Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Agostino válasza Sick Boy (#150) üzenetére


Agostino
addikt

Kezdjétek valami folyadékkal. Pl ha a tejet elfogyasztja akkor abba lehet tenni vitaminokat meg egyéb cuccokat. Aztan ha bejön neki a tej, akkor tegyetek bele pl kenyeret. Ha azt is megeszi akkor húsdarabokat. Fokozatosan megszereti majd. Aztan ha meg semmi sem megy akkor állatorvos. Amugy lehet hogy depresszios vagy valami. Esetleg ideges..sok oka lehet..

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#152) lorcsi


lorcsi
veterán

REttentően sárgul a foga a kutyámnak mit csináljak vele?

(#153) Agostino válasza lorcsi (#152) üzenetére


Agostino
addikt

Állatkereskedésben van ilyen fogtisztító rágcsálnivaló valami. Nem tudom mennyire használ, én kutyámnak Colgate fogai vannak :DDD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#154) lorcsi válasza Agostino (#153) üzenetére


lorcsi
veterán

Mitől & mennyi idős a kutyád?
fajta?

(#155) Agostino válasza lorcsi (#154) üzenetére


Agostino
addikt

Nem tudom mitől, házikoszton élnek, az van kiegészítve szárazkajával :D
Két kutyánk van, Archie /bullmasztiff/ és Erik /keverék/.
Archie : Bővebben: link
Erik : Bővebben: link
Mindeketten srácok :)

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#156) 50 CENT


50 CENT
tag

.........._----_
...../##|........\
.../###\......|...\___
...|####\...............\
...|#### |................|©
...\####/..._________/
....\###/.../
........ ===O
...... /.........\
.... /...| |_.....\
.... \___/......./
...... \........./
.. ____ |..|..| ____
.(_______).(________)

Újra én. Nem az a baj, hogy nagy az Isten állatkertje hanem az, hogy alacsony a kerítés!

(#157) Sick Boy válasza Agostino (#151) üzenetére


Sick Boy
őstag

azt mondják, hogy attól is fosik. ( tejtől)

Most lesz hetes jövő 7en

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#158) Sick Boy válasza Sick Boy (#157) üzenetére


Sick Boy
őstag

mármint 10 hetes :)

[kép]

Powered By Poppy... | Buksi, Apa kiszökött!!!

(#159) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Üdv!

Ő Eddie, 2 éves spániel, és egy szabadulóművész (volt már olyan, hogy egy 9cm-es résen áttolta magát):D

Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link
Bővebben: link

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#160) Spirit


Spirit
őstag

Ha esetleg valaki Székesfehérvári, és jön, esetleg nevezve van a mai kutyakiállításra, sok sikert neki..Én is ott leszek(Tibeti terrier).

(#161) kypre válasza Sick Boy (#148) üzenetére


kypre
tag

Szia!
Lehet hogy az idegen hely az ami megzavarta.
Minekünk uygan cicácink vannak, de nekik is kellett idő hogy elkezdjenek enni.
Ha nagyon nem eszik a kutyus mindenképpen vigyétek el orvoshoz, hogy adjon neki vitaminokat, esetleg infúziót, nehogy a tápanyag hiánytól beteg legyen.
Nekem úgy sikerült evésre bírnom, hogy végig ott voltam míg evett, és ami nagyon fontos, hogy evés után simogatni kell a hasát, mert egy kis állatnál az segíti az emésztést. Ezért is nyalogatja egyfolytában az anja, mert magától nem működik a dolog míg kicsik.
Én lehet hogy a tejjel még várnék míg nagyobb lesz, mert a tejcukor lehet hogy bántaná a kutyust, de ez lehet hogy fajta/kutya függő.
Én ezeket próbálnám meg...de a legfontosabb mind közül a bizalom, hogy érezze amit adtok neki azért adjátok, mert neki az a lehető legjobb!!

[Szerkesztve]

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#162) kypre


kypre
tag

Helló Sick Boy, mi van a kutyussal?
Jobban lett, sikerült megoldani a dolgot?


[Szerkesztve]

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#163) WillChi


WillChi
senior tag

Sajnos szegény kutyám 10 év után itthagyott, és már a mennyben kergeti a macskákat. :O Szeretnék helyette egy ugyan ilyen kutyát, ami az utána maradt űrt be tudná tölteni. Eléggé magam alatt vagyok a halála óta. Nem vagyok egy milliomos, így ha valaki tudna ingyen v. olcsón ilyet, nagyon megköszönném. Csak fajtatiszta schnauzer érdekel (tk nem feltétlenül fontos), és csak fekete óriás (szegény Mackó is az volt).


[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#164) kypre válasza WillChi (#163) üzenetére


kypre
tag

Tudodm, hogy ugyan olyan kutyát keresel mint a régi volt, de nekem most vannak ismerőseim, akiknek fajtiszta vizslakölykei vannak, illyetve akinek keverék, de gyönyörű kölykei vannak.
Írjál mail nekem ha mégis érdekel...

Sajnálom nagyon a kutyád!!! Remélem találsz majd egy új barátot, nem helyette, csak egy másmilyet....

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#165) Zebu


Zebu
addikt

Szeretnék kutyit :(

(#166) ladybug


ladybug
őstag

A kutyáink is borzasztóan nehezen viselik ezt a meleget. Szegénykék egész nap csak fekszenek a járólapon.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#167) Zebu


Zebu
addikt

Kutyikölyköt szeretnék:(

(#168) kypre válasza Zebu (#167) üzenetére


kypre
tag

Küldhetek neked mailt?
Mert vannak kiskutyák, akik gazdit szeretnének..

Szójáll!!! és máris küldöm őket neked!!!:))

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#169) Zebu válasza kypre (#168) üzenetére


Zebu
addikt

küüüggyed

(#170) neduddgi válasza Agostino (#155) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Ne törődj vele, ha egyébként egészségesek... :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#171) kypre válasza Zebu (#169) üzenetére


kypre
tag

küldtem...remélem megtalálod amit kerestél, ha nem sikerül...szólj, és megpróbálunk mást...;)

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#172) ladybug


ladybug
őstag

Ma kutyafürdetés volt. Bár a fürdést úgy tűnik élvezik, ha megtöröljük őket, azonnal keresnek egy olyan helyet, ahol össze tudják magukat földezni. Ez miért van? Ezek után persze újra kell őket fürdetni.
Bent a lakásban a szőnyeget használják ''erre''.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#173) kypre válasza ladybug (#172) üzenetére


kypre
tag

mert ez a természetes reakciója minden szőrös állatnak, hogy ha valami a bundájára kerül, akkor a meghempergőzik a homokban/ földben, hogy az a szőr közé menjen, fel szívja az adott ''piszkot'', vizet, és egy egyszerű bunda megrázással kijöjjön a szőréből. Ebben az esetben a homok, vagy föld úgy viselkedik mint a hintőpor. Mert ugye a kutyus nem tudja, hogy Ő most tisztább lett, és ha hagyja magát megtörölni, és kikefélni a bundáját, akkor nem csak gyönyörű lesz, de sokkal jobb is lesz neki.... :)):DD:))

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#174) ladybug válasza kypre (#173) üzenetére


ladybug
őstag

Köszi. Ezzel is okosabb lettem.
Bár ezt a homokban hempergőzést ismertem. Pl lovaknál, tyúkoknál már láttam is, de a kutyáink nem csinálnak ilyet amúgy. Bezzeg, ha fürdetés után vannak.:(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#175) kypre válasza ladybug (#174) üzenetére


kypre
tag

igen, az nagyon bosszantó tud lenni, mikor végre tiszta a kutyus, és mind a ketten túléltétek a fürdetést, akkor Ő csak úgy fogja magát, és 30 msp alatt, tönkre teszi az egészet...de hát, nincs mit tenni, mi azért továbbra is imádjuk Őket... :DDD

[Szerkesztve]

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#176) ladybug válasza kypre (#175) üzenetére


ladybug
őstag

Nem lehet rájuk haragudni. :) Olyanok, mint a csintalan gyerekek. Csak az alkalmat lesik, hogy ne figyelj, aztán hopsz, már rendetlenkednek is.:)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#177) kypre válasza ladybug (#176) üzenetére


kypre
tag

igen, igen, és a leg nehezebb mikor rájuk kell szólni, adott esetben nagyon erélyesen...nekem a multkor a cicám csinálta azt, hogy felmászott az asztalra, és belefeküdt az üres kenyérkosárba, és én arra jöttem haza, hogy lógatja ki belőle a melső mancsát és fejét, és úgy alszik mint a tej, de hát...nekem le kellett szídni, mert ugye az asztal az tabu....

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#178) ladybug válasza kypre (#177) üzenetére


ladybug
őstag

Hajaj, a Mumus-szerep. :( Muszáj, kell a nevelés néha.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#179) WillChi válasza kypre (#164) üzenetére


WillChi
senior tag

Köszönöm szépen a lehetőséget, de mindenképpen óriás schnauzert szeretnék, annyira a szívemhez nőtt. Budapest amúgy is elég messze van. :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#180) kypre válasza WillChi (#179) üzenetére


kypre
tag

abban sajnos nem tudok segíteni....remélem találsz snaucert, olyat amilyet szeretnél...
aztán ha meglett, majd meséljél róla sokat, itt a topicban;)

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#181) WillChi válasza kypre (#180) üzenetére


WillChi
senior tag

Bár már ott tartanák.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#182) neduddgi válasza kypre (#177) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Inkább zárj el mindent, az jobb megoldás. Akkor talán nem is akar majd fölmenni.

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#183) kypre válasza neduddgi (#182) üzenetére


kypre
tag

igen, amit lehet azt elrakunk, de az üres asztalt is ugyan úgy imádják, gondolom belátják róla a teret...szóval marad a nevelés...:)

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#184) neduddgi válasza kypre (#183) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Ez azért van, mert ők is messzemenően intelligensek. :) :) :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#185) Zebu válasza kypre (#171) üzenetére


Zebu
addikt

Megjött a leveled!

Édesek!

Válaszoltam, közben úgy néz ki lesz kutymorgó, de még nemtom. Ma derül ki.

(#186) Musztáng válasza kypre (#177) üzenetére


Musztáng
tag

Egyszer az én kutyám se volt semmi: reggel felkeltem fogat mosni és arra megyek vissza a szobámba, hogy ott fekszik az ágyamban.:Y És nem egy kistermetű kutyáról van szó, hanem egy német juhászról. Ráadásul olyan aranyosan nézett rám, mint aki azt hiszi, hogy nem látszódik ki az ágyamból.:) Mondtam neki, hogy hát én sem fekszek be az ő óljába!:)

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#187) neduddgi válasza Musztáng (#186) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Mire azt válaszolta; tőlem nyugodtan csrélhetünk, ha kedved van hozzá... :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#188) kypre válasza neduddgi (#187) üzenetére


kypre
tag

Ez nagyon, nagyon :DD:)):DD

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#189) kypre válasza WillChi (#181) üzenetére


kypre
tag

Na hol tartotok???

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#190) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

A kutyám: Bővebben: link:B

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#191) Musztáng válasza Motion_Blur (#190) üzenetére


Musztáng
tag

Nagyon aranyos kutyusod van!:)

neduddgi #187: hát szerintem nagyon szívesen cserélne!:DDD

“The success is not a matter of luck it’s a matter of choice!” A coach

(#192) neduddgi válasza Musztáng (#191) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Ezt csinálja az enyém is... Különben a spaniel tényleg aranyos. Az én 2 német juhászom is. Majd teszek fel róla képet én is.


[Szerkesztve]

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#193) ladybug válasza Motion_Blur (#190) üzenetére


ladybug
őstag

Szép ez a spániel.:C Mondd, nem kajla?:U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#194) Integra válasza Motion_Blur (#190) üzenetére


Integra
titán

egy spanci!!!!!
imádom:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#195) WillChi válasza kypre (#189) üzenetére


WillChi
senior tag

Sajna egyelőre nem sok fejlemény van. Ha valami lesz, teszek fel ide képet. :O Bocs, hogy csak sokára válaszoltam, de a hét elején bedöglött a monitorom, és kellett venni egy újat helyette.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#196) neduddgi válasza WillChi (#195) üzenetére


neduddgi
aktív tag

Legalább fejlesztesz... :)

1. A Pénz nem boldogít, csak amit veszel rajta; 2. A Pénz nem boldogít, csak ha van belőle elég; 3. A pénz nem boldogít, a hiánya pedig pláne nem.

(#197) kypre válasza WillChi (#195) üzenetére


kypre
tag

jól van, köszi hogy írtá.
Szurkolok, és kívánom a legjobbakat!!!
Meg hát persze, várom nagyon a képeket.:))

Tiszta város leszünk, ma is gerlét eszünk!

(#198) WillChi válasza neduddgi (#196) üzenetére


WillChi
senior tag

Nagyon nem felejthetek, hiszen Maci sírját a kijártai ajtónktól 8 méterre helyeztük el, ott ahol a legjobban szeretett heverészni, és mikor kilépek az ajtón, pont rálátok. Sűrűn járunk is arra, hiszen mindig teszünk rá friss virágot. Ráadásul a mobilom háttérképén is Mackó van.

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#199) WillChi válasza kypre (#197) üzenetére


WillChi
senior tag

Köszönöm szépen! :)

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#200) Jared


Jared
aktív tag

Hali mégegyx!
Szóval fekete labrador retrievert szeretnék.
Elsőrorban a rövid szőr miatt ,meg picit keményebbnek is tűnik a golden-nél.

Jared Soldier vagyok, Hendrix szellemi örököse. A szomszéd lakásban lakom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.