Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) Hasaggymeg válasza Xantomas (#999) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

"Ha nem lenne ekkora seggem, ez nem lenne probléma, de akkor nem is tudnék így sprintelni kiállva SS-sel. "...olykor feltekered 25km/h-ig is,mi? :DDD

(#996) belaazallat ...nekem is Acera van és jól vált.Az ilyen csere általában nem azonnal hozza a várt eredményt és csak ha további cserékkel (lánc,fogaskeréksor stb.) folytatod.Ha meg minden rendben,akkor beállítási gond van.

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#1002) Xantomas válasza Hasaggymeg (#1001) üzenetére


Xantomas
őstag

Áh, már 15-nél szuszogok sík terepen :)

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1003) ludsimon válasza Xantomas (#999) üzenetére


ludsimon
veterán

"fehér nagyon szar"

Miért? :Y
Nekem semmi bajom vele. Mind a kettő fehér. A zsebét kéne megvarrni már mert 2 hete észrevettem, hogy kilyukadt.

undefined

(#1004) Xantomas válasza ludsimon (#1003) üzenetére


Xantomas
őstag

A fehér zsebei nekem is kilyukadtak.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1005) rétisün


rétisün
veterán

a sports trackerhez kell állandó internetkapcsolat is? vagy csak addig kell a net, amíg letöltöm a [nemlétező] telefonra a programot?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1006) ludsimon válasza rétisün (#1005) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem kell állandó internetkapcsolat.
GPS teljesen ingyenes.
Amíg leszedi a műholdadatokat az pár kilobájt azért akart gondolom felcsatlakozni az internetre.
A programot pedig WiFi-ről is le tudod tölteni az oviról.

Lesz/van valami új telód? :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1007) Xantomas válasza rétisün (#1005) üzenetére


Xantomas
őstag

Akkor kell, mikor megkeresi a gps a helyzetedet, meg akkor, ha szeretnéd látni a térképen, hogy éppen hol jársz.

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1008) ludsimon


ludsimon
veterán

Én csak azt nem értem, hogy ha már létezik megabites net, akkor miért még mindig 10 kB-os mértékben kell megadni a ft költséget mobilnetnél...
Miért nem lehet 1 MB / ft árban? :F
Műhold adat 6-8 kB nekem és 2x lekérdezem akkor már pénzt számol fel.

Ja, hogy az nekik nem hoz akkora hasznot. Bocs. :)

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1009) rétisün válasza ludsimon (#1006) üzenetére


rétisün
veterán

nagyon haldoklik a régi (nokia 3210 :B ) nem tudom, érdemes-e megint akksit venni bele, aztán ha rászánom magam egy másikra, akkor akár olyant is vehetnék, ami sports trackeres.

Xantomas: "ha szeretnéd látni a térképen, hogy éppen hol jársz"

tehát internet nélkül nem is tudom "térképként" (GPS-ként?) használni? csak rögzíti az utat, amerre jártam, és utána feltöltve a netre, számítógépen tudom csak megnézni?

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1010) ludsimon válasza rétisün (#1009) üzenetére


ludsimon
veterán

De! Lehet internet nélkül is megnézni merre jársz.
Garmin mobile-ra fel lehet csomó jó térképet tölteni és az még a ivókutak helyét is jelzi ha esetleg elfogyott az italod.

Meg ott a beépített Ovi Maps is az is net nélkül böngészhető és most már régóta ingyenessé tette a Nokia a frissítést is meg a navigálást is.

Támogatott telefontípusok.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1011) Misály válasza rétisün (#1009) üzenetére


Misály
addikt

Pontosan ( sports tracker netrol szedi a terkepet ), de ha mar ilyen telefont veszel egy mobilinternet nem art.

Tegnap olyan jo ido volt hogy 4 oran keresztul kerekeztem, kameraval persze:)

[ Szerkesztve ]

(#1012) Xantomas válasza rétisün (#1009) üzenetére


Xantomas
őstag

Ha korábban leszedte a képeket a térképhez, akkor azokat cache-be rakja.

Viszont nem a nokia maps térképét használja valamiért, így külön cacheli.
Viszont, ha mellette futtatod a nokia maps-ot, akkor láthatod, hogy hova mész, merre tartasz, és tervezheted az utad.

Nekem egy 40 MB-os csomagom van, havi 600 ft-ért. Még nem léptem át a keretet, pedig minden nap használom, emailezek, neptunt nézek, ph-t olvasok, és erről szedi a tracker is térképeket.

Szerk: nah, Simonnal leírtuk kb ugyanazt :)

[ Szerkesztve ]

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1013) belaazallat válasza Hasaggymeg (#1001) üzenetére


belaazallat
addikt

Ha állítgatok a váltón, a többi fokozatnál sem pozicionál a váltó rendesen. Összesen két fokozatnál van problémám, ennél a kettőnél nem úgy áll a lánc, mint a többin(nincs keresztbe). Mint korábban írták válaszba lehet váltókar, vagy amit Te írsz, hogy fogaskeréksor.
Mivel a bringán agyat kellett cserélni(nem bírta a súlyomat), az eredeti menetes koszorút egy kazettásra cseréltem, egy HG-30-as van rajta. Lehet ez okozza problémát, bár mintha az eredetivel is csinálta volna.
Az egész bicaj kb 1 éves. Tavaly legnagyobb táv, amit mentem, a Balatont körbetekertem. Túra előtt és után is voltam szervizben, átvizsgálásra, de mindent rendben találtak.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1014) rétisün válasza ludsimon (#1010) üzenetére


rétisün
veterán

kösz!

mert azért (ha lesz is ilyen telefonom valamikor is) nem akarnék még egy mobilinternetet is fizetni, nem igazán érné meg csak emiatt.

Xantomas: na jó, havi 600 ft még nem vágna földhöz.....a sok marha két nap alatt elfüstöl ennyit :DDD (lehet köpködni, de nekem ez a véleményem a cigarettázókról)

belaazallat: lehet, hogy mindent rendben találtak, de azért egy bicaj máshogy viselkedik a szerelőállványon, és máshogy, amikor rajta ülsz, és tekerés közben váltasz.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1015) Tamoo válasza ludsimon (#1006) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

A műholdak állapotát csak akkor szokta leszedni netről ha be van kapcsolva az a-gps ugye? Én kikapcsoltam :DDD ne netezgessen nekem össze vissza. Így is jól beszívtam múltkor, lekapott vagy 2000Ft-ot. :(((

(#1016) ludsimon válasza Tamoo (#1015) üzenetére


ludsimon
veterán

Ha a-gps ki van kapcsolva akkor nem fog 'szörfölni'. :K

A-gps-el megy ki a netre.

undefined

(#1017) rétisün válasza Xantomas (#1012) üzenetére


rétisün
veterán

kicsúsztam a mod időből :B

mi van, ha túlléped a 40megát?

#1016 ludsimon: az nem baj, ha nem tudok böngészni, így is sok időm megy el vele :DDD főleg, ha anélkül is tud helymeghatározni, meg térképenmegmutatni hol vagyok.
ha lenne egy olyan telefonom, amivel tudok netezni, valószínűleg még többet neteznék :Y

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1018) ludsimon válasza rétisün (#1017) üzenetére


ludsimon
veterán

[link]
Túlforgalmazási díj: 2 Ft / 10 kB

De vannak új csomagok ahogy látom. :)
590Ft-ért ez kicseszett megéri, nincs túlforgalmazási díj! :Y

Túlforgalmazási díj: 0 Ft

A benne foglalt adatmennyiség felhasználása után legfeljebb 32 kbit/s le- és feltöltési sebességgel mobilinternetezhet tovább a fordulónapjáig, túlforgalmazási díj nélkül.

Böngészésre Opera Mobile-al pedig ez a sebesség bőven elegendő. PH!, levelek, időjárás, facebook, msn, stb..

De teljesen felesleges szvsz gps miatt előfizetni.
Én is használom a gps-t heti többször de inkább maradok a 0Ft-os internetnél. :)
gps miatt nem fogok mobil netre előfizetni.
Az kicsit badarság.

Nekem Net Start van, ami 0Ft havidíj és 13 Ft / 10 kB.
6-8 kB a gps adat lehívása, tehát az első kapcsolódáskor nem számol fel díjat.

Úgy kell beállítani Tamoo, Neked is mondom, hogy mindig kérdezzen rá csatlakozás előtt és ne automatikusan történjen meg!
Akkor nem fog magától felmenni a netre és 2000Ft-ot 'elböngészni'.

Húú de nem a témához tartozik. Szerintem beszéljük meg PÜ-ben ha további kérdésed merül fel. :B

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1019) Tamoo válasza ludsimon (#1018) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Akkor a djuice-nál havi 500Ft-ért 100Mb nem is olyan rossz :DDD [link]

Úgy van beállítva, sőt már mérgemben utána kitöröltem az égvilágon minden kapcsolódási pontot, csak a wifi-ket hagytam. Nem navigációval szedtem le a 2000et. Operával neteztem (wifin), és rámentem egy youtube videóra. Azt meg külön alkalmazás nyitotta meg ami meg már csomagkapcsolttal lépett fel... (előtte is néztem már videót csak akkor a gyári böngészővel ami maga nyitja meg és úgy nem volt gond.)

[ Szerkesztve ]

(#1020) belaazallat válasza rétisün (#1014) üzenetére


belaazallat
addikt

Igen, ezt tudom. Meg megint másképp viselkedik egy 80kg-os szervizes alatt és másképp egy 120kg-os user alatt.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1021) rétisün válasza ludsimon (#1018) üzenetére


rétisün
veterán

mondjuk, ahogy elnézem a dominos telefonokat, nem sok választási lehetőségem lesz. vagy csak (nekem) nagyon drágán.....

persze nem muszáj nekem t-mobilosnak maradni, de gondolom a kártyás telefonok nagyjából ugyanazok minden szolgáltatónál.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1022) Xantomas válasza rétisün (#1017) üzenetére


Xantomas
őstag

20 megánál, és 35-nél küld egy SMS-t hogy hol tartasz.
Pontosan 30 napra állítottam be a napló megőrzését. Így a 30 napnál régebbi bejegyzéseket törli, és a mobilnet számlálójából is törli ezeket az értékeket.

Bár őszinte leszek, ne vegyél Symbian ^3 alatti telefont, mert marha gyorsan memória hiányba fogsz futni.
Ritka szar a mem kezelése, de a C6-00 -nak mindenképpen. Elvileg a legfrissebb, és legutolsó Symbian ^1-es telefon, de HW-ileg nagyon alá lőtték. Egyszerűen nem lehet vele böngészni rendsesen, hogy ne lőné ki magát a böngésző, mert elfogy a memória. Az index címoldalán, ha nem mobilos nézetben van, akkor egyszer sem sikerült megnézni.
Nagyon megjártam ezzel a telefonnal. SMS-re, emailt írni gmail kliensből, twitterelni, nintendo SNES, GBA emulátort futtatni a legjobb a HW-es gombok miatt, de itt ki is múlt az előnye.
A nyitó mechanika lötyög, a kijelző napos időben nem látható (még annyira se mint az utángyártott E51 kijelző)

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1023) KaraDani


KaraDani
addikt

Ez de beteg

Xantomas: Nekem pont az volt a jó az elasticos klubbos mezben, hogy így rendeltem: 1 db Xl es rövidújjú +8 centi a hosszára, 1 db hosszújjú XXL es +6 centi hosszra és +6 a kar hosszára:) Nekem minden gyári mez rövid kicsit, mert elég magas vagyok.

(#1024) dqdb válasza Xantomas (#1022) üzenetére


dqdb
nagyúr

De legalább bírja a 25 km/h-s földhöz csapást :D

Nekem most volt nemrég aktuális a telefonvásárlás, sokat agyaltam azon, hogy mi legyen. Végül egy alap, de jó minőségű anyagokból összerakott S40-es Nokia lett egy Garmin bringás GPS-szel kiegészítve egy okostelefon helyett (nálam munkából kifolyólag kizárólag a független telefonok jöhettek szóba).

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#1025) rétisün válasza Xantomas (#1022) üzenetére


rétisün
veterán

nagyon be van határolva, milyent vehetek, ha kártyás kell, meg wlanos, meg sports trackeres. valószínűleg olyan drága lenne, ami mindezt tudja (főleg a kártyás része miatt, gondolom) hogy majd úgyis drágállom, aztán marad minden ennyiben :D

bár, a wlan nem fontos, ha havi 600ft-ért van mobilnet....

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1026) Tamoo válasza rétisün (#1025) üzenetére


Tamoo
MODERÁTOR

Nokia C5 30e körül függetlenül? Bár mostanában nem követtem nyomon őket, hogy melyik éri meg igazán.

(#1024) dqdb: Te döntöttél jól :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1027) ludsimon válasza rétisün (#1025) üzenetére


ludsimon
veterán

Figyelj!
Én azt mondom akkor ha 'sajnálsz' ennyi pénzt kiadni egy telefonra akkor vegyél egy FP2-es N79-et. :) Én is egy ilyet nyúzok és nekem ilyen memóriaproblémáim nincsennek amit Xantomas leírt. Nem záródik be meg nem csinál ilyen hasonló hülyeségeket. Naponta kell újraindítani ha sűrűn használja az ember de gyakorlatilag ennyi. Jó képeket csinál, van benne GPS (A-GPS is), WLAN, mobilnet képes és egyszerű, jó használni.
Egy a bökkenő. Már 2 éve nem lehet kapni újba, én is az utolsó darabot hoztam el.

Használtba viszont 30-40 ezer forint között lehet találni már egész jó állapotút.
Ha kérdésed van a telefonnal kapcsolatban dobj meg egy PÜ-vel. :)

C5 az egész jóó annyiért! Must buy kategória! :R
Szerk.:
Kompatibilis a sports trackerrel! :R

Elnéztem, csak a felső kategóriát néztem az érintőset.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#1028) Xantomas válasza dqdb (#1024) üzenetére


Xantomas
őstag

Tény. És még nem is lett karcos.... Csak darabokra hullott :)

"Megint eggyel hülyébb vagyok, mint tavaly"

(#1029) rétisün válasza ludsimon (#1027) üzenetére


rétisün
veterán

elvileg van sima C5, az kompatibilis. a t-mobilnál van C5-00, az akkor nem, meg van a C5-03.

viszont ha a gprs,navi képest adom meg szűrésnél, akkor a t-mobilnál a C5-00-t dobja ki.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1030) tekeyagd válasza Misály (#1011) üzenetére


tekeyagd
tag

:R
irigylem azokat akik napközbe tudnak órákat bringázni ;)

(#1031) rétisün válasza ludsimon (#1027) üzenetére


rétisün
veterán

ez van, nagyjából a C5, C6, ami még (nagy duzzogva) belefér.

ennyi pénzért már vehetnék valami tök jó kütyüt a bicajra :DDD
igaz, avval nem könnyű telefonálni.

aztán be is fejezem az offolást :B

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1032) Hasaggymeg válasza belaazallat (#1020) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Amúgy is kicseréled az agyat meg a fogassort,egyúttal a bowdenezést is (az már nem tétel) és ha még mindig sz@r akkor marad a váltókarcsere.

(#1030) tekeyagd...munkanélküli akarsz lenni vagy bringafutár? :DDD

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#1033) tekeyagd válasza Hasaggymeg (#1032) üzenetére


tekeyagd
tag

egyik sem és úgy bringázni naphosszat! :DD

(#1034) rétisün válasza tekeyagd (#1033) üzenetére


rétisün
veterán

az jó munkahely lehet, ilyent szeretnék én is :K :C

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1035) Nyugdíjas válasza rétisün (#1034) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Engem néha elszalaszt a cég áruért ideoda, meg ügyintézni. Kollégák nagyon utálják, és sosem értik én miért vállalom be önként :) Ha nem is órákat,de egy-egy órát azért lecsípek a napból.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1036) ludsimon válasza rétisün (#1031) üzenetére


ludsimon
veterán

Nem vagyok képben a mai telefonokkal.
Vannak nálam sokkal naprakészebb emberek.

Ide tedd fel a kérdésed és itt olyan telefont ajánlanak neked ami új és megfelel az igényeidnek! :R

undefined

(#1037) rétisün válasza ludsimon (#1036) üzenetére


rétisün
veterán

kösz, asszem majd benézek pár kérdés erejéig.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#1038) Misály válasza rétisün (#1034) üzenetére


Misály
addikt

Nem biztos hogy akartok 24/7-be 12 oras muszakokban dolgozni:DDD De teny hogy hetkoznap a legjobb hegyen tekerni, keves a kirandulo:)

[ Szerkesztve ]

(#1039) DemonDani válasza rétisün (#1031) üzenetére


DemonDani
addikt

Inkább egy androidos telefont vegyél, Galaxy Mini tökéletes lenne számodra szerintem elég korrekt cucc, és sokkal több mindenre alkalmas hosszabb távon, a Nokia leépíti lassan a Symbiant mjuk ez legalább 2-3év de akkor is... az Android meg most emelkedik fel...
de pü.-ben tudok segíteni ha gondolod, eléggé benne járok a témában

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1040) Misály válasza DemonDani (#1039) üzenetére


Misály
addikt

De ha valaki csak erre hasznalja a telefonjat es nem akarja hogy minden este tolton vegezze akkor minek android?

Bocs nem nyomtam a szerkesztesre.

[ Szerkesztve ]

(#1041) belaazallat válasza Nyugdíjas (#1035) üzenetére


belaazallat
addikt

Én is ezt csinálom. 3 telephelye van a cégnek és gyakran, néha naponta többször is át kell menni egyikből a másikba. Persze szolgálati kocsi nem ér rá, vagy nem tud megvárni, mire végzek. Ezért biciklivel járok át, szerencsére sok az egyirányú út, ezért rövidíteni sem lehet.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1042) DemonDani válasza belaazallat (#1041) üzenetére


DemonDani
addikt

"Szerencsére nincs rövidebb út"

Valaki benéz ebbe a topicba véletlenül, mekkora állatok ezek :DDD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1043) Hasaggymeg


Hasaggymeg
veterán

Csodálkozok,hogy nem találok sehol a számítógépes gépösszerakóhoz hasonló kerékpár összerakót,ahol kiválasztva a kompatibilis alkatrészeket összerakathatnád magadnak az ideális gépet,ahelyett,hogy megvásárolj egy összeszereltet,melyben (kivétel a nagyon drága bringák) általában van valami rejtett gyengébb alkatrész.Vagy tudtok ilyenről? :F

[ Szerkesztve ]

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#1044) belaazallat válasza Hasaggymeg (#1043) üzenetére


belaazallat
addikt

Neten tuti nincs ilyen. Max boltba bemész és ott kérsz személyesen ajánlatot.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#1045) Hasaggymeg válasza belaazallat (#1044) üzenetére


Hasaggymeg
veterán

Érthetetlen,hiszen minden alkatrészt forgalmaznak,vázakat úgyszintén,a szervízdíjak is nyilvánosak,így számomra logikus lenne,hogy összeállíthasd magadnak tudjad mire számíthatsz.Remélem hallja valaki illetékes.

"Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

(#1046) amargo válasza rétisün (#1009) üzenetére


amargo
addikt

Szerintem most nem éri meg Nokia-t venni, mert éppen lecserélik az egész platformot.. biztos az alsó szegmensben maradni fognak még a symbian-ok, de az s60 - amennyire én nézem - leáldozóban van.
Én 1 éve vettem egy C5-00, az egyedüli előnye, hogy 5napig bírja átlagos felhasználás mellett.
Sok olyat ígértek, amiből végül nem lett semmi.. a hardware erős benne - elvileg -, ellenben a készülék csak döcög - persze kinek mi, én erősebb gépekhez vagyok hozzászokva.

ludsimon: Ez a Go!Net állat, végre előfizetésben is elérhető, egyből váltottam, köszönöm a figyelemfelkeltést :)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1047) Nyugdíjas válasza Hasaggymeg (#1043) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ha megnézed mondjuk a számtech. webshopokat, és a kerékpáros webshopokat ugy általában szerintem megérted a dolgot... A legtöbb (közben egyébként tök jó) boltnak oldala alig van, nem hogy, webshopja. Korszerű webshopot szerintem egy kezemen se nagyon kellene számolgatni itthon a témában.

[ Szerkesztve ]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#1048) DemonDani válasza Nyugdíjas (#1047) üzenetére


DemonDani
addikt

Hát igen, a számtek webshoposok kockák :D
Pedig de jó is lenne, és milyen sokban megkönnyítené az emberek dolgát...

Meg mjuk sokkal kevesebben vesznek bicajt alkatracenként mint egyben.
Viszont az is tuti hogy ilyen "könnyebbítő" segítségével én is szívesebben fordulnék ilyen módszer felé

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#1049) amargo válasza Misály (#1011) üzenetére


amargo
addikt

Megnéztem az új video-t és érdekes volt nappal is látni a terepet, mert este 1-2 farönköt nem vettem észre :)
Milyen gumit használsz? Számomra kicsit karcsúnak hat.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#1050) Nyugdíjas válasza DemonDani (#1048) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Hát igen, a számtek webshoposok kockák
Kikérjük magunknak :DDD

Ettől függetlenül szerintem ha valaki egy igazán komoly kerékpáros webshopot összehozna itthon simán megmilliomosodna, annyira hiány van ebből. Eddig én kb. az ebike-ra mondtam azt, hogy na az valami.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.