Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) HIJ válasza Süvi (#13549) üzenetére


HIJ
őstag

Az nplayeren sem megy a dts. Legalabbis aki regebben vasarolta meg. Nemreg jott az uzenet, h vegyem meg megint x osszegert ha dts -t akarok hallgatni...

(#13552) Kobor válasza HIJ (#13551) üzenetére


Kobor
aktív tag

Én az infuse-t használom ott megy a DTS, az nplayer-t még nem próbáltam.
Mindent tud amit szerettem volna, samba stream, FTP stream, feliratok online letöltése, lehet wifin is másolni localba filmet nem kell Itunes hozzá. Viszont fizetős és nem is olcsó, szerintem.

@DJosef
Itt van egy pár régi próbálkozásom, persze azóta javulhattak a dolgok.
A VLC már tudja az AC3-at azóta.

[ Szerkesztve ]

(#13553) Handball94


Handball94
aktív tag

iOS 9.3.4.

(#13554) mobal


mobal
MODERÁTOR

Sziasztok!

Lenne egy Ipad Air, ami kékhalálozik. Mit lehet vele kezdeni - érdemes javíttatni? Már nem garanciális sajnos.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#13555) Süvi válasza mobal (#13554) üzenetére


Süvi
őstag

Mit jelent pontosan a kékhalál ?:)

(#13556) mobal válasza Süvi (#13555) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Használod → Kék képernyő → Restart. Majd megint, viszont eléggé sporadikus. Van, hogy 5x indul újra magától mire valami történik.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#13557) Ragnar95 válasza mobal (#13556) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Restore, majd újként beállítás megér egy próbát, hogy a szoftveres hibát kizárhasd, ha nem segít, akkor biztosan hardveres a gond, viszont hogy pontosan mi és mennyibe kerül a javítás, azt csak szerviz tudja megmondani neked.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13558) mobal válasza Ragnar95 (#13557) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Köszi. Melyik szervizbe érdemes vinni. Egyszer voltam vele az Andrássy-n, ott közölték "minőségbiztosítási okokból" Ipadot nem szerelnek.

mobal,

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#13559) Ragnar95 válasza mobal (#13558) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Hivatalos szervizben csak cserélnek, ami egy vagyonba kerül, úgyhogy ha emberi áron akarod megúszni, kénytelen leszek nem hivatalos szervizt keresni, ahol utángyártott alkatrészekkel dolgoznak.
Sajnos én iPad szervizt nem ismerek normálisat, mert kevesen vállalnak iPad javítást valamiért az iPhone szervizek közül, de hátha másnak van tippje.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13560) dmad válasza mobal (#13558) üzenetére


dmad
aktív tag

Szia.
Ő javít ipadot is..
A telefonommal nagyon profi volt..
:)

Élj úgy, hogy.......

(#13561) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok,

Mi a legegyszerűbb módja hogy filmet nézzek az iPad-en felirattal?
Gondoltam:
-Vlc fájlmegosztás itunes-ból
-Közvetlen másolás videókba iTunes-ról
-Felhőbe másolás és onnan lejátszás

A film mindegyiken elindul, de feliratot egyikkel sem tudtam elindítani..

Előre is köszi a segítséget!

(#13562) univerzita válasza reflxx (#13561) üzenetére


univerzita
addikt

Úgytudom a mellékelt feliratot a nPlayer vagy a Infuse kezeli.

(#13563) SoldierL


SoldierL
senior tag

Sziasztok én sebesség javulást érzek a mini 2-nél, 9.3.4 alatt. Ti mit tapasztaltok?

[ Szerkesztve ]

(#13564) Noxy válasza SoldierL (#13563) üzenetére


Noxy
veterán

Annyit, hogy így már ugrott a JB lehetősége.
Semmi mást nem adtak hozzá ezen kívűl.
Csak ezt orvosolták.

"A 9.3.4 összesen egy fontos biztonsági frissítést tartalmaz, ami a Pangu által kihasznált hibát javítja, új funkcionalitást gyakorlatilag nem hoz." (szifon.com)

Te valszeg a placebo hatás érzed.
De sztm lessz még utánad 1-2 aki szintén ezt érzi, vagy jobban merül, vagy jobban bírja az aksi. Ki mit ír majd elsőnek.

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13565) SoldierL válasza Noxy (#13564) üzenetére


SoldierL
senior tag

A Jb már megvolt azóta. Elvégeztem amit akartam, utána vissza zártam a rendszert. Én gyorsabbnak érzem kicsivel akezelő felületet.

(#13566) Ragnar95 válasza SoldierL (#13565) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Amit leírtál, annak semmi értelme nem volt :F
Nincs ilyen, hogy "visszazárod a rendszert". JB-el kapsz root jogokat, de ha visszaállítod gyárira a szoftvert, elveszted a root jogokat és ezzel együtt minden JB-el elvégzett változtatást is elveszítesz.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13567) milszab


milszab
senior tag

Van olyan app, ami megmutatja a helyi jellegzetességeket, vagy jobb helyeket ott ahol épp vagyok, vagy annak bizonyos körzetében?

(#13568) Noxy válasza milszab (#13567) üzenetére


Noxy
veterán

Térképek app, or GoogleMaps.
De ezekhez, meg ahhoz hogy éppen hol vagy helyileg, 3G 4G képes iPad kell. (Csak ezekben van GPS modul. Ha meg nincs GPS akkor ott helyileg WI-FI-re kell csatlakoznod. )

[ Szerkesztve ]

''Habár egyszer annyit észrevett, hogy valami megfertőzte magát a Nod-ot is''

(#13569) Süvi válasza milszab (#13567) üzenetére


Süvi
őstag

Mi szoktuk ezt használni.

Ulmon

[ Szerkesztve ]

(#13570) kchris78 válasza 33as (#13540) üzenetére


kchris78
veterán

Hello, sikerült eladni? Én most láttam egy air2t, wi-fi + lte is, igaz csak 16 GB, de 110 az irányár. Hónapok óta kint volt szinte... megveszem, de akkor a Mini2men kb el is vesztem amit az air-en "nyerek" mert max 35-40-et ér? Viszont a mini2 reál. Régi, és a multitask 1gb ram-mal már akadós, csak úgy mint a widgetek folyamatos újra töltése...

(#13571) shteer válasza kchris78 (#13570) üzenetére


shteer
titán

Sikerült :)

..szerintem jónak tűnik

(#13572) ZS3NI válasza milszab (#13567) üzenetére


ZS3NI
őstag

Pokemon GO :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#13573) kchris78 válasza shteer (#13571) üzenetére


kchris78
veterán

szuper :). Azert ahogy neztem most a jofogason azert a mini2 legolcsobb 50-60 korul van... annyiert tenyleg sok. Lehet van aki olcsoert beszerzi na de 1 honapot ki fog egy ilyenre varni.. :F

[ Szerkesztve ]

(#13574) shteer válasza kchris78 (#13573) üzenetére


shteer
titán

ezért is csaptam le rá, de mivel feleségemnél nagy sikert aratott, maradhat a háznál :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#13575) Süvi


Süvi
őstag

Nagyon off:
Kíváncsian várom mikor fog ez a csávó tesztelni egy Iphone-t, Ipadot. :D
Eleje is jó, de 2:22-től is.
De vannak benne szép felvételek egyébként, meg elég sok időt rászántak.
Elnézést az offért.

[ Szerkesztve ]

(#13576) Rage47 válasza Süvi (#13575) üzenetére


Rage47
veterán

Minden mondata, mintha egy óriási blockbuster film trailere lenne, úgy kezdődik.

(#13577) gzbotii


gzbotii
veterán

Valakinek tipp, hogy a bal oldali sav miért nem tűnik el fekvő nézetben? Ha új, üres oldalt nyitottam meg, akkor ott volt eddig is de amin betöltött az oldal, mindig eltűnt.
Beállításokban nem találtam erre opciót

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13578) focvis válasza gzbotii (#13577) üzenetére


focvis
veterán

Nyiss meg egy új üres lapot a Safariban (a + jellel), majd bökj rá a címsortól közvetlenül balra lévő , kékkel kiemelt "nyitott füzetet" ábrázoló ikonra. Utána már normálisan fog nyílni.

[ Szerkesztve ]

(#13579) pescara


pescara
aktív tag

Bokj ra a kek konyvre:-)

(#13580) gzbotii válasza focvis (#13578) üzenetére


gzbotii
veterán

Megvan, köszi srácok :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13581) nofi


nofi
őstag

Ilyen sötétebb oldalú kijelzővel találkozott már valaki? Elvileg a "DMPQ" kezdetű sorozatszámtól észrevehető (iPad Air 2).

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#13582) kchris78 válasza nofi (#13581) üzenetére


kchris78
veterán

DMPQs gépet vettem de nem figyeltem meg ilyet...

(#13583) Ance válasza nofi (#13581) üzenetére


Ance
őstag

Az enyém ilyen. Kb. 1 hét alatt megszoktam, mert csak fehér háttérnél látszik. Nyugtáztam, hogy már az Apple sem a régi, ha minőségről van szó.

(#13584) kchris78 válasza Ance (#13583) üzenetére


kchris78
veterán

en nem is szeretem az ilyen figyelemfelhivasokat mert ha en nem jovok ra akkor csak idegesit ok nelkul :D. remelem sargasodas nem jon elo gari lejarta utan.

(#13585) kchris78


kchris78
veterán

bebujtatos tokot leget valahol kapni? air2-hoz.. vagy olyat utangyartottat ami az eredetinel olcsobb ami csak elolapot ved?

(#13586) Süvi válasza kchris78 (#13585) üzenetére


Süvi
őstag

(#13587) chatran válasza kchris78 (#13585) üzenetére


chatran
őstag

Ami csak az előlapot védi az a Smartcover, én rendeltem Air2-höz pár hónapja Aliexpress-ről. Itt írtam róla.
Pár hónap használat után azt tudom mondani, hogy megérte az árát, a mágnesei még jól tartanak, nem színeződött el se az előlap, se a belső fele.

(#13588) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Sziasztok!
Hogyan tudom megnézni az icloudom tartalmát? icloud drive nem mutat semmit.Az icloud.com meg gőzöm sincs hogy kell...

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#13589) nofi válasza Szabikaa20 (#13588) üzenetére


nofi
őstag

Mit szeretnél pontosan látni? icloud.com-on bejelentkezel és láthatod a kontaktjaid, jegyzeteid, naptáradat, fotókat, persze ha be van kapcsolva az icloud mentés...

Xbox GT: nozsolt

(#13590) Szabikaa20 válasza nofi (#13589) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Na én is így képzeltem el,hogy valahova beírom az icloud email címem és a jelszavam és megnézem az icloudom tartalmát...De amint látom ez nem ilyen egyszerű! :O
Ha beírom hogy icloud.com akkor ezt látom...De ezen belül se tudok sehova bejelentkezni... :/

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#13591) univerzita válasza Szabikaa20 (#13588) üzenetére


univerzita
addikt

A iCloud Drive azért nem mutat semmit mert ahoz valamit mappába bele kell tenni a tartalmat. A iCloud.com-on ha be volt állítva a mentés akkor látod. De be kell lépni.. A számítógépen kell belépni a iCloud.com-ra, nem a tableten.

[ Szerkesztve ]

(#13592) Szabikaa20 válasza univerzita (#13591) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Be volt állítva...vagyishát mi van akkor rajta 4,1gb,valaminek kell ott lenni.Akkor megpróbálom gépen is.Köszi!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#13593) univerzita válasza Szabikaa20 (#13592) üzenetére


univerzita
addikt

Tableten - Beállítások -iCloud -Tárolóhely -Tárhely kezelése -

(#13594) nofi válasza Szabikaa20 (#13592) üzenetére


nofi
őstag

Valószínű a telefonod és a tableted mentései, nekem is nagyságrendileg ennyit foglal összesen a kettő együtt.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: nozsolt

(#13595) Ance válasza kchris78 (#13584) üzenetére


Ance
őstag

Mondjuk erre nem kellett felhívni a figyelmem. Első bekapcsolásnál feltűnt. De ha csinálok róla screenshot-ot, akkor nem látszik. :-)))))

(#13596) nofi válasza Ance (#13595) üzenetére


nofi
őstag

Még jó, hogy akkor nem látszik :DDD
Néztem este, néztem nappal, feleségem iPadjével is összemértem, de csak be kellett látnom, hogy világos színeknél bizony látszik és ha egyszer észreveszed... Még soha nem gariztattam Apple cuccom 5 év alatt, de ma visszavittem az Air 2-met a sötétedő széle miatt. Kiküldik aztán vagy csere, vagy nem.

Xbox GT: nozsolt

(#13597) Szabikaa20 válasza nofi (#13594) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Nem a teló csak 44mb foglal.

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#13598) dauphin


dauphin
aktív tag

Sziasztok! Lenne egy problémám, ami miatt kérem a segítségeteket. Van egy játék a lányom iPad minijén: a Rayman Adventures. Ma este a játékon belül vásároltam egy új kreatúracsomagot. Kifizettem, minden rendben. Elindult a játék és a pack aktiválta magát, a kapott tojásból kicsikiztük az aktuális meglepetés kreatúrát, :), és tovább léptünk. Vált a kép, Rayman fut a kijelző közepén és nem történik semmi hosszú perceken keresztül! Nem lehet vele játszani. Van valami ötletetek, hogy mi történt és mi lenne a megoldás?
Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

(#13599) Ragnar95 válasza dauphin (#13598) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Zárd be az appot multitaskingból és indítsd el újra, ha ez nem segít, indítsd újra magát az iPadet.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13600) dauphin válasza Ragnar95 (#13599) üzenetére


dauphin
aktív tag

Köszönöm a tippet, kipróbáltam, de sajnos nem segített. Egy ötlet: ha törlöm a játékot az iPad-ről és utána újratelepítem, az segíthet? Emiatt nem vesznek el a játékon belüli vásárlásaim? Ha ezt szeretném, pontosan hogyan kell eljárnom? Az iTunes-on keresztül lett telepítve eredetileg, látni is az Alkalmazásoknál. Elvileg (gyakorlatilag is) ott van egy olyan opció, hogy a "Játék törlése". Amikor töröltem, az App Store-ból újra lehúzhatom a játékot úgy, hogy egyúttal meglegyen minden vásárlásom is? Még nem csináltam hasonlót, ezért vagyok bizonytalan az egész folyamattal.

[ Szerkesztve ]

"És különben is: nem létezik akkora probléma, amekkora elől meg ne lehetne futamodni."

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.