Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 14:07:28

LOGOUT.hu

iPad topik összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13951) vadászcsiga válasza Treff (#13949) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Csak a 9.3.5-öt tudod rárakni. Máikat már nem írja alá az apple.

(#13952) Süvi válasza Treff (#13922) üzenetére


Süvi
őstag

Szerintem a 8.4.1 gyorsabb lehet, ha jól emlékszem többen panaszkodtak, hogy a 9.x.x. már lassú, én inkább a 8-asra szavazok, (de leginkább a 7-re :) ) (Bár amikor rányomsz a frissítésre ellenőrizni fogja a frisséteseket és sztem nem fogja engedni)
Érdemes beírni a youtubra, hogy Ipad mini 1 IOS 8.4.1 és vannak fent videók.
Tudomásom szerint az Itunes sem dózerol.
Előtte érdemes lenne biztonsági mentést csinálni.

Ui. Jött is a megerősítés, hogy nem lehet.
Tessék videót nézni a 9.3.5-ről.

[ Szerkesztve ]

(#13953) galaxys80


galaxys80
veterán

Így 1 nap után Mini 2 tapasztalatok? :)

(#13954) Kud1988 válasza galaxys80 (#13953) üzenetére


Kud1988
csendes tag

Nekem Mini 3 van. Reggel tettem fel. Eddig problémamentes.

(#13955) Treff válasza vadászcsiga (#13951) üzenetére


Treff
aktív tag

OTA-n keresztül még aláírja, azért, mert OTA-n keresztül nem lehet egyből 9.x verzióra frissíteni 6.1-ről, előbb kell hozzá a 8.4.1.
ITunes-os használat esetén lehet egyből 9.x-re váltani, ott fel sem ajánlja a 8.4.1-et.

Ezt tegnap tudtam meg én is, amikor utána olvastam. (lásd felső 2 sor)

(#13952) Süvi
Köszi, szétnézek videók ügyben.

[ Szerkesztve ]

(#13956) #93794560 válasza galaxys80 (#13953) üzenetére


#93794560
törölt tag

Nekem a Mini 2 hibátlanul megy vele, semmi probléma.

(#13957) Ragnar95 válasza #05304832 (#13943) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Már megoldódott a probléma rég.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13959) blakey válasza univerzita (#13914) üzenetére


blakey
titán

Mini 2-re valaki feltette?
Látom, igen, de nem ártana egy bővebb info, merjem, ne merjem? :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13960) Balázs1621


Balázs1621
senior tag

Sziasztok!

Ma felraktam en is az air 2-re az ios 10-et, persze biztonsagi mentest nem keszitettem. Vissza tudom valahogy rakni a 9-es verziot?

(#13961) univerzita válasza blakey (#13959) üzenetére


univerzita
addikt

Nemtudom milyen hardvere van, ha olyan mind a Air akkor igen. Nálam a Air gyorsult vele.

(#13962) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Feltettem a 10-et Air2-re és nem fordulnak el a videók oldalra, amikor elforgalom a tabletet. YT és Twitch is ilyen. Nincs bekapcsolva a nezet zárolás. Mi lehet a megoldás?

Szerk: most nézem, hogy semmi se fordul el oldalra :F mintha ki lenne kapcsolva az elfordulás érzékelés

Egy restart megoldotta... első tapasztalatok, hogy brutál gyors lett a 9-hez képest!

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#13963) Ragnar95 válasza Balázs1621 (#13960) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Shift+restore-al visszarakható, miután letöltötted a 9.3.5-ös ipsw-t, de bukod minden adatodat, mert az iOS10-es backup nem megy vissza iOS9-re.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13964) zolikaDB válasza h1mpi (#13962) üzenetére


zolikaDB
veterán

Nem mondod, h meg a 9-nel is gyorsabb? Nem azert, mert a 9 regen volt ujrainditva/nagyon be volt lakva?
A Safari ujratoltoget?

(#13965) vadászcsiga válasza zolikaDB (#13964) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Frissítés után mindig van pár óra amíg úgy érzi az ember hogy gyorsabb. Memória törlődik, tiszta lappal indul stb.

(#13966) #93794560


#93794560
törölt tag

Én nem érzek sebességbeli különbséget, sem lassabb, sem pedig gyorsabb nem lett a gép. Mini 2-ről van szó az esetemben.

(#13967) aha.e


aha.e
tag

Helló

Működőd Tor böngésző létezik Ipad-re?

Eladó Asus Zenfone 2 551ML 4/32 Gb !!!!!

(#13968) qnadam


qnadam
veterán

sziasztok,

ipad mini 2, ios9-re frissítettem sajnos, azóta sokkal kevésbé sima :( nem csak rögtön a frissítés után, azóta se sokkal jobb. abszolút lehetetlen visszalépni 8-ra?

a mini 2 és az air 1 jól tudom, hogy hardverben kb ugyanolyan erős?

köszönöm!

[ Szerkesztve ]

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#13969) Ragnar95 válasza qnadam (#13968) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nincs semmilyen mód rá.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13970) gzbotii


gzbotii
veterán

Nem szurtak volna el semmit a fejlesztők, es nincs baj a sebességgel. Az hogy lehet? :D Na akkor lehet en is fel rakom majd a 10-est

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13971) blakey válasza qnadam (#13968) üzenetére


blakey
titán

Lassan 1 éve van fent az iOS 9, jobb, mint a 8-as volt. 10-est még nem mertem feltenni.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#13972) vadászcsiga válasza gzbotii (#13970) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem ismerem a 10-et de szerintem a motorháztető alá nem nyúltak. Kicsit kipofozták jobbról-balról és elnevezték iOS10-nek.

(#13973) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Felraktam sima Airre a 10-et. Nincs vele gond. Akksi majd később, de amilyen rossz volt már 9- en is annál szarabb csak nem lesz. Feloldas dupla home. Ezt nem lehet vissza csinálni a regire? Nálam a kisegítő lehetőség, főgomb alatt nincs erre vonatkozó beállítás.

Új értesítés, vezérlőközpont nem tetszik. Semmi elegancia nincs benne.

(#13974) galaxys80 válasza vadászcsiga (#13972) üzenetére


galaxys80
veterán

Biztos, hogy nyúltak mivel pl az I6 sokkal simább és gyorsabb lett, mint 9-el.

(#13975) gzbotii válasza blakey (#13971) üzenetére


gzbotii
veterán

Nekem a 9-el nem lett jobb, mint előtte a 8.4.(3?).
Lassabb

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#13976) Szabikaa20 válasza vadászcsiga (#13973) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Ez engem is érdekelne,hogy ne kelljen a home gombot megnyomni meg plusszban...Ott már én is néztem ahol írtad.

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#13977) vadászcsiga válasza Szabikaa20 (#13976) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azota rájöttem hogy nem lehet megváltoztatni, de ha sikerül átszokni akkor szerintem kényelmesebb megoldas. Ujj marad egy helyben a gombon, kis spét a második nyomás elott, és bent is vagyunk.

(#13978) galaxys80


galaxys80
veterán

PC-re dugtam az iPad-et és meglepve tapasztaltam, hogy a jobb felső sarokban a nem töltődik felirat jelent meg.
Ez IOS 10 előtt emlékeim szerint nem volt jelen és simán töltött.
Vagy rosszul emlékszem?

(#13979) Gudy válasza blakey (#13959) üzenetére


Gudy
tag

Merjed! Nekem jobb lett.

(#13980) Ragnar95 válasza galaxys80 (#13978) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Feloldott kijelzővel USB-ről nem kap elég áramot az iPad ahhoz, hogy töltsön, ez nem szoftveres, hanem hardveres kérdés, eddig is így volt és ki is írta ezt az iPad eddig is.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#13981) galaxys80 válasza Ragnar95 (#13980) üzenetére


galaxys80
veterán

Akkor csak nekem nem tűnt fel eddig. :)

(#13982) univerzita válasza galaxys80 (#13978) üzenetére


univerzita
addikt

Nálam előtte se most nem írja ki. Nagyon kis töltés megy mert ha megnyitom a Battery Doctor -t akkor mutassa a töltést de figelmesztet hogy nagyon gyenge a feltölés és használjak gyári töltőt.

(#13983) Szabikaa20 válasza vadászcsiga (#13977) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én még megszokom,de a kisfiamnak lesz fura... :D

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#13984) vadászcsiga válasza Szabikaa20 (#13983) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Hát igen, ezt adom. Hol van már az a jo kis ergonomikus UI amit még Jobs talált ki. Most böngeszes, gepeles kozben állandóan beúszik valahonnan valami. Néha legszívesebben földhoz csapnám. Kikapcsolhatnám pl a multitaskingot de kozben meg kényelmes oldalról behúzni a messengert.

(#13985) #99546112


#99546112
törölt tag

Azért ipaden vannak még bugok ios 10 alatt.

(#13986) vadászcsiga válasza galaxys80 (#13974) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az animáción javítottak sokat. Pikkpakk megnyílnak az appok. Emiatt érezhető gyorsabbnak az egész rendszer.

(#13987) galaxys80 válasza vadászcsiga (#13986) üzenetére


galaxys80
veterán

A gyorsabbnak érezhető és a gyorsabb között van bármi különbség? :DDD

Amúgy Mini 2-n nálam régóta ki van kapcsolva az animáció, mert bár javult az IOS 9-hez képest, de még most is vannak olykor röccenések.

[ Szerkesztve ]

(#13988) vadászcsiga válasza galaxys80 (#13987) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondoltam érdekel a magyarázat.

(#13989) rumos14


rumos14
nagyúr

sziasztok, szüleimnek vennék egy tabletet és az ő vélhető preferenciáikat figyelembe véve egy ipad air 2 64gb wifi lehetne a befutó.
kérdésem: megoldható ezen a több user? tehát külön bejelentkeznek, email, Facebook külön? androidon ugyebár két külön google account simán megy egy eszközön, hogy van iOS-en?

[ Szerkesztve ]

(#13990) nofi válasza rumos14 (#13989) üzenetére


nofi
őstag

Sajnos nincs ilyen, csak az oktatási célra használt iPadeknél vezették be tavaly. Szüleimnél úgy van megoldva, hogy emailezésre, facebookozásra is külön appot használnak.

Xbox GT: nozsolt

(#13991) rumos14 válasza nofi (#13990) üzenetére


rumos14
nagyúr

jó végülis az megoldható, hogy egyik a beépített klienst használja, másik a gmail appot. titkolnivalójuk - tudtommal :D - nincs egymás előtt.

(#13992) nofi válasza rumos14 (#13991) üzenetére


nofi
őstag

Facebook mondjuk egy fokkal macerásabb, de pl. a Friendly-t tudom javasolni a másodlagos kliensnek. Mindenesetre ha jövőre valamelyikük külön tabletet szeretne, akkor egy picit kezdj azért gyanakodni :DDD

Xbox GT: nozsolt

(#13993) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Miért kell engem erre kényszeríteni? :O

(dupla home-os feloldás)

(#13994) shteer válasza vadászcsiga (#13993) üzenetére


shteer
titán

Vegyél újabbat :)

..szerintem jónak tűnik

(#13995) vadászcsiga válasza shteer (#13994) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Akkor jól értettem hogy az air 2 es afölött vissza lehet állítani a regi fajta feloldást?

(#13996) shteer válasza vadászcsiga (#13995) üzenetére


shteer
titán

nem, de ott már van ujjlenyomatolvasó

..szerintem jónak tűnik

(#13997) Chereiose


Chereiose
addikt

Sziasztok,

Szeretnék venni egy Ipad-et, igazából nem túl sok ideig használnám, kb. decemberig, aztán eladnám, így semmiképp sem újat akarok venni, hanem használtat. Korábban volt egy Air-em és egy mini 3-mam, most viszont nem tudom mit kéne venni így 3 hónapra (persze lehet aztán megtartom, de decemberben szeretbék macbookot venni és úgy lehet nem kell már).

Árral kapcsolatban: először 50K-ig gondoltam, de olyan árig max mini 1-et lehet kapni, 60K körül már vannak Air-ek, illetve 85 körül meg már vannak Air 2-ők (igaz abból csak wifisek, de nem feltétlenül kell a 4G nekem, bár jól jönne). Mindenképpen retinásat akarok venni, tehát legalább egy mini 2-őt. Illetve még annyi, hogy azért hurcolásznám ide-oda, már eléggé elszoktam az Air méretétől, gondolom ilyen célokra jobban járnék egy mini 2-vel.
IOS 10-et mennyire bírják a régebbi gépek? :)

Ti mit ajánlanátok? :R

[ Szerkesztve ]

(#13998) Chereiose válasza Chereiose (#13997) üzenetére


Chereiose
addikt

Tudom nem a reklám helye, de ezzel szemezek most: [link]

(#13999) nofi válasza Chereiose (#13997) üzenetére


nofi
őstag

Air-t vegyél minimum, az nem tudom melyik Mininek felel meg, ha mégis a kisebb méret felé hajlasz. Ha eladod akkor meg igazából az Air2-n is ugyanannyit buksz kb 3 hónap alatt szóval azt is nyugodtan bevállalhatod.
A linkelt hirdetéshez annyit, hogy iPad-ből nincs függő készülék, akkor sem az ha szolgáltatónál veszik ;)

Xbox GT: nozsolt

(#14000) Chereiose válasza nofi (#13999) üzenetére


Chereiose
addikt

Mini 2 felel meg az Air-nek. Air 2-vel szerintem olyan nagyot nem lehet bukni, de igazából egyikkel sem használtan, max pár K-s bukóval el lehet adni.
Én is úgy tudom, hogy nincs függő, de végül is telekomos sim-em van szóval az nem gond :)

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  iPad topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.