Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-05-11 12:53:49

LOGOUT.hu

Figyelem! Ez az összefoglaló már elavult! Ha valami nem világos, kérdezz a topikban.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#561) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Egy elég idegesítő hibára lettem figyelmes: alapjáraton a 4. betűmérettel olvasom a könyveket, a nagyobb könyvek kivételével az összes konvertálást az amazonra bízom.
A könyv, amit jelenleg olvasok, pdf-ből konvertálta az amazon, és van benne pár lábjegyzet.
Nem sok, átlagos mennyiség, kb 60-70 190 oldalra, és ezeket ugyebár kisebb betűmérettel és nem vastagítottan mutatja a kindle.
Eddig kétszer a következőt csinálta velem: ha jött egy lábjegyzet mondjuk a lap közepén (nem, nem ez zavarta, mert már volt pár lábjegyzet, ami lap közepén volt), és után folytatódott a könyv, akkor a könyv többi része is megkapta a kis és vékony betűket, és semmivel sem tudtam visszaugrasztani.

A megoldás az volt, hogy a nyitott könyvben emeltem kettővel a betűméretet, lapoztam egyet vissza, egyet előre, becsuktam, kinyitottam egy másik könyvet, abban visszaraktam a 4. méretre, megnyitottam az első könyvet, ami újra normális volt, és előre lapoztam egyet (ha visszalapoztam, akkor visszaugrott kicsire és vékonyra).

Jelenleg a könyv 75%-ánál tartok, eddig csak kétszer jelentkezett nagyon random módon, de vajon mi lehet az oka??

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Amazon Kindle (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.