Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77612) b.


b.
félisten

Kicsit más téma inkább kis saját vélemény a jelenlegi 400 ezres alsó középkategóriás erősítőben gondokodóknak.
Ma megjött a Marantz Cinema 60 vas. Nekem nagyon bejön az új dizájn .

A nappali dísze szerintem.
Remek és igényes csomagolás, 20 perc alatt totális nulláról filmnézésig tartó , rém egyszerű grafikus és felhasználóbarát beállítás, szerintem az eddigi erősítőim közül egyik legjobb távirányítóval, háttérvilágítással.

3 darab 8 K bemenet és kettő kimenet a többi alap 4 K bemenet.
A hangzása meghaladja a kategóriáját szerintem. Elképesztő mit hoztak ki belőle. Olyan térhangzást tud a vas amit eddig még nem tapasztaltam sehol.
egy komplett burok vesz körbe.
Kipróbálás szintjéig levettem a Yamahát és most elcsomagoltam 2-3 óra használat után, egyelőre el kell döntenem mi megy mi marad .
Nem kérdés hogy a Marantz szintet lépett.
A régi- új bemérőrendszerük a speciális mikrofonnal rohadt drága, de lehet megveszem hozzá , av fórumos tagok szerint Dirac szintet képes hozni,de csak a hozzá való mikrofonnal ami megint egy kisebb vagyon, csak úgy mint a szoftver teljes áras verziója.

Szerintem most a kategóriájában nagyon jó kis erősítő annak akinek nem kell két különálló SUB kimenet és 9 csatorna.
Az eddigi legjobb marantz hangzást kaptam tőle, a 7013 és a 6015 nem igen ér a nyomába téralkotásban.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.