Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gege71.hu


gege71.hu
addikt

áppppp

(#52) alitak válasza Il Padrone (#2) üzenetére


alitak
senior tag

Lehet, hogy neki ez számítógépalkatrész. Csak remélem, hogy nem kötötte be az alaplapra :C

Nec arte, nec marte | használt hardverek jó áron: http://goo.gl/lUwLkw

(#53) Cardinella válasza gege71.hu (#49) üzenetére


Cardinella
aktív tag

''vmi igényesebb darab kéne''
Akkó' faragtass carrarai márványból egyet,a III. ker Lajos utcában van egy ilyen bót, szerintem egy ''jelképes'' összegért megcsinálják...:)

(#54) gege71.hu válasza Cardinella (#53) üzenetére


gege71.hu
addikt

Na jóvanmá !!! :DDD
Komolyság...télleg kéne egy bólogató kutya.
Az igényes pedig annyi, hogy ne az a gagyi fajta amiről még a fröccsöntő sorja sincs rendesen ledolgozva..így értem.

(#55) gege71.hu


gege71.hu
addikt

Országomat egy bólogatós kutyáért!!!

(#56) SuBeR53_


SuBeR53_
tag

Van egy 1éves golden retriverem, van vmi móccer arra h. megtanítsam pacsit adni?:F

(#57) Haok


Haok
tag

8 kutyámból 4 rákos :O:O:O

1et már el is temettünk....1ikből 2 öklömnyi daganatot távolítottak el 22.000 FTért , de mind1, szeretem a kutyákat, nem fogom agyonlövetni /nem vicc, 2 öklömnyi :( ...és még van 2 ami daganatos ....és a környékünkön jópár ember kutyájának ez a gondja...de csak a kutyáknak....én nem értem mi lehet :F

másik....mit tehetnék az ellen , hogy a legyek ne harapják véresre a kutyáim fülét? megvannak kötve, de lég hosszú láncra...de nem bírják a legyeket elhajtani...tiszta vér a füle némelyiknek :(

[Szerkesztve]

---===Győzelem a fontos, és ahhoz kell a részvét....Görbüljön a BOT===---

(#58) SuBeR53_ válasza Haok (#57) üzenetére


SuBeR53_
tag

Tudom milyen érzés őszinte részvétem:O

(#59) Cane válasza Haok (#57) üzenetére


Cane
őstag

ott komoly gondok lehetnek ha vérzik a füle a kutyáknak és mennek rá a legyek, ugyanis azt igen könnyen beköphetik! ha ez megtörtént, sürgősen vidd el állatorvoshoz. valószínű fertőtleníteni fogja betadinnal, hidrogénperoxiddal esetleg más szerrel.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#60) zsiga667


zsiga667
addikt

UP!

Valaki jön a hétvégén kiállításra?
Szombaton Arad, vasárnap Baja, jövő héten Bp.

(#61) zsiga667 válasza zsiga667 (#60) üzenetére


zsiga667
addikt

Na még egy UP, hátha valaki nem látta. :)
Szóval gyertek kiállításra vasárnap!

(#62) csudri


csudri
őstag

Ma lett 10 éves a kutyám!

Bővebben: link

(#63) ipgirl


ipgirl
tag

Nekünk nyuszink van. Előny: nem kell sétálni vinni, hárány: annyit zabál mint egy ló :)

Otthon öcsémnek van egy németjuhásza, akinek nem akadály hogy átugorja a 1,5 m-t :) és ráugráljon a templomba ''sunó'' nénikre :DD

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#64) Wildmage válasza ipgirl (#63) üzenetére


Wildmage
senior tag

Jó fej:D

(#65) zsiga667 válasza ipgirl (#63) üzenetére


zsiga667
addikt

Vegyél spánielt. Akkora a füle mint egy nyúlnak, nem kell sétáltatni (magát sétáltatja:D) és annyit eszik mint egy ló. :DD

(#66) zsiga667


zsiga667
addikt

Egyébként halkan megjegyzem, hogy szombat-vasárnap nemzetközi kutyakiállítás Pesten a Hungexpo-n. :)

(#67) ipgirl válasza zsiga667 (#65) üzenetére


ipgirl
tag

Marad a nyuszi.. :) Már a szívemhez nőtt! :)

''Aki az embereknél eredményt akar elérni, kell hogy szeresse őket.''

(#68) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

tudtok valami helyet ahol lehet venni kutyacipőt? Bővebben: link ezt találtam. Spánielem van és unom hogy mindig esős időben reggel piszkos a lába és fürdetni kell ő se szereti. Ezen kívül tudtok valami helyet ahol van kutyacipő?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#69) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

up

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#70) Fantasy


Fantasy
tag

sŐT NEKEM VAN 5 MACSKÁM 2 KUTYÁM ÉS 3 HÖRCSÖGÖM BI-BI-BÍ
:P

[Szerkesztve]

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#71) zonko


zonko
csendes tag

hali!
Van egy fehér labrador, ivartalanitott, fantasztikusan helyes masfel eves lany kutyank. A Ponti. A kozelmultban el kellett koltoznunk, igy napkozbenre, amig dolgozom, beszorult a lakasba. Nem tudnatok ajanlani valakit a Pasaret kornyeken, vagyis epp ott, akihez hetkozben napkozbenre el lehetne vinni, hogy a kertjeben szabadon szaladgalhasson? (vagyis mondjuk reggel 8 ra oda viszem es mondjuk delutan 5 re ertemegyek) Egy masik kutyus melle, vagy egy kedves neni-bacsi melle. Annyi ilyen kert van, de egyik sem a mienk...:( Ha kell, fizetek is erte!

(#72) Fantasy


Fantasy
tag

Mostmár csak 2 kutyám (Skótjuhász) és egy törpehörcsögöm van.:DD:DD:DD:DD:DD:DD

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#73) Fantasy


Fantasy
tag

Én a kiskutyáknak vagy akármien idős kutyáknak nagyon ajánlom az Eukanuba-t mert van egy kutyám akit kiskorába Eukanuba-val etettünk és olyan fényes,csillogó-villogó,szép és dús szőre lett hogy azt el sem lehet képzelni.Az a jó benne hogy az Eukanuba-nak van mindenféle kornak kajaja.

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#74) simonzé válasza Fantasy (#73) üzenetére


simonzé
addikt

1. Akármilyen
2. Az én szőröm is csillog, én reggelente cukros vízzel kenegetem. :)
3. Eddie kutyám gyönyörű volt, pedig utálta a kutyatápokat. Házi koszton, meg kacsa alkatrészeken élt 10 BOLDOG éven át. A hónap elején egy kullancsnak köszönhetően meghalt. :( Nagyon hiányzik.

I don't fit in. I fit out.

(#75) simonzé válasza Fantasy (#73) üzenetére


simonzé
addikt

1. Akármilyen
2. Az én szőröm is csillog, én reggelente cukros vízzel kenegetem. :)
3. Eddie kutyám gyönyörű volt, pedig utálta a kutyatápokat. Házi koszton, meg kacsa alkatrészeken élt 10 BOLDOG éven át. A hónap elején egy kullancsnak köszönhetően meghalt. :( Nagyon hiányzik.

I don't fit in. I fit out.

(#76) isapeti válasza Fantasy (#73) üzenetére


isapeti
aktív tag

Boccsi, de Eukanuba helyett mondanék másokat, mert ô bizony ÁLLATOKON TESZTEL!!!!!
Tehát, akik nem tesznek ilyet, és legalább ugyanolyan jó minôség?ek:
- Belcando
- Biomill
- Hill's
- Nutra Nuggets

majd holnap még írok párat, mert a húgom az igazi illetékes, neki van 1 berni pásztora... aki egy
tünemény különben. A fenti tápokat egyébként macsekosoknak is merem ajánlani a
Eukanuba/Iams helyett (Belcando megfelelôje a Leonardo, aztán nyerô még a Royal Canin is
pölö...)
Ja és még aztat is hallottam, hogy az Eukanuba túl sós a kutyáknak...

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#77) Den válasza isapeti (#76) üzenetére


Den
veterán

állat tápot min teszteljenek ha nem állatokon? :)

www.simson4t.hu

(#78) isapeti válasza Den (#77) üzenetére


isapeti
aktív tag

Szerintem nem vágod, mire gondolok... majd küldök 1-2 képet, hogy miféle tesztekre gondolok.
Nevezzük inkább állatkísérletnek öket...

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#79) Integra válasza isapeti (#76) üzenetére


Integra
titán

múltkor már a macsaktopicban volt erről téma.
a royal canin milyen jó az iams helyett.
szerinted azt nem tesztelték állatokon?
vagy ők egy sony aibo torkán gyűrték le a tápot?


...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#80) isapeti válasza Integra (#79) üzenetére


isapeti
aktív tag

THX a lot, hogy ilyen kis hülyegyereknek nézel, de bátran vegyél vissza. Írtam már, hogy nem
eröl beszélek. :(((

''Vagy vegyük a Eukanuba-t(par eve brutalis modon hajtottak vegre -kutyaeledel-teszteket
kutyakon)''

ezt egy kutyás fórumon találtam,illetve hasonlókat többön is. A részleteket sajnos
(szerencsére?) nem tudom, de a kedvedért utánanézek. Gondolom nem szimpla etetést takar.

Különben nem vagyok RC ügynök.

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#81) isapeti válasza Integra (#79) üzenetére


isapeti
aktív tag

Nos, parancsolj:

''A Zöld Magazin lapján olvastam hónapokkal ezelött, hogy nem csak a kozmetikumokat gyártó
cégek kisérleteznek ilyen szörnyu˝ módon állatokkal, hanem a Eukanubát gyártó cég is. Például
le volt írva, hogy kölyök uszkároknak szétroncsolják a veséjét, és azt követo˝en vizsgálják azt,
hogy reagál a gyártott gyógytápra.Természetesen egy része a kölyköknek elpusztul. ''

Errôl ennyit. Világosan leírtam, igaz, csak másodszorra (de még a te hozzászólásod elôtt), hogy
kísérletekre gondoltam. Mindenesetre valóban remek alkalom volt a sony aibos poénod
elsütésére...

És szerintem a RC meg a többi NEM csinál ilyesmit, bezony. Mert akkor arról is tudnánk.

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#82) Integra válasza isapeti (#81) üzenetére


Integra
titán

nos, ez esetben a többi gyártó nem kísérletezik, soha nem nyúlt semmilyen illegális eszközhöz, de fúj köp (jó alkalom hogy az ő terméküket vegyék) és nemes egyszerűséggel lemásolja a terméket.
vagy szerinted ők a seggükből rántották elő a tuti receptet? kétlem.... ne légy már naív.
a világon ezer és ezer kísérlet volt/van/lesz embereken és állatokon.
vagy az emberi életekért végzett állatkísérletek nemesebbek és indokolhatók mint az állatokért végzettek nem?
mert innen is nézhetjük a dolgot.
mindegy, engem nem érdekel ez az egész, úgysem lehet mit tenni, a macskám meg csak az iams-et eszi meg, továbbra is azt fogok venni, úgyhogy egy szemét mocskos geci vagyok, puff neki.
de naiv az nem vagyok.


[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#83) Integra válasza isapeti (#80) üzenetére


Integra
titán

jut eszembe, egyáltalán nem néztelek hülyegyereknek, nem is neveztelek annak.
továbbá az sem fordult meg a fejemben hogy rc ügynök lennél.
nem kell paranoiásnak lenni:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#84) isapeti válasza Integra (#83) üzenetére


isapeti
aktív tag

:DDD

jóvanna. Ne is veszekedjünk. Különben igazad lehet, de 1 kicsit néha nem árt naivnak lenni... én
bízom benne, hogy vannak olyan gyártók, akik nem csinálnak ilyesmit, hanem pölö az amúgy is
beteg állatokon prószálják ki a gyógytápot... Persze lehet, hogy ez utópia.

Mellesleg nem tartalak geci, stb.... -nek, hogy mindezek ellenére Iams-et veszel, különösen
mivel csak ezt eszi meg a cica. Ez ismerôs, de mióta kipróbálták a Leonardot, az a favorit.
Nekem is az a legfontosabb, hogy ôk a kedvencüket kapják.

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#85) isapeti válasza isapeti (#84) üzenetére


isapeti
aktív tag

Ja, semmiképp sem gondolom, hogy az emberek érdekében végzett kísérletek helyénvalók, sôt!
Természetesen minden olyan cuccost kerülök (legalábbis megpróbálok), amit állatokon
teszteltek. Gyógyszer-ügyben sajnos nincs választási lehetôségem, max annyi, hogy csak
akkor szedek, ha muszáj.

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#86) Integra


Integra
titán

no problemo:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#87) Den válasza isapeti (#80) üzenetére


Den
veterán

ja hogy fórumon olvastad és részleteket nem tudsz... Ez ám a hiteles forrás :)

és mégis, szerinted milyen egy brutális állateledel kisérlet? Mert gondolom ha ennyire a dolog ellen vagy anélkül hogy a tényeket ismernéd, akkor legalább valami elképzelésed van.

mondjuk bontatlan konzervet adnak a kutyának? vagy ágyúval lövik a ketrecbe a tápot?

www.simson4t.hu

(#88) Den válasza isapeti (#81) üzenetére


Den
veterán

ez akkora kacsa hogy már hápog. Egy, a szétroncsolt vesével nagyon gyorsan elpusztul az állat, nem élne elég ideig hogy bármilyen tápot egyen. Másrészt jelenleg nem ismert olyan csodaszer ami egy szátroncsolt vesét meggyógyít, ergo ilyen táppal sem kisérleteznek, mert nincs. ha lenne, bezárhatnák végre a dialízis központokat, ésw nem várnának milliók veseátültetzésre.

Az ilysen hírek egyedül a konkuirenciának kedveznek, valszeg tőlük is ered, és mint példád mutatja, sikeres fogás volt

www.simson4t.hu

(#89) Agyasima válasza Den (#88) üzenetére


Agyasima
senior tag

ugyanmnár.. miután szétroncsolták a veséjét, majd' 1 teljes percig is akár kísérlezethetnek rajta... :DDD

bocs

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#90) Fantasy


Fantasy
tag

Most kritizáltok?Az Eukanuba nem sós a kutyáknak!Te lökött!

Az OGC nem segít a célzásban. Csak a loosereken! Welcome to Quake III Arena!

(#91) isapeti válasza Den (#88) üzenetére


isapeti
aktív tag

Hát b@zmeg... bocs, hogy élek!

Jó, hogy nem írtam pontos címet az adatami közé, mert már tuti le is mészároltatok volna, hogy
ilyeneket írok... biztos csak én nem érzem, hogy ez aljas geciség volt a részemrôl :F
Vegyétek az ÖSSZES hozzászólásomat semmisnek, sôt, ha kedved van bannolhatsz is, vagy
vmi...
nem reagáltátok túl 1 iciripicirit? :Y :Y

Hiteles forrás-nem hiteles forrás, fórumos duma - ez alapján RÁD miért kéne hallgatnom?
Amúgy ez a ''szétroncsolás'' dolog nekem is erôsnek hangzik, valszeg nem úgy értette az illetô,
ahogy leírta... de légyszi NE ismétlem NE írj újabb totálisan leépítö hozzászólásokat, cserébe
megígérem, hogy meg se szólalok többet ezügyben (meg valószín? másban se). Leépítésbôl
meg bôven eleget kapok a melóhelyemen, szal lécci csak szolidan. Még akkor is, ha moderátor
vagy.

Eukanuba sósságáról pedig egy állateledel-boltos ismerôsöm tájékoztatott, aki Eukanubát és
mást is árul és bezony a Eukanuba nem a legolcsóbb közülük.... de biztos csak kitalálta, mert
nincs jobb dolga.

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#92) kíváncsi


kíváncsi
senior tag

#68 :F

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#93) isapeti válasza kíváncsi (#92) üzenetére


isapeti
aktív tag

Sztem a Fressnapfban fogsz kapni. Budaörsi Tecsón belül találod.

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#94) kíváncsi válasza isapeti (#93) üzenetére


kíváncsi
senior tag

SZia!

Csak egy bah van szegedi vagyok de megnézem hátha lehet neten rendelni.

Vagy te mész arra valamikor megnéznéd ha van mennyi monejbe kerül?

www.freenapf.com :) zsír bolt :)

[Szerkesztve]

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#95) isapeti válasza kíváncsi (#94) üzenetére


isapeti
aktív tag

Mákod van, mert ugyan én szombathelyi vagyok, a hétvégén éppen megyek Pestre, és tutira
beugrok a macsekoknak vmi földi jóért :) Szóval persze, meglesem, megkérdezem aztán majd
írok...

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#96) kíváncsi válasza isapeti (#95) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Thx. Különben egy spánielnek lenne a cipő :) Árát is megnéznéd? ne csak azt mondd, hogy van vagy nincs :) ok?

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#97) isapeti válasza kíváncsi (#96) üzenetére


isapeti
aktív tag

Jahhh :) Valahogy így gondoltam én is... :))

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#98) isapeti válasza kíváncsi (#96) üzenetére


isapeti
aktív tag

Nohát.

2 féle van a FressNapfban
- textil (de vízálló!!), designos, fekete, pöpec: 1640/2db, tehát ebbôl 2 kell
- gumi, kevésbé designos, de aranyos :), piros, 3200/4db.

Magyarul 1 árban vannak, én a textil mellett döntenék a helyedben. Mindenesetre nézz körül
helyben is a boltokban, mert pölö itt nálunk Szhelyen is van a kisebb üzletekben, és olcsóbb is.

Sok szerencsét!

"Verés közben jön-megy a székláb." - B. I.

(#99) kíváncsi válasza isapeti (#98) üzenetére


kíváncsi
senior tag

Szia!

Nagyon köszi :)

Holnap megyek érte itt Szegeden 1920/2 db szal ez drágább de nem sokkal :)

Az a gumi az ilyen kis piros csizmácska? :D mert azt láttam itt is :D

''Jobb lábon meghalni, mint térdre kényszerítve élni!''

(#100) Processzor


Processzor
tag

Találtam 1 kutyát. Lefotóztam. Barna, illetve inkább arany színű kuvasszerű de nem akkora. Bánatosképű. 2 napja ücsörög 1 ház előtt és befelé bámul. Mit csináljak vele?

''...Te kivered nekem, én kiverem neked_______, de semmi buzulás!'' - Torrente

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.