Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Air+10beta valakinél? Hogy muzsikál?

(#13652) #35723520 válasza vadászcsiga (#13651) üzenetére


#35723520
törölt tag

Air2+10 beta 6 tökéletes!

(#13653) vadászcsiga válasza #35723520 (#13652) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ezt már egyszer megbeszéltük 😬

(#13654) zolikaDB válasza #35723520 (#13652) üzenetére


zolikaDB
veterán

Jobb, mint az eddigiek?

(#13655) aha.e válasza vadászcsiga (#13653) üzenetére


aha.e
tag

Inkább kétszer, mint egyszer se ;)

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#13656) danilla válasza vadászcsiga (#13651) üzenetére


danilla
őstag

Nalam a Mini 2 (ami ugyan azzal a hardverrel rendelkezik mint az air) picit docogos a legujabb public betaval.
Ellenben 5s-en nagyon szepen fut.

[ Szerkesztve ]

https://twitch.tv/ddplayzone

(#13657) #35723520 válasza zolikaDB (#13654) üzenetére


#35723520
törölt tag

Igazából semmi különbséget nem vettem észre a beta változatok között, az ios 9-nél viszont mindenképpen jobb! (nem sebességbeli különbséget értek ezalatt, hiszen az Air2 mindkét verziónál gyors)

(#13658) zolikaDB válasza #35723520 (#13657) üzenetére


zolikaDB
veterán

Akkor mit értesz, ha nem sebesség? :) Tehat mi az, ami miatt jobb a feelinged?
Jelenleg Air2-n 9.3.1-el vagyok. Gondolom, ha a betat felteszem, csak 9.3.4-re tudok visszamenni.

(#13659) #35723520 válasza zolikaDB (#13658) üzenetére


#35723520
törölt tag

Igazából attól jobb szerintem, hogy néhány apró "grafikai" változás történt (kicsit hülyén fogalmaztam), pl. az értesítési üzenetek immár lekerekített buborékban érkeznek. A lényegi változásokról részletes leírásokat lehet találni a neten. Összefoglalva: az Air2 előtte is gyors volt és most is az! Semmi bug, semmi hiba! (leszámítva az ios hiányosságait, pl file kezelés)

(#13660) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Valakinek van tapasztalata globalplaza.eu nevű webshopról?

Vagy ha ezt nem tanácsoljátok, van esetleg másik hely ahol tutira áfás számlával küldik ki a rendelést?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13661) Noxy válasza sutyesz96 (#13660) üzenetére


Noxy
veterán

Mondjuk ha rá kattintasz alul a cég adatokra magad is láthatod hogy 10 éves cég (miért ne adna számlát, meg miért kamuzna) + lehetőség van személyes átvételre is.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13662) sutyesz96 válasza Noxy (#13661) üzenetére


sutyesz96
őstag

10 éves cég, de a vásárlók véleményeit nem merik kirakni a honlapjukra. :) Na nem akarok ellenhangot, csupán a fórumtársak véleményére lettem volna kíváncsi, hátha valaki vásárolt már tőlük.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13663) Noxy válasza sutyesz96 (#13662) üzenetére


Noxy
veterán

Figyi, ennyi erővel végig kérdezheted az összes online boltot. Ha biztosra akarsz menni, akkor jobb ha személyesen intézed a vásárlást.
Én mondjuk az utóbbi 5-6 évben csak online vásároltam ennél nagyobb érekü dolgokat, de soha nem volt gond. A számlával meg főleg nem.

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13664) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Nem tudom eldönteni, hogy a mini2 maradjon iOS9 + jailbreak kombóval, vagy iOS10. Egész ürge rajta a béta, de tartok tőle nem mindig lesz ilyen, meg feltételezem memóriából is többet eszik,

(#13665) vadászcsiga válasza danilla (#13656) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszi. Akkor részemről ennyi volt a frissitésből Airen. Maradok 921-en amíg világ a világ.
:D

(#13666) danilla válasza vadászcsiga (#13665) üzenetére


danilla
őstag

Azért nem eszik olyan forrón... ne írd még le. A pb beta 2-vel gördülékenyebb volt mint most a 6-al, lesz ez még jó.

https://twitch.tv/ddplayzone

(#13667) vadászcsiga válasza danilla (#13666) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Á, én nem kiserletezgetek. Használni akarom, nem egy újat venni mert belassult.

(#13668) SoldierL


SoldierL
senior tag

Én a 9.3.4-el elvagyok mini2-őn.

(#13669) chatran


chatran
őstag

Sziasztok,

Tegnap az Air2-m nem vette fel a töltést. Próbáltam a gyári töltòjével meg iPhone töltővel is, de egyik sem töltötte. Újraindítottam és megjavult.
Pillanatnyi hiba vagy ez egy ismert dolog és ismét baj lesz vele?

(#13670) Ragnar95 válasza chatran (#13669) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Pillanatnyi hiba volt nagy valószínűséggel.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13671) D@niel válasza danilla (#13666) üzenetére


D@niel
addikt

+1, szerintem se kell leírni. mondjuk nekem a 6-os béta mini2-n vagy 30, vagy 70 megás update volt, legyen 70, hát ez nem túl nagy, sok vizet nem kavart a rendszerben ...
nálam simán van olyan sebesség, mint az előző béták, vagy a 9-es rendszer, ahhoz viszonyítva egyébként jobb is lett! nem rég írtam is.

meg ugye majd az appok is fel frissülnek a 10-es rendszerhez, szóval a mostani álláshoz viszonyítva csak jobb lesz. én várom a véglegest, nekem már megérte frissítenem.

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#13672) 33as


33as
senior tag

Azért ez nem kicsi bug! (iPad mini 4) :DDD

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#13673) D@niel válasza 33as (#13672) üzenetére


D@niel
addikt

az a helyzet, hogy ha meg nézed jobban, ez nem bug ...
van ott egy kis fekete jel, ami mutatja neked, hogy melyik ébresztőt szerkeszted.
itt van az enyém:

a fel ugró kis ablak nyila egyébként pont a szerkesztés alatt álló ébresztő panel közepén van.
szóval ez nem bug. feketében megtévesztő, fehérben már talán valamennyire jobban látszana.
nem mondom, hogy jól néz ki, de úgy is csak addig látod amíg be nem állítasz mondjuk 4-5 ébresztőt aztán csak azokat kell ki-be kapcsolgatni a kapcsolóval.

[ Szerkesztve ]

𝕧𝕒𝕡𝕖 bemutatók, kedvezmények: facebook.com/Dan1el1031

(#13674) 33as válasza D@niel (#13673) üzenetére


33as
senior tag

Mondjuk lehet, hogy igazad lesz! :R

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#13675) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, friss Air tulaj vagyok és még most ismerkedem párnapja az ios-el. Lenne egy kérdésem, feltettem 3 film lejátszót is: MoliPlayer, PowerPlayer, PlayerXtreme-t. Mivel 128Gb-s változat amit nagyrészt filmekkel szeretnék megtölteni nem wifin-keresztül tölteném fel, mert úgy 1,5 napig töltögetnék.
Macbook-ra leszedtem az iExplorer programot, amivel elvileg hozáférhetnék a file rendszerhez. Na most ez itt elég korlátozottan müködik, mivel képek videok zenék appok. Renszer szinten nem lehet belelátni ezzel a kile kezelővel. Szóval a kérdés melyik mappába hova másoljam a filmeket, hogy a lejátszók meg is találják.
Mert eddig bárhova másoltam semmi nem találta meg.

És ha már irtam...vmi normális torrent klienst nem tudtok ios-ra?
Segítségetek elöre is köszönöm.

(#13676) Ragnar95 válasza Sakab (#13675) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

iTunes-szal tudsz az adott appba másolni filmeket az Alkalmazások fül alatt, ha rámész az iPadedre. Ha normális lejátszó appot keresel, ott az ingyenes VLC vagy a fizetős nPlayer.
Nincs torrent kliens iOS-re, max NAS-ra tudsz letölteni Transmissionnel iPadről.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13677) Sakab válasza Ragnar95 (#13676) üzenetére


Sakab
senior tag

Ezt akarnám elkerülni, anno nagyon nagyon régen még az iphone 3-asomhoz :D volt valami file manager program és direktbe rámásoltam az adott mappába és onnan játszottam le a filmeket. Nem kellett az itunsba felmásolni minden filmet és be szinkronizálni mint a zenékkel. Nekem csak egy normális teljes file rendszer elérés kellene, meg hogy alapba a fent említett lejátszóknak mi az alap mappája ahol keresi a filmeket.

(#13678) Ragnar95 válasza Sakab (#13677) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nem is kell az iTunesba bemásolni a filmeket, csak iTuneson keresztül másolod be az iPaden az adott appba. Minden app a saját mappájába másolt fájlokat látja csak, de azt JB nélkül nem fogod elérni 3rd party appból emlékeim szerint, bár szerencsére rég nem használtam ilyen 3rd party fájlkezelő csodákat.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13679) univerzita válasza Sakab (#13677) üzenetére


univerzita
addikt

Ahogy Ragnar fórumtársunk írta a iTunes -al csak felmásolod pl.a VLC-be annak a Document részébe a filmet. Nagyon egyszerű.

(#13680) sutyesz96 válasza Ragnar95 (#13678) üzenetére


sutyesz96
őstag

Tehát jb nélkül nem is lehet filmet másolni ipadre? Mert én hiába másolom be az itunesban a készülék film mappájába, úgy nem látja egy app sem. :F

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13681) nofi válasza sutyesz96 (#13680) üzenetére


nofi
őstag

Dehogynem. A gyári alkalmazás csak .mp4 kiterjesztésű filmeket játszik le.
Minden app a saját könyvtárát látja, így ha pl. van egy VLC playered, akkor iTunesban ki kell keresni a VLC applikációt és oda másolni a filmeket. Feletted írták a választ ;)

Xbox GT: nozsolt

(#13682) zolikaDB válasza nofi (#13681) üzenetére


zolikaDB
veterán

Azt vettem eszre, h a Mailbol a Fotok koze letoltott filmet az MXPlayer lejatszotta.
Meg volt/van filemanager, talan a Fileman vagy mi, amihez nem kell itunes. Es ha abbol nyitom meg a filmet, es nem ismeri, felkinalja, h mivel nyissam meg. Asszem.

[ Szerkesztve ]

(#13683) Sakab


Sakab
senior tag

Csak elbeszélünk egymás melett...itt így néz ki:

Itt a 4 appból 1 van látszik, de arra az 1re is hiába kattintok rá nem történik semmi. Nem tudom hova húzni,másolni. És nem mp4 eket szeretnék lejátszani hanem mkv-kat nagyrészt.

[ Szerkesztve ]

(#13684) Alex91 válasza Sakab (#13683) üzenetére


Alex91
félisten

"Minden app a saját könyvtárát látja, így ha pl. van egy VLC playered, akkor iTunesban ki kell keresni a VLC applikációt és oda másolni a filmeket."

Szoval az App iconjara dobd azt a kibaxott filmet!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#13685) Sakab válasza Alex91 (#13684) üzenetére


Sakab
senior tag

"Itt a 4 appból 1 van látszik, de arra az 1re is hiába kattintok rá nem történik semmi. " (próbáltam rádobni is arra az egyre)
Szerintem egy egyszerü rérdést tettem fel, erre jösz itt azt itunes féle dobálással. Nem ez volt a kérdés...na de m1...majd akkor rájövök egyedül kibaszott, köszönöm a segítséget...ja nem

(#13686) r3dsnake válasza Sakab (#13685) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Scrollozz lentebb.

(#13687) ArrayOfLilly válasza Sakab (#13683) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Jó helyen jársz, csak görgess lejjebb, ott lesznek az appok, amiknek van saját tárhelye, ahová tudsz másolni. Mutatom:

(Arra figyelj, hogy két gördítősáv van az oldalon, az egyik az oldalé, a másik egy frame-é, neked az egész oldalt kell legörgetned, elég megtévesztő, párszor én is benéztem még az elején.)

A képen az Infuse egy videólejátszó, csak a fiam (az ő ipadje volt kéznél...) a hálózatról néz filmet, azért nincsen semmi bemásolva, de az üres csíkos területre tudsz behúzni vagy az alján fájlböngészővel betallózni fájlokat.

[ Szerkesztve ]

http://www.arrayoflilly.com

(#13688) univerzita válasza Sakab (#13683) üzenetére


univerzita
addikt

Ha a iTunes - ban a Apps ban le kell menni legalulra és öt olyan appok vannak amibe lehet másolni. Ott a AV Player -be már másolhatod.( No már jó sokan megírtuk.)

[ Szerkesztve ]

(#13689) ArrayOfLilly válasza univerzita (#13688) üzenetére


ArrayOfLilly
aktív tag

Én nagyon drukkolok. :-)

http://www.arrayoflilly.com

(#13690) sutyesz96 válasza nofi (#13681) üzenetére


sutyesz96
őstag

Megvan, köszi! :)

[ Szerkesztve ]

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#13691) Sakab válasza ArrayOfLilly (#13687) üzenetére


Sakab
senior tag

Megvan köszönöm szépen 1000hála, most már tudom dobálni :R

(#13692) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Sziasztok,

Délután még normálisan működött az iPadem, estére meg zárolták valamiért a apple id fiókomat, de fogalmam sincs miért. Próbálnám feloldani, de amikor a titkos kérdésre megyek és beírom a születési dátumot, nem tudok a folytatás gombra kattintani.

Mit lehet tenni?

You are not prepared.

(#13693) erdoke válasza DaveNo1 (#13692) üzenetére


erdoke
titán

Hívd fel az Apple üfsz-t a zöld számukon.

A legjobb aláírás a héten

(#13694) kchris78


kchris78
veterán

Na megvan egy kis ideje az air2 :). Látszik is a telefonon:[kép]

Az egyetlen ami fura hogy azt hittem a touchidvel valami van de aztán kiderült hogy csak az iPad Ben régebbi van mint a 6s-Ben.. így egymás mellett hihetetlen hogy milyen rövid ill. Össze-vissza érintéseket is felismer az új...

(#13695) Winne


Winne
nagyúr

Azt honnan tudnám kideríteni, hogy iTunesban lent az alkalmazás fülön mutatja, hogy mi mennyi helyet foglal ugye és van egy dokumentuk és adatok meg egy egyéb, hogy ebben a kettőben mi van?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#13696) univerzita válasza Winne (#13695) üzenetére


univerzita
addikt

Úgytudom eszt részlegesen megnyitni nemtudod. A Egyéb a Aplikáciok,,cache " részei ( Facebook,Messenger stb.) A Documentumok még a összes aplikácio dokumentumokat tartalmaz.Azokat meg a eggyes aplikáciokban tudod megnézni.

(#13697) Sakab


Sakab
senior tag

Sziasztok, segítségre lenne szükségem. Tegnapig volt egy működő JB-s 9.3.3as rendszerem, egyszer csak a JB megszünt, mondom akkor majd lefrissítem 9.3.4 re mert már ugyis van müködö JB.Na frissítés után rájöttem, hogy még sincs. Most meg valamiért nem tudom visszaállítani a régi 9.3.3at. Próbáltam Macbook OSX alatt, próbáltam Win10 alatt mind 2 gépen ugyan az. Kibontja az ituns a telepitendő verziót és kezdeni felrakni akkor kiirja, hogy:

Az iPad nem frissíthető, Ismeretlen hiba lépett fel (3004)
OSX alatt pedig valami 3192 hiábt ir ki.

Utána kerestem mind 2 gépen a host filból kellene kitörölnöm az apple címét, de nekem egyik gépen sincs benne. Reggel 9 óta ezzel a kinlódok holnpa meg utazok el...legjobbkor jött mondhatom..
Valakinek valami ötlete? Tüzfal nincs amugy, meg ami a vicces, hogy pont 4 nappal ezelött sikerült ugyan igy visszaálítanom ugyan azt az FW-t, hiba nélkül. Már leszedtem újból hátha megsértül, de semmi.

(#13698) vadászcsiga válasza Sakab (#13697) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Jb-s eszközt sosem szabad frissíteni a következő verzióra. Ujra kellett volna jb-elni a meglevő 9.3.3-at.

[ Szerkesztve ]

(#13699) Noxy válasza Sakab (#13697) üzenetére


Noxy
veterán

Már nem fogod vissza rakni, mert az Apple nem írja alá.
Amugy meg ott volt a JB az ios 9.3.3-s iPhone-n. Csak azt kellet volna újra lefuttatni.
Tisztába voltál ezzel mikor JB- ted az iOs 9.3.3?

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13700) Sakab válasza Noxy (#13699) üzenetére


Sakab
senior tag

Nem :S es most akkor soha tobbet nem dw zhetek?:@ 9.3.4 re van mukodo JB?:/

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.