Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:49:52

LOGOUT.hu

Vásárlási segédlet - Karbantartás - Egyéb hasznos dolgok
Mielőtt kérdeznél olvasd el a téma összefoglalót, vagy használd a keresőt

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) Ariadne


Ariadne
őstag

Nézegetem a Mátra maraton javított pályaleírásait. Nem vagyok se gyors, se erős, se bátor, de 29 km 650 m szintkülönbséggel, amiből ráadásul fele aszfalt, emiatt elmenni odáig, hát... A közép szintidőn belüli teljesítéséhez viszont nem vagyok elég erős (nem a km-hez önmagában, hanem 65 km-en 1300 szinhez...). :O Megint az lesz, mint az eddigieken, hogy jó volt, de még bringázhatnékom van. :(

Az útvonalak leírása viszont igen szórakoztató olvasmány, ha jól látom, by Zerge itt (pl. "Ahogy kiérnénk az aszfaltútra egy rönkhidat építettünk, hogy ne ess bele a gödörbe." meg "A piros jelzésen technikázunk felfelé, átkelnénk egy fahídon, de nem tudunk, mert a híd csak gyalog járható (kivéve Hans Rey)" :D )

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#10752) Dirtyz válasza Ariadne (#10751) üzenetére


Dirtyz
őstag

Valóban nem sok a 29/650, de arra éppen elég, hogy ráérezz az ízére, technikát csiszolgass. Jövőre meg belevághatsz a középtávba.

Dynamo Maraton: 2005-ben (valószínű, hogy az elsőn), indultam én is :B

Védd a fákat, egyél hódot!

(#10753) venember83 válasza Dirtyz (#10752) üzenetére


venember83
nagyúr

Én is ezt mondom neki, induljon középtávon, ott kezdődik a buli. :K

(#10754) Manitou válasza Ariadne (#10751) üzenetére


Manitou
addikt

A középtáv útvonala 56 km
- A szintkülönbség 1280 méter

Én pont ezek miatt indultam/indulok inkább középtávon, mert a rövid az nagyon hamar végetér, a középhez meg én se vagyok túl erős, de végig tudom tekerni, az már más kérdés mennyi idő alatt :DDD

venember83
nocsak, találtál rá vevőt?
Haverom, akivel a bükkön is indultam( a másik specis), most THM-on van, első két nap még láttam a beérkezettek között, de ma már nem látom a nevét a listában :Y :F lehet a 2. nap után kipurcant és kihagyta a 3. szakaszt :U :F Bár az első két nap teljesítése se semmi részéről, tekintve, hogy amúgy a hétköznapokbban alig teker, futni szokott eljárni.
Az első nap még ilyen 30 ember előtt ért be, a második nap már csak 2-3 embert előzött meg csak.

[ Szerkesztve ]

(#10755) Ariadne válasza Dirtyz (#10752) üzenetére


Ariadne
őstag

Mondjuk azt még bőven gyakorolnom kell, hogy adjak bele mindent, túrázásnál sosem volt szempont teljes erőbedobással menni... :B Most itt szigorúan elhatározom, hogy jövő hétvégén nem leszek nyúl, elég volt, hogy a Bükkön meg az Underworldön az voltam (Dunán nem :) ). :U

A ti részvételetek a szervezésben miben nyilvánul meg itt? Zerge írását mondjuk látom, meg a logót mindenhol.

Dynamora mész most esetleg, nosztalgiázni? :)

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#10756) Dirtyz válasza Ariadne (#10755) üzenetére


Dirtyz
őstag

Nem tudok menni, pedig jó lenne Mátra előtt menni egy versenyt.

Hogy őszinte legyek: nem tudom, hogy a "ti részvételetek a szervezésben miben nyilvánul meg itt".. Én ebből teljesen kimaradtam (direkt).
De ahogy Zergét és Balut isemerem, nyakig benne vannak. Pályanyomvonal kijelölés, itatás szervezés, parkoltatás, hídácsolás :D , engedélybeszerzések, és szó szerint minden. Az összes szabadidejüket a mátrában töltik.

Sikerült lockout kart szereznem, a nyeregcsőprobléma is megoldódott!

Védd a fákat, egyél hódot!

(#10757) venember83 válasza Manitou (#10754) üzenetére


venember83
nagyúr

Igen, remélhetőleg találtam. Mondjuk ilyen áron... :U

(#10758) lacos001


lacos001
senior tag

Ilyen talán ilyen stílusú verseny létezik csodálatos hazánkban,vagy a környékünkön? Persze nem koppintásra gondolok,hanem "épített" pályán lévő versenyre!
Ha nem is versenyzőként,de nézőként mindenképpen kiváncsi volnék az ilyen jellegű bringázásra......

[ Szerkesztve ]

(#10759) dqdb válasza lacos001 (#10758) üzenetére


dqdb
nagyúr

Ezek nem évenként megrendezésre kerülő versenyek, hanem időnként a Red Bull szponzorál egy-egy hasonló eseményt. Volt már ilyen Magyarországon is Metro Ride néven.

A műfajt urban DH-nak nevezik, az immáron sokadik éve megrendezett Gellérthegy DH ilyen a nyár elején, és ilyen lett volna a Buda Castle DH, ha nem fújják le az utolsó pillanatban.

Nem DH, de látványban és stílusában némileg hasonló az Underworld Kupa, ami múlt szombaton volt.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#10760) lacos001 válasza dqdb (#10759) üzenetére


lacos001
senior tag

Köszi felvilágosítást! :)
Nem tudtam ilyenekről,de most már odafigyelek erre is.

(#10761) baloghzoli


baloghzoli
csendes tag

Trans Hungária Maraton "állati jó" beszámoló, illetve interjú versenyzőkkel, szervezőkkel, speakerrel! Jövőre rágyúrok, és ott a helyem...ezqva jó :-)

Bringaman

(#10762) fpeter07 válasza Ariadne (#10751) üzenetére


fpeter07
veterán

Egy hozzászólásban sok lenne leírni a maratont. Az első emelkedő örülök, hogy aszfaltos volt, így is volt néhány rész, ahol kevés volt az orron át való lélegzés. :D

(#10763) Ariadne válasza fpeter07 (#10762) üzenetére


Ariadne
őstag

Azért próbáld meg! Ezek szerint túlélted, ez már jó! Mesélj, lécci, hogy tetszett... :C :R

mod.: Ja bőrlégzés az alap az emelkedőkön, nem mondta még senki? :DDD

[ Szerkesztve ]

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#10764) fpeter07 válasza Ariadne (#10763) üzenetére


fpeter07
veterán

Olyanról még nem hallottam. :D Írtam Worldben egy kis szösszenetet, majd felfogom tölteni szerintem LogOutra. Még hiányoznak a képek, amit ma már nem valószínű, hogy be tudok illeszteni, de a neheze már megvan! A friss élményleírás a legjobb, így is volt egy rész, ahol elvesztettem a pályát.

(#10765) rétisün


rétisün
veterán

szeretem az ilyen ünnepnapokat, még akkor is, ha amúgy sem lett volna munkanap....töredéke forgalom volt, mint egyébként lett volna egy szombat délután, vagy persze az is lehet, hogy mindenki a balaton felé ment, csak én nem....(ott már voltam a múlt vasárnap :D )

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10766) GhostLead válasza Bici (#10042) üzenetére


GhostLead
tag

lSziasztok!
A leendő bringámra szeretnék olyan gyorszár-helyettesítőt venni, vagy csinálni, amit csak szerszámmal lehet nyitni. Gondolom, így picit több esélyem van, hogy nem veszikle róla a kereket.
Milyen megoldások léteznek erre?
Köszi!

A BBB-nek van imbuszos gyorszára itt a link:

http://www.pacificcycles.hu/BBB/KIEGESZITOK/GYORSKIOLDOK/BQR-03-WHEELFIX.html

[ Szerkesztve ]

(#10767) GhostLead


GhostLead
tag

Sziasztok! Sigma Onyx Pro pulzusmérhőz nem találok magyar használati útmutatót tudna nekem valaki linkelni egy oldalt ahol megtalálom???? Előre is köszönöm!

(#10768) fidig válasza rétisün (#10765) üzenetére


fidig
tag

Körbetekerted vasárnap(14-én)??? Ha igen, akkor lehet valahol velem szembe jöttél vagy lehagytál:)):))

Összesen 228 km lett nekünk, 5 nap alatt, 15-en mentünk körbe, legfiatalabb 2, a legidősebb 54 éves volt...

Apropó, valaki tud jó, strapabíró küllő ajánlani cross bringába??? Előre is köszi. Körúton elszállt egy, és kb 60-70 km-t úgy tettem meg...

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#10769) rétisün válasza fidig (#10768) üzenetére


rétisün
veterán

nem körbetekerés volt (az júl. 2.-án meg 31.-én már megvolt) csak keszthelyig mentem.

küllőből DT-t érdemes venni allítólag...

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10770) fidig válasza rétisün (#10769) üzenetére


fidig
tag

Hány mm-es kellhet nekem?:))

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#10771) tzimash válasza rétisün (#10765) üzenetére


tzimash
őstag

Itt fehérváron nagy volt a nyüzsi, bajnoki meccs+királyi napok.
Most vasárnap meg én megyek, hiába nem lehet PH!-s felügyelet nélkül hagyni azt a bazi nagy tavat :D

(#10772) #51736960


#51736960
törölt tag

sziasztok,

nemrég olvastam valahol, hogy elkészült a velencei tó körüli bringaút.
valaki letekerte már? kíváncsi lennék, milyen lett? (hossz, minőség, stb...)

(#10773) Motaba78 válasza #51736960 (#10772) üzenetére


Motaba78
őstag

én múlthéten letekertem körbe, az északi oldal tökéletes, a déli oldal Agárdtól dinnyés felé kicsit hepe hupás, nem olyan egyenletesen, de tekerhető.

pontos távot nem tudok, nekem háztól házig szfvártól szfvárig 55,5 km lett.

(#10774) #51736960 válasza Motaba78 (#10773) üzenetére


#51736960
törölt tag

köszi az infót :R

(#10775) belaazallat


belaazallat
addikt

Üdv!

Hozzáértők véleményét kérném erről a kerékszettről: [link]

28-as treckingbe lenne. 28-küllősömet cserélném(MACH1 240 felni, joytech agy, 8as sor) egy sűrűbbre, hátha jobban viseli a súlyomat(125kg).
Felni milyen minőség?

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10776) szki válasza rétisün (#10765) üzenetére


szki
őstag

Tegnap gondolom azért se volt forgalom az utakon, mert mindenki bulizott:)
Te meg látom lenyomtál egy 120-ast remek idővel, és kánikulában! :R
Én meg picit bicajoztam, és sokat ittam két napig:B
Nézem a jövő heti időjárás előrejelzést, és igazi strandidő lesz!

[ Szerkesztve ]

(#10777) Manitou válasza dqdb (#6226) üzenetére


Manitou
addikt

Tudom nem mai hsz, csak keresgéltem a korábbi tekeréseimet és megtaláltam a te bejegyzésedet is :)
Most voltam tekerni egyet, ez sikerült:

táv: 54,26km
átlagsebesség: 25,03km/h
max sebesség: 34,03km/h
szintkülönbség: 256m
átlag pulzus: 144
max pulzus: 161

Próbáltam tartani egy tempót végig, ami 26-30 volt, de lerontottam egy szakaszon, ahol szembeszél volt. 1x álltam meg kb fél percre olyan 22-23km körül.

(#10778) rétisün válasza szki (#10099) üzenetére


rétisün
veterán

(szerintem) a szél tudja legjobban kikészíteni a bringást.
a szint, akármilyen durva (most itt a környékről beszélek, amerre én járok, és itt a 15%-os börzöncei a legdurvább, bár pont ma láttam egy 9%-ost, ami tavasszal már megvolt :D ) véget ér egyszer, felértél, fújsz egyet (én sokat :) ) aztán túloldalt legurulsz...
a tempó az megint olyan, hogy ha annyira nem tudsz tartani egy tempót, hát visszaveszel 2 km/órát, vagy váltasz egyel nagyobb fokozatba, és mindjárt könnyebb dolgod van.

de a széllel (és nem feltétlenül szembeszélnek kell lennie) nem tudsz mit kezdeni, és 3-4 óra (a nem olyan nyápicoknak mint én, még több) széllelküzdés bizony felőrli az embert....

amúgy ma az jutott eszembe, amikor a második müzliszünetet tartottam, hogy lehet, neked van igazad. ilyenkor talán mégis a strandon jobb, mint a bicajon, bár a megállás után fél perccel legalább olyan csuromvizes voltam, mintha úsztam volna :DDD

ha már buli, bontok is egy sört :))

ja, mai kép, csesztregről:

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10779) KaraDani válasza rétisün (#10778) üzenetére


KaraDani
addikt

Ha már buli:
Tegnap nyomtunk egy röpke 11 órás Nightrideot, Ariadne-val, dqdb-vel, Zabcs80-al, és Xantomassal. "Megnésztük" a tüzijátékot a HHH-n, majd kicsit lejjebb eltekertünk az erdőben egy tűzrakóhelyhez, és sütöttünk szalonnát, kürtöskalácsot (Xantomas :R ), dqdb még lángost is hozott :R Iszogattunk is kicsit, jó volt nagyon :) Világosban indultunk, világosban érkeztünk :DDD

Xantomas pedig indíthatna egy extrémfőzőműsort, első rész: kürtöskalács készítés, bukósisakban fejlámpával, sörösdobozzal, alufóliával, nyárssal :D
Képek

[ Szerkesztve ]

(#10780) rétisün válasza KaraDani (#10779) üzenetére


rétisün
veterán

basszus, ez biztos jó móka volt :C
drehert, s cseh remeket beszereztetek eme tettetekhez :)) (meg talán staropramen, de azt nem tudom e-vel mondani :DDD )

régebben mi is sokat jártunk szalonnát sütni (éveken keresztül amolyan hagyomány volt dec. 30-án este, de akkor még sehol se volt a bicajozás :B ) de aztán a kavicsbányát a tavakkal megvette valaki, és bekerítette, aki meg mindig ott volt ezeken a mókákon, megnősült, és szinte eltűnt.....

mostanság már csak tábortűz van néha, szalonnasütésről leszoktunk (sörözésre meg rá :B )

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10781) KaraDani válasza rétisün (#10780) üzenetére


KaraDani
addikt

"drehert, s cseh remeket beszereztetek eme tettetekhez" :C

(#10782) tzimash válasza rétisün (#10778) üzenetére


tzimash
őstag

Bizony jobb lehetett a strandon ma is, pláne, hogy a Balaton tele volt fürdőzőkkel, unokaöcsémmel a bringa úton fürdőztünk a saját levünkben. Kicsit javítottunk az időnkön is a múltkorihoz képest: 212km, 10h23m menetidő, 20,3km/h átlag :B

(#10783) rétisün válasza tzimash (#10782) üzenetére


rétisün
veterán

kétségkívül nekünk jobb időnk volt azzal a huszonegypár fokkal, amikor kerültünk (az esőt mondjuk azért kihagytam volna) de akkor is volt azért kerülgetni való gyalogos, lassabb bicajos bőven.

az időt/átlagot meg ne is nézd, az a lényeg, hogy (megint) megcsináltátok, gratula :C

amúgy meg a "balaton-körút"-nak jópár része nem igazán alkalmas normális bicajozásra :( gyökerek, repedések, össze-vissza kanyarok :(((
sok helyen csak kitették a táblát, hogy legyen, de a kutya nem foglalkozott vele, milyen az út. kiváncsi lennék, aki eldöntötte, merre tábláznak, bejárta-e az útvonalat, vagy csak jelölgetett a térképen az íróasztal mellett.

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10784) KaraDani válasza rétisün (#10783) üzenetére


KaraDani
addikt

"nem igazán alkalmas normális bicajozásra gyökerek, repedések, össze-vissza kanyarok"

Kikérem magamnak, bicajtípustól függ, egy jó lefeléhez ezek elengedhetetlen kellékek montival, és az is normális bicajozás :P

(#10785) szki válasza KaraDani (#10779) üzenetére


szki
őstag

Jó buli lehetett! Cseh sörök nekem is bejövősek!
Szalonna+hagyma is nyami-nyami :K

És ha már Nightride: a péntek éjjeli gutorföldei koncertek után szombat éjjel 3-kor hazatekertem 11 km-t. Tök sötétben, gyenge lámpával, kátyús úton simán a szokott tempót tekertem. Sok kalória van a sörökben meg bátorságszérum :DDD
Szombat este meg buli volt a lendvadedesi tónál, de most inkább elfeküdtem(kifeküdtem) ott a tóparton...

#10778) rétisün : a szél szokott engem is kifárasztani. Ezért szeretek hajnalban vagy este tekerni, mert akkor általában nem kell vele komolyan számolni.
Gyere strandolni a héten Kerettyére!

Hogy komolyabb bicajozás is legyen a hétvégén: egész heti kalória adagot bevettem péntek-szombat, így ma este tekertem egy 50 km-es egyéni csúcsot :D
Holnap este meg nekifutok a 100 km-est megjavítani (Szlovénia lesz az úticél). Terveim szerint megálló nélkül lenyomom, ha elég lesz a vizem:B

#10782) tzimash : grat! Egy strandolás is belefért?

(#10786) rétisün válasza KaraDani (#10784) üzenetére


rétisün
veterán

"és az is normális bicajozás"

ahogy a katonatársam mondta annak idején (majd egyszer az egész sztorit leírom) "csak nem nekem, cimbora" :DDD

na de komolyra fordítva, nekem a bicajozás outit (de legalábbis aszfaltot) jelent. tudom, hogy a montisoktól most szereztem egy (több?) fekete pontot, de hát ez van.... :B

és remélem azért nincs harag :R

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10787) KaraDani válasza szki (#10785) üzenetére


KaraDani
addikt

Fú mi lámpával már elég durván el vagyunk eresztve, terepre elengedhetetlen a jó reflketor. Én egy nagyon erős fejlámpával meg két kisebb lámpával voltam pl. felszerelve, amik aszfaltra magukban is bőven elegek kormányon. Kalória az meg volt mindenben (főleg a kürtös kalács volt a szénhidrátbomba hajnalban), hazafelé úgy éreztem kicsattanok az erőtől reggel 5-6 körül :)

rétisün: ugyanmár harag, feketepont... Már a crosson 28 as gumikkal is gyűlölném a balatoni bicajutat, az egy förtelem :) Ha aszfalt akkor az legyen tükörsima, azért aszfalt. Nyugaton érdekes módon egy mellékút is olyan, mint nálunk egy autópálya.

[ Szerkesztve ]

(#10788) anaqer válasza rétisün (#10783) üzenetére


anaqer
veterán

Én alaposabban csak az északi partot ismerem, de az tényleg kritikán aluli. 8345638 közvetlenül kemping-, nyaraló-, és strandbejárat előtti szakasz, láthatatlan felfestés az út szélén, stb. - és ez csak a közlekedési oldala a dolognak, az útminőségről civilizált körökben inkább hallgatok.

Legalább Veszprémet idén egész tűrhetően telenyomták bicikliúttal - persze kell még idő, mire mindenki megszokja, hogy figyelembe is vegye... :U

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#10789) xdx@ válasza anaqer (#10788) üzenetére


xdx@
aktív tag

A legjobban azokat szeretem, akik a Lukoil benzinkútnál gyalogosan használják a bicikliútat, miközben az út túloldalán ott a járda. :U

(#10790) fpeter07 válasza tzimash (#10771) üzenetére


fpeter07
veterán

Ma én foglaltam el, meg is csúsztam a cikkemmel egy napot. Pedig már csak a képeket kellett volna beilleszteni. :D Az iskolai fogalmazásom jóval karcsúbb volt ennél, a terjedelmet nem érheti panasz.

(#10791) rétisün válasza fpeter07 (#10790) üzenetére


rétisün
veterán

nekem is van egy bejegyzésem a júliusi bringázásokról, ami szintén még a képeket hiányolja, de vagy két hete nem bírom befejezni :B

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#10792) DemonDani


DemonDani
addikt

Horgászattal egybekötött bicajozás letudva már, végeredmény 22 afri..., izé 18km 22km/h átlaggal meg sok vacakkal :DDD

Jövőhétre végig kánikulát mondanak :O Hihetetlen ez az időjárás... Múlthéten még 22-23fokot jósoltak, már örültem... :W

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#10793) fidig


fidig
tag

Egyem a finnyás lelketeket...:)):)) sztem nincsen semmi gond a balatoni bringautakkal...tényleg pár helyen szar, de nem jelentős...pl Zánka Révfülöp között volt egy gyökeres rész, megcsinálták, tök sima az út :):)

Jövőre külföldet tervezek, Garda-tó vagy Bodeni-tó... egyik szebb mint a másik! Valaki esetleg már kerülte meg vmelyiket?? Akkor megköszönnék tőle pár infot:))

[ Szerkesztve ]

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#10794) KaraDani válasza fidig (#10793) üzenetére


KaraDani
addikt

Hát kirándulós tempóra még úgy alkalmas is. De aki tempót menne országtúvial, abba is belegondoltál? :P

(#10795) fidig válasza KaraDani (#10794) üzenetére


fidig
tag

Bele persze, csak nem írtam le:):):))

A remény hal meg utoljára...mert ő a gyilkos :)

(#10796) fpeter07 válasza rétisün (#10791) üzenetére


fpeter07
veterán

Ezért szeretek mindent egyhuzamban megcsinálni. Akartam írni a lámpákról, de nem megy egyszerűen. :B Nem látom a cikk végét.

(#10797) Teasüti válasza belaazallat (#10658) üzenetére


Teasüti
nagyúr

Van 3-4 lazább küllő a kerékben. Ezzel mit lehet kezdeni? Újra vigyem el centíroztatni? :(((
Gondolom én nem húzhatom meg csak úgy önmagában a laza küllőket.

(#10798) belaazallat válasza Teasüti (#10797) üzenetére


belaazallat
addikt

Jobb ha nem magad húzod meg, még a végén 8-ast raksz bele. Egyébként lehet nem is baj, hogy laza az a pár darab küllő! Lehet pont így egyenes a felni.
Amíg nem érzed úgy, hogy mozog alattad oldal irányban a kerék, addig ne törődj vele! De ha te is olyan pánik beteg vagy, mint én, akkor szerviz.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#10799) Def26 válasza DemonDani (#10792) üzenetére


Def26
félisten

Kánikula jöhet, csak szél ne legyen. :))

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#10800) tzimash válasza rétisün (#10783) üzenetére


tzimash
őstag

Köszi!
Gyalogosból volt rendesen, igaz bicajosokból is, de ők valamivel együttműködőbbek, ha előzésről van szó, ahol meg közúton kellett menni ott az autósokkal is megszenvedtünk... (pl. indexel, de nem fordul vagy fordítva, vagy audi a3-as szűk utcában, 15km/h-val krúzolt előttünk km-eken át, de a kedvencem amikor a nyaraló keresi a szállást és minden zimmer frei-nél lassít, megáll, aztán elindul, közben dugót csinál stb.) A legjobb a bringaúton rendezett jamboree volt, ott tolnunk kellett a tömeg miatt.
A bringaút meg tényleg olyan amilyennek leírod, és nagyjából úgy is jöhetett létre, ahogy mondod - irodában.
Az átlagunk emiatt is romlott le, mert ahol jó volt az út és lehetett menni ott mentünk is 25-28 között, függetlenül attól, hogy mennyi km volt már a lábunkban.
Ja és rohadt meleg volt, + magas UV, kapok majd melóhelyen biztos a levehetetlen fehér napszemcsiért :D

szki:
Köszi neked is!
Strand? Á dehogy, csak a cél lebegett a szemünk előtt :) , meg mindenütt annyian voltak, az út vége felé volt egy-két jó hely, de akkor már arra figyeltünk, hogy minél korábbi vonatot elérjünk, nem akartunk reckírozni, mert 21:14-es után csak 1 óra után lett volna vonat. Óriási hajrával aztán elértük a 19:40-est, de csak azért, mert késett :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Kerékpárosok, bringások ide! - Archívum V. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.