Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) canniball válasza Napfénysüti (#16999) üzenetére


canniball
nagyúr

:D

ro_bert17!
Ja hát ha ákciós volt... :))

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#17002) capulet75


capulet75
addikt

Párom nagymamájának (82év) van egy Máltai selyem kis fehérje. Úgy általában nem kedvelem a kis fehéreket mert a legtöbb túl van szaporítva és idegbeteg. Buksi (nagyi szerint a kutya vagy buksi vagy lady :W ) viszont elég jó arc csak hát kurv..ra el van kényeztetve. Nem kap szilárd táplálékot, még a húst is felvágják neki apró darabokra mert szerintük ne rágjon, olyan pici. Mondanom sem kell hogy a kutya olyan fogköves hogy a leheletétől le tudnék fordulni a székről. Hiába mondjuk neki hogy száraztáp meg fogorvos, azt nem mert az olyan drága. :W Játék közben nekiszladt az ajtónak, erre a nagyi borogatást rakott a homlokára mert hát jaj, szegény Buksika. :U

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#17003) Lauda válasza capulet75 (#17002) üzenetére


Lauda
félisten

Na igy kell kicseszni egy kutyaval. Mondjuk 2 het alatt rendbetennem a buksit asszem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#17004) capulet75 válasza Lauda (#17003) üzenetére


capulet75
addikt

Ki is van mikor átvisszük a miénket, Logannek a feje akkora mint a Buksi. Kaja előtt lefektetem és szépen megvárja amíg odakészítem és engedélyt adok az evésre. Szerinte mi túl szigorúan bánunk a kutyával. :DD Buksi meg kb az ember fején ugrál. De hát az cuki, meg ugye azért csinállja mert éhes. Á, nem azért mert fixált, ugyan dehogy. :U

Intelligencia kell ahhoz hogy egy ember belássa a tévedését. És gerinc, hogy be is ismerje.

(#17005) Lauda válasza capulet75 (#17004) üzenetére


Lauda
félisten

Az a baj az ilyenekkel, hogy gondolom a nagymama is egyedul van es a kutyusa a szeme fenye, ahogy anno az unokai is "voltak". Csak ugye neki igazibol mar csak a kutyus van, aki a tarsa a mindennapokban, ezert hajlamosak emberkent kezelni es dedelgetni oket. Hozzateszem a kutyanak ez a legrosszabb, mert nincs aki vezesse, de ezt a budos eletben nem tudod megmagyarazni az ilyeneknek. :D

(#17006) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

(Csaj – Spanyolország)

Amióta csak itt van nálunk, a kutyám inkább eszi a szomszédság szemetét, mint azt a kaját, amit én főzök neki. BAZZEG

Miért kell a kutyának megfőzni a kaját?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17007) Lauda válasza Bjørgersson (#17006) üzenetére


Lauda
félisten

Az attol fugg mit. :D

(#17008) kenwood3 válasza Bjørgersson (#17006) üzenetére


kenwood3
őstag

Én pl hússal is etetem a kutyáimat, és minden húst főve adok nekik

Mi az az ekezet dragasag??

(#17009) canniball válasza Bjørgersson (#17006) üzenetére


canniball
nagyúr

Párom is szokott néha főzni a dögnek. Ugyan még nem próbáltam, de szerintem nyersen nem enné meg a rizst. ;]

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#17010) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Akkor úgy néz ki csak mi adunk nagyon ritkán olyan kaját a kutyáknak, amit főzni kell. :DDD

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17011) Lauda válasza Bjørgersson (#17010) üzenetére


Lauda
félisten

A szaraztapot nem kell kulon megfozni. ;]

(#17012) Bjørgersson válasza Lauda (#17011) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Kösz a tippet, erre nem gondoltam. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17013) Orlin


Orlin
addikt

Sétáltatás hosszú pórázon

[link]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#17014) Napfénysüti

Másnak is csinál olyat néha a szuka kutyája hogy egy plüss állattal párosodó mozdulatokat végez mintha kan lenne? :F
Vagy csak az én yorkim hibás nemi identitású? :D

Més que un club!

(#17015) fattyu válasza Napfénysüti (#17014) üzenetére


fattyu
veterán

:D nincs akkor plüssöm ami a boszeronok alá jó lenne.

mondjuk amikor a babzsákpuffot hazahoztam azt a kan kérdés nélkül nekiáltt megdugni. Nem értettek mert absz nem egy domináns kangörcs darab :D

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#17016) Bjørgersson válasza Napfénysüti (#17014) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nekem a lábamat dugta régebben. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17017) Napfénysüti válasza Bjørgersson (#17016) üzenetére

Szuka vagy kan? Mert még kannál megértem de az én kutyám szuka így kissé fura. Egyébként egy plüss vizilova van amivel ezt csinálja, kb fele akkora mint maga a yorki. :)

Més que un club!

(#17018) Bjørgersson válasza Napfénysüti (#17017) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szuka. :) Szerintem nem kell rajta meglepődni, néha rájuk jön. Legalábbis amíg nincsenek ivartalanítva.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17019) Napfénysüti válasza Bjørgersson (#17018) üzenetére

Párommal pont ma beszéltük hogy nem tervezzük az ivartalanítását mert esetleg később szeretnénk kölyköket.

jer1cho: hogy lehet erről leszoktatni? Szóljak rá mikor csinálja?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#17020) TazLeacher válasza Bjørgersson (#17018) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Semmi köze az ivartalanításhoz. Dominancia. Más kutyákkal is csinálhatja. Nagyon gyorsan le kell róla szoktatni, nem egészséges viselkedés.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17021) Bjørgersson válasza TazLeacher (#17020) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Dominancia a szukánál? Csak tüzelés előtt csinálta, az ivartalanítás óta meg egyszer sem, ezért gondoltam.

(#17019) Napfénysüti: Magatoknak vagy eladni?

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#17022) fattyu válasza Napfénysüti (#17019) üzenetére


fattyu
veterán

minek kiskutyák? :W

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#17023) Napfénysüti válasza fattyu (#17022) üzenetére

Nem értem a kérdést. :F

Nem biztos hogy lesznek egyébként ez még nagyon a jövő zenéje én nem is vagyok igazán mellette.

Més que un club!

(#17024) TazLeacher válasza Napfénysüti (#17019) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Igen, egyből rá kell szólni ez "nemkívánatos viselkedés".

Kiskutyák? Minek? Nincs még elég kóbor meg eladó/ingyen elvihető kutya az országban? Kell még termelni egy pár darabot? :W Vagy jó felmenőkkel rendelkezik a kutya, tenyésszemlés, minden szűrővizsgálattal rendelkezik, esetleg vannak már vele elért eredményeitek? Jártas vagy netán a kinológiában, és tudatos dönés?

Már bocsánat, de mit nem értesz azon, hogy MINEK KISKUTYA? Ennél egyszerűbben nem lehet megkérdezni...

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17025) Napfénysüti válasza TazLeacher (#17024) üzenetére

Te legalább megindokoltad hogy miért kérdőjelezed meg.

Ha alapból lenne befogadó család akkor miért ne? Egyéb esetben én se szeretnék. Egyébként ha már ennyire ezek ellen vagytok akkor azért megkérdezném: van aki menhelyről vett magához kutyát hogy ezzel segítsen a kutyák túl nagy számából eredő problémán?

Azért kérdeztem meg mert nem volt mellette indoklás hogy miért teszi fel. Én se kérdezem meg senkitől csak úgy hogy minek gyerek?

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#17026) Lauda válasza Napfénysüti (#17014) üzenetére


Lauda
félisten

Anno a szuka Nemet Juhaszunk volt ilyen kettyintes manias, volt mikor szembol felmaszott a masik dogre es tolta mint a gep. ;]

jer1cho nem akarok beleszolni, de ha kolykoket szeretne, aminek az anyja a sajat kutyaja, azzal mi a gond?

kenwood3 de volt mikor oldalrol, mindegy vot' annak.... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#17027) kenwood3 válasza Lauda (#17026) üzenetére


kenwood3
őstag

:DDD

Mi az az ekezet dragasag??

(#17028) fattyu válasza Napfénysüti (#17025) üzenetére


fattyu
veterán

menhelyes kutya : lutri. Én meg elbaszom olyanra amilyenre én akarom.

Nem nekem kell helyrehoznom amit mások elkurnak.

neked meg nem kell ezzel takarozni. Lehet normálisan gondolkodni és nem rontani a helyzeten.

Bocsánat a káromkodásért de ugrok a témára. agyatlan szaporítás mi a vérnek. Nézem tenyésztőt akitől a tarka kölök van. Ottmarad rajta 3 szuka pedig jujjde szülők és tenyésztő nem szaporító....

Itt meg de legyen alom mer legyen... Ne legyen.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#17029) Napfénysüti válasza fattyu (#17028) üzenetére

Mondtam hogy tuti lesz? Nem. Én annyira nem is vagyok oda ezért a kölyök dologért.

Menhelyes kutyákat akkor inkéább altassák el mind és legyen máshol szaporítva amiből az ember válogathat? Oké értem csak ennyi erővel meg ilyenre ugrani... Nyilván nem ereszteném utcának a kölyköket ha mégis lennének. :U

Nyáron pont vittünk párom szüleihez menhelyről kutyát. Igaz ő már ott született de kóbor befogott anyától. Nagyon kedves, aranyos, játékos és boldog kutya hogy rendes helyre került. Hála égnek nem volt lutri. Úgy gondolom nem árt ha valaki ilyen kuytát is befogad, bajt nem okoz vele, sőt...

Més que un club!

(#17030) Toomy válasza Napfénysüti (#17025) üzenetére


Toomy
senior tag

Nekem egy ismerősöm kettőt is a menhelyről hozott.
Az egyikkel 1 év alatt a K99 ügyességi u2 jó minősítésig jutott a másik a K99 e1 -esnél tart.

(#17031) TazLeacher válasza Napfénysüti (#17025) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Egyébként ha már ennyire ezek ellen vagytok akkor azért megkérdezném: van aki menhelyről vett magához kutyát hogy ezzel segítsen a kutyák túl nagy számából eredő problémán?

Igen.

Nem szeretnék most belemenni, de pontosan ezért tart az egész helyzet ott, ahol tart. Mert így gondolkoznak az emberek...elmondok neked egy sztorit, aztán leszűröd belőle azt, amit akarsz.

2012. novemberében találtam az utcán egy kb. 3 hónapos kölyök kutyát. Kedves volt, aranyos volt, befogadtam, és kerestem neki gazdát (ha visszakeresed, még itt is bent volt a képe). Szerencsére elég gyorsan sikerült neki gazdit találni, jó, szerető otthonba került, igazi gondoskodó gazdihoz. De sajnos a gazdi annyira nem volt gondoskodó, mert bár tervben volt az ivartalanítás, meg is volt már az időpont, de még ivarosan a nagyon okos átvitte a kutyát egy ismerőséhez, akinek tüzelt a szuka kutyája, és persze ahogy annak lenni kellett, felcsinálta...

Az első hiba: baszott ivartalanítani a kutyáját. Felelőtlen ember az ilyen.
A második hiba: az ivaros kutyáját egy olyan helyre vitte, ahol tüzelő szuka van. Felelőtlen és hülye az ilyen.
A harmadik hiba: őrizetlenül hagyta a szukával: egy igazi barom és felelőtlen az ilyen.

Persze a kutya terhes lett. 9 kölyök született.

Negyedik hiba: a helyett, hogy elvetették volna a kölyköket, megtartották a kölyköket.

Vajon milyen eséllyel indulnak ezek a kölykök a világban? 9 db keverék kutya ott, ahol több tízezer van menhelyen utcán, tele a FB ingyen elvihető kutyákkal? Megmondom én: lósz@rral. A dolog buktatói:

Az első gond ott kezdődik, hogy vajon lesz-e gazdája a kutyáknak. Szerintem nem mindegyiknek. Vajon mi lesz a megmaradt kutyákkal?
Következő gond: ha lesz is gazdájuk, vajon milyen? Biztos, hogy megfelelő körültekintéssel választ gazdát az, akinek 9 fölösleges kölyök van a nyakán? Biztos, hogy megbízható emberekhez kerülnek?
Következő gond: vajon egy ilyen "ingyen vidd" kutyának a gazdái, akik igazából túlnyomó többségben csak azért fogadják be a kutyát, mert sajnálják/ingyen van/de aranyos, tartósan tudják nevelni a kutyát, vagy amikor az első teraszbútort szétrágja, vagy esetleg lesz egy 80.000 Ft-os műtéte, nem dobják-e ki, vagy adják menhelyre?

Konklúzió: hibáztam. Kegyetlenül hangzik, de ha akkor novemberben hagyom a hóban megfagyni a kutyát, vagy nemes egyszerűséggel kitöröm a nyakát, vagy elaltattatom, akkor ma nem áll az élet előtt 9 ilyen kutya. 1 életet megmentésével 9 másik kutyáét tettem tönkre. Az a 9 kutya most pont abban a helyzetben van, mint a papájuk volt tavaly télen...és ezt nekem köszönhetik. Megbántam, hogy megmentettem a kutyát. Nagyon. Annak a 9 kölyöknek nem szabadott volna megszületnie. Az ilyen hülye emberek miatt (mint a fenti páros) vannak tele a menhelyek, és amíg ez a gondolkodásmód nem változik, a helyzet sem fog.

És akkor most nézzük a Te példádat:
Ha jól szűrtem le, van egy tessék-lássék yorki kutyád. Találsz mellé valami másikat, és lesznek kölykök, mondjuk 3. Miért? Csak. Mert olyan szép dolog, hogy az ember megdu*atja a kutyáját. Születik mondjuk 3 szép kis kutya...ingyen persze nem tudod őket odaadni, mert elég költséges hobbi a kiskutya tartás. Megkapják az oltásokat, a féregtelenítőt, a chip-et, meg persze esznek ezt-azt, ami simán kutyánként 20-30.000 Ft lesz. És akkor megúsztad, hogy betegek legyenek...ott aztán szépen elszállahat a költség, akár 6 számjegyre is. Aztán ezek a kutyák elkezdenek cseperedni, mindent összesz@rnak, megrágnak...Most ezt a költséget vagy bevállalod, vagy nem. Ha nem, akkor persze logikusan ezt az árat elkéred értük...keresel nekik gazdit. De kiknek is? Törzskönyv nélküli, semmilyen papírral nem rendelkező, bizonyítottan "semmilyen" kutyát akarsz eladni. Keress rá, hogy mennyiért mennek ilyen kutyák...biztos a Te kutyáid is nagyon aranyosak lesznek...de miért pont a tiéd. Aztán mondjuk 1 vagy 2 nem megy el, mert a kutyának sem kell. Mi a teendő...lényegében a kutya nő, eléri az 5-6 hónapos kort, és szinte lehetetlen rajta túladni. Arról mondjuk nem is beszélve, hogy fogalmad sincs, hogy a Te kutyád és a másik milyen betegségeket hordoz magában, amik esetleg kiüthetnek a kölykökön. (Konkrétum: 8 hónapos a kutyám, ajándék volt, "véletlen alom" szülöttje. Az örökölt bőrbetegségének kezelési költsége túl vannak már a 80.000 Ft-on...) Aztán egy ilyen gazda vagy tűri ezt, vagy nem. Ha nem a kutyát vagy visszaviszi hozzád, vagy kivágja az utcára, vagy leadja egy menhelyen, vagy egyszerűen nem bírja anyagilag és elaltatja....stb...stb...stb. Ezt lehet még sokáig húzni.

Persze ezek mind eshetőségek, de valljuk be: a jelentős részükre bőven van esély. És ha csak 1 kutya az alomból nem úgy végzi, ahogy az egy kutyához méltó lenne, akkor megérte?

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17032) TazLeacher válasza Lauda (#17026) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ha garantálja, hogy 1 kutya fog születni semmi. De jelenleg nem tudok olyan eljárásról, ami garantálná.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17033) Napfénysüti válasza TazLeacher (#17031) üzenetére

Ez emberi hiba. Egyébként mikor nyáron mi elhoztuk Barnit a menhelyről alá kellett írni egy papírt hogy amint lehet ivartalanítjuk. És ez meg is történt természetesen. Meg az oltások is.
Mondjuk mióta ivartalanítva lett azóta időnként elég fura vékony hangú ugatása van. Azt nem tudom ez normális-e? :F

Az emberi hülyeségről meg szerencsétlen kutyák nem tehetnek.

Més que un club!

(#17034) TazLeacher válasza Napfénysüti (#17033) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Emberi hiba az, amikor rácsukod valakinek az ujjára az autót, vagy belecsúszol hátulról a piros lámpánál. Egy kutya életét tönkretenni (többét meg pláne) az több, mint hiba.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17035) Napfénysüti válasza TazLeacher (#17034) üzenetére

Ebben egyetértünk.

Mi egyébként azért vettük magunkhoz nem egész 2 hónapj a kutyát hogy jobb körülmények között élhessen. És kellett azért küzdeni hogy az eredti gazdájának rokonságán belül ne olyan helyre vigyék ahol sanyarú sors járt volna neki (majdnem ott végezte). Szóval remélem és úgy gondolom ő már azzal jobban járt hogy hozzánk került és legalább itt jól érzi magát mert szeretjük és foglalkozunk vele. Nem mellesleg viszem rendesen állatorvoshoz (nem is épp rosszhoz és olcsóhoz) hogy ne legyen baja, megkapja az oltásokat, stb.

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#17036) Lauda válasza TazLeacher (#17032) üzenetére


Lauda
félisten

Ha o a sajat szukajatol akar kolykoket, akkor onnan akar es kesz. Ha en kolykot szeretnek, csakis a sajat kanomtol kellene, ha csak egy akkor is. A tobbi majd el lesz adva/ajandekozva. Fejebe vette itt par ember ezt a minek kolykot dolgot es azota allandoan ezen megy a harc. Figyu, ha van egy szep vervonalu kutyam, nem fogok semmifele menhelyi kutyat elhozni, hanem paroztatom.

Ja meg annyi. A ti felfogasotokkal nezve, nem is lenne konkret fajta a kutya fajon belul, mert minek. Van eleg kobor/menhelyi kutya, hiszen dugnak ezek ha ko ha nem. Nem lenne se juhasz, se bull se retriever esatobbi.

[ Szerkesztve ]

(#17037) fattyu válasza Lauda (#17036) üzenetére


fattyu
veterán

és majd lesz valami a rossz esetben 8 másikkal?

ez nem felelős kutyatartás. Lehet neked belefér de nem az.

ne adj a szajaba meg az enyembe se olyat amit nem mondott.

van némi különbség TENYÉSZTÉS meg a dugnak egyet és lesz alom között. El tudnám zongorázni akkora a tér köztük.

[ Szerkesztve ]

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#17038) Lauda válasza fattyu (#17037) üzenetére


Lauda
félisten

Igen, igy van. Ha mas nem elajandekozod, nem fog az utcara kerulni. Vagy a kutba. Mar bocs, de nezd meg a juhaszomat. Ha akarnek kolykot, akkor fogadjak orokbe/hozzak el menhelyrol, vagy keressek egy hozza valo szukat es paroztassam??

(#17039) fattyu válasza Lauda (#17038) üzenetére


fattyu
veterán

keresel egy JÓ nevű megbízható igazi tenyésztőt és veszel.

Mutass már nekem egy képet a juhászodról amin ÁLL oldalról.

Nem tudtam még megíélni a formáját mert csak fekvő képek vannak szinte. Nem kötekszem csak attól hogy neked a szemed fénye még kurvára nem biztos hogy tenyésztő szemmel is van benne bármi.

AMugy meg ismétlem.
Akarsz tőle EGY kölyköt, És lutrizol 8 másik kutya életével adott esetben...
Azt meg nem figyelsz látom hogy az ingyen elvihető német juhász szerinted egy olyan hirdetés amit te ínál először az expresszbe?

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#17040) TazLeacher válasza fattyu (#17039) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ctrl+C aztán Ctrl+V. Ennyi. Sem hozzátenni, sem elvenni nem tudok, mindkét hozzászólásoddal 100%-oasn egyet értek.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17041) TazLeacher válasza Lauda (#17036) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

De mégis:

Csak annyit, hogy ez teszi tönkre a faját. Ez a fajta hozzáállás. Szerinted mi a ráktól van annyi beteg juhász? Azért mert szűretlen, ilyen-olyan felmenőkkel rendelkező kutyákat dugatnak össze-vissza. És nem csak a betegségekről beszélek, hanem úgy unblock. Ezzel szépen agyon lehet ütni egy faját. Elárasztják az olcsó, sz@r minőségű kutyák a piacot, a rendes tenyésztő, akinek mondjuk a tenyész-szukája mondjuk olyan 500-1.000.000-ba van (a kutya ára, a felnevelése, a nem Dog Chaw-val való etetés, a szűrővizsgálatok, a tenyésszemlék, a kiállítások, az esetleges külföldre való utazás a megfelelő kanhoz) meg b@szhatja, mert nem tudja eladni a kutyát, hagyja a fenébe az egészet...így tűnnek el szépen csendben a jó nem kennelek, és veszik át a helyüket a szaporítók, és így teszik tönkre szépen lassan a fajtát.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17042) fattyu válasza TazLeacher (#17041) üzenetére


fattyu
veterán

Nem is értem miről beszélsz.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#17043) Dr.Zoo válasza TazLeacher (#17041) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Többek közt ezért hagytuk abba a fr. bullik tenyésztését.... :(((
40 rongyért hirdetik szlovákok az edogon a kölyköket. 45 ezer egy császár, 5 rupo a csip. Két oltás, két féreghajtás, royal canin táp a kicsiknek.. Hogy a viharba jön ki? sehogy. :(
3 hétig ott alszol mellette, forgatod a kölyköket, cumiztadot, grammolod őket a mérlegen... Ehh.

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#17044) kenwood3 válasza fattyu (#17042) üzenetére


kenwood3
őstag

Ezt már sokszor láttam, de , hogy mitől lettek ilyenek !?
Ezen pl, miért különbözik a 2 kutya füle?

[ Szerkesztve ]

Mi az az ekezet dragasag??

(#17045) TazLeacher válasza Dr.Zoo (#17043) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Úgy, hogy nem féreghajtod, nem chipezed, maradékkal eteted, és lesz@rod, a császárt meg a legolcsóbb dokinál csináltatod, ha beledöglik a kutya, majd kukázol egyet máshonnan.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#17046) fero02 válasza Napfénysüti (#17025) üzenetére


fero02
veterán

Van!

Én tavaly nyáron fogadtam örökbe Dolly-t.

Most így néznek ki párban:

(#17048) Napfénysüti

Ha már a tápok is szóba kerültek: melyek azok a márkák amik azért már jobb minőséget képviselnek és bátran adhatóak a kutyának?

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.