Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45901) nope00 válasza Zeki (#45897) üzenetére


nope00
tag

Egyre jobban kezdem magam a Honor 6-ra rábeszélni. Viszont látom 4 verziója van. Nekem a
- H60-L12 FDD LTE, WCDMA, NFC változat kellene. EU linket még mindig várok. :B

(#45902) Zeki válasza nope00 (#45901) üzenetére


Zeki
nagyúr

Én nem találok EU-s webshopot, amiben van ez a telefon.

(#45903) nope00 válasza Zeki (#45902) üzenetére


nope00
tag

akkor esetleg egy megbízható külföldi webshop?

(#45904) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Srácok ez mit jelent?

2014. 10. 16. 14:26 Departure from inward office of exchange BUDAPEST

(#45905) tfalcon96 válasza Vjankovics82 (#45904) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

Megérkezett az országba.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#45906) beg válasza Vjankovics82 (#45904) üzenetére


beg
veterán

Ha már nem fordítod le guglival, azért a Budapest nem volt gyanús? :)

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#45907) Vjankovics82 válasza tfalcon96 (#45905) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Valami más az! olyan hülyén fordít a google! de de azt tudtam hogy az országban van csak azon belül a vámon mi van!

2014. 10. 16. 11:38 Arrival at inward office of exchange BUDAPEST
2014. 10. 16. 11:49 Held by customs BUDAPEST
2014. 10. 16. 14:26 Departure from inward office of exchange BUDAPEST

[ Szerkesztve ]

(#45908) beg válasza Vjankovics82 (#45907) üzenetére


beg
veterán

Megérkezett
Átnézték
Továbbküldték, nemsokára megkapod.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#45909) nope00


nope00
tag

[link] Ezt találtam ahol van honor 6 akkor Németországába ez adómentes?

(#45910) qpmex


qpmex
tag

Sziasztok!
Ezt a telefont néztem ki magamnak.
[link]
Erről az oldalról rendelném meg és azt szeretném megkérdezni hogy mennyire valós az ára 174 USD? és persze megbízható-e ez az oldal (coolicool)? Ha valaki rendelt már innét vagy minideal-ről az segíthetne.
A rendelés pontos menete hogy zajlik?

(#45911) hevizms


hevizms
addikt

Megérkezett a dual usb pendriveom [link].

Gyorsan megjött 10.07-én rendeltem meg.

(#45912) Zeki válasza nope00 (#45909) üzenetére


Zeki
nagyúr

Próbáld ki.
Nekem furcsa:
Item location: Hong Kong
Ships to: Spain/Italy/France/German
Shipping method: DHL Free Shipping
Delivery in 3-7 business day. No VAT

Miért nincs vám? Valahol közben megvámoltatják?

(#45913) Zeki válasza qpmex (#45910) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az ár okés.
Az oldal okés.
Úgy rendelj, hogy beregisztrálsz az oldalra a valós adataiddal.
Fizetés paypallal.

(#45914) qpmex válasza Zeki (#45913) üzenetére


qpmex
tag

Rendben. Be vagyok regisztrálva, de volna még kérdésem, nem látom azt hogy free shipping csak az európai raktáraknál lévő termékeknél írják hogy ingyenes. Ha nem lenne ingyenes akkor utólag kérhetnek még pénzt a szállításért? Ja és a szállítás olyan 1 hónap körül lenne ha jól látom, mert van még egy szállítási lehetőség ami gyorsabb arra 5-9 napot írnak.. Ha Paypallal fizetnék akkor azt nem is tudom állítani h milyen módon szállítsák a terméket?

(#45915) llaszlo válasza nope00 (#45909) üzenetére


llaszlo
veterán

Nem az, mert nem EU-ból jön hanem Kínából.
Az antenak most kicsit kifogyott a készlete. Volt már ilyen. Várj egy kicsit és feltöltik a német raktárat is.

(#45916) Zeki válasza qpmex (#45914) üzenetére


Zeki
nagyúr

Beléptem, ott az a G4S, beraktam a kosárba, majd Check out, ott a shipping alatta a billing address, alatta fizetési módok, paypal meg a többi, alatta meg a postázások Standard, ingyenes lassú posta, Expedited a futár, extra díjért, és lehet cusom insurance-ot kötni, azaz biztosítás arra az esetre ha megvámolnak itthon, és akkor ők azt visszafizetik. Ez másnál már működött itt a topikban. Ha minden ok, akkor Proceed to checkout és fizethetsz.

(#45917) Kacsanova


Kacsanova
csendes tag

A jó vélemények miatt rendeltem a sinceritytrading-től memóriakártyát. Rekord időt futott, 8 nap alatt ideért, Kínából még sosem kaptam meg semmit ilyen hamar :) A kedves szakértők megmondanák, hogy ez jó eredménynek számít-e? Laptop beépített kártyaolvasóval tesztelve.

[ Szerkesztve ]

(#45918) Zeki válasza Kacsanova (#45917) üzenetére


Zeki
nagyúr

Jó hát.

(#45919) Pubszon válasza qpmex (#45910) üzenetére


Pubszon
veterán

Ilyet rendeltem a minideal-ről, kevesebb mint 3 hét alatt megjött, és átcsúszott a vámon. ;]
A telefon nagyon jó, imádom, ajánlom. A boltot viszont nem ismerem.

ASRock X79 Extreme6, i7 4930K, 32GB DDR3, GTX 1080 G1, Corsair RM750x...

(#45920) RoBos


RoBos
senior tag

Sziasztok,

rendeltem kintről (10.08.) egy terméket amihez egy ilyen TN-t kaptam: HK14130185548229
De én erre nem találok semmit se, ez akkor kamu szám lenne?!
Köszi a választ előre is.

(#45921) qpmex válasza Zeki (#45916) üzenetére


qpmex
tag

"Beléptem, ott az a G4S, beraktam a kosárba, majd Check out, ott a shipping alatta a billing address, alatta fizetési módok, paypal meg a többi, alatta meg a postázások Standard, ingyenes lassú posta, Expedited a futár, extra díjért, és lehet cusom insurance-ot kötni, azaz biztosítás arra az esetre ha megvámolnak itthon, és akkor ők azt visszafizetik. Ez másnál már működött itt a topikban. Ha minden ok, akkor Proceed to checkout és fizethetsz."

Bocs, de én nem látok se fizetési módot, se postázást, és semmi mást sem az adataim kitöltése után.
Ez jön elő ha a checkout-ra megyek: kép

Lehet hogy a submit-ra kell menni és akkor jönnek ezek elő amit írtál?

(#45922) qpmex válasza Pubszon (#45919) üzenetére


qpmex
tag

A minideal-en én is néztem de itt valamivel olcsóbb, szóval még nem tudom de majd eldöntöm hogy honnan rendelem. Kösz h szóltál h jó a telefon. :D
Ha van valami hibája azt is leírhatnád, több helyen már olvastam róla hogy a GPS-e nem a legjobb. Neked mi a véleményed, esetleg egyéb hiba nem jött még elő?

(#45923) aytukabozs válasza qpmex (#45921) üzenetére


aytukabozs
addikt

Mi a kérdés?

Itt a szállítási címedet kell megadni, a submit gombbal meg elküldöd az adatokat.

(#45920) RoBos

Honnan kintről(webshop, ali?), milyen értékű cucc?

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#45924) Discoman26


Discoman26
csendes tag

Sziasztok! Ez a csomagom még megérkezhet?
RI154839541CN
2014.09.16
04:14
Küldemény információ:
Küldemény postai átvétele / Item accepted
2014.09.19
16:04
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014.09.19
23:00
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014.09.20
23:01
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
azóta semmi változás :W

(#45925) beg válasza Discoman26 (#45924) üzenetére


beg
veterán

Azt mondta a varázsgömböm, meg. A vásárlói védelemre figyelj, a lejárata előtt nyiss vitát, hogy meghosszabbítsd.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#45926) Zeki válasza qpmex (#45921) üzenetére


Zeki
nagyúr

Valakit kérj meg, hogy rendeljen neked a netről, mert ha már az elején megakadsz, később rosszabb lesz.
És akkor ha te is ott vagy, láthatod hogy kell.

(#45927) FeRkE


FeRkE
őstag

Sziasztok,

Rendeltem egy MiBandet Ibuygou-ról okt elején. Tegnap elkértem tőlük a trackinget, Holland postásnak néz ki: RC450414553NL viszont nem mutat semmit. Rákérdeztem tuti jó e, mert nem látok semmit, ha lekérem, erre azt válaszolta a csaj: The tracking begin with RC will not update unless this parcel was arrival at your country! So, pls don't worry about it and tracking this after 3 weeks

Igaza lehet, vagy kamuzik ? :)

Pár hete rendeltem tőlük egy Piston fülest is, az hamar megjött rendben, de nem holland postával küldték.

köszi

[ Szerkesztve ]

(#45928) whoever70 válasza whoever70 (#45774) üzenetére


whoever70
tag

azért csak alakul az én csomagom útja is

(#45929) McMarcee


McMarcee
újonc

Aliexpress-el kapcsolatban lenne egy kérdésem:

Rendeltem egy Quadcoptert. Elveszett a csomag. Vitát indítottam. Az eladó elutasította, meggyőzött arról, hogy újraküldi, és 30 napon belül megérkezik. Az Aliexpressen a visszaszámláló 30 napról elkezdett visszaszámlálni és én rányomtam az Accept gombra, mert azt hittem ezzel fogadom el az újraküldést.

Most ezt látom a dispute-nál:

Status: Buyer accept issue
Reminder:The dispute has been accepted.

Úgy látom, mintha a rendelésem befejeződött volna, pedig még az új cucc csomagszámát sem kaptam meg.
Mi van ilyenkor? Kár volt rákattintanom? Úgy látom, jelenleg nem tudok vitát indítani. Lehet hogy pár nap múlva átvált és megint lehet majd újabb vitát indítani, ha esetleg nem kapnám meg az új csomagszámot?

Kérlek segítsetek, konkrétan ilyen helyzetre nem találtam megoldást sem Ali-n, sem a Google-ön.

Nagyon Köszi!

(#45930) aytukabozs válasza McMarcee (#45929) üzenetére


aytukabozs
addikt

eladóhoz/termékhez mutatsz egy linket?
ez így elsőre szopóágnak hangzik, de én nem nagyon rendelek alin, majd jönnek a pro-k és eligazítanak...

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#45931) bupemko


bupemko
senior tag

Szombaton vettem minideal EU warehouse-ból Lenovo K910-et. Ma meg is hozta postás, dhl.de nyomkövetés alapján hétfőn adták fel és a posta.hu nyomkövetés alapján a következő utat járta be:

2014.10.14 Küldemény információ:
15:48 Küldemény postai átvétele / Item accepted

2014.10.15 Küldemény információ:
00:42 Célországba elküldve / Item sent abroad

2014.10.15 Küldemény információ:
08:00 Célországba elküldve / Item sent abroad

2014.10.16 Küldemény információ:
10:25 Célországba megérkezett / Arrived in the destination country

Itt még nem látszik, hogy egy pár perce átvettem, gondolom azt majd később rögzítik.
Kamera le van merülve, ezért csomagbontás majd csak később (ha esetleg lesz valami gáz akkor azt megírom), de minideal-lel eddig még nem volt különösebb problémám (tény hogy eddig csak Kínából rendeltem 2x, EU warehouse nekem ez volt az első, de eddig pozitív).

[ Szerkesztve ]

(#45932) McMarcee válasza aytukabozs (#45930) üzenetére


McMarcee
újonc

http://www.aliexpress.com/item/New-Version-Syma-X5C-2-4G-6-Axis-GYRO-HD-Camera-RC-Quadcopter-RTF-RC-Helicopter/1898927216.html

Ezen csak a terméket látod, de ha megnézed az eladót, már nincs semmilyen cucca.

Viszont több, mint 2000 rendelés visszajelzés van a háta mögött és ebből rengeteg pozitív.

Amit leírtam előzőleg (Státusz, stb.), csak akkor látni, ha be vagyok jelentkezve.

(#45933) gubabela válasza McMarcee (#45929) üzenetére


gubabela
senior tag

Jól csináltad, csak az eladó álltal felajánlott újraküldést fogadtad el, ezért zárták a vitát. Most az eladónak megint lesz x ideje újraküldeni, a pénzed nem fog elveszni.

(#45934) McMarcee


McMarcee
újonc

Nagyon köszönöm a válaszod, én is ebben reménykedtem. Megnyugtattál.
Már csak annyi kérdésem van, hogy ha ezek szerint most lesz majd az eladó részéről valami változás, akkor utána ha szükséges ismételten tudok vitát indítani?

(#45935) aytukabozs válasza McMarcee (#45932) üzenetére


aytukabozs
addikt

naja,
azon a shop néven tényleg nincs,
de van neki LEOKING NO.3 SHOP, LEOKING NO.4 SHOP, és így tovább...

úgy látszik hogy ha valamelyik boltja kínossá válik akkor bezárja, és nyit újat :)

szerk.
(a sima LeoKing shop már nem is érhető el)

[ Szerkesztve ]

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#45936) gubabela válasza McMarcee (#45934) üzenetére


gubabela
senior tag

Persze, megint meg fog jelenni a rendelések között, utána megint nyitható vita.

(#45937) Timre


Timre
csendes tag

Szeptember 20.-i vásárlásom.
Mikor rákérdezek, még várjak,még várjak.
Mi van itt hogy ilyen sokszor kell elküldeni ?

2014-10-16 07:20
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014-10-15 22:59
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014-10-08 14:28
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014-10-06 21:08
Küldemény postai átvétele / Item accepted

JIAYU G4S/L

(#45938) beg válasza Timre (#45937) üzenetére


beg
veterán

Azért, mert amit te nézel, az mindegyik országon belüli eseményhez ezt csatolja. Nézd meg az en.4px.com oldalon a Tracking részre kattintva, ott bővebben, részletesen látod a mozgást.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#45939) gubabela válasza Timre (#45937) üzenetére


gubabela
senior tag

Nagyon betett most a szállítási időnek a csincsillás balhé, utána volt 1 hetes ünnep és folyamatosan tüntetnek hong kongban. Türelem.

(#45940) Timre válasza gubabela (#45939) üzenetére


Timre
csendes tag

Mos kaptam egy másik linket.

Hol a pic....a be nem járja ez a csomag.

16-Oct-2014 2241 Item arrived HUNGARY HUNGARY
15-Oct-2014 2259 Item sent to HUNGARY SWITZERLAND
14-Oct-2014 1643 Item arrived SWITZERLAND SWITZERLAND
08-Oct-2014 1428 Item sent to ZURICH 1 MPC PMIH (KLIA)
06-Oct-2014 2104 Item posted over the counter MPC PMIH (KLIA)
30-Sep-2014 1614 Dispatch Pre-Alert 09/23/2014 In Transit

JIAYU G4S/L

(#45941) aytukabozs válasza gubabela (#45939) üzenetére


aytukabozs
addikt

A csincsillás sztorit nyuggodtan kihagyhatod, az 1 db bőrönd volt megtömve prémmel, amit ráadásul reptéri utas/poggyász ellenőrzésen fogtak... :)

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#45942) El_Diablo válasza McMarcee (#45934) üzenetére


El_Diablo
tag

Valószínűleg (szerintem) az eladó nem fizette az Ali felé a dolgait és ezért felszámolják a boltját. Én is jártam így több alkalommal. Vagy végleg eltűnt a bolt (és mint ebben az esetben is) nyitott egy másikat az eladó, vagy csak addig függesztették fel amíg nem rendezi a tartozását. Én nem akarok károgni de amint lehet nyiss dispute-ot és abba legyen benne a bolt megszűnéséről is egy "print screen" melléklet. A motyót meg rendeld meg mástól ne ettől a szélhámostól. Legalább ez a fajta nem a vevőket akarja lehúzni, hanem az ALit, és amint látom sikeresen! :C

(#45943) El_Diablo válasza aytukabozs (#45941) üzenetére


El_Diablo
tag

Viszont a teába tett kis porocska nem kamu szitu volt. Kis hazánk vámosai fogták a közel 40g anyagot. Itt is linkelte valaki. A HK tüntetés pedig lényegében nem érinti a legtöbb csomagot.

(#45944) gubabela válasza aytukabozs (#45941) üzenetére


gubabela
senior tag

Meg kivontak pár vámtisztet a forgalomból. Akkoriban eléggé rá voltak izgulva a postára, gondolom az sem segítette a csomagok gyorsabb célbaérését. :) Van pár kissebb rendelésem szeptember elejéről és még mindíg nem érkezett meg. Augusztus egész jó volt, de most megint nagyon be vannak lassulva. Azért akadnak kivételek.

[ Szerkesztve ]

(#45945) ruszi_tomi


ruszi_tomi
aktív tag

Alliról rendeltem 2 telefont, DHL+Fedex kombóval. /Az "öreg" harcosok/ Tufják sztem melyik eladótól. 9-én rendeltem, de még sehol semmi, Információ elküldve a Fedex-nek. Így áll a csomag. Írtam hogy hé, még el sem indult a csomag, erre kapom ezt a választ.

"Dear Friend
There is a Notice:
The shipment got delayed.The Custom is very strict these days.
It's still in China.Hope it will move today later.
Shenzhen Custom found 56 pcs chinchilla fur and 2 Tons fake money 1 week ago.Many Custom Officers are involved with the corruption.
The Custom investigate 90% trucks which transport the export goods.Trucks move slowly.They are waiting out of the Custom and line up a long queue.
We have attached a picture.You can check it.
This shipment already got about 1 week delayed.We are terribly sorry about this!We hope you will be more patient and wait a few more days.
We have extended the delivery date by 10 days.Please don't make dispute before communicating with us.And hope you not give us negative feedback because of this delaying!Thank you!We will keep updating you once we have news.
Yours Sincerely"

Kissé uncsi már. Ilyesmire érdemes panaszkodni az Allinál? Max 10 nap a szállítási idő, és még sehol nincs a csomag.

Oneplus 8T 8/256

(#45946) El_Diablo válasza gubabela (#45944) üzenetére


El_Diablo
tag

Én pedig a szokásos YANWEN Express, WeDo Express küldeményekkel szívok. Nem érkeznek meg. Némelyik augusztus közepe óta jön. A sima postások 2-3 hét alatt max. ideérnek. Mellesleg aki ezt a kamu TN-ezést kitalálta @&# meg! Csak az egy hét, hogy a kínai postára eljuttassák a küldeményeket...

(#45945) ruszi_tomi: Mellesleg a FedEx-nek és a DHL-nek is saját vámügyintézése van. Max kaptak a nyakukba egy hivatali kukacot pluszban de ez lényegesen nem lassíthatja a metódust. Simán nincs nekik és hazudnak! :C

[ Szerkesztve ]

(#45947) aytukabozs válasza ruszi_tomi (#45945) üzenetére


aytukabozs
addikt

jókis kopipészt cucc, már 1,5 hónapja is ezt tolták, mondjuk a chigonéktól többet várna az ember :(

Hsz TÖRLÉS ITT >>> http://goo.gl/uBK2Xa

(#45948) Gépötty válasza FeRkE (#45927) üzenetére


Gépötty
senior tag

A Holland posta cuccai tényleg csak Hollandiától látszanak a nyomkövetőben, de akkor már csak pár nap, hogy a kezedben legyen. Szerintem nem kamuztak.

Azt hitted felnőttél, közben csak a játékaid lettek drágábbak

(#45949) ruszi_tomi válasza aytukabozs (#45947) üzenetére


ruszi_tomi
aktív tag

Most beszélek Chigon professzorral, rendesen megsértődött hogy írtam neki ne untasson a csincsillákkal........ Azt mondja a telók Angliában vannak, de nem hagyom ennyiben. :D

Oneplus 8T 8/256

(#45950) szili.tamas1 válasza ruszi_tomi (#45945) üzenetére


szili.tamas1
senior tag

A chigon is a nem ajanlott bolt kategoriaba kerult, eleg rovid ido alatt...

Nem a méret a lényeg, hanem hogy jó nagy legyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.