Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77601) proci985 válasza lezso6 (#77597) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

tobbet kene gyurni ;) mennyit is tolsz sumo squatbol? ;]

megy az a 115W, csak akarni kell

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#77602) Quqesz válasza Zsömica (#77600) üzenetére


Quqesz
nagyúr

Igen láttam. Még garis az enyém, de van egy kollégám, akinek megvannak a cuccai és a tudása is a javításhoz. Nem reménytelen. Ettől függetlenül nem bántam meg.

Fotóban nincs gixer, ha van nálad egy Pixel! 7pro

(#77603) Zsömica válasza Quqesz (#77602) üzenetére


Zsömica
aktív tag

A legjobb választás 300k környékén.., bánni meg azok bánhatják akik nem hallották..! :D

(#77608) lezso6 válasza proci985 (#77601) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:DDD Igazából eleve Klipschet nem szeretnék, korábban is csak a kompromisszum miatt gondolkodtam rajta.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#77609) lezso6 válasza I'am Dony (#77583) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nálad mit vált az Arendal 1961 1S? Kíváncsi vagyok jövőhéten mit mondasz rá. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#77611) I'am Dony válasza lezso6 (#77609) üzenetére


I'am Dony
őstag

Volt nemrég 1723 1V, aztán kipróbáltam a több szubos felállást 3 db REL 1205 el. Nekem a végső úgy gondolom 2 db 1961 1V lesz, de előtte még ezt ki akartam próbálni. Aztán vagy megy vissza vagy jön a párja.

(#77612) b.


b.
félisten

Kicsit más téma inkább kis saját vélemény a jelenlegi 400 ezres alsó középkategóriás erősítőben gondokodóknak.
Ma megjött a Marantz Cinema 60 vas. Nekem nagyon bejön az új dizájn .

A nappali dísze szerintem.
Remek és igényes csomagolás, 20 perc alatt totális nulláról filmnézésig tartó , rém egyszerű grafikus és felhasználóbarát beállítás, szerintem az eddigi erősítőim közül egyik legjobb távirányítóval, háttérvilágítással.

3 darab 8 K bemenet és kettő kimenet a többi alap 4 K bemenet.
A hangzása meghaladja a kategóriáját szerintem. Elképesztő mit hoztak ki belőle. Olyan térhangzást tud a vas amit eddig még nem tapasztaltam sehol.
egy komplett burok vesz körbe.
Kipróbálás szintjéig levettem a Yamahát és most elcsomagoltam 2-3 óra használat után, egyelőre el kell döntenem mi megy mi marad .
Nem kérdés hogy a Marantz szintet lépett.
A régi- új bemérőrendszerük a speciális mikrofonnal rohadt drága, de lehet megveszem hozzá , av fórumos tagok szerint Dirac szintet képes hozni,de csak a hozzá való mikrofonnal ami megint egy kisebb vagyon, csak úgy mint a szoftver teljes áras verziója.

Szerintem most a kategóriájában nagyon jó kis erősítő annak akinek nem kell két különálló SUB kimenet és 9 csatorna.
Az eddigi legjobb marantz hangzást kaptam tőle, a 7013 és a 6015 nem igen ér a nyomába téralkotásban.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#77613) v.attis


v.attis
őstag

Sziasztok!
Jbl sub 178-asomnak alapzaja "keletkezett", elég hangos, határozottan zavaró és állandó. Olyan hangja van, mint télen egy szélviharnak, amikor a kopasz fák között süvít a szél.
Ha be van kapcsolva akkor folyamatos a zaj, akkor is, ha nincs semmilyen kábel bedugva.
Ettől eltekintve a mélysugárzó teszi a dolgát, erős és megszokott mélyeket ad ki.

Nem bontottam ki még egyáltalán, ezért leginkább ötleteket, tapasztalatokat várnék, hogy mi baja lehet. Kondenzátorok elöregedése okozhat ilyesmit? Azért ez nem egy mai darab és sosem volt még megbontva.
Ha kondi baja van, akkor mi a bevett módszer a javításra? Az összeset cserélni kell, vagy ha találok púposakat, akkor elég azt?

(#77614) proci985 válasza b. (#77612) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

1200USD az MSRPje, szoval boven kozepkategorias modell, ahhoz merten felszerelve. bar ahogy nezem tenyleg legalabb egy helyen van 1000 euroert is.

van 2 HDMI out, van preamp, viszont sajnos csak 7 csatornas. a regebbi videobemeneteket is lehagytak, bar igazabol ez nagyon mar nem problema.

a 6012nek szornyu volt a taviranyitoja fogasra, akkor ezek szerint ezen vegre segitettek.

a 6012hoz en kaptam bemeromikrofont, azzal tenyleg, nagyon jol szol.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#77615) b. válasza proci985 (#77614) üzenetére


b.
félisten

Ehhez is van bemérő mikrofon de az alap beméréshez van, mint a többi Denon/ Marantz modellhez.
Van az ACM1-X az új MultEQ-X -hez -. [link]
Így egyben a miki és a szoftver közel Dirac árazása van, de állítólag jól sikerült.
A 60-as Marantzhoz nincs Dirac az 50 től felfele már választható, hogy vagy ez vagy a Dirac,de ott is feláras. Elég jó alternatíva .

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#77616) proci985 válasza b. (#77615) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ez miben tud tobbet a multiEQ XT32nel?

mondjuk igazabol a 6012 / 6015 / 7012rol gyakorlatilag a cinema 50 ami upgrade, viszont az mar tud Diracot is. meg cserebe eleg draga.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#77617) b. válasza proci985 (#77616) üzenetére


b.
félisten

Én is YT-n láttam a bemutatóját. Végső soron Dirac koppintás, hasonlóan van megcsinálva még a menü is,de nekem ez kicsit felhasználóbarátabbnak tűnik, minta Dirac.
[Marantz Cinema 50 Audyssey OSD vs MultEQ Editor vs MultEQ X MultEQ XT32 Room Calibration Correction]
ez az akkori videó amikor bejött:
[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#77618) krx21 válasza b. (#77612) üzenetére


krx21
nagyúr

Nézegettem én is az új malacokat. Érdekes, engem pont a design tántorított el. Az a kis kör alakú kijelző számomra értelmezhetetlen. :F Ahol meg már van rendes 2 soros kijelző, azt meg egy nyitható ajtó mögé teszik.. :F
Viszont ha jó a hangjuk, annak örülök. ;)
A Denon jövőre lépi meg a design és távirányító váltást… Kíváncsi leszek… Lehet az új X6800H már új köntösben lesz… Bár nekem a régi megjelenéssel sincs bajom, sőt..

[ Szerkesztve ]

(#77619) BBéci válasza b. (#77612) üzenetére


BBéci
titán

Lassan három hónapja van nálam Cinema 50 és nem vagyok elájulva tőle. Az eggyel nagyobbat ígérték, de mégsem azt küldték. Jövő héten érkezik a Umik és a Dirac licenc, talán az dob rajta annyit, hogy igazán elégedett legyek. A kis, kerek kijelző kifejezetten bosszantó, elfogadhatatlannak tartom.
Korábban az SR8015 nagyon tetszett, azt szívesen megtartottam volna!

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#77620) b. válasza BBéci (#77619) üzenetére


b.
félisten

A Cinema 50 az kb a 6015 utódja. 8015 az csúcs kategória, nem belépő közép ,azért teljesen más ligában játszik. Én is meghallgatnék egyet , irigyellek.
Azért a te füled nem a belépő cuccokhoz van szokva :D
Nálam itt van most is egy 1700X Denon is,egy Yamaha RXV6A.
A Cinema 60 szerintem abszolút rendben van hangminőségben a kategóriájában, de a különálló 2 sub kezelése beleférhetett volna.
Engem a kijelző nem zavar, már megszoktam, de 3x ekkora is elférne rajt. Lassan ezen változtatniuk kellene.
Ma már többet tudtam tesztelni, azért a Yamaha előnye most egyértelmű számomra( a 3080 is más liga) a sub kezelésnél, és párbeszédeknél, de az Atmos térhangzás kezelés az eddigi erősítőim közül ( Arcamot is beleértve) a legjobb ezen a Marantzon.
Megvettem a szotfvert hozzá, jövő héten jön az ACM miki is.
Elég szomorú, hogy az erősítőhöz van rendelve ennyi pénzért, ha tudtam volna.. most már mindegy.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#77621) sinci01


sinci01
aktív tag

Üdv. Van egy Onkyo TXNR 686 AVR-em, aminek a HDMI out2 kimenete nem mindig ad ki jelet, vagyis nincs kép. A másik out kimenet tökéletes. Kezd meghalni a HDMI panelja? Ami a furcsa, hogy néha van kép, néha nincs. Próbáltam, hogy a prijektror és a TV kábeleit megcserélem, de akkor is fennáll ez a jelenség.

(#77622) sinci01


sinci01
aktív tag

Esetleg ilyenkor egy hard reset tudna javítani valamit?

(#77623) VoidXs válasza sinci01 (#77622) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Talán, de esélyesebb valahol a forrasztás sérülése.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#77624) sinci01 válasza VoidXs (#77623) üzenetére


sinci01
aktív tag

Köszi, álltában is tud sérülni a forrasztás? Nem volt mozgatva a HDMI kábel már 2 éve, csak egy helyben áll az erősítő a polcon.

(#77625) powerup2 válasza sinci01 (#77624) üzenetére


powerup2
addikt

Melegszik lehűl melegszik lehűl és elenged a forrasztás :)

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#77626) sinci01 válasza powerup2 (#77625) üzenetére


sinci01
aktív tag

Akkor lekapom a borítást és megnézem, látszik e valami szabad szemmel a panelen. Köszönöm.

(#77627) powerup2 válasza sinci01 (#77626) üzenetére


powerup2
addikt

Nem biztos hogy a csatlakozónál van a gond lehet a chipnél vált el a forrasztás .

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#77628) sinci01


sinci01
aktív tag

Azt tudom, hogy a HDMI lábeleket csakkikapcsolt állapotban szabad mozgatni, eltávolítani, viszont passtrough üzemmódot is tud az AVR, ilyenkor elég ha ki van kapcsolva az AVR, vagy húzzam ki a 220-ból?

(#77629) Smiley válasza sinci01 (#77628) üzenetére


Smiley
őstag

Szabvany szerint plug&play. Ha odafigyelsz arra amit csinalsz lehet menetkozben is dugdosni nem lesz semmi baja. Gondolj bele a targyalokban levo tv-k amikre napontan 25 notit kotnek ra megis kibirja valahogy, pedig ott aztan semmit nem kapcsolnak ki es meg nem is nagyon figyelnek arra, hogy mit csinalnak. Ha persze ferden meg ossze-vissza probalod csatlakoztatni akar erovel, akkor lehetseges hogy ki tudod nyirni az csatlakozot.

Én mondol, Maga mondol, Én mondol. Így kell normál beszélgetni...

(#77630) Phülöp válasza Gino20 (#77484) üzenetére


Phülöp
addikt

az általad említett sérült AVX-es XTZ 12.17 Edge már az ebay-en is megjelent

[link]

kíváncsi vagyok, meddig szalad fel a licit

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#77631) sinci01 válasza Smiley (#77629) üzenetére


sinci01
aktív tag

Van egy HDMI switchem, amivel kipróbáltam mindkettő HDMI out kimenetet, és mindkettő bekapcsolta a ledeket a switchen. Talán "áram" alatt van mindkettő kimenet. Már az összes beállítást kipróbáltam a HDMI out kimenet részen, de még mindig csak a main kimeneten van jel. Lehet maradok a HDMI switch használatánál.

(#77632) krx21 válasza sinci01 (#77631) üzenetére


krx21
nagyúr

Factory reset volt már?

(#77633) sinci01 válasza krx21 (#77632) üzenetére


sinci01
aktív tag

Még nem, mert arra nem volt időm, hogy mindent újra beállítsak rajta. Tudom, ez lesz a következő, de most pár napig nem lesz rá lehetőségem.

(#77634) b. válasza sinci01 (#77631) üzenetére


b.
félisten

Lehet HDCP probléma is.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#77635) sinci01 válasza b. (#77634) üzenetére


sinci01
aktív tag

Eddig működött rendesen a rendszer, pár hete vettem észre, hogy akadozik. VOlt olyan, hogy be kellett kapcsolnom a TV-t és akkor megjelent a projektoron a kép, vagy nem volt mindegy a bekapcsolási sorrend a mediaplayer , AVR és projektor között. Számomra érthetetlen a hibajelenség, de remélem a reset megoldja.

(#77636) b. válasza sinci01 (#77635) üzenetére


b.
félisten

Akkor a HDCP kizárható. :R
Néztem AV fórumon ,elég sok hibás van és állítólag nincs hozzá panel.
Majg gépről belinkelem a szálat.Nem tudom,hogy követed e azt az oldalt.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#77637) proci985 válasza sinci01 (#77635) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

VOlt olyan, hogy be kellett kapcsolnom a TV-t és akkor megjelent a projektoron a kép, vagy nem volt mindegy a bekapcsolási sorrend a mediaplayer , AVR és projektor között. Számomra érthetetlen a hibajelenség, de remélem a reset megoldja.
Ilyet en lattam neha, a blu-rayem nem ad ki kepet a projektorra ha a TV nem megy. Egy Yamaha es egy Marantz erositovel is sikerult reprodukalni

Plusz neha menetrendszeruen 15 perc utan a projektor fele eldobja a jelet. szinten mindketo erositovel reprodukalva.

outputcsere, kabelcsere volt

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#77638) sinci01 válasza proci985 (#77637) üzenetére


sinci01
aktív tag

A HDMI main kimeneten minden frankó, csak a HDMI2 (SUB) out-on van a probléma. A menüben be van kapcsolva mindkettő kimenet. Már felcseréltem az eszközöket is, akkor a TV-n nincs kép, ha a HDMI2 kimenetre teszem, szóval a kábelek elvileg jók.

77636. b.
Igen, követem az oldalt. :R

(#77639) Cyber_Bird


Cyber_Bird
senior tag

Sziasztok,
Van az alabbi rendszerem, amihez szeretnek egy melynyomot tarsitani:
Denon AVR-X2300W
Dynavoice Challenger M-65 EX v4 5.0-ás házimozi hangfal szett
A szoba 3.8*3.8m aminek az egyik oldala reszben nyitott (nyitott nappali)

nagyjabol igy kell elkepzelni: [link]

Elsosorban filmekre/sorozatokra hasznalom, de zenet is hallgatok itthoni edzeshez(vagy neha csak ugy), sot youtube vlogokat is szoktam nezni rajta :)

Kerdesem, hogy mit ajanlanatok hozza?

180K HUF fele nem feltetlen szeretnek menni, mert gyanitom, eros overkill a teljes rendszerhez, de ha azt mondjatok, hogy van ertelme, akkor meghallgatok barmit.

Elore is Koszi,
CB

[ Szerkesztve ]

(#77640) Phülöp válasza Cyber_Bird (#77639) üzenetére


Phülöp
addikt

Klipsch. Bármelyik.

/szarkazmus OFF

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

(#77641) dave0825


dave0825
őstag

Üdv.

Onkyo TX-SR373 tudhat szerintetek HDMI 2.1-et? Leírásokban annyit találtam, hogy 4K, HDCP 2.2, HDR10, Dolby Vision.
PS5-höz vennék HDMI kábelt, de akkor már 2.1-eket, ha később a tv is tudna többet (bár lehet, hogy pár dolgot most is tudna már (pl. ALLM), ha az erősítő át tudja engedni, csak jelenleg 2.0-s kábel megy az AVR-ből a tv-be, és így nem támogat pár dolgot).

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#77642) Ger_man válasza dave0825 (#77641) üzenetére


Ger_man
senior tag

Szia!

Sajnos hiába vennél hozzá, ez egy régebbi erősítő ami csak HDMI 2.0 csatlakozó van. Az ALLM, VRR mind-mind HDMI 2.1 szükséges. És a teljes rendszernek tudnia kell (PS5-AVR-TV). Sajnos egy TV cserénél is meg leszel lőve, mert tudnád a ps5-öt közvetlenül a tv-re dugni (HDMI 2.1-es csatiba), de csak veszteséges hangot tudsz majd visszaküldeni az erősítőbe (ARC). eARC tudású AVR-re lenne szükséged a veszteségmentes hang átküldésére. Persze ott még jelentkezhet, sőt fog is: lag. Szóval sajnos TV-t és erősítőt is cserélned kell majd, ha mindent is ki akárnál használni PS5 mellett. De azért 4K@60-nal is bőven el van az ember. ;)
Nekem az erősítőm 2.1-es, de a tv-m még nem. PS5-tel viszont így is teljesen jól megvagyok. A VRR hiányzik ha épp PC-n játszok. Mivel mindenen sony-s (AVR, és TVm is), emiatt magától átvált game modera a tv, de hát kézzel se nagy kunszt átkapcsolni :)

(#77643) jambiyya válasza Cyber_Bird (#77639) üzenetére


jambiyya
őstag

Szerintem ehhez a kombóhoz kifejezetten jól jönne egy mélynyomó. Összességében jobb lenne a hangzás, ha nem kéne a 80Hz alatti hangokkal bajódnia az AVR-nek, és a frontok sem sértődnének meg.

(#77644) a347


a347
aktív tag

Sziasztok!

Ilyesmi cuccot használt már valaki?
https://homemovie.hu/termek/ac-infinity-aircom-t9-erosito-es-av-komponens-hutoventilator-rendszer/
Érdemes egyáltalán plussz szellőztetéssel foglalkozni egy házimozi erősítő esetén?

(#77645) BBéci válasza a347 (#77644) üzenetére


BBéci
titán

Általában érdemes, ha tapintással túl melegnek érzed, illetve szűk helyre van betéve. Viszont egy 5000 forintos laptophűtő tökéletesen megfelel a célnak, felesleges 67000-et kiadni ilyesmire.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#77646) a347 válasza BBéci (#77645) üzenetére


a347
aktív tag

Van a gyártótól egyszerű, 2 ventilátoros usb-s cucc, jóval barátibb áron. Csak amiatt érdekelt, van-e létjogosultsága.
Egy szaki szerint hatékonyabb lenne befújni alulról a levegőt, mint elszívni a meleget fentről.
Annyi az előnye a drágábbnak még, hogy tud hátrafelé is kifújni, nem csak felfelé. Zárt polcnál ideálisabb.

(#77647) Cyber_Bird válasza jambiyya (#77643) üzenetére


Cyber_Bird
senior tag

Igen, igen, ezert is kerdeztem, hogy milyet. Sajnos eleg fogalmatlan vagyok a temaban.

(#77648) VoidXs válasza a347 (#77646) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ha alulról fújod be a hideget, akkor lehet a fenti sarkakban hot pocket, fentről szívva viszont nagyjából mindenhol van légmozgás. A hátránya, hogy durván fog porosodni, hiszen a levegő ott jut be ilyenkor, ahol csak tud, és nem fogsz tudni mindenhová szűrőt tenni. Alsó befújásnál tudsz, mert mindenhol pozitív nyomás lesz. Ezért szokták PC-hez is azt ajánlani, hogy egy be, egy ki, és a be legyen erősebb.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#77649) powerup2 válasza BBéci (#77645) üzenetére


powerup2
addikt

Nálam két ilyen van az erősitőn :) [link] az ára nem vészes igaz akkor 2 darabot ilyen 15 ezerért vettem összesen.

TV: 77" LG C1 Erősítő: Arcam AVR10 Hangfalak: Revel Performa3 F208 , Revel Performa3 C208, Focal Aria 900SR , Focal Aria 906 , Sub: 2x Rel HT1510 Predator Lejátszó: Zidoo Z9X PRO Kábelek: Kácsa Norstone Oehlbach NF 214 Isotek Tápszűrő és elosztó: Isotek EVO3 Aquaris Nas: Synology DS218

(#77650) Phülöp válasza a347 (#77644) üzenetére


Phülöp
addikt

ha nagyon be van szorítva az eszköz a polcra/bútorba, akkor ott hasznos tud lenni bármi, ami kicsit is megmozgatja a levegőt
ha csak úgy ül a polcon az eszköz, akkor általában nincs szükség külső hűtésre

A Bretagne-félsziget meredek ormai alatt Otthont találnak kóbor csikóhalak. /Mesterem

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.