Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61551) balage25 válasza asturel (#61539) üzenetére


balage25
senior tag

Nekem abban a pillanatban átkapcsol a hangsáv és a felirat is, nem áll meg egy kicsit sem a film lejátszása. A gépen pedig nem megy 3% fölé a proci terheltsége. Ha átállítom, hogy transcode-olja a videót, akkor 97% körül lesz a terheltség, de ilyenkor sem akad a film lejátszása sem alapban sem felirat vagy hang váltáskor.

(#61552) olasz69 válasza rongylab (#61545) üzenetére


olasz69
senior tag

Az első fájlt kicsomagolod a C:\ meghajtó gyökerébe. (C:\LgDTVUpDater)
A másik zip-ből felülírod az azonos tartalmat ebben a könyvtárban.

Itt ,hogy van leírva? :F

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61553) rongylab válasza olasz69 (#61552) üzenetére


rongylab
tag

igy.. csak ha kicsomagolom a zip-et akkor kapok egy ugyan olyan nevüt mint a zip.. ez egy laikusnak, nem azt jelenti hogy a kicsomagolt mappábol utána szedd ki a LGdtv mappát.. de legalább rájöttem. sajnos 35 éve még oroszt tanultam.. nem angolt.. ez a szerver meg ezek a dolgok minden angolul van.

(#61554) olasz69 válasza rongylab (#61553) üzenetére


olasz69
senior tag

DownGrade WebOs Oroszul

a képet jobbegér>>>>megnyitás újlapon>>>>nagyítható!
nálam nincs dupla mappa : Kép
kicsomagolom a C/ meghajtó gyökerébe....

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61555) *H* válasza rongylab (#61549) üzenetére


*H*
aktív tag

A 61. sorban ez áll:

ServerRoot "c:/LgDTVUpDater/apache"

Még mindig nem értem mit jelent nálad ez: "...az elérési út meg igy: lgdtvupdater/és a mappák...", meg ez: "...leírtam hogy hol. az apache/conf/httpd.conf fájl 61-ik sorában...."

Nem tudom mit és honnan töltöttél le, de az LgDTVUpDater_2015.zip-ben nem egy ugyanolyan nevű mappa van, hanem egy LgDTVUpDater könyvtár. Ezt kell a c:\-be tenni és kész.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#61556) yvsmad válasza tigipuf (#61550) üzenetére


yvsmad
őstag

Nézd meg a képüket élőben is, ne csak a műszaki adatok alapján válassz tévét.
Az edge LED-es tévéknél sötétebbek a sarkak, ami világos háttér esetén erősen látszik

(#61557) asturel válasza balage25 (#61551) üzenetére


asturel
őstag

Most ki akartam próbálni, de nekem a hangsávra azt dobja, hogy "failed to set audio track", feliratot látszólag beállítja de nem jelenik meg semmi. Kell valamit állítani hozzá? :/
Chrome-ban kipróbáltam és mikor hangsávot váltok rögtön transcode-ol (h:\Temp\plex-transcode-teuh737sggco9a4i-ec4b8eeb-394d-489d-aa96-881b8a71e90c\chunk-00045 ...), nem jelentős proci használat (<10%). Feliratnál ugyanez csak akkor ráégeti a filmre így az ****** sok cpu-t igényel.

(#61558) blakey válasza asturel (#61557) üzenetére


blakey
titán

Ne Chrome-ba próbálgasd, van erre külön lejátszó, Plex Home theatre, a beállításokat meg érdemes türelmesen végig nézni, mert lehet, hogy be van állítva a transcode is és akkor nincs min csodálkozni. De ez tipp, mert nem használok PayZ-t ill. Xplay-t.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#61559) Tobika1 válasza *H* (#61532) üzenetére


Tobika1
senior tag

Változott valami az előző firmware verzióhoz képest? Érdemes miatta downgrade-elni?

[ Szerkesztve ]

(#61560) BodyGekko


BodyGekko
tag

Nem hagyott nyugodni a dolog és addig-addig kisérleteztem , míg rájöttem , mi okozta a time machine gombsorának az eltűnését!!! :C
Mikor a Hotel Módot bekapcsoltam és visszaléptem az alapképernyőre eltűnt az egész lehetőség , annak ellenére hogy ki-be kapcsolás után azt írta gombsor előhívásának kisérletekor , hogy Timemachine előkészítése folyamatban.
Tehát ha Hotel Mód be...akkor Timemachine blokkolva...
Csak azért írtam le , mert nem tudom más nem-e kínlódik ezzel a gubanccal.. :)

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61561) #94529552 válasza tigipuf (#61538) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az idei LG 49LF630V, 632V Edge LED-es Smart tévé, PMI=800 Hz. [link] [link]
Tavalyi 6-os és 7-es szériást, már úgy sem sokáig lehet kapni.

(#61562) fecosrac


fecosrac
tag

Ki szerettem volna próbálni én is a Plex-et és le is töltöttem a store-ból. Azt írta a hp, hogy a webos alapú TV-ket támogatja a progi. Ennek ellenére a pin-es párosításkor már kompatibilitási hibát ír (UB850V).
Ezen a modellen nem futtatható?

(#61563) *H* válasza TaylorPro (#61544) üzenetére


*H*
aktív tag

Nagy változást nem vettem még észre. Frissebb a webOS, de ez is 1.4-es. Gyorsmenü van. Tulajdonképpen ez egy újabb fejlesztés, csak a verziószám alacsonyabb, de volt már ilyen.

#61559 Tobika1
Tulajdonképpen, mint írtam nagy változás nincs. Viszont, ha pár hét múlva a publikus is ezt a számozást követi, akkor downgrade nélkül azt sem lehet majd feltenni.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#61564) Sholom


Sholom
tag

LB650V-re elküldenétek nekem is a downgrade részletes útmutatását?

A letöltött pdf alapján nem megy. Az C:\LgDTVUpDater\ºáú«Γ«ó¬¿\online mappában nincsen LB650. Innentől hogyan tovább?

(#61565) Sholom válasza Sholom (#61564) üzenetére


Sholom
tag

Közben rájöttem hogy a 730-é jó hozzá. Az említett engineer mode-ot hol lehet bekapcsolni hogy lejöjjön az új update magától?

(#61566) *H* válasza Sholom (#61565) üzenetére


*H*
aktív tag

Azt csak a szervizmenüben tudod bekapcsolni, de a normál távvezérlővel nem tudsz belépni oda.

In Start -> 5. System 2 -> 9. NSU Mode -> Engineer Mode

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#61567) Benoe77 válasza *H* (#61563) üzenetére


Benoe77
őstag

Valahogy ki tudnád próbálni, hogy a Simplink (CEC) ebben is okoz-e még memóriahibát?
Nálam, ha be volt kapcsolva (és persze volt is rákötve egy CEC-es eszköz) egy idő után kilőtte a HDMI "alkalmazást" vagy éppen a komponenst, ha az ment.

(#61568) d@minator


d@minator
addikt

32LF592U ez full HD? 2x5 vagy 2x10W? Wi-fi-s? A legtöbb helyen HD Ready és 2x5W de van ahol az írják ez 2015-ös modell. :)

(#61569) *H* válasza Benoe77 (#61567) üzenetére


*H*
aktív tag

Nekem be volt mindig kapcsolva a Simplink. PS3 van rákötve, néha arról néztem filmet vagy játszottam le zenét. Általában a routerre csatlakoztatott HDD-ről nézem DLNA-n keresztül a filmeket WiFi-n, de még memória gondom nem volt egyik FW verzióval sem. Akkor sem, ha a PS3 be volt kapcsolva és közben ment a DLNA is.

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#61570) Yogi Bear


Yogi Bear
aktív tag

Gurukat kérdezném, mert az összefoglalóban nem találtam meg ezt az infót.

Mit jelent, ha a készülék típusa 7-re végződik. Merthogy van UF8507 és UF850V. A leírásban a "V" szerepel, de a "7" nem.

LG ügyfélszolgálat szerint a két készülék közötti különbség: "...a 7-re végződő modellek nem támogatják a készülék böngészőjén keresztül megtekintett 30 képkockás videókat..."

Amúgy a hétköznapi használatban ha mondjuk sok videót nézne az ember tv-n böngészőn keresztül, akkor ez mennyire gáz?

Ezt meg csak a jókedv kedvéért szintén a fenti e-mail-ből:

"Olyan készülékünk nincs forgalomban, hogy UF851V." by LG Customer care center :C

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#61571) Yogi Bear


Yogi Bear
aktív tag

+1 Media Markt LG 55UF851V

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#61572) olasz69 válasza *H* (#61569) üzenetére


olasz69
senior tag

Nálam megy a simplink,nem vettem észre memóriahibát!
cec eszközzel igaz nem próbáltam csak lg simplink-kel!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61573) balage25 válasza asturel (#61557) üzenetére


balage25
senior tag

Én alapbeállítással használom, nem nyúltam semmihez. Ha nincs transcode, akkor tudom állítani lejátszás közben a hangot és a feliratot, ha transcode be van állítva, akkor meg sem jelenik lejátszáskor a felirat és hangsáv kiválasztó ikon. A transcode-olt film lejátszása előtt kell kiválasztanom a nyelveket, de ez a funkció valamiért nem működik.
Mindegyik lejátszóval van valami probléma, ezért alapban a smart share-t használom, ha valamit nem játszik le, akkor pedig a PlayZ-t használom transcode-dal.

(#61574) #94529552 válasza d@minator (#61568) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem FHD. Felbontás-1366x768> lg.com webOS Lite 2.0-s wifis Smart tv. Műholdvételt is tud, és 5W + 5W audio és valóban 2015-ös.

Yogi Bear Szerintem ugyanolyan tudásúnak kell lenni a 8507-nek is, csak másik régióba szánták.
Majd hátha huncutka, vagy más többet tud róla, de a böngészővel amúgy sem szoktunk videókat nézni, ott van a YT.

[ Szerkesztve ]

(#61575) mrkorooo válasza mrkorooo (#61534) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

up pls!

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#61576) cidalain válasza mrkorooo (#61575) üzenetére


cidalain
veterán

korábban volt róla szó. keresésbe írd be hogy plex.
tényleg kell valami appot pár forintért vásárolni valahol, úgy rémlik.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#61577) d@minator válasza #94529552 (#61574) üzenetére


d@minator
addikt

:R Mekkora fos... Akkor ez kiesett.

(#61579) olasz69 válasza olasz69 (#61572) üzenetére


olasz69
senior tag

Meg van az apache hiba!! A skype is azt a portot használja!
ha valakinek a downgrade-nél nem indul az apache exe a starthttp.bat!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61580) TRob1 válasza meke11 (#61578) üzenetére


TRob1
veterán

Tehát megkapjuk ugyanazt (vagy szinte ugyanazt) hivatalosan is 21én, amit már használunk jónéhányan. :D

¤ R'n'R ¤

(#61581) BodyGekko válasza olasz69 (#61579) üzenetére


BodyGekko
tag

Köszönöm! :R

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61582) caveman1


caveman1
tag

Sziasztok!

Szeretném kipróbálni a Playz programot, viszont nem tudom hogy hogyan tudom felrakni a tv-re (LG 47LB671V).

Valaki le tudná írni esetleg hogy mi ennek a menete?

Azt olvastam hogy át kell állítani angol régióra, csak azt nem tudom hogy azt hol kell, illetve ha letöltöttem akkor vissza lehet állítani magyarra? A TV beállításai megmaradnak ettől a művelettől, nem kell utána mindent újra beállítani?

Próbáltam visszafele olvasni a fórumban de nem igazán találtam meg ezekre a választ.

Ja, még annyi hogy akkor a feliratokat kezeli, illetve lehet vele hangsávot váltani? (csak mert eltérő infókat olvastam erről)

A válaszokat előre is köszönöm!

(#61583) olasz69 válasza TRob1 (#61580) üzenetére


olasz69
senior tag

de előtte nézted ezt ?

05.00.04-2504

csak előtte kell egy downgrade Mindenkinek,aki feltette a bétát,és /LG: szeptember 21-én jön a 2014-es TV-k webOS frissítése/ez előtt is kell egy downgrade a "bétásoknak"

(#61581) BodyGekko jelezz,ha fent van 05.00.04.

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61584) BodyGekko válasza olasz69 (#61583) üzenetére


BodyGekko
tag

olasz69:nemtom ma lesz-e rá időm,de jelzek ha összejött! :)

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61585) #94529552 válasza d@minator (#61577) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem az, csak nem éppen a te igényeidhez készült, mert te FHD-t keresel. Pl. aki 2 méternél messzebbről tévézik, azoknak nagyon is megfelel, de inkább nézd meg ezt a cikket: Milyen messziről nézzük?

(#61586) meke11 válasza TRob1 (#61580) üzenetére


meke11
aktív tag

Szerintem igen

(#61587) mrkorooo válasza caveman1 (#61582) üzenetére


mrkorooo
aktív tag

nekem is jol jonne :D

Asus VI Hero, Intel i7 4770K, Corsair Dominator 2133Mhz 16Gb, Asus 7990 6GB, Corsair Graphite 600T , Corsair AX860, 2xDell 2713HM,Ducky Shine 3, Logitech G502 Proteus Core, iPad Air 2, rMBP CTO

(#61588) d@minator válasza #94529552 (#61585) üzenetére


d@minator
addikt

Persze igazad van de ismerős akar Tescoból részletre. Akciós újságban 100000Ft. Akciósan ennyiért tehettek volna bele full HD panelt. Nem hiszem, hogy amit ezen megspóroltak azt rátették volna a képminőségre. :D

(#61589) BodyGekko válasza olasz69 (#61583) üzenetére


BodyGekko
tag

:C Köszönöm a kitartó támogatást! Sikerült 64-bites gépről a downgrade , majd felraknom a 05.00.04.-t! :C

Nokia XM5800 > HTC Hero > HTC Desire > HTC Desire HD > LG Optimus 2x > S Galaxy S2 > HTC Sensation XE > HTC One X > HTC Butterfly x920d > HTC One > HTC One M8 > HTC One M9 > HTC 10 > HTC U11+ > S Galaxy S10+ > OnePlus 8 Pro > OnePlus 10 Pro

(#61590) olasz69 válasza BodyGekko (#61589) üzenetére


olasz69
senior tag

:) Muszáj volt,mert a hivatalos sem ment volna fel!

Be szerkesztem majd a pdf-be :Y

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61591) TRob1 válasza olasz69 (#61583) üzenetére


TRob1
veterán

Persze, láttam. De már 21-ig nem teszek fel semmit. Majd akkor meglátjuk, mi lesz. Amúgy downgrade-hez lusta vagyok (még elolvasni is :DDD ), úgyhogy ha nem megy simán az up, akkor majd mérlegelek az itteni hsz-ek, tapasztalatok alapján. Mondjuk nekem semmi bajom az utolsó "betával" sem.

szerk: Tényleg.. honnan tudod mi lesz a hivatalos verziószáma, és hogy felmegy-e vagy sem? :F

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#61592) olasz69 válasza TRob1 (#61591) üzenetére


olasz69
senior tag

Következtettem mert most ugrottunk vissza,illetve a WebOs verzió is lépett feljebb 1.4.0-2504 :)

sanszos,hogy még 21.-ig lesz javítás,ami erre a mostanira épül,ezért a verziószám alacsonyabb,mint a béta,de ezen a vonalon kellene kiadni a végleges,beígért verziót ,persze egy feltevés :F

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61593) #94529552 válasza d@minator (#61588) üzenetére


#94529552
törölt tag

Akkor ezt elírták, és nincs is most másik 32"FHD-s tévéjük? Az üzletben nagyobb választék lehetséges, mint a amit a szórólapba tesznek.
TRob1 Valószínűleg az orosz(vagy más) nyelvű webos fórumról. Bár ezek még nem tudom, hogy hivatalos hírek-e, de még akár változás is lehetséges. Agyament ötletnek tartom, hogy downgradelni kell a béta verziót használónak. :N

(#61594) olasz69 válasza #94529552 (#61593) üzenetére


olasz69
senior tag

Nem tudom,hogy mi lesz,csak volt már úgy ezelőtt is,azon az úton haladunk....

Az fw-k nem az orosz fórumról,hanem a hivatalos lg szerverről(su.lge.com/) származnak,és a fejlesztők számára elérhetőek ,elsősorban! Aki nem tudja annak írom le! A tv nsu mode-ban(engineer) elérhetővé teszi akár tesztelés céljára/
A béták ilyenek voltak,de ez a mai már szerintem nem béta ,de egy szoftverfejlesztő mérnöknek egy downgrade akadály lehet? Ha minden feltétel adott 10 perc alatt visszaállítod a régit,és feltelepíted az újat,
2 kitömörítés,2 ip átírás, illetve a tv-n a kézi háló és dns átírása,pc-n virtuális dns szerver 2katt és a http szerver 2 katt ,majd frissítés keresése,letöltése-telepítése ......nem kényelmes az biztos,remélem igazad lesz és simán felmegy mindenkinek! :R

Software_File_(Version_04.45.25) a hivatalos most a beta 05.10.01, 05.10.02 most jött a05.00.04.

Lehet elírták ,a következőnek 05.10.05 -nek kellene lennie :F

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61595) Stevenstyle válasza olasz69 (#61594) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Minden esetre azoknak akiknek szüksége lehet rá azoknak elérhetővé tettem az összefoglalóban is (a megfelelő figyelmeztetések mellett természetesen). Ezúton is köszönöm a megkeresést ez ügyben.

"......nem kényelmes az biztos" - Egy downgrade általában sajnos nem az :)

Az elmúlt időszak viszonylagos inaktivitásáért utólag is elnézést mindenkitől, de a nyár, nyaralás, fürdés, kombó eléggé lekorlátozta a fórumos jelenlétemet, így csak 2 naponta beleolvasni volt időm. Amikor lassan jött a nyár vége sikerült belefutni egy komplett céges reorganizációba csak, hogy ne legyen nyugodt az ember élete :S Most már igyekszem fokozatosan aktívabbá válni :)

(#61596) Neohero


Neohero
tag

Még jó hogy páran megkérdezték a béta frissítésnél hogy " Simán lehet-e majd frissíteni ha kijön a tv-n az újabb frissítés?" Válasz persze.. Erre most meg downgradelni kell... :U

(#61597) olasz69 válasza Stevenstyle (#61595) üzenetére


olasz69
senior tag

:C
:R
Köszönjük a mellékletet,*H* Fórumtárs nevében is

:R

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61598) olasz69 válasza Neohero (#61596) üzenetére


olasz69
senior tag

Nem biztos semmi!
Nem tudhattuk előre!
Lehet a végleges visszaáll és akkor simán felmegy! :Y
Ha nem segítünk ,mindenkinek!

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#61599) *H*


*H*
aktív tag

Valószínűsíthető, hogy kell majd az downgrade a hivatalos megjelenés után. Pl. a 04.45.x verziók megjelenése előtt is volt 04.55.x-ből is pár nem hivatalos FW. A megjelenés előtti változatoknál lett 04.45.x belőle, de újabb webOS verziószámmal, majd a végleges is 04.45.x lett.
Hogy downgrade kell az nem agyament ötlet, mert sehol nem tették publikussá a fejlesztői változatokat, ergo senki nem találkozhat elméletileg ezzel a problémával. Az utolsó hivataloshoz képest magasabb lesz a verziószám és minden gond nélkül települ. A 05.10.x verziókat a TV nem találta meg Engineer módban sem. A 05.00.04-et viszont igen és már több régióra elérhető, tehát gyanús, hogy ez marad az alapverzió, ha lesz is még fejlesztés. Akik pedig hivatalosan tesztelik, használják, fejlesztik, azoknak megoldott a különböző verziók cserélgetése.
Igen, simán frissíthető a béta is, de azt előre nem lehet tudni, hogy verziószámban visszalépnek-e a fejlesztési fázisban. Ha igen akkor marad a downgrade. Ha valaki ezt nem akarja megkockáztatni vagy nem tudja megoldani, akkor meg kell várni mindig a véglegest.

[ Szerkesztve ]

Minden ember jó valamire, ha másra nem hát elrettentő példának. :)

(#61600) olasz69 válasza *H* (#61599) üzenetére


olasz69
senior tag

:R

Köszönöm a leírást!
Jó 8!

Akit érdekel egy kis
olvasni való :
LG 4K OLED TV NYERTE A VILÁG LEGJOBB TÉVÉINEK VERSENYÉT

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.