Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#951) Kidus válasza Motion_Blur (#949) üzenetére


Kidus
őstag

Vidd dokihoz, meg ma ha lehet.
Ha nem, akkor holnap.
Foleg ha nincs kullancs oltasa.

Assuming Control

(#952) Motion_Blur válasza Kidus (#951) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Faxa :(

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#953) rlazol válasza Motion_Blur (#952) üzenetére


rlazol
addikt

Az h már 6-7 mm-esre nőtt a kullancs, az azt jelenti, h már jópár napja üldögél a kutyádon. :(
Alapvetően (sokminden egyéb mellett) főleg a Babesiosis és a Lyme miatt féltjük az ebeket a kullancstól.
Lyme ellen van védőoltás, Babesia ellen gyakorlatilag nincs. Ellenben a Lyme nehezen diagnosztizálható és gyógyítható, míg a babesia, ha időben elkapják, jól. Ha elkésnek a kezeléssel, halálos.
Amit most lehet tenni:
1, megvárod mi lesz - ha a kutya bátyadt, lázas, vizelete sötét (barnás) akkor doki. Ez kockázatos, mert lehet, h elkésel, de ha nincs baj akkor ennyi.
2, elviszed a dokihoz -
-ő elmondja, mire figyelj és hazaküld.
-kap a kutya egy Imizolt, ezzel babesia elintézve, Lymre figyelni
-Imizol+antibiotikum kúra -

Ami aggaszt az a lilás folt... ez lehet egy sima gyulladásos reakció (kullancs baktériumokat is közvetít, amiatt) de embereknél leírtak egy sajátos bőrpírt a Lyme-s kullancssebek körül... Én még nem láttam ilyet, sajna fényképen se. És kutyában még nemigen van bizonyítva, h van. Vagy erősen figyelgeted a kutyát (bágyadtság, váltakozó sántaság, láz) a következő 1 hónapban, főleg 2 hétben, vagy elkezd a doki egy antibiotikum kúrát a biztonság kedvéért.

szvsz nem követsz el súlyos hanyagság, ha nem viszed hanyatt-homlok állatorvoshoz, de a legmegnyugtatóbb az lenne. És mindneképp szigorú felügyelet. a babesia lappangási ideje 3-10nap, szélsőséges esetben 3 hét, a Lyme 4-14 nap, szélsőséges esetben 1 hónap. Minden szokatlan dolog gyanús. :)

Kezed hogy van?

[Szerkesztve]

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#954) Pinya007


Pinya007
tag

OIvastam több könyvben, hogy kutyáknak igénye van a sétára minden nap. Megszokják rendszerességet és minden nap ugyanabban az időpontban várják hogy induljon a móka.
Én futni szoktam általában kutyámmal.
Namost ebben a melegben én úgy látom az udvarban egy kis játékkal át tudom mozgatni kutyámat, ki is melegszik rendesen tőle. Meg úgy látom hogy keveset mozog ebben a hőségben magától, délután mikor már enyhül picit idő akkor hozza játékait hogy foglalkozzak vele.

Ki mennyit mozgatja kutyáját ebben a kánikulában?

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#955) nyávogi válasza Pinya007 (#954) üzenetére


nyávogi
tag

Én ilyen kánikulában átrendeztem a sétarendet: kora hajnalban másfél óra és este még egy óra, napközben meg csak a szükséges 10 percek. Egy -két nap alatt átálltak erre a rendre, problémamentesen. Egyedüli kivétel a pumim volt, mert őt a legnagyobb hőségben sem lehetett lelőni se... de hát ő egy ''önlemozgatós'' eb volt :)

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#956) Pinya007 válasza nyávogi (#955) üzenetére


Pinya007
tag

Nálunk van hely udvaron mozgásra, gondolom nálad lakásban van kutya. Még nyár elején vettem egy nagy gumilabdát, amellyel lefársztja önállóan napközben magát kutyám.
Mozgásigénye ki van elégítve így is szerintem. De azért elviszem időnként egy laza sétára is. Futást nem erőltetem a meleg miatt. Tavaly csinált olyat, hogy séta közben megállt, negyon melege volt, és csak visza volt hajlandó menni, előre egy lépést sem! :)

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#957) nyávogi válasza Pinya007 (#956) üzenetére


nyávogi
tag

sajna most nincs kuty, pont azért,mert belvárosban lakunk. Jövő ilyenkorra, már remélem fog szaladgálni egy neveletlen kölök a kertben :) A régi ebeimet, ugyan úgy, mint te, a kertlakó életformájuk mellett is vittem sétálni. Nagyon élvezték. A rotimat meg egyébként is muszáj volt mozgatni, mert ha csak házőrzői teendői nem szólították, akkor leginkább szunyókált és hízott :)
Jó, hogy nem erőlteted a futást a melegben és a labda is jó ötlet :) Kánikulában én le is mostam őket, azt is nagyon élvezték :)

az alkohol nem adja meg a választ, de legalább elfelejted a kérdést...

(#958) Pinya007 válasza nyávogi (#957) üzenetére


Pinya007
tag

Labda nagyon bejött! Napközben magától elkezd vele focizni, levegőbe is tudja ütni, sőt ha ívelten dobom, tető magasságig felüti. Nagyokat sprintel utána, jól kifárad tőle.

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#959) Kaoru


Kaoru
aktív tag

Sziasztok, kéne 1 kis segítség, illetve tanács.
Pár hete senki nem volt itthon és a kutya kiszökött (kirágta a kerítés nádrészét, hogy kiférjen) -most tűzelt vmiek kutya, s nincs ivartalanítva-, s összeacsarkodótt egyik szomszédunk kutyájával. Elvileg csak megkapta (minden kötelező oltása megvan). Szomszédom engedte be a kutyát (földszintes társasházban lakunk), s utána jött a másik szomszédöreganyó, nekik panaszkodva h feljelent minket az állatvédőknél. Ők meg elküldték a p*csába, a néni meg feljelentett minket.

Ezek után mire lehet számítani a polgármesteri hívatalban, illetve kerestem az ebtörvényre, mert elvileg most szigorították vmikor, de nem találtam semmit.

A kutya egyébként 1 kistacskó keverék.

Előre is köszönök minden hszet!

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#960) rlazol válasza Kaoru (#959) üzenetére


rlazol
addikt

nem hiszem h az állatkínzás megállná a helyét. Uakkor az állattartó kötelessége gondoskodni arról h a kutya ne hagyhassa el a kertet - így elvileg lehet h elkövettél vmi szabálysértés szerűséget. Összességében szvsz fogsz kapni vmi ejnyebejnyét, esetleg egy kisebb bírságot, és az másik kutya ellátásának áo-i költésgeit is rádverhetik.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#961) Kaoru válasza rlazol (#960) üzenetére


Kaoru
aktív tag

Köszönöm szépen!

Megpróbáljuk kiengesztelni, h neki ez az egész hercehurca megéri a megsértett büszkesége miatt. Tudtommal nem lett semmibaja az ő kutyájának.

Köszönöm még1x!

Wake Up, You are dead! || Wacom Intous4 || http://youtube.com/KaoruHUN

(#962) Pinya007


Pinya007
tag

Letetünk egy láda virágot tegnap sziklakert mellé az udvarba, ahol kutyám is tartózkodik. Főként nánika volt a ládában és 2 büdöske. Reggelre a büdöskéket kigyomlálta kutyám, úgy néz ki nem tetszett neki és kigyomlálta! :DDD
Pedig többi virágot nem bántja, mert már leszoktattam róla. :)

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#963) CriticalHit


CriticalHit
őstag

Egyre inkább jobban szeretem a kutyákat mint az embereket.

Yesterday's history, tomorrow's mystery, today's a gift that's why it's called present.

(#964) Motion_Blur válasza rlazol (#953) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Na csak most olvastam el a válaszodat :B

Már nem találom a kutyán a lila foltot, se a kullancs helyét :F Spániel, nagyon hosszú szőre van és fürdetéskor találtam meg a kullancsot is.

Semmi szokatlant nem tapasztalok a viselkedésével, kajla, mint eddíg :))
Holnap megpróbálom felfedezni a ''sebhelyet'' és tolok róla egy makrót ;)

Egyébként a kezem jól van, csak akkor fáj, ha nyomkodom a sebet (ami persze már teljesen begyógyult). Orvosnál nem voltam :B De a kutyával már találkoztam azóta, és megbánt mindent, mondta :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#965) Pinya007 válasza Motion_Blur (#964) üzenetére


Pinya007
tag

Harapással nem kéne játszani szerintem. Miután engem megharapott kutya, csak azt láttam hogy bütykeimnél át van lyukasztva bőr két helyen és mentem is ügyeletre, doki nem sokat kérdezett kutyáról, mondtuk, hogy oltva volt, aztán kaptam egy tetanuszt és el volt intézve.

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#966) rlazol válasza Motion_Blur (#964) üzenetére


rlazol
addikt

ha volt is vmi már bizonyára nem látható, ne fáradj vele.
Nagyon alapos megfigyelés különös tekintettel a vizeletére - ha barnás színű, azonnal doki.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#967) gd5424


gd5424
tag

Hi!

Van egy rottweilerem,idén novemberben lessz 10 éves.
Az ilyen fajta kutyák meddig élnek?
Jelenleg egészséges mint a makk.
Öreg kutyáknál szükséges-e sürübben valamilyen orvosi vizsgálat,vagy kezelés?

C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#968) Kidus válasza gd5424 (#967) üzenetére


Kidus
őstag

Nagyobb testu kutyak kevesebb ideig szoktak elni, mint kisebb tarsaik.
Ha a rotid jo kondiban van, eldegelhet meg 3-4 evet siman. Talan tobbet is, de az ritka.
Ha nincs semmi gondja, akkor eves oltas, meg esetleg sajat megnyugtatasra par havonta egy ellenorzo rutin vizsgalat.
Nem szabad hajszolni, melegben figyelni kell, hogy legyen husi neki, legyen mindig friss viz ( gondolom ez alap, de azert leirom :) ), es nyugi. Az idosebb kutyak altalaban nehezebben birjak ezeket a nagy melegeket, tobbek kozt a szivuk es egyeb dolgok miatt is.

Assuming Control

(#969) gd5424 válasza Kidus (#968) üzenetére


gd5424
tag

Köszi. :R
Csak aggódom érte.

C64 6510 1MHz Proc, 64Kb Ram, C-1541-II Disk Drive, Tape Drive, Printer :)

(#970) rlazol válasza gd5424 (#967) üzenetére


rlazol
addikt

nem akarélak megijeszteni, de én még sose láttam 10 évesnél idősebb rotit. Igaz, tudok egyről, aki 14. rendszeres kivizsgálás, kevés terhelés. Ne hagyd h elhízzon, ne mozgasd túl és minden apróságra figyelj.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#971) Pinya007 válasza rlazol (#970) üzenetére


Pinya007
tag

Ma megcsípte egy méhe kutyám orrát. Mert nem bírja bogarakat és elkapja őket. Most rosszul járt, mert badagadt orra és szemei fölött is. De kutya baja, csak durván nézett ki hirtelen.
Kutyák is lehetnek allergiásak csípésekre, van ellene gyógyszer is?

Olyan nincs, hogy valamilyen témában ne lenne PH topic! :)

(#972) rlazol válasza Pinya007 (#971) üzenetére


rlazol
addikt

igen, pontosan ugyanaz, mint a humán. Vagyis ilyenkor Calciumot kell beletömni, más kérdés, h kutyánál ez szinte mindig állatorvost jelent, mert magától nem issza meg azt a löttyöt. (
de ne aggódj, a jelek szerint megúszta a mostanit ennyivel.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#973) ladybug


ladybug
őstag

Tegnap voltunk megnézni a kutyusunkat, illetve elhozni szerettük volna, de még nem engedték. 8 hetes, és még szopik. A gazdája szerint még csak szopik, de ennek ellenére a kislányom kezéből kievett egy nagy kiflidarabot.
Az anyakutya már idős, és láthatóan zavarja már a kicsi, mert az folyton rágja, meg dögönyözi.
Egyébként nagyon labradorjellegű. A mancsa, a testalkata, a pofija is.

Szerintetek el lehetne hozni? Vagy ha nem, akkor mikor?

mod: Kép este. :B

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#974) Kidus válasza ladybug (#973) üzenetére


Kidus
őstag

Siman el lehet hozni 8 hetesen.
Foleg hogy mar eszik is.
Nehogy aztan az legyen belole, hogy ott tartjak, mert ragaszkodnak hozza....

Assuming Control

(#975) parandroid válasza Kidus (#974) üzenetére


parandroid
nagyúr

A ragaszkodás valószínű, és nyilván része van abban, hogy marad még, de ott tartani nem fogják. 3 kutya van, mindhárom jólnevelt, komoly munkakutya (vadászok).

[kép]
[link]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#976) Kidus válasza parandroid (#975) üzenetére


Kidus
őstag

Mar 6 hetesen oda szoktak adni nehany helyen, 8 hetesen pedig semmi ok nincs az ott tartasara.
Ragaszkodjatok ti is.... az elhozashoz, mielobb :)


mod: munkahelyi net rulz :P

Assuming Control

(#977) tiv61us válasza ladybug (#973) üzenetére


tiv61us
őstag

6 hetes kortol problema nelkul, 8 hetesen teljesen tuti, sot mar kell is a elvalsztani/vagy le?/
szoval ilyenkor mar meg kell kezdenie az onallo eletet es a szilard kajat
szoval vigyetek

ez edgy csoaszep baratsago es okos kutya lesz, latom a szemen


[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#978) ladybug


ladybug
őstag

Nagyon remélem, hogy a jövő héten már a miénk lehet, és nevelgethetjük, szeretgethetjük, bosszankodhatunk a csínytevésein. Mert huncut kis dög lesz, az tuti.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#979) parandroid válasza tiv61us (#977) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ahogy kollégám mondta édesanyjáról (akinél a kutya van):

''Elég kutyát felnevelt már, csak tudja, mikor lehet leválasztani.''

Amúgy tényleg elég kutyát nevelhetett, most ''szezonban'' csak a kollégák között három kiskutyát elpasszolt, egy kollégának tavalyról van tőle kutyája, egynek pedig ha jól emlékszem, tavalyelőttről. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#980) rlazol válasza ladybug (#978) üzenetére


rlazol
addikt

Ez a választás érdekes dolog.
Elvileg (egészségügyi szempontból) 4-5 hetesen már választható. Az anyaállat egészsége miatt illik megvárni a 6 hetet. 8 hetesen már valóban választható, DE. A kutya társas lény, és a kutyatársadalom szabályainak megtanulása (pl: hátrafekvés=mnegadás) végett az ideális az lenne ha kb 3 hónapos koráig az alom együtt maradna az anyjával. A viadalra szánt kutyákat nem véletlenül választják el, amint lehet (pl.: nem tudja, h a hátfekvés=megadás,m ergo nem tudja megadni magát és nem is fogad el ilyet). Sajnos a gazdasági okok lehetelenné teszik a 3 hónapos választást (etetés+oltás költségei miatt sokkal drágább lenne a kiskutya).

ladybug:
Ha 8 hetes vagy idősebb kutyát kaptok, oltásokra nagyon figyeljetek! Abban a korban már legalább egy (de inkább kettő) oltásnak kellene lennie+féreghajtás.
Ui az anyától kapott természetes immunitás kb 6 hétig tart - utána a csöppség nagyon érzékeny és védtelen.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#981) parandroid válasza rlazol (#980) üzenetére


parandroid
nagyúr

Féreghajtásta megvan, az oltások a mieink lesznek. Az etetés nem hiszem hogy gond a meglévő három kutya mellett (vizsla, labrador, és valmilyen terrier). :)

Amúgy nem fajtakutya, és csupán egy hirtelen románc váratlan és egyetlen eredménye (egyke), hiszen az anyakutya már elég idős (10+), tehát nincs semmi gazdasági vonzata a dolognak a mi esetünkben. Az oltásokon végképp nem múlna a dolog, fizetnénk, ha kellene, de tényleg megbízunk a jelenlegi gazdiban, olyan rutinjuk van a kutyák terén, amilyen nekünk annyi idős korunkra sem lesz - hacsak nem alapítunk valahol egy kutyafarmot.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#982) escie


escie
őstag

az normális, ha oltás után nemjól van a kutya? most kapta az utolsó kölyökkori oltását, a következő már a veszettség ellen lesz.
száraz az orra, meg olyan kedvtelen. meg fájlalja is az oltás helyét...

I'm back, baby!

(#983) escie válasza escie (#982) üzenetére


escie
őstag

np,
úgy néz ki, rendbejött, most olyan, mint akit felhúztak. :DD

I'm back, baby!

(#984) rlazol válasza escie (#982) üzenetére


rlazol
addikt

előfordul. inkább pszihés, mint fizikai a dolog.

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#985) ladybug


ladybug
őstag

Még mindig nincs kutya.... :O
Rlazol, lassan meglesz a 3 hónap.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#986) Kidus válasza ladybug (#985) üzenetére


Kidus
őstag

Ehh, legyetek ramenosek es hatarozottak.
8 hetes kutyat mar siman el lehet hozni, hihetetlen, hogy meg mindig nem engedik....
Az elso idok fontosak neki is, nektek is.

Assuming Control

(#987) ladybug válasza Kidus (#986) üzenetére


ladybug
őstag

Már 10 hetes lesz jövő héten.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#988) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Nem tudom megállni, hogy ne tegyek fel képeket erről kiskutyáról :)

Haverom 9 hetes németjuhásza (kislány):

[link]
[link]
[link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#989) ladybug


ladybug
őstag

Megvan a kutyusunk. Épp tutul az udvaron, mert egyedül érzi magát. A pincsink (Tappancs) jól fogadta, a kicsi (Mogyoró) pedig követi mindenhová. A nyári konyhában csináltunk neki helyet, remélem megszokja. A cicák is megismerkedtek már vele. Az egyik fúj rá, a másik pedig menekül előle.

Mod: Képeket holnap tudok feltenni, mert a nyavalyás fényképezőgép elemei pont lemerültek. :(

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#990) rlazol válasza ladybug (#989) üzenetére


rlazol
addikt

gratula! :)

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#991) ladybug


ladybug
őstag

[link]
Egy kép a kutyusról egyedül.

[link]
És így játszanak együtt Borkával.

Mod: Jó nagy képek, de muszáj volt. :B :)

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#992) Kidus válasza ladybug (#991) üzenetére


Kidus
őstag

Nagyon edesek :)
Ahogy nezem, nem nagyon fognak unatkozni, meg ti sem. Eleven kutyusnak tunik :)

Assuming Control

(#993) ladybug


ladybug
őstag

Mogyoró egész éjjel tutult. Kibírhatatlan. Odaáll az ajtó elé, és befelé tutul a kis nyavalyás. Az első éjjel csak kicsit sírt, a második éjjel szinte csendben volt, viszont amit most művelt, az elviselhetetlen. Ráadásul a ''kedves'' szomszédok is panaszkodnak. Mintha minket nem zavarna.... De nem is ez a lényeg. Mit tegyünk vele? :F

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#994) ToBeY válasza ladybug (#993) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Más kutyával próbáltátok már összerakni,lehet akkor nem sírna.

(#995) Vukocska


Vukocska
tag

Egy felháborító sztoryt írok le most nektek.

A hét elején történt egy szomorú eset, a szemem láttára ment egy vadbarom egy kiskutyuson keresztül a zebrán.
A fiatal pár teljesen pánikba esett a kutya több sebből vérzett. Habozás nélkül megálltam és betettem a kutyust a kocsiba és mondtam a párnak hogy üljenek mellé és szorítsák a kezüket a sebbre, és indultunk egyből az én kis csini állatházidokinénimhez. Igaz hogy hogy ehez átkellett száguldani az egész városon. E száguldáskor készült rólam két fotó, egy amelyiken az van, hogy 30as táblánál 80 km sebességgel haladtam, másodikon pedig az látható hogy piros lámpán megyek keresztül. Ez elég volt a hatóságnak hogy a jogsimat elvegye 1 évre, de ez engem nem zavar, a lényeg az hogy a kutyus él, és napról napra nő a esélye hogy teljesen felépüljön.


ui. Jah a gázoló tovább hajtott, de a rendszám alapján a feljelentés megtörtént, s remélem az ügyészség is állatkinzásnak minősíti az esetett, és megkapja a meltó büntetését.

(#996) Motion_Blur válasza Vukocska (#995) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Nagyon nagy tisztelet neked, több ilyen emberre lenne szükség ebben a mocskos gazemberekkel teli országban! :R

Gondolom a gazdik nem győztek hálálkodni :)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#997) Vukocska válasza Motion_Blur (#996) üzenetére


Vukocska
tag

Nem tettem én semmiféle különleges dolgot, szerintem a legtöbb kutya tulajdonos/ kutya bartát megtette volna.

Hálálkodás az van bőven, már rendelőben elkezdődött, amikor az orvos elmondta hogy kutya rendbe jöhet. A leányzó egyból a nyakamba ugrott, hát ennyi ölelést ritkán kaptam, mint ettől a két embertől. Azót mindennap felhívnak és tudatják velem hogy mi a van a kutyussal, valamint felajánlottak 100 000Ft-ot, amit nem fogadtam el. Amit elfogadtam az egy vacsora meghívás volt. Most aug. 20 dikán meg ők jönnek hozzánk.

(#998) rlazol válasza ladybug (#993) üzenetére


rlazol
addikt

sok-sok szeretet, más nem megy. Másik kutya hogy viseli?

Vukocska - full respect. :R

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#999) parandroid válasza ToBeY (#994) üzenetére


parandroid
nagyúr

Érdekes, de valóban ez lett a megoldás. Ategnap éjszakát már a palotapincsink is kint töltötte (életében először), és csend volt egész éjjel. :)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1000) ToBeY válasza parandroid (#999) üzenetére


ToBeY
nagyúr

Nekünk a szomszéd javasolta,hogy más kutyával vagy macskával kell összerakni és csend lesz.Ő vett mellé egy macskát és tök jól elvannak. Persze nekünk panelba,elég az 1 kutya.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.