 (és nem tudom, mennyire van ez rossz hatással a hangzására), nincs Magic Remote (mondjuk amíg nem veszek, ezt telefonnal tudom pótolni, van rá app), illetve a talpa sem tetszik. Amit nem tudok: a képminőség, a szolgáltatások, illetve egyebek, ha vannak.

(#61930) yvsmad válasza Balázs1986 (#61929) üzenetére


yvsmad
őstag

Szerintem nem jársz rosszabbul az újjal, a 2014-es LG tévé tulajok mint a WebOS 2-re irigykednek.

(#61931) olasz69 válasza Balázs1986 (#61929) üzenetére


olasz69
senior tag

Szia! Úgy tudom az idei modellek drágábbak(azonos tudásszintű készülékek),nem jobb a hardverük,és kevesebb a tartozék! Az fw -t mi is megkapjuk 21.-én!Legalább is majdnem azt!

Ez az én "véleményem" meg lehet cáfolni! :)

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61932) yvsmad válasza olasz69 (#61931) üzenetére


yvsmad
őstag

Gyorsabb proci + nagyobb memória már elég sokat számít hardverben.

(#61933) olasz69 válasza yvsmad (#61932) üzenetére


olasz69
senior tag

Igen ,az sokat számít!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61934) yvsmad válasza olasz69 (#61933) üzenetére


yvsmad
őstag

A két távot is egybeépítették, így már 1 táv tud mindent.

(#61935) Balázs1986 válasza yvsmad (#61934) üzenetére


Balázs1986
addikt

Csak azt külön kell megvenni jó pénzért, legalábbis a FullHD középkategóriában biztosan :(

olasz69: Most épp úgy néz ki, hogy ha találok még raktáron, akkor 160k körül van a 42LB671V, és 150k a 42LF650V.

[ Szerkesztve ]

(#61936) herdsman12 válasza olasz69 (#59874) üzenetére


herdsman12
őstag

Hi!
Pár napja nézegetek egy 49LF630V-t. Hamar kiderült, hogy a 2010-es 37LD450 távirányítója is jó hozzá, pár spec gombot nem számítva.
Próbáltam a Meliconi Fully8RC-t az 1700-as kódra beállítani, de nem veszi be.
Viszont a régi TV-re kódolt (1555) gombra működnek a főbb funkciók.
Így már működik a szerviz menü is.
(TV + Ok, 255, 0413)
Üzemidőt néztem volna, de első ránézésre nem találtam, mást meg nem piszkálok.

Zavart ez a kód elutasítás, ezért tovább próbálkoztam.
Van a Fully8RC-nek valami kódkereső funkciója:
1. Készülék bekapcs, programozandó (TV, SAT, stb) gombot nyomni, amíg villogni kezd, gombot elengedni.
2. Power ( Ki-bekapcs) gombot megnyomni, LED gyorsan villog.
3. Távir. készülékre irányítva, Power gombot nyugis tempóba megnyomni, sokszor, nyugodtan, aztán, ha kikapcsol a készülék, akkor OK gomb. Három villanás jön, ha rendben.
Működik, kipróbáltam és ezzel a módszerrel is az 1555 kódot állítja be magának.
Úgy tünik, hogy csak jó kódot hajlandó elfogadni és a kézi programozásnál is kell a távirányító - TV kapcsolat.

Van egyáltalán valami extra funkció, amihez kell a szerviz menü?

[ Szerkesztve ]

(#61937) herdsman12 válasza yvsmad (#61934) üzenetére


herdsman12
őstag

Melyik ez az egybe táv?

(#61938) yvsmad válasza Balázs1986 (#61935) üzenetére


yvsmad
őstag

Az új típus gyorsabb mindenben, jobb kezelni.
A távot nézd meg egy boltban, az új Magic Remote nagyobb és jobb, mint a régiek.

[ Szerkesztve ]

(#61939) Balázs1986 válasza yvsmad (#61938) üzenetére


Balázs1986
addikt

Tudom, hogy jobb, láttam már képeken, csak ugye nem alaptartozék, így azt majd egyszer pluszba meg kell venni :)
Addig meg, ha ez a tv lesz, akkor marad a telefon, rajta a Magic Remote app. Elvileg egész jól helyettesíti a távot.

(#61940) hitman,


hitman,
őstag

Sziasztok
Segítsetek már megoldani egy családi perpatvart!
Hetek óta nézegettem a tv-ket amit barátnőmhöz szeretnénk (csak filmezni és tv-zni lesz, max 32-es fér el és 80k a felső határ) venni és sok forumozás után eldöntöttem hogy akkor legyen egy 32LF5610.
Megmutatom barátnőmnek és egyből mondja hogy nem kell neki mert szürke :W (ugye a női szín fétis mindenek felett, gondolom ismerős sokaknak).
De ott van a 2014-es modell a 32LB5610 ami ugyan annyiba kerülne és még lehet kapni.
Szerintetek engedjek a szebbik nemnek és vegyem a régit vagy ugyan annyiért teljes ökörség a régit venni (engem persze a tudás és a minőség érdekel)?

[ Szerkesztve ]

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#61941) TeeJay válasza yvsmad (#61938) üzenetére


TeeJay
félisten

nekünk mióta megvan a TV 1x sem használtuk még a sima távirányítót csak a MR-ot
DIGI TV van meg LAN-on DLNA lejátszás és bőségesen elég mindenre
alkalmazásokat letúrtam mindent csak a youtube maradt és így tökéletes a TV meg semmire se kell sima távirányító :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#61942) olasz69 válasza herdsman12 (#61936) üzenetére


olasz69
senior tag

Szia! Sajnos extra funkcióról nem tudok,esetleg az user-t átállítani engineer mod-ra,hogy a beta-t letöltse a készülék!
Az 1700 a tavaji lb-nél működik!
Nem tudok kód kereső funkcióról a m.f8rc-nél!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61943) olasz69 válasza yvsmad (#61934) üzenetére


olasz69
senior tag

A WebOs 2.0 és a magic remote 2015 ami nálam előny az idei modellek javára kizárólag!
Azért még utána kutakodok!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61944) yvsmad válasza hitman, (#61940) üzenetére


yvsmad
őstag

A régi tévéjük milyen színű? Az nem volt baj?
Mondjad neki, hogy a fényes feketén meglátszik minden por és a törölgetéstől karcolódik,

[ Szerkesztve ]

(#61945) yvsmad válasza Balázs1986 (#61939) üzenetére


yvsmad
őstag

Csak az árkülönbözetet kell rákölteni az MR távra, szóval mi a gond?
Akár a tévével együtt is megveheted és megoldódik minden problémád.

[ Szerkesztve ]

(#61946) menyoronc válasza pomk (#61898) üzenetére


menyoronc
aktív tag

Ugy latom még mindig ezzel szenvedünk mindketten😁

Üdv: Gábor

(#61947) impact2 válasza yvsmad (#61927) üzenetére


impact2
tag

Szia. Igen, pöpec minden. :DDD

(#61948) Balázs1986 válasza yvsmad (#61945) üzenetére


Balázs1986
addikt

Igazából nincs gond, aludtam rá egyet, és eldöntöttem, hogy inkább ez lesz. A feltehetőleg rosszabb hangon, a local dimming hiányán, a béna talpon majd túlteszem magam, azt meg csak remélni merem, hogy a panel nem rosszabb minőségű, mint az LB67x / LB73x szériában. Más hátrány nem jut eszembe az előző szériához képest, remélem tényleg nincs :)

(#61949) _Dumber_ válasza Balázs1986 (#61948) üzenetére


_Dumber_
őstag

A panelra vigyázz !

Az LB biztos hogy IPS.. a 42LF652v 2 féle panellal van forgalomban. Olvass vissza pár oldalt (főleg az én hsz-emet.. az első készüléket kb 1 hónapja vettem). Ezután eldöntheted, hogy Neked IPS, vagy VA kell, és ez alapján levadászhatod a megfelelő TV-t.

(#61950) Intelligencs

Tegnap megjött az 55UF8507. Minden szuper, az új magic remote zseniális, volt szerencsém a régihez apámnál, ő például le is cserélte inkább egy hagyományos távirányítóra a remote-ot. De ez mindent tud. A képminőség is nagyon jó, ebben tényleg IPS panel van, a matricán lévő kódsor is ezt mutatja, meg rá is van írva a dobozra, hogy 4K IPS. A smart képesség is nagyon jó, vitt mindent fájlt és feliratot NAS-ról etetve tartalommal, már amennyire volt időm tesztelni.

Viszont sajnos elhittem azokat a hangokat, akik azt mondják, hogy egy tévé nem lehet elég nagy. Ez a tévé sajnos nagy. Túl nagy. Egyszerűen bántja a szememet, olyan nagy. 3m-ről nézem, még próbálom pár napig szokni, de ha nem fog összejönni, akkor sajnos vissza kell küldenem, és így bukom a nagyszerű MM-s akciós árat. :O Néztem, ebből a modellből csak két méret van, a 49-es és az 55-ös. A kisebbet kellett volna venni. Feleségem iszonyat ideges lett, mert ő már a kezdetektől mondta, hogy ez a tévé túl nagy lesz. Sajnos, mint általában mindig, most is igaza lett. :DDD

Az UPC-s CI+ kártya tippeket köszönöm mindenkinek, valószínűleg akkor majd bemegyek egy UPS-s ügyfélszolgálatra, és ott fogom lecseréltetni. Csak előbb még kivárom, hogy mi lesz ezzel a tévével, mert ha visszaviszem, akkor vissza kell állni a jó öreg 32-es Sharpra. :)

[ Szerkesztve ]

The Amiga, Born a Champion

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.