Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9001) kircipeti válasza Thulcandra (#8998) üzenetére


kircipeti
senior tag

Szeretjuk az ilyeneket mi is... [link]

Ezert lehet jo egy moszkvai/kaukazusi/farkasolo es tetszoleges keverekeivel setalni, mert az visz mindent, mint a Lola-T :DD

(#9002) Winner_hun válasza Thulcandra (#8998) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ezen a héten a 2 kutyaránkrontás nálunk is megvolt. Hétfőn vagy kedden valami kis ugribugri kutya nagy hanggal robogott, aztán mikor odaért hirtelen egy nyüsszentés, aztán megint ugatás... Brúnó áll és csóválja a farkát:DDD Néha visszaugatott amikor a másik már agresszívnak tűnt de nem volt semmi különös.
Ma meg egy legalább akkora, vagy tán kicsit nagyobb kutya mint a Brúnó meglátott minket, megindult, nyakörve elszakadt aztán jött, gazda szavára kicsit lassított, majd megindult aztán ott is volt. Mire odaértek a tulajok addigra volt egy pár ugatás meg ugrálás. Aztán elengedtem a Brúnót és egy jót játszottak:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9003) Adonimus válasza Winner_hun (#9002) üzenetére


Adonimus
aktív tag

Nem semmi. Olyan izgulva olvastam, már a bőrömet martam közbe. De ha játszottak akkor semmi gond. :DD

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#9004) Winner_hun válasza Adonimus (#9003) üzenetére


Winner_hun
félisten

Eddig csak egy kutyával veszett össze itt az erdőben, az egy másik németjuhász volt. Ő kezdte ez biztos, Brúnó sosenem kezdeményez verekedést, csak visszaszól ha muszáj. Elég sok kutyával összefutottunk már az évek során, de sajnos mégis kevéssel. Nem baj, a lényeg hogy nyugodt, jó idegrendszerű kutya. A szófogadásán van még mit csiszolni..:B

Ja, amúgy ezzel a nagyobb testű kutyával új játszott mint mással még sose, ugrált mint egy bakkecske:DDD

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9005) deicide válasza V.Stryker (#9000) üzenetére


deicide
veterán

Az tényleg mázli... :K mi már csak azt vettük észre, hogy este kint vár minket az utcán...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9006) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Előbb találtam másik fórumon, a foltos kutyát szerette volna befogadni a kép készítője, de mivel minden más kutyának nekiment ezért mégsem tudták vállalni...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#9007) Lauda válasza Thulcandra (#9006) üzenetére


Lauda
félisten

Jo kep lett. ;) Szocializacio hianyzott nala valoszinuleg.

[ Szerkesztve ]

(#9008) total90


total90
veterán

Néhány új kép az ebzetről:

...ééééés igen, sikerült, megicsnáltam!!! Nem rohant, miközben fényképeztem :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9009) deicide válasza total90 (#9008) üzenetére


deicide
veterán

Az első és az utolsó nagyon tetszik... :C

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9010) public73


public73
aktív tag

van egy 20kg-os kiszerelésű bontatlan Royal Canin tápom eladó, ha van rá igény.....
ha érdekel, írj pü-t!

(#9011) fero02 válasza public73 (#9010) üzenetére


fero02
veterán

Mennyi az annyi? :U

[ Szerkesztve ]

(#9012) macikos


macikos
addikt

Ezt csak én nem láttam még? [link]

:D

(#9013) public73 válasza fero02 (#9011) üzenetére


public73
aktív tag

megalkuszunk rá..... :R ;]

(#9014) kircipeti válasza total90 (#9008) üzenetére


kircipeti
senior tag

Nagyon tutik lettek. Nekem a masodik tetszik, ahol vegre nem rohan :D Csucs, ahogy keresztbevagta a labait.

(#9015) Adonimus válasza Winner_hun (#9004) üzenetére


Adonimus
aktív tag

El tudom képzelni. Nagy "dög", mint egy hatalmas mamlasz... :D Megnéztem volna.
Most itt Létán indul valami kutya kiképzés, oda kéne elvinni Pandát, biztosan nagyon élvezné és még tanulna is valamit ott. Lehet a Te vérebedet is el kéne vinni hasonló helyre.

adonimus felhasználónak 41 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! - http://www.phmegbizhatosag.atw.hu

(#9016) total90 válasza deicide (#9009) üzenetére


total90
veterán

Köszi :R
Az első kép az véletlen született, mert épp állítgattam a gépet, amikor láttam, hogy rohan és csak hirtelen "lőttem" egyet.
Az utolsó meg... tanul olvasni :DDD

(#9014) kircipeti

Kösz :R
A nyugis kép egy ritka pillanat. Nyáron, a nagy melegekben azért többször van ilyen pillanat, de ma nem tudom mi volt vele, nem pörgött annyira... de mondjuk a varjakat előszeretettel kiüldözte a kertből :DD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9017) Telomanikus


Telomanikus
senior tag

Nem vagyunk bolondak... :N

[ Szerkesztve ]

(#9018) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Tegnap kozmetikában voltunk egy kis bunda igazításra: :C

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9019) deicide válasza Telomanikus (#9017) üzenetére


deicide
veterán

:C Ez nagyon jó...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9020) deicide


deicide
veterán

Ma már kettő rosszcsonttal mentem sétálni egyedül, együtt rosszak, mint az ördögök...
Pár kép azért sikerült (elnézést, ha sok):

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9021) Lauda válasza V.Stryker (#9018) üzenetére


Lauda
félisten

Nagyon szep lett az ebzet! :R :B

deicide Eleg gyilkos feje lett a kicsinek. :Y :C

(#9022) Winner_hun válasza Adonimus (#9015) üzenetére


Winner_hun
félisten

Nem akarok vele kikézésre járni. Amit meg sikerül tanítani azt meg sikerül és kész. Volt aki mondta hogy őrzé-védőre kell vele menni, németjuhász arra való. Mondom soha, ez nem olyan kutya, ez mindenkit beenged és előbb szeret bárkit halálra minthogy megsebesítse. Kicsit nagyon nézett rám az illető.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9023) Winner_hun válasza deicide (#9020) üzenetére


Winner_hun
félisten

(elnézést, ha sok)

Ez csak viszonyítás kérdése. Ha ezért elnézést kell kérni akkor én nem is tudom mit mondjak..:B:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9024) kircipeti válasza deicide (#9020) üzenetére


kircipeti
senior tag

A kepet nagyon szepek, a bocik nem kevesbe :)
Slayer fulevel mi lesz vegul?

Winner_hun: pont ezert kellene orzo-vedore vinni. Az idegenekkel szemben bizalmatlanabb lesz, ami a lenyeg. Regen ha jott hozzank valaki idegen es szerette volna megsimizni, akkor hagytam a dolgot. Na, errol leszoktunk.

(#9025) deicide válasza kircipeti (#9024) üzenetére


deicide
veterán

Köszi, szerintem maradni fog a füle, nagyon szépen lóg, a kiállításon is azt mondta a bíró, hogy jó.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9026) Winner_hun válasza kircipeti (#9024) üzenetére


Winner_hun
félisten

Na nekem ilyen kutya nem kell:) Nem véletlen nem érdekel az egész. Nekem barátságos, mindenkivel jól kijövő kutya kell. Csak azt sajnálom hogy az utcán járkáló embereket is sokszro megugatja. Mondjuk ha nagyon ugat és nem veszi észre hogy jövök, majd mikor már ott vagyok igen közel és észrevesz akkor az valami csodás hogy hogy tud lapítani:D Leül és jár a farka vége:DDD

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9027) total90 válasza Telomanikus (#9017) üzenetére


total90
veterán

Tuti ez a kis eb :K

(#9018) V.Stryker

Sokszor kell vinni kozmetikáztatni? Egyébként szép.

(#9020) deicide

Jóféle képek. Egyébként próbálj meg ne nappal szemben fényképezni, mert nem szereti a D5000 ;)

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9028) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Köszönjük a dícséretet. :) Hát nem kell, de én imádom utána az illatát. :DDD Egyébként ilyen 3 havonta szoktuk vinni. Csinibb is, neki is könnyebb,hogy nem kell a lakásba akkora bundát hordania. Meg aztán változatos is, mert pl ezen a képen látszik,hogy ha megnő a szőre, akkor milyen sötét lesz, ha levágják, akkor meg az előző képen látható módon kivilágosodik.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#9029) deicide válasza total90 (#9027) üzenetére


deicide
veterán

Igyekszem a hátam mögött tudni a napot, de a kutyák nem mindig akceptálják. Azt észrevettem én is, hogy akkor fakók lesznek a képek, ha nappal szemben próbálok fényképezni...

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9030) Bibby válasza V.Stryker (#9028) üzenetére


Bibby
addikt

Ez még úgyis kölyökszőr, szerintem később állandó színezete lesz, nem fog a kozmetikán múlni. :K
De nagyon szép.

Ελευθερια η θανατος

(#9031) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Felkerült három fénykép, elég gyengus minőségűek, de három szép pillanatot sikerült megörökíteni :)

Képek

(#9032) Lauda válasza sp@rtan (#9031) üzenetére


Lauda
félisten

Jopofa kepek lettek. ;)

(#9033) total90 válasza sp@rtan (#9031) üzenetére


total90
veterán

Jóféle :K Labdás sztori nálunk is játszik... összegyűjti az összeset és természetesen mind kell neki egyszerre :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9034) kircipeti válasza sp@rtan (#9031) üzenetére


kircipeti
senior tag

Szep darab lett belole :)

(#9035) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Vicces ez a nap, kutya végre felébredt fél tizenkettőkor, a kajáját véletlenül kiborítottam a kukába :Y mondom oké, szerencsére van húsos káposzta meg főtt krumpli, összekevertem neki... nagyobb sikere volt mint a szaftos kutyakajának, fényesre nyalta a tányért és utána még 5 percig szaglászta a tett színhelyét... Aztán csöngettek, na Szaffy rögtön beindult, örömtánc, futkározás, beengedem a két szakit a vízművektől, kutya majdnem lehányja a cipőjüket, utána meg a vízóraaknába akar beleesni állandóan :C Inkább behívtam a lakásba, jobb ha kaja után nem ugrál... közben a szakik kint eltörték a csövet vízóra csere közben :Y jól indul a nap

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#9036) lacos001


lacos001
senior tag

Legyetek szivesek erre valami magyarázatot adni !!!

Loló , 18+ :))

(#9037) Lauda válasza lacos001 (#9036) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD Kitol tanulta ezt? ;] :P

(#9038) Telomanikus válasza lacos001 (#9036) üzenetére


Telomanikus
senior tag

aztaaaaaaaaaaaa -.- XDDD

a miénk meg a FIÚ MACSKÁT k*rogatta :U ezek a bulldogok elég sexmániásak :DDD

(#9039) lacos001 válasza Telomanikus (#9038) üzenetére


lacos001
senior tag

Jó,de a tiéd fijucska,ez meg csajszi,azt mégis gitározik.......de a lábát cseszteti,nem is a nundzsóját,azt még megérteném.....,semmi sincs a mancsához közel,még 1 bimbó sem. :DDD

(#9040) total90 válasza lacos001 (#9039) üzenetére


total90
veterán

Csak szereti simogatni a testét :DDD

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9041) Thulcandra válasza lacos001 (#9039) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Az én nőstény kutyám a fürdőkáddal tolja. Arra gajdul ha seggét vakarják. A kád meg pont úgy van beépítve, hogy van egy 20 cm magas beesés oda tolja be a hátsóját aztán tologatja, közben a mellső lábaival masíroz meg nyalja a levegőt.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#9042) total90


total90
veterán

Hátha másnak is tetszik: [link]

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9043) Kidus válasza lacos001 (#9036) üzenetére


Kidus
őstag

Fel kellett volna venni a masik oldalrol is, mert nem latszik ebbol a szogbol konkretan, de szerintem az oldalat vakarassza, az elvezi annyira. Labszar legalabbis ahhoz surlodik, ha jol latom....

Assuming Control

(#9044) lacos001 válasza Kidus (#9043) üzenetére


lacos001
senior tag

Igen,a combját cseszteti,már ezerszer láttam...
Ha valamelyikőnk odanyúl neki,akkor mellső lábát előretolja és hagyja,hogy mi is leutánozzuk a mozdulatait.Esetleg a bimbójához hozzáérek,az nem élvezetes ( legalábbis nem reagál semmit rá,bár kutyáknál van e élvezet?... :U ....) nem mutat semmit az arca.
Na majd bevizsgálom én ezt. :W

nem baj amit csinál,csak izgat,hogy mi miért történik :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9045) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Jöhetne már a jó idő...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#9046) Eagl3 válasza Thulcandra (#9045) üzenetére


Eagl3
veterán

A téli depresszió ... :DDD (szegényke)

(#9047) total90 válasza Thulcandra (#9045) üzenetére


total90
veterán

Az enyém jól pörög most is:

Egy kis bemelegítés rohanás előtt :DDD

További képek...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#9048) deicide válasza total90 (#9047) üzenetére


deicide
veterán

Olyan, mintha táncolna... :Y nagyon jó.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#9049) kpal válasza Lauda (#8918) üzenetére


kpal
veterán

Szép a mester maga a megtestesült nyugodtság. ;)

(#9050) Lauda válasza kpal (#9049) üzenetére


Lauda
félisten

Hat nem egy idegroncs, azt kell hogy mondjam. :DDD

Koszi! :)

(#9047) total90 Jo kepek! Foleg ez a bemelegitos. ;) :))

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.