Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#43851) pengemetal válasza hoffman_ (#43833) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Bocs, azt elfelejtettem, hogy bizonyos alkatrészekre és kiegészítőkre van 50% (pl. Deore Lx hajtómű 64 euro)

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#43852) Auratech válasza lsebestyen (#43847) üzenetére


Auratech
őstag

SelátsehallDömötör. Elvarázsolt sztrítkirályfi. Piros biciklin. Csak a fűfelhőcskét hiányolom. Ennél kevesebb miatt is vascsövet ragad a frusztrált magyar úrvezető.

Auratech Field Recording

(#43853) hoffman_ válasza D.Orion (#43850) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ismerem ezt is, a Volvo-s sem új nekem, semmi gondom velük, le is írtam, hogy inkább legyen, mint ne. Csak abból indulok ki, hogy én nap mint nap a Margit körúton tekerek, aztán ott sokra megy a sofőr egy ilyennel...

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43854) deicide válasza Tomi_Sci (#43849) üzenetére


deicide
veterán

A nyugalmi és maximális pulzusod függvénye, de nagy általánosságban 110-140 között.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#43855) lsebestyen válasza hoffman_ (#43853) üzenetére


lsebestyen
addikt

Jövőre, ha minden jól megy, én is az OE-n fogok tanulni, akkor bringázhatok én is arra fele :P

(#43856) hoffman_ válasza lsebestyen (#43855) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Még csak? Mi a szösz. Melyik karon? Kandó Energetika rulz :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43857) lsebestyen válasza hoffman_ (#43856) üzenetére


lsebestyen
addikt

4+1 a gimi, és év vesztes vagyok :DDD Amúgy a NIKre pályázom :K

(#43858) szki válasza deicide (#43846) üzenetére


szki
őstag

Én is eszek mindent, ami jól esik. Tök mindegy mikor, mennyit, mert úgyis elégetem a kalóriákat a különféle testmozgások közepette :) Nem vagyok éppen gizda futó, vagy bicajos alkat, mert felülre is építettem izmot. Legalább nem okoz gondot, ha fel kell cipelnem egy nőt az emeletre :D

(#43849) Tomi_Sci: A zsírégető pulzustartomány egy vakítás. Mindegy milyen pulzussal dolgozik a szervezet. Mindenképpen fogyaszt a zsírból is vagy a sport közben, vagy az utána lévő napokban, amikor visszatölti az energiaraktárakat. Persze itt is meghatározó a genetika ;]

[ Szerkesztve ]

(#43859) Teasüti válasza #90933760 (#43837) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Gyaloglás? Ugyan már... Az mi?? Max akkor megerőltető, ha hegynek felfelé erőltetett menetben haladok.
Pulzus zónás kardió edzést csinálj, azzal lehet fogyni!
Ha nincs pulzusmérőd az se nagy baj, a zsírégetés pulzuszónája (max pulzus 60-70%-a) ha nem tévedek nagyot körülbelül az aerob küszöböd (max pulzus 60-80%-a) alatt van, vagyis amíg van elegendő oxigéned (értsd: nem kapkodod a levegőt), addig jól csinálod.
Viszont a zsírégetés elvileg 20 perc után indul csak be, szóval hosszabb edzéseket kell végezned.

(#43860) hoffman_ válasza lsebestyen (#43857) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Némá, aszittem már egyetemet taposol. NIK jo nehéz, de cserébe fasza is, legjobbakat hozzá :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43861) deicide válasza Teasüti (#43859) üzenetére


deicide
veterán

Azért mielőtt ilyet mondasz, egy ilyet vagy egy ilyet gyalogolj kérlek végig ezzel az átlaggal. :B

[ Szerkesztve ]

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#43862) lsebestyen válasza hoffman_ (#43860) üzenetére


lsebestyen
addikt

Igen, mar ket eve egyetemre kene jarnom :D raerek...:P koszi!

(#43863) #90933760 válasza deicide (#43861) üzenetére


#90933760
törölt tag

Meg amúgy is. A legkönnyebb séta is energiafelhasználással történik és ha e mellé még a felesleges energiabevitel is csökken akkor lehet attól is fogyni. Persze nem a leghatásosabb, sőt ha a bevitel/elhasználás nem cseréli fel egymást akkor még mindig hízás vagy stagnálás van csak. Gondolom én. De az én esetembe elégnek kell lennie szerintem, mert nem 6x annyit zabálok, mint kéne. Nem két hét alatt kaptam én se magamra ennyi hájat tehát nem lehet drasztikus se a zabálásom.
Felüléseket kéne akkor csinálni vagy mi? Az mondjuk nem fog összejönni...

(#43864) AtHoS válasza #90933760 (#43863) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Felülést felejtsd el nyugodtan, azzal nem fogsz fogyni. Maradj a bringánál, sokkal hatásosabb.

De! Szar étrend mellett mindegy mit csinálsz

read-only mode on the forum

(#43865) ---Lasali--- válasza #90933760 (#43863) üzenetére


---Lasali---
Közösségépítő

Hamár felhoztad ezt a felülés, vagy hasprés dolgot, eszembe jutott ez a kis írás, tegnap olvastam: Hitek, tévhitek a hasizom edzésről
Érdemes átfutni, van olyan rész ami neked is szól az alapján amit kérdeztél.

(#43866) harry válasza Teasüti (#43801) üzenetére


harry
veterán

Igazából úgy látom a műhelypumpák mind drágábbak és nagyobbak, s bár biztos ennek vannak előnyei, nekem fontosabb a kis méret és ár, úgy sejtem sokat úgysem lesz használva... Szóval ezek közül melyik lehet jobb vagy rosszabb? Gondolom azért olyan hatalmas különbségek nincsenek.

Theoretically, this damn thing oughta work now.

(#43867) Teasüti válasza harry (#43866) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Én tegnap rendeltem egy SKS TT-t, amit linkeltél. Majd meglátjuk.
SKS jó márka, a másik számomra noname.

(#43861) deicide
Jah, mi ezzel a probléma? Ez nekem már erőltetett menetnek számít. :)
9 km/h max és 7,7 átlag? Bőven túltesz a séta fogalmán. Előbbivel már futni szoktam, nem gyalogolni. De talán már a 7,7 is a kocogás alsó határa.

(#43863) Baltoafarkas
Felülés tipikus iskolapéldája a... mindegy.
Lényeg hogy fogyni csak az egész testről arányosan lehet. Olyat nem lehet, hogy leadok a hasamról, de máshonnan nem. Meg pláne nem úgy lehet fogyni hasról, h megdolgoztatom a hasat. Kettőnek semmi köze egymáshoz. Izmosabb lesz aztán ennyi. De a zsír rajta marad. Zsírt égetni csak kardió edzéssel lehet hatékonyan.

[ Szerkesztve ]

(#43868) ludsimon válasza hoffman_ (#43845) üzenetére


ludsimon
veterán

És a követési távolságod mond csak mire találták ki? :W

Ha épp valaki mobilozik, vagy a rádiót tekergeti az meg is érdemli, ha beleszalad az előtte menőbe. :W

Nem kell rámászni a másik seggére és manuálisan is le lehet reagálni egy mezei ABS-es autóval.

Elfogadhatatlan, hogy egyeseknek többet ér az autó karosszériája, mint egy emberi élet.
70 km/h-nál már emberi életekről beszélünk, nem pedig csak egy elesésről.

D.Orion:
Volvo rulez. :R

[ Szerkesztve ]

undefined

(#43869) deicide válasza Teasüti (#43867) üzenetére


deicide
veterán

Te gyaloglást írtál, nem sétát, a kettő azért más, a gyaloglás egy olimpiai sportág :DDD

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#43870) ludsimon


ludsimon
veterán

Lassan tényleg nem vagyunk messze attól, hogy gépek vegyék át az irányítást.
Persze teljesen egyelőre még nem, de nagyon jó a fenti esetekben mikor korrigálni tudja az emberi hibát.

Belegondoltam milyen lenne, ha minden autó fel lenne szerelve ilyen eszközökkel.
Gyakorlatilag minimum felére csökkenne a közúti balesetek száma és a halálozás is drasztikusan lecsökkenne.

undefined

(#43871) Auratech válasza #90933760 (#43863) üzenetére


Auratech
őstag

Saját példámból is mondom. 96@85, pillanatnyilag. A cél 77kg. Egyszerűen a teljes test mozgásával kell naponta fél órát fröcsögősen izzadni, a megszokott mozgáson felül. Visszafogni az esti evést és lefogysz.
Az nem volt nekem megfelelő, hogy irgalmatlan gyorsan tekertem. Valahogy mégsem olyan, mint mikor a felsőtest is egyszerre van terhelve.
Nagyon jó az evezőgép és a cross-fitness gép. Tegnap gyúrás előtt 20percet toltam, hogy az 5. perc után törölközőt terítettem a masinára.. Pulzus végig 165.
Aztán kis bemelegítő húzás után egy csigás evezőgépen merev lábbal, 50kilóba belehúztam 50-et lassan. Aztán halál...
De most jó. Napról-napra érzem, hogy kicsit mínuszban van a kalória egyensúlyom és ez jó visszacsatolást ad.. A reggelit nem spórolom meg. Az a főétkezés. Akkor lehet.

...Tegnap sikerült egy gyors bringára pattanás után rálépni a pedálról még lelógó cipővel az első sárhányó merevítőpálcájának végére és begyűrte...Kigyűrtem és tovább. Csereérett lett.

Auratech Field Recording

(#43872) Doki-HUN1978 válasza ---Lasali--- (#43865) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Az izom fejlesztésének a lényege, hogy az izom szövetei teljesen kinyúljanak, majd összehúzódjanak, mindezt vagy ismételve, vagy az intenzitást növelve sokknak kitenni és ezzel növekedésre késztetni.
A lábemelést nem vitatom, kiváló a hasizom -főként- alsó részének edzésére.

kb. 10 évig jártam konditerembe. Kezdetben felüléssel kezdtem, de arra jutottam, hogy felesleges teljesen felülni, hiszen a hasizom a kezdeti intervallumban (a hasprés felső holtpontjáig) teljesen összehúzódik, vagyis onnan már csak feszül ugyan, de összébb nem húzódnak az izomrostok.Plusz elég komoly terhelésnek teszem ki vele a derekamat.
kb. 9 évig csak a hasprést és a lábemelést csináltam és elég kockás hasra tudtam szert tenni.

Persze egy testépítőnek mások a szempontjai, nekik nem elég, hogy kockás legyen, hanem hasizom tömeget akarnak. Ez a cikk nekik szól.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#43873) #90933760


#90933760
törölt tag

Müzlit se ehetek? Nem a magokat, hanem a Chocapic és társai. :DD És szendvics? Rántott hús?

[ Szerkesztve ]

(#43874) deicide válasza #90933760 (#43873) üzenetére


deicide
veterán

Mint mondtam, ugyanazt a zsíros szart eszem (by Gálvölgyi - Csernus paródia) és mégis fogytam 11 hónap alatt 26kg-t. Sőt, mióta átlag napi 2 órát vagyok kint tekerni vagy gyalogolni, azóta még többet is eszem, mert rengeteg kalória elég.

Live fast - On high - Repentless - Let it ride

(#43875) Mr.Csizmás válasza tomek017 (#43816) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ugy erted, hogy sikvideken lakok, es meredekebb terep nem palya nekem alapbol.

mondjuk 50 korul.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43876) Auratech válasza #90933760 (#43873) üzenetére


Auratech
őstag

Délután 3-ig. Utána megtiltom!
Este rántott hús almával legfeljebb..ha már haldokolsz.
Vacsora helyett megiszol egy nagy pohár zsíros tejet lassan, ha nagyon éhes vagy és nem vagy allergiás.
Elmúlik az éhség érzeted és nem kezdesz zabálni, mint én régen.

Auratech Field Recording

(#43877) Mr.Csizmás válasza #90933760 (#43873) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

csokapik es tarsai cukros szrok, ennyivel csokit is ehetsz.

inkabb aszaltgyumolcsot, es magokat, ha nassolni szeretnel. :P

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43878) Auratech válasza Mr.Csizmás (#43877) üzenetére


Auratech
őstag

Például a Metróban 1400-ért lehet egy kiló metrós diákcsemegét venni. Sokáig kitart és kiváló Mg, K, Ca... Fe. forrás. Ja és nagyon sokáig kell rágni, mert nehéz étel majdnem egészben lenyelve...

Auratech Field Recording

(#43879) Xantomas


Xantomas
őstag

Miutan sikerult 1,5 ev alatt felszedni magamra egy laza 15 kilot, eldontottem, hogy visszaszokok a nem veszek berletet, meg wc-re is bringaval jarok metudusomra.

Kivancsi vagyok, meddig tudom tartani.

viszont, ha valaki, unalmas idejeben vaterazas kozben talal, regi noi trekinget, 622-es kerekkel, olyan vazzal, ami dupla felsocsoves, 48- 50-es, vazzal, az linkelje.

donornak kell, paromnak, erdrol bejaros, bevasarlos, kosaras, csomagtartos bringahoz alapnak.

Ha veletlenul feltunik egy Puch Mistral Lady, noi vazas orszaguti, ne habozzatok, az lenne almai netovabbja.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#43880) Xantomas válasza lsebestyen (#43857) üzenetére


Xantomas
őstag

ha jot akarsz magadnak, ne a NIK-re, hanem a kandora gyere, ott is a muszer automatizalas, aut. gyartorendszerek modulra.
ugyan azt megtanitjak neked, mint a nik-en, es meg jobban az elektronikat, begyazott rendszereket.

az allaspiacon joval tobbet er. Es utana, ha akarsz, mehetsz szinte barhova mesterre, mert az alapok meglesznek hozza.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#43881) Mr.Csizmás válasza Auratech (#43878) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

na igen. (csokibol is csak etcsokit)

hu, kilos? koszi a tippet, hala.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43882) Def26


Def26
félisten

Asszonynak néztem hátrafelé hajlított kormányt az MTB -re. Ilyet találtam. Szerintetek ezzel a kormánnyal hasonló testhelyzete lenne mint pl ezen a kerékpáron?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43883) Eagl3 válasza Def26 (#43882) üzenetére


Eagl3
veterán

Miért szeretné lecserélni?

(#43884) hoffman_ válasza ludsimon (#43868) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Az egy dolog, hogy van követési távolság, másik dolog, amit látsz az utcán. Neked azt hiszem nem kell magyarázni, te jársz sokat autók között. Egy pillanatig nem sajnáltam azt, aki beleszalad az előtte lévőbe, mert nem tart távolságot, vagy nem figyel. De attól a gyalogosra még rá tudja tolni az előtte levőt, aki időben kapcsolt. Nem kell 70km/h, ahhoz, hogy életekről beszéljünk. Kevesebb, mint a fele is bőven elég lehet, adott esetben.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#43885) Def26 válasza Eagl3 (#43883) üzenetére


Def26
félisten

Amikor Szilvásváradra megyünk mindig bérelünk kerékpárt. Ott egy Caprine Forest komfort bringát szokott kapni. Ilyet, pirosban, nőit.
Ő ezen a bringán érzi magát jól, ez a testtartás tetszik neki. Arra gondoltam, hogy ha a mostani biciklijén lecserélem a kormányt hajlítottra, akkor hasonló lesz a komfort érzése. Közben találtam vaterán is hajlított krományt.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#43886) benjoe1


benjoe1
aktív tag

Sziasztok,
Szegeden, Kecskeméten vagy Szolnokon (vagy ebben a régióban) tudtok olyan kerékpárboltot, ahol használt trekking bicajok is vannak esetleg nagyobb mennyiségben (lehessen választani)?

Újból egy Gepida Alboin 300 2012-eset néztem ki. Az mennyire jó?

Köszi,

[ Szerkesztve ]

https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

(#43887) pengemetal válasza deicide (#43874) üzenetére


pengemetal
aktív tag

Teljesen egyetértek!
Saját példa: pár éve 116 kg voltam (195 cm-hez) és elhatároztam, hogy rendszeresen mozgok, mert diétára képtelen vagyok (fél napig bírtam) heti 3x elkezdtem edzésre járni (kickbox, jó kis ugri-bugri pulzus pörgető). Az elején 10 fekvőtámaszt sem bírtam megcsinálni, mert nem kaptam levegőt és az izmaim sem bírták. (manapság 130-140 a bemelegítés).
Kb. 1 év alatt 94 kg-ra fogytam, ugyanolyan táplálkozással (akár este 10kor 32 cm pizza). Az egy kicsit kevés volt utána visszajött pár kg és már évek óta tartom a 98-100 kg-t.
Konklúzió: Kitartó rendszeres mozgás a fogyás titka (ez nem a leggyorsabb módszer, de nem is fog visszajönni, nem úgy mint a drasztikus diéta után)

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#43888) Toomy válasza pengemetal (#43887) üzenetére


Toomy
senior tag

+1, Ennyi! :K

(#43889) bLaCkDoGoNe válasza tomek017 (#43807) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Köszi, mind a kettő jónak tűnik, talán a Tour Ride profilkialakítása kicsit jobban tetszik. :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#43890) madmike


madmike
őstag

Van köztünk bringás futár?
Eddig mellékállásban a Majka neve alatt futó pizzériánál futárkodtam kocsival éjszakánként és hétvégente. Sajnos megszünt az éjszakai kiszállitás, igy csak hétvégente tudok menni, de elég undoritó ami ott folyik igy nézelődök, hátha találok más valamit.
Felvetődött bennem, hogy kipróbálnám magam bringás futárként is. Amiket eddig megnéztem cégek csak főállásban alkalmaznak futárokat, nekem pedig olyan kéne ahol hétvégente tudnék dolgozni. Létezik ilyen?

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#43891) Packersbay válasza pengemetal (#43887) üzenetére


Packersbay
tag

Szintén hasonló csak én 105kg voltam a 188cm-hez és észrevettem,hogy egyre többször vagyok fáradt. Ekkor döntöttem el,hogy bringával fogok munkába járni. Napi 40-50km-t megyek így egy nap és év elején már 90 kg voltam. Fogyókúrázni nem fogyóztam mert imádok enni:) és tudom hogy úgyse tudnám betartani, így csak annyit változtattam hogy reggelente 3 zsömle helyett 2-t eszek.

Saját házi akácméz eladó! Dell laptop alkatrészek eladók!

(#43892) pengemetal


pengemetal
aktív tag

Nálunk mikor lesz ilyen!?!?!?

"Nem a berúgás a cél, de útba esik"

(#43893) rii válasza pengemetal (#43892) üzenetére


rii
nagyúr

amíg státuszszimbólum az autó, addig nem
amíg csak autóreklám fog folyni a tv-ből meg a fali plakátokról (voltaképp az autók midennan critical mass-t tartanak) addig nem
amíg ilyen bitangszar a kerékpárút helyzet (bp-en pld.), hogy sárga festékkel építenek "kerékpárutat" ... pffff ... addig nem

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#43894) Mr.Csizmás válasza pengemetal (#43892) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

napi 2x3,56 km-ert megtenne ez a jatt :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#43895) rii


rii
nagyúr

M.O.-n nem hiszem hogy még fizetnének is azért, hogy bevételkiesést okozz nekik (benzinből, alkatrészekből származó forgalmi adó, szervizdijra rátett adó, parkolási díjakból befolyó összeg)

utfelújítás ugye mekkora pénz. minél több autó tudja minél hamarabb tönkretenni, hogy minél hamarabb fel kelljen megint újítani

nincs itt semmilyen zöld tudatosság

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#43896) Szakbarbár válasza pengemetal (#43892) üzenetére


Szakbarbár
aktív tag

"a drótszamárral megtett szolgálati utakért kilométerenként 38 eurócent (mintegy 114 forint) igényelhető a munkaadótól"
Ha én napi 2*24-km után igénybe venném, az havi 20 munkanappal számolva 107.000 Ft lenne, ami majdnem annyi, mint a fizetésem. Szerintem nálunk hamarabb fogják bevezetni a bicikli adót, mint azt hogy támogassák a biciklivel munkába járást.

Más: Aki használt Tracker programot (Endo, ST) be szoktátok állítani hogy bizonyos sebesség alatt (nálam 5 km/h) automatikusan szünetelteti a logot? A végén az átlagszámításnál ez nem számít "csalásnak"?

Outin kinek milyen felszerelése van, amit előír a KRESZ? Nálam a fehér első és piros hátsó lámpán kívül más nincs. :B Na jó, a fék is rendben van :DDD

[ Szerkesztve ]

Ez a hozzászólás nem jöhetett volna létre elektromosság nélkül.

(#43897) madmike válasza Szakbarbár (#43896) üzenetére


madmike
őstag

nekem mtb-n sincs több :) ja de mégis, egy csengőt feltettem a napokban,mert a sok birka gyalogost le kell valahogy kergetni a bringaútról. Bár valami ilyesmitől lehet jobban ugrálnának :D

"Az igaz, hogy a kemény munka még senkit sem ölt meg, de minek kockáztasson az ember?" - Ronald Reagan

(#43898) brownus válasza pengemetal (#43892) üzenetére


brownus
veterán

ne kérdezz ilyeneket mert viktoria királyunk még minket is megfog adóztatni:D nemhogy nekünk fizetnének a munkáltatóink....

(#43899) szki válasza #90933760 (#43863) üzenetére


szki
őstag

Aerob mozgást végezz, és akkor fogy a hasról a zsír is, és elő fognak tűnni valamennyire a hasizom vonalai is. A kockahas azonban nem normális állapot, mert csak extrém alacsony testzsír százalék esetén jön elő. Sokan elfelejtik, hogy úszógumi esetén nem csak a hasfalon kívül van zsír! Hanem a hasfalon belül, a belső szerveket is körülöleli a zsír!
2 éve úgy adtam le 3 hónap alatt 15 cm-t a haskörfogatomból, hogy egyáltalán nem végeztem hasizom gyakorlatokat. Csak bicajoztam heti 3-4 x 1 órát. A táplálkozásomon se kellett változtatnom. Azóta persze már tudatos alakformálást végezek sikeresen.

(#43879) Xantomas: Barátnőmnek is vmi női trekking bicaj kellene 170 cm-es magassághoz...

#43892) pengemetal: Én 1,5 éve nagy fórum előtt megkérdeztem az akkori multivállalat munkáltatómat, hogy a kerékpáros munkába járást milyen módon támogatják, mert látom a buszbérletet 85%-kal dotálják (havi 25000 Ft kb). Kiröhögtek, hogy mit gondolok én?!! Akkor napi 2x35 km-t tekertem 3 műszakos melóba. És én voltam mindig a legfrissebb műszak végén, mert annyira fitt voltam/vagyok...
Szóval ez nem nyugat, hanem vmi koszos kis koszfészek. Pláne nem Bécs, mely a világ legélhetőbb városa!

[ Szerkesztve ]

(#43900) lsebestyen válasza Szakbarbár (#43896) üzenetére


lsebestyen
addikt

nekem be van állítva hogy 5km/h alatt ne kérjen, viszont mutatja hogy mennyit álltam.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.