Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-11 12:53:49

LOGOUT.hu

Figyelem! Ez az összefoglaló már elavult! Ha valami nem világos, kérdezz a topikban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) B.A.T.21


B.A.T.21
tag

Sziasztok!

Tegnap óta én is Kindle tulajdonos vagyok! :))
Mindenekelőtt köszönet Edenyke 1. hozzászólásának :R (és persze mindenkinek, aki a fórumban a kérdéseimre válaszolt)

Rendelésről:
Március 5-én éjjel rendeltem (szombat) és bár az Amazon márc. 11-re ígérte, mégis tegnap (márc. 9-én) már át is vettem. Szóval jelenleg is tartják a 3~5 munkanap szállítási időt.
Kindle3 3G továbbra is 209.98$ (189+20.98). A bankkártya terhelés a szokásos 1$+209$ módon ment.
A vámárunyilatkozat kiküldése már egészen rutinosan mehet, mert csak a következő pontokat kérte az ügyintéző a levelében:
Kitöltendő rovatok: megbízó neve, címe
szálítási cím
árumegnevezés ( magyarul)
dátum és aláírás
(annak ellenére, hogy a vámárunyilatkozatban több adat is sárgával meg volt jelölve)
Igazából tényleg kíváncsi lennék erre a vám és áfa dologra... (vajon az amazon tényleg átvállalta, mert "F/D feladás"-sal küldte a csomagot, vagy van valami egyéb szabály :F )
Mindenesetre egy a lényeg: az amazonnak fizetett 209$ kívül nem volt más költség.

Maga az olvasó minden szempontból azt hozza, amit vártam tőle.
(Ez még az internetre is igaz: szóval egy-egy mail vagy cikk elolvasására jó (vagy recept/menetrend megnézésre), de aki ezzel akar böngészni annak komoly elvonási tünetei lehetnek :D
)
Mindenesetre a 3G számomra hozza azt, amiért kiadtam a plusz pénzt, ugyanakkor szerintem a többség számára tényleg bőven elegendő a wifi-s kivitel és csak a mániákusoknak ajánlott a 3G-s :))
A kijelző mérete érzetre nagyobb, mint amit vártam, a betűk nagyon szépek és kontrasztosak, bár egy kicsit világosabb háttérűnek gondoltam, de abszolút megfelel.
Az viszont meglepett, hogy enyhén tükröződik a felülete. Ez számomra akkor zavaró, ha nagyon erős (pontszerű) fényforrással világítom meg.

B.A.T.21

(#652) snowdog válasza gygabor (#650) üzenetére


snowdog
veterán

A 3G mire jó? Ki fogod használni?

Én is rendeltem hozzá töltőt és tokot, mindhárom egy csomagban érkezett. Minden csomagolás fel volt bontva. Vajon mit kerestek benne a vámosok?

Nem a DHL szállítja? A családnak már két gépet rendeltem, de nekem mindkettőt a DHL hozta (hozza, mert az egyik még vámolás alatt van). Nekem akkor jött a futár, mikor pont nem voltam otthon. És természetesen már a lakás elől hívott. Kérdeztem miért nem a szállítás előtt hívott, a válasz az volt, sohasem hívnak előtte. Ennyi, no comment.

A DHL-től lehet kérni más címre is a szállítást.
"Amennyiben küldeményét más kézbesítési címre kéri, mint ami a fuvarlevélen szerepel, kérjük, igényét e-mailben jelezze ügyfélszolgálatunknak a cimmod@dhl.com e-mail címre, a következő adatok megadásával: fuvarlevélszám, kontakt név, e-mail cím, telefonszám és az új kézbesítési cím.
Felhívjuk figyelmét, hogy a módosított címre történő kézbesítés egy munkanappal meghosszabbítja a kézbesítési időt."

[ Szerkesztve ]

(#653) snowdog válasza B.A.T.21 (#651) üzenetére


snowdog
veterán

A vámárunyilatkozat kiküldése már egészen rutinosan mehet, mert csak a következő pontokat kérte az ügyintéző a levelében:

Ezt meg kell cáfolnom. :)

A második gép rendelését pontosan úgy adtam le, mint az elsőét. Az elsőnél a rendelés után három nappal az email címemre jöttek a vám papírok. Most is jelentkeztek három nappal később, de sms-ben és telefonon. Kérték adjam meg az email címemet. Mondtam, pont ugyan az, mint korábban volt. Újra megadtam ugyan azt az email címet. Mentségükre legyen mondva, nagyon udvariasak voltak, és az email cím megadása után másnap már a postaládámban voltak a szükséges papírok. Ezek szerint nincs adatbázisuk?

(#654) B.A.T.21 válasza snowdog (#653) üzenetére


B.A.T.21
tag

Szia!

Nekem az UPS-el jött a Kindle.
Úgy látszik, hogy az UPS gördülékenyebb, mint a DHL (Mondjuk ezt más ügyben már tapasztaltam.)
Nálam az események így történtek:

(2011.03.08. - 09:18 (CET)) -kor az alábbi levél jött az UPS-től:
"...
Tisztelt Ügyfelünk,

Fenti fuvarlevélszámon küldeménye érkezik, kérem a mellékelt vámkezelési megbízást kitöltve és aláírva visszaküldeni a következő címre:
Kérem minden esetben ezt a központi e-mail címet használják, mert vámügyintézőink egymástól eltérő munkaidőben dolgoznak!

Kitöltendő rovatok: megbízó neve, címe
szálítási cím
árumegnevezés ( magyarul)
dátum és aláírás
..."

Az UPS nyomonkövetési adatai szerint ekkor még Philadelphia-ban (USA) volt a csomag. A kitöltött vámárunyilatkozatot 8-án este 23:28-kor küldtem vissza.
A vámolás ezek után így zajlott:
"...
Vecses, Hungary 2011/03/09 6:27 Csomagadatot a vámhatóság feldolgozta. Várakozás az engedélyezésre.
Vecses, Hungary 2011/03/09 7:01 Csomagadatot a vámhatóság feldolgozta. Várakozás az engedélyezésre. / Vámhatóság engedélyezte. Most szállításban a kézbesítéshez.
..."

Magyarul: 1. Az UPS-nél éjjel is dolgoznak; 2. A Vámhatóság is működik éjjel, ráadásul 30 perc alatt lezárult a vámolás :C

Szóval akkor UPS :C :R

B.A.T.21

(#655) snowdog válasza B.A.T.21 (#654) üzenetére


snowdog
veterán

Azon gondolkodom, akkor mitől függ, hogy UPS, vagy DHL. Talán lakóhelytől? Én budapesti vagyok.

(#656) gzsoltx


gzsoltx
csendes tag

tegnaptól én is büszke K3 tulaj lettem :)

4.-én 21-kor regisztráltam magam, megrendeltem az alap wifis K3-at,
a pénzügyi tranzakció 15 perc alatt lezajlott
vasárnap esti nagy csönd, aztán egy új eseményt láttam az Amazon nyomkövetőjében
"késve, de átadták a UPS-nek kézbesítésre"
kedd reggel hív a UPS, hogy csomagom fog érkezni, küldik e-mail-ben előre a vámpapírokat kitöltésre
a levélben kapott azonosítóval a UPS-nél is lehet "nyomkövetni"
papírokat e-mail-ben visszaküldtem (elég begépelve kitölteni és reply)
szerdán délelőtt hozta a kézbesítő

nem volt semmi gond azzal, amit néhányan nem javasoltak, hogy a UPS-nek a levélben céges címen tartózkodást írtam meg napközbenre

összeségében kevesebb 3 munkanap alatt lezajlott az egész, ha a hétvégét nem számolom bele (eredetile márc 9-11-re ígérték, de 9.-e lett :))

most ismerkedek K3-al :)

[ Szerkesztve ]

(#657) kokyt


kokyt
senior tag

Ha esetleg valaki nem bízik az amazonban, most már a online piacok mellett boltban is megvásárolhatja ;]
Az árakon (amikről kicsit beljebb kiderül, hogy áfa nélkül értendőek!!!) azóta is röhögök :DDD És még egyesek a karácsony előtti piaci árazást tartották pofátlannak :U

[ Szerkesztve ]

(#658) Realradical válasza kokyt (#657) üzenetére


Realradical
őstag

Brutál, de sehol sincs némelyik Hardveraprós hirdetőhöz! :DDD

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#659) csita86


csita86
csendes tag

Sziasztok!

Megvan a Kindle-m. Teljesen meg vagyok vele elégedve. 1 hete nyüstölöm, lapozgatom, 3G-zek vele, mivel a wifit egyéb problémák miatt nem tudtam beállítani. :-( És az aksi még mindig kitart. :-)

Kaptam hozzá bőrtokot is lámpával ( nem is tudtam, hogy ennyire hasznos, ha áramszünet van a házban ) :)

Az amazon is gyorsan konvertálja a cuccosokat, amit átküldök neki formázásra. Egyedül a pdf-et nem tudom leküzdeni. Tudtok vmi progit, amivel konvertálni tudom? Mert elég sok anyagom van abban, de sajnos olvashatatlan a kicsikén annyira kicsi a betűméret.

Köszi előre is.

(#660) snowdog válasza csita86 (#659) üzenetére


snowdog
veterán

PDF-hez itt ajánlották korábban ezt a gyöngyszemet: ABBYY PDF Transformer

(#661) csita86 válasza snowdog (#660) üzenetére


csita86
csendes tag

köszi! :) rá is keresek most azonnal...

(#662) pieces


pieces
csendes tag

Üdv!

Van közeli tapasztalat a garancia intézésről sajnos.Megosztom mert gondolom mindenkit érdekel.A készülék kijelzőjén 1 nap után csak az alsó részen frissült a tartalom.Fel kellett hívni az ügyfélszolgálatot(USA) és egyeztetni a gépre vonatkozó adatokat.Nem árt ha nagyon jól beszél az ember angolul!!kb 10 perc volt(nem én beszéltem).Ezekután kaptunk egy emailt amiben volt egy rész amit ki kellett nyomtatni és ráragasztani a csomagra.Majd pár nap múlva jött a futár , átadott egy vadonatúj készüléket odaadtuk neki a rosszat és kész.Ha egy hónapon belül nem küldtük volna vissza a rosszat akkor kiszámlázták volna a cserekészüléket.A kollégámé volt a készülék és pár nap múlva mondta , hogy kb 3 dollárt visszautalt az Amazon.

(#663) Realradical válasza pieces (#662) üzenetére


Realradical
őstag

Végülis ez nem sajnos, hanem tök korrekt ügyintézés. :)

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#664) paramedic


paramedic
aktív tag

A feleségem kapott egy ilyet a névnapomra. :DD Akkor most nekiülök és végigolvasom ezt a topikot. Utána reszkessetek, mert jövök a hülye kérdéseimmel. :U

(#665) B.A.T.21 válasza snowdog (#655) üzenetére


B.A.T.21
tag

Szia Snowdog!

Vidéken (Székesfehérvár).

B.A.T.21

(#666) snowdog válasza B.A.T.21 (#665) üzenetére


snowdog
veterán

Szia!

Köszönöm az infót. Akkor ez tovább erősíti bennem azt a hitet, hogy Bp-en a DHL, vidéken pedig az UPC szállít. :)

paramedic

Az én feleségem Valentín napra kapta, de mivel még nem ismertem ki eléggé a gépet, ezért azóta is nálam van. :))

Most éppen úgy tűnik a legjobb konvertálást a Calibrével htm-ből lehet elérni. Ekkor ugyanis több a formázási lehetőség, mint az rtf-el, és megmaradnak a hosszú ű és ő betűk is. A Calibre rtf esetén átkonvertálja őket kalaposra illetve hullámosra. Természetesen aki nem akar vele sokat vacakolni, nem kell neki formázás, az nyugodtan használja a txt formátumot. a formázásoktól eltekintve tökéletes eredmény lehet vele elérni. Én is csak a hecc kedvéért szórakozgatok vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#667) Bada Bing válasza snowdog (#666) üzenetére


Bada Bing
tag

Nincs ilyen munkamegosztás, leginkább a véletlenen múlik. Nekem az UPC hozta Pestre.

(#668) Balinov válasza Bada Bing (#667) üzenetére


Balinov
félisten

UPS lesz az, nem? :DDD

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#669) snowdog válasza Balinov (#668) üzenetére


snowdog
veterán

(y)es, nem sí. :))

(#670) paramedic


paramedic
aktív tag

Nézegettem az ebay-en USB konvertert/adaptert a kábelhez, de nem nagyon találtam (európai 230V). Ha tudtok esetleg linket, akkor ne tartsátok magatokban! Köszi!
Az amazonon 20$ + 20$ szállítási ktg.

(#671) paramedic


paramedic
aktív tag

Van valami limit a felhasznalo.neve@kindle.com címre küldhető, ingyenesen konvertálandó anyagokat illetően? :F

Szerk. Magyarul: Annyi anyagot fog az amazon ingyen konvertálni nekem, amennyit nem szégyellek a valami@kindle.com címre elküldeni?

[ Szerkesztve ]

(#672) Xaels válasza paramedic (#671) üzenetére


Xaels
félisten

.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#674) Bada Bing válasza paramedic (#670) üzenetére


Bada Bing
tag

[link]

A legelső találat mások által tesztelten működik.

A konvertálásról:
A felhasznalo.neve@kindle.com-ra küldött anyagok letöltése 3G-n (talán wifin is) elvileg fizetős. A felhasznalo.neve@free.kindle.com cím viszont korlát nélkül, ingyenesen használható.

[ Szerkesztve ]

(#675) paramedic


paramedic
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek! Találtam az ebay-en is, onnan rendeltem egyet.

(#676) sirdond


sirdond
őstag

Sziasztok!
Valaki nem szeretne mostanában megszabadulni a kindle olvasójától? :)

(#677) Bada Bing válasza sirdond (#676) üzenetére


Bada Bing
tag

Ha majd neked is lesz, rájösz, hogy ha az ember megszokja a Kindle-t, semmi pénzért nem válna meg tőle.

(#678) sirdond válasza Bada Bing (#677) üzenetére


sirdond
őstag

Akkor bizony muszáj lesz beruháznom egy újra :D

(#679) Realradical válasza Bada Bing (#674) üzenetére


Realradical
őstag

Wifin ingyen van. Én úgy teszteltem ki hogy tuti legyen, hogy levettem a limitet nullára, majd a free-s mailre küldtem a doksikat. A 3G az fizetős sajna.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#680) Joshi válasza paramedic (#670) üzenetére


Joshi
titán

Én a Somogyi Elektronikba vettem(Győr) egy ilyen átalakítót 300Ft-ért, de ez a Vaterás forrás is jó lehet.

[ Szerkesztve ]

(#681) B.A.T.21 válasza B.A.T.21 (#651) üzenetére


B.A.T.21
tag

Sziasztok!

Egy hét alatt teljesen függővé váltam. Nagyon rosszul érzem magam, ha nincs a közelemben :)

Viszont saját magamnak tudok választ adni arra a felvetésre, hogy az e-ink háttere sötétebb, mint vártam: Ma kivittem az olvasót a tűző napra és azt hiszem, ha világosabb lenne a háttér, akkor az már vakítana és rosszabb lenne az olvasási élmény. Persze nem tudhatom, hogy a háttér színének technológiai okai vannak, vagy tényleg gondoltak a verőfényre, mindenesetre így jó, ahogy van! :R

A készülék méretével kapcsolatban is megváltozott a véleményem (amit a megvásárlás pillanatáig kicsinek tartottam), mert azt kell - erre is - mondanom, hogy így jó ahogy van, mert ha nagyobb lenne, akkor a hordozhatóság kerülne veszélybe (persze ha az egész készülék egyetlen nagy érintőképernyő lenne ( eltűnő/ feltűnő grafikus billentyűzettel), akkor növelni lehetne az olvasható felületet, de a külső fizikai mérethez nem szabad nyúlni, és a mostani 6" is megfelel célnak).
Nekem ergonómiailag is bejön a kindle3 (de az is lehet, hogy túl kocka vagyok :DD )
(esetleg az Amazon beépített ügynöke? :F :)) )

A fenti állításaimat persze az eredeti funkciók figyelembevételével tartom: az eszköz eredendően elektronikus regények olvasásához lett kitalálva

B.A.T.21

(#682) sirdond


sirdond
őstag

Ha használtan veszek kindle 3-mat mire kell figyelni? Valaki tudna pár tanácsot adni? Saját email címet tudok hozzá rendelni, garanciát igény esetén tudom érvényesíteni?

(#683) Bada Bing válasza sirdond (#682) üzenetére


Bada Bing
tag

Tetszőleges Amazonos fiókot hozzá tudsz rendelni, vagyis azt is, amit saját magadnak regisztrálsz, esetleg már régebb óta használsz.

Elvileg a garanciát is érvényesítheted, feltéve, hogy nincs jailbreakelve.

(#684) sirdond válasza Bada Bing (#683) üzenetére


sirdond
őstag

Köszönöm a választ

(#685) Tyrael


Tyrael
senior tag

udv, megrendeltem en is a 3G-s verziot, koszi a sok hasznos infot a topicban, kulonosen az elso hozzaszolasban.

Tyrael

(#686) sirdond


sirdond
őstag

Ha valaki szeretne venni kindle tokot annak esetleg most tudok segíteni. Tesóm kint él angliában és április elején jön haza, a uk ebay-en pedig egész jó áron vannak tokok, ingyen szállítással. Szóval,ha valakit érdekelne valami,akkor dobjon egy pü-t, természetesen felár nélkül.

(#687) Moon70


Moon70
tag

Sziasztok, tegnaptól én is egy Kindle boldog tulajdonosa lettem ! USA-ba lett rendelve, onnan hozták ismerőseim.
Gondolkodom egy bőrtok+lámpa megrdenelsén is, de nem tudom mennyire megbízható, mennyire szívja le az akkut? Korábban azt is olvastam, hogy voltak zárlatos darabok is, ezek a szériahibák javítva lettek?
A jailbreakesítés visszafordítható?

(#688) snowdog válasza Moon70 (#687) üzenetére


snowdog
veterán

Szia!

Mennyit nyertél vele ahhoz képest, mintha itthonról rendelted volna. :F
Hogy a bőrtok + lámpa hosszú távon mennyire megbízható azt nem tudom, de egyenlőre kiválóan működik. :C
Azt olvastam, a jailbreak visszafordítható, letörölhető. Én még nem próbáltam. Nincs rá szükségem.

[ Szerkesztve ]

(#689) Moon70 válasza snowdog (#688) üzenetére


Moon70
tag

Szia,
mást is rendeltem még, ( mp3-as lejátszókat ) így nekem egyszerűbb volt, hogy ismerősöm rendelte magának oda és hazautazáskor hozta nekem.
Az eredeti 60$-os, amazonos lámpás bőrtokod van?

(#690) szigmat


szigmat
tag

Sziasztok!

Régóta olvasgatok már a Kindle3-ról különféle teszteket és véleményeket. Ezt a topikot is végig olvastam. Már majdnem minden kérdésemre választ kaptam, kivéve egyet. Erre kérnék választ, ha tudtok segíteni.

Ha rendelek egy Kindle3 wi-fi -t 139$ért + egy ilyen tokot 30$ért, még akkor is csak a 20$os postaköltséget kell kifizetni, vagy már a vámot is? (összesen 170$)

Köszönöm a válaszokat!

(#691) gygabor


gygabor
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap nekem is megérkezett a várva várt Kindle! :DD
Kindle 3 Wifi+3G; Eu hálózati töltő; tok

Jöjjön egy kis beszámoló.
Múlt héten csütörtökön reggel rendeltem meg Amerikából, vasárnap már Magyarországon volt és a vámon is túljutott. (DHL szállította)
Majd jött a négynapos ünnep „szerencsémre” :O , és szerdáig nem is történt semmi. Szerdán végre kihozták, de sajnos senki nem volt itthon. A futár nem hívott föl, így én kerestem fel őket, de kiderült, hogy aznap már nem tudják mégegyszer kihozni, mert a rövid hét miatt sok a kiszállítás. :W Sikerült megbeszélni velük, hogy másnap a munkahelyemre hozzák. Csütörtökön meg is érkezett vele a futár, jöhetett a nyomkodás!

Az első benyomás „WOW”!

Nagyon kicsi, vékony, könnyű, pont tökéletes a mérete. A kijelző elsőre nagyon fura volt, a színes érintőkijelzők után, de ahogy szokom úgy lesz egyre jobb.
A könyvolvasás része nagyon jó, bár azt hittem, hogy a háttér fehérebb lesz.
A böngésző részével teljesen meg vagyok elégedve, nem vártam tőle semmi extrát, de az alapvető dolgokat hozza. A leveleimet, a híreket és a social oldalakat el tudom olvasni menet közben, nyáron a nyaralóban nagyon jó szolgálatot fog majd tenni.
Kész többre nem is kell nekem ez a része.
Ha meg mégis valami másra kell a net menet közben akkor keresek egy wifit és megoldom az iPod-on. Tény, hogy nem teljesértékű ez a része, ennyi idő alatt is sikerült már kiakasztani a böngészőjét, de ahhoz már egy origó kezdőlap kellett.
A 3G eddig jól teljesít, bár ez itt Pesten úgy gondolom nem nagy szó, majd akkor dől el, ha elhagyom Pest táblát és a Balaton körül is működni fog.

Tokot végül nem rendeltem hozzá. A speedshopba vettem egy Galaxy Tab tokot, meglátom, hogy elég-e ez, ha nem akkor majd lehet, hogy veszek egy lámpásat.

Akik még gondolkoznak, hogy vegyenek-e, ne habozzanak, rendeljenek!
Addig is csináltam egy pár képet, és egy videót:

Picasa Album
YouTube

Na megyek olvasni!!!

[ Szerkesztve ]

(#692) gygabor válasza szigmat (#690) üzenetére


gygabor
csendes tag

Nekem 225$ volt a rendelésem vége és nem kellet vámot fizetnem, csak a postakötséget.
De mielőtt tokot is rendelsz, szerintem nézzd meg a speedshopnál, 2000-10.000 Ft között elég sokféle samsung galaxy tab tokot árulnak és azok pont jó méretűek.

(#693) snowdog válasza Moon70 (#689) üzenetére


snowdog
veterán

Igen, az van.

Kindle Lighted Leather Cover, Black (Fits 6" Display, Latest Generation Kindle)
Price: $59.99

(#694) sirdond


sirdond
őstag

jól értelmezem, hogy, ha ezt megveszem, akkor kapok 50 sudoku játékot?
nem tudtok esetleg olyan programról amiben van random sudoku generator?

(#695) snowdog válasza sirdond (#694) üzenetére


snowdog
veterán

Mielőtt megveszed érdemes elolvasni a hozzászólásokat. :)

Ha jól értem web böngésző és aktív wifi kapcsolat kell a játékhoz, továbbá benyom egy csomó linket a böngészőbe. Én ezt kicsit macerásnak tartom.

Requirments:
Whispernet connection (kindle wireless coverage) or Wi-Fi
Not recommended for Kindle 1st Generation
The game function requires the use of the Kindle web browse; access to the web browser is required.

"I like it! However, it got a rating of 3 instead of 5 because :
1. This game comes in a book with 30 hyperlinks. It will open a page in Amazon experimental browser and you'll need to enable Wifi and javascript to play. It will consume much of your battery power if you play longer.
2. Since I play it in the browser in a Amazon game website, I would much expect it to be unlimited Suduko or accessible by all Kindle users. I don't see why not Amazon make it free for all.
3. If without Wifi, I would be happy to accept the 30 limited suduko game."

[ Szerkesztve ]

(#696) sirdond válasza snowdog (#695) üzenetére


sirdond
őstag

Nem akartam megvenni, mert amúgy sem tetszett, ez a maximum 50 darab játék, így meg főleg. Találtam egy EA által készített sudokut is,azt elég sokan dicsérték, viszont már nem lehet letölteni

(#697) snowdog válasza sirdond (#696) üzenetére


snowdog
veterán

Amennyire tudom a gép feltörése nélkül nem lehet játékot rátenni. De lehet hogy tévedek. Viszont egy pár napos gépet még nincs szívem meghekkelni. :)

[ Szerkesztve ]

(#698) petrasgabor válasza gygabor (#691) üzenetére


petrasgabor
csendes tag

Köszi, hasznos videó! :K Végre láttam hogy mutat rajta a Mobilaréna! Gondolom a fórum résszel sincs gond. Ha van kedved még böngészős videót készíteni, szerintem sokan szívesen megnézzük!
Az Article Mode minden weboldalnál működik? Csak hasábba tördel, vagy mindenből szöveget csinál? Úgy értem, hogy mondjuk kattintható linkek vagy a "tovább, új oldal gomb" megmarad, vagy ahhoz mindig vissza kell lépkedni normál nézetre?

(#699) vscotina


vscotina
aktív tag

szervusztok!

Fehérben is rendelhető?? Esetleg volna valaki aki, tudna segíteni a rendelésben???

[ Szerkesztve ]

Üdv. vscotina >>szép és okos szőke cicababa >>>Panasonic G

(#700) sirdond válasza vscotina (#699) üzenetére


sirdond
őstag

elvileg a 3g-s van fehérben is,vagyis amikor én rendeltem akkor volt,de most nem látom
az 1. hozzászólásban nagyon jól le vannak írva a dolgok,ha ezek után van valamilyen konkrét kérdésed,akkor abban is tudunk segíteni

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.