Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65951) luck66 válasza skristof (#65947) üzenetére


luck66
tag

Csak nem biztos,hogy te meg is kapod. A postafiókból csak a meghatalmazott személy veheti fel az aláírós leveleket

(#65952) bb71


bb71
őstag

Messze nem ÁFA értékhatáros DE PostNL-es csomagom 3. napja vám előtt, nagyon rá vannak cuppanva erre a postára...
Sima usb kábelek... :DDD

A másik ChinaPostos meg ugye 6 nap alatt a kezemben volt feladás után... ki érti ezt

(#65953) luck66 válasza bb71 (#65952) üzenetére


luck66
tag

Nekem is 2-5 nap az NL postás,de volt már 10 nap is a hónap elején

(#65954) Kolondrum

Én nem tudom, de refunddal telnek a rendelések el, semmi nem jött meg eltűnt, de volt ami eltört. Visszamenőleg pár totál más vonalú rendelésem ilyen végkimenetelű lett. Senki nem pattog azonnal kapom a zsét. Nektek ?

(#65955) varadigabor


varadigabor
senior tag

Sziasztok

Nézzem Bangood-os rendeléseimet, látom hogy rendeltem szeptemberben egy led zseblámpát. (el is felejtettem hogy én ezt rendeltem). Pedig tracking szerint megérkezett. Kérdeztem anyámat de ő se emlékszik rá hogy átvette volna, szokott szólni ha jött csomagom. Postás lenyúlhatta ? Menjek be a postára reklamálni 3 Hónap után?:D

Ennyi info van róla
2015.10.05 20:53 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2015.10.07 20:06 Belföldi feldolgozásra továbbítva – Forwarded for domestic sorting
2015.10.08 09:04 Kunhegyes posta Kézbesítés regisztrálva / Delivery registered

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#65956) LSiki


LSiki
tag

Sziasztok.
Itt valami nem stimmel.

2016-01-13T22:25:00-The item is in transit
2016-01-16T12:35:00-The item is at the PostNL sorting center
2016-01-16T12:35:00-NLAMSA(Netherlands ( Célországba elküldve / Item sent abroad
2016-01-16T18:21:00-The item is on transport to the country of destination
2016-01-17T10:05:00-NLAMSA(Netherlands ( Célországba elküldve / Item sent abroad
2016-01-17T15:32:00-The item has arrived in the country of destination
2016-01-17T22:32:00-The item has been processed in the country of destination
2016-01-17T22:32:00-Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2016-01-18-The item is being processed by customs
2016-01-19T10:38:00-The item is on transport to the country of destination, HUNGARY

A trackitonline-on is EXPORT az utolsó tétel. Vélemény?

Köszi : LSiki

[ Szerkesztve ]

(#65957) luck66 válasza LSiki (#65956) üzenetére


luck66
tag

tudnak néha érdekes bejegyzéseket írni,de a legbiztosabb,ha felhívod az ügyfélszolgálatot:
06 40 464646

bár tegnap és tegnapelőtt a hollandoknál volt valami hiba,de ma már rendesen mutatott mindent

[ Szerkesztve ]

(#65958) LSiki válasza luck66 (#65957) üzenetére


LSiki
tag

Köszönöm a tippet.

Felhívtam őket és a napokban fogják kézbesíteni.

Üdv : LSiki

(#65959) bb71 válasza Kolondrum (#65954) üzenetére


bb71
őstag

Pontosan ugyanezen az úton járok... most küldtem el geekbuying-nak egy panaszt, miszerint a megérkezett screen protectorok mindkettő deformált - így soha nem fog rásimulni a kijelzőre....
*******************
Tegnapi örömködő levelem után (a dealsmachine 3 ajándék G4 Ledes izzójával kapcsolatban) fiam most szólt, hogy az egyik 10 perc alatt elhalálozott... :C :Y :W

(#65960) Kija


Kija
aktív tag

Sziasztok!
Ebay.co.uk-n kinéztem egy terméket, ami aukciós. Termék leírásban az szerepel, hogy új (ezt kérdésemre meg is erősítette az eladó), viszont a Returns:No returns accepted.
Ez mit jelent pontosan? Ha a termék nem működik akkor nem reklamálhatok az eladónál, nem küldhetem vissza? Vagy ha nem tetsziö a termék akkor nem küldhetem vissza? Nagyon nem mindegy.

(#65961) Puszunty


Puszunty
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni. Tinydeal-ről rendeltem, elvileg Németországból. Meg is kaptam pénteken az emailt a tracking numberrel, de egyik kereső sem látja... Aggódjak?
Köszönöm!

(#65962) tibcsi0407 válasza Puszunty (#65961) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Elküldték a DHL linket is, ahol követheted?
Később a Magyar Posta is látni fogja.

https://utdetailing.hu/

(#65963) Puszunty válasza tibcsi0407 (#65962) üzenetére


Puszunty
csendes tag

You can track on the following link https://nolp.dhl.de
de semmi...

(#65964) beg válasza Puszunty (#65961) üzenetére


beg
veterán

Tinydeal néha füllent a készletről, ha egyáltalán van nekik olyan eu-ban. Nem eu express szállításra nyomtál véletlenül?
Kérdezz rá a helpdesk-nél, hogy mit tudnak a rendelésedről.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#65965) IldiH válasza Puszunty (#65961) üzenetére


IldiH
aktív tag

Én úgy mondanám, hogy mostanában nagyon füllent a készletről. Nem tudom mit vettél, de nekem több in stockos cuccom is várakozik, hogy egyáltalán beszerezzék (Eu és Kína is): és csak azt ismételgetik, hogy nagy az érdeklődés.

(#65966) Puszunty válasza IldiH (#65965) üzenetére


Puszunty
csendes tag

Oukitel k4000-et :DDD

(#65967) csimpánz


csimpánz
csendes tag

Sziasztok!Érdekesség tinydealtől:2015 dec 31.-i rendelés,még aznap TN singpostàs.Egészen jan.14.-ig semmi változás a csomagstátuszban,majd tegnap hozta a postás a telót,mondom vám áfa?semmi,mert csak doksi van benne 0$ értékben,GIFT jogcìmen.A nagy magyar vámról ennyit!Köszönöm tinydeal+magyar vám!

(#65968) dlaj válasza csimpánz (#65967) üzenetére


dlaj
őstag

Akkor örültél mint majom (csimpánz) a farkának?

(#65969) beg válasza csimpánz (#65967) üzenetére


beg
veterán

100-ból 2, de nem amiatt mert az volt ráírva :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#65970) buca84


buca84
őstag

Rendeltem egy pólót. Elakadt. Vajon vissza irányíthatták a feladónak?
Reklamáltam. Annyit írt, hogy ha nem kapom meg refund.

(#65971) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!

Töröltem egy BG-s megrendelést. A visszafizetés automatikusan történik vagy kezdeményezni kell? PP-s fizetés volt.

[ Szerkesztve ]

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#65972) azbest válasza buca84 (#65970) üzenetére


azbest
félisten

ha a rendes kínai postás keresőbe írod be [link]

Akkor rételmes angol formában látni a részletes nyomkövetést, ahol a legutolsó bejegyzés
"2016-01-11 02:26:08.0 Guangzhou Airport safety check rejected "

Hát ez nem túl bíztató.

(#65973) buca84 válasza azbest (#65972) üzenetére


buca84
őstag

Tudom. Ezért írtam, hogy elakadt....
De mi a tökért szarakodnak egy gyerek pólóval?

(#65974) beg válasza buca84 (#65973) üzenetére


beg
veterán

Pipa, csíkok vagy ugró vadmacska van-e rajta?

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#65975) buca84 válasza beg (#65974) üzenetére


buca84
őstag

Ez a zebrás, zöld póló az.

[ Szerkesztve ]

(#65976) azbest válasza buca84 (#65973) üzenetére


azbest
félisten

mondjuk az eladó lefelejtett valami nyilatkozatot róla, hogy nincs benne lithium akku, vagy valamilyen vizsgálaton megbukkot, esetleg túlságosan megpakolták a konténert. Innen mi csak találgatni tudunk szerintem.

Várhatsz még, hátha mégis felkerül később gépre. A google dob pár találatok a szövegre, például [link]. Itt egy másik [link], amit nyomkövetőn nézve úgy tűnik később tovább engedtek.

[ Szerkesztve ]

(#65977) Janaboy válasza bb71 (#65959) üzenetére


Janaboy
veterán

Ez a G4 Led-es izzót váltóáramú vagy egyenáru tápról tolod?
Én váltóáramút használtam (vagyis olyan volt, hogy mind2-ről ment) és állandóan elfüstölt..aztán kapott egyenáramú tápot azóta megy szépen hónapok óta..

Janaboy

(#65978) Janaboy válasza Kija (#65960) üzenetére


Janaboy
veterán

Igen, akkor nincs visszaküldés, de ettől még nem azt jelenti, hogy elküldheted valami vackot ami eltér a leírástól..az a lényeg, hogy buyer protection legyen rajta és ha nem tudod kifizetni ebayen keresztüli paypallal, akkor már gyanús legyen (direkt paypalról ne fizess!).

[ Szerkesztve ]

Janaboy

(#65979) bb71 válasza Janaboy (#65977) üzenetére


bb71
őstag

Most már megmérem...

(#65980) buca84 válasza azbest (#65976) üzenetére


buca84
őstag

Köszi, akkor reménykedem. Ha meg nem, akkor refund.

(#65981) Kija válasza Janaboy (#65978) üzenetére


Kija
aktív tag

Ebay-en keresztül paypal játszik és nem látszik megbízhatatlannak az eladó, majd 500 eladás, utolsó évben 32 pozitív és egy negatív értékelés.

(#65982) supiX


supiX
csendes tag

Tudna segíteni valaki
Már kb majdnem egy hónap telt el azóta hogy megrendeltem egy telót Tinyideal Eu-s raktárából
és December 23.dika óta semmi hír nincs róla a magyar postán . A tackingen se változot semmi Ezt írják :
The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.posta.hu/tracking)
Átolvastam a hosszú leírást és láttam hogy ha sima postával rendelek akkor 7-60 nap között megjön a csomag átlagba 25-40 nap között megjön . Ez azért érdekes mert a Tinyideal is azt írta hogy 2-7 nap között megérkezhet a csomag ha 10 nap elteltével nem érkezne meg akkor írjak nekik . Akkor irtam is nekik azt mondták hogy kérdezzek rá a postámnál vagy a szálítócégnél a szálító cég (dhl) azt írta kérdezzek rá a postánál ott rákérdeztem de még mindíg nem érkezett be magyar. o-ba a csomag . Kérdem én itt van melletünk németország kb 10-órányi autóútra hogy lehet hogy még mindíg nem érkezett be még magyarországba se , mikor hetente legalább vagy három vagy több DHL-es kocsit látok a városba + egyébb csomag szálító autókat. Nem értem Jó lehet hogy most a türelmetlenség beszél belőlem de hogy 1 hónap alatt ne tudjanak kiszállítani egy csomagot .
Most ebben a helyzetben mit csinálhatok irjak megint a tinydeal-ra hogy keressenek utána ?
Vagy várjak még amíg a 45-nap letelik?

Előre is köszi a segítséget.

(#65983) Janaboy válasza varadigabor (#65955) üzenetére


Janaboy
veterán

Jo reggelt! :D

Azert kerdezz ra!

Janaboy

(#65984) Zeki válasza supiX (#65982) üzenetére


Zeki
nagyúr

Elég nagy taplók a kínaiak, mert tudhatnák, hogy csomagot mindig a feladónak kell kerestetnie, nem a címzettnek.
A csomagod (már ha valóban a te tracking számod kaptad meg), még kint van.

Hogy néz ki az egész tracking lista?

(#65985) supiX válasza Zeki (#65984) üzenetére


supiX
csendes tag

itt a tracking link : https://nolp.dhl.de/nextt-online-public/report_popup.jsp
és a TN:961411919769

(#65986) Zeki válasza supiX (#65985) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az a baj, hogy az ilyen csomagot a magyar posta hozza ki. Szóval mind a két céget csesztetni kell.

[ Szerkesztve ]

(#65987) gyáliSanyi


gyáliSanyi
őstag

Sziasztok!

Amerikából kéne rendelnem, de a webáruház nem postáz csak az USA-n belül.
Tudnátok olyan megbízható oldalt, embert ajánlani aki tud intézni hasonló rendeléseket?
Láttam pár weboldalt, hogy amerikába megrendelik maguknak majd tovább postázzák, de nem tudom ki a megbízható...

Live poor, die ritch.

(#65988) pufika1984


pufika1984
tag

Éjjel is dolgoznak a vámosok vagy csak nappal?! :D

[ Szerkesztve ]

(#65989) Puszunty válasza IldiH (#65965) üzenetére


Puszunty
csendes tag

Sziasztok!
Írtam a Tinydealnak. A válasz:
Dear ,
This is Maria,the representative of TinyDeal Customer Service. I am happy to assist you further.
Hello,dear
• The tracking number is: 4345.......
• You can track on the following link https://nolp.dhl.de
Tehát kaptam egy merőben más tracking számot. :DDD

2016.01.18 11:43
Küldemény információ:
Küldemény postai átvétele a küldő országban / Item accepted in origin country
2016.01.19 06:38
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2016.01.19 08:00
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad

[ Szerkesztve ]

(#65990) fant0mi válasza pufika1984 (#65988) üzenetére


fant0mi
addikt

Folyamatosan.

(#65991) IldiH válasza Puszunty (#65966) üzenetére


IldiH
aktív tag

Az utolsót kb én vettem meg EU raktárból, pénteken kaptam meg :D Most ismét azt írja, hogy van ott készleten (ezért tudtad te is venni), ugyanakkor ha nagyon cseszteti őket az ember, akkor azt mondják, hogy pár nap mire beszerzik (kb erre a hétre ígérték). Lehet, hogy most már tényleg sikerült feltölteni a készletüket.

[ Szerkesztve ]

(#65992) IldiH válasza supiX (#65985) üzenetére


IldiH
aktív tag

Azt leellenőrizted, hogy ez tényleg a te csomagodnak a száma?
Nekem DHL Posta közti átadás után másnap már az országba ért, utána került az MPL csomagközpontba, ahol megkaptam a kiszállító telszámát és vele egyeztettem az átvételt. Amúgy értesítőt nem dobott be ...
(Az németo-.i postára adástól sk átvételig konkrétan 3 nap telt el.)

(#65993) gloori válasza IldiH (#65992) üzenetére


gloori
csendes tag

Nekem január 6-a óta van úton.

Mon, 04.01.2016 19:15 h -- The instruction data for this shipment have been provided by the sender to DHL electronically
Tue, 05.01.2016 16:58 h Bruchsal, Germany The shipment has been processed in the parcel center of origin
Wed, 06.01.2016 06:15 h Feucht, Germany The shipment has been processed in the destination parcel center
Wed, 06.01.2016 06:34 h Feucht, Germany The shipment will be transported to the destination country and, from there, handed over to the delivery organization. (Homepage / online shipment tracking: https://www.posta.hu/tracking)

(#65994) RVR400 válasza gloori (#65993) üzenetére


RVR400
veterán

A Te csomagodnak és Supix csomagjának is már rég meg kellett volna érkeznie.

Most majd lehet nyitni egy Tinydeal topicot a Gearbestes topic mintájára, hogy szemét banda az egész, mert a szállítócégek ellopják a csomagokat... :DDD :W

[ Szerkesztve ]

(#65995) szimi57


szimi57
őstag

Sziasztok!

Lemondtam egy BG-s megrendelést készlethiány miatt, webes felületen. PP-vel fizettem. Kértem az áru értékének visszaküldését szintén Webes felületen, megadva a PP-s e-mailt. Jól csináltam v. elb..tam?

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#65996) XtremLor válasza szimi57 (#65995) üzenetére


XtremLor
őstag

My order alatt tudtad volt torolni is, csak egy cancelt kell nyomni az adott rendelesre, 2-3 napon belul a pp-re vissza is fizetik. A webes felulet alatt mit ertesz? Level, chat etc? kb mindegy ugy is visszakapod az arat par nap.

"Legen...Wait for it...Dary"

(#65997) syl5


syl5
őstag

Szeintetek, ha innen rendelek, akkor levámolják?

Úgy látom US-ből jönne és vitamin, táplálékkiegészítő.

[ Szerkesztve ]

Keress meg, ha Data Engineer, Scientist szeretnél lenni!

(#65998) Zeki válasza syl5 (#65997) üzenetére


Zeki
nagyúr

Épp idén szigorodtak mégjobban a dolgok, szóval sanszos a vámolás.

(#65999) tibcsi0407 válasza syl5 (#65997) üzenetére


tibcsi0407
félisten

Megéri az itthonihoz képest?

https://utdetailing.hu/

(#66000) Mr.-MN válasza syl5 (#65997) üzenetére


Mr.-MN
újonc

Holland&Barett nem jó angliából?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.