Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:43:03

LOGOUT.hu

Gitáros topic ♪♫ eddig összegyűjtött tapasztalataink itt.
(gitár-, erősítő-, effekt- és húrválasztásról, hangkártyákról)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#6456) Eastman válasza Szten Márs (#6446) üzenetére


Eastman
őstag

Hangfoglalás megvolt tegnap. Füldugós stand is van kint. :D Elképesztő a hangzavar. Jó, hogy pénteken voltam, mindenki mondta, hogy a sz-vas durván zsúfolt. A Vintage '52 standja kötelező! Két Fender, egy Strat és egy Jaguar is látható, mondtam a haveromnak, hogy "nézd csak, lakástűzben megégtek". Hát a lónak az icsáját. Egész egyszerűen - hihetetlen - de sz@rrá játszotta őket a tulajdonosa, egy bosnyák (talán koszovói) népzenész a két eredetileg fekete gitárt. Elképesztő!!! :Y A testen felrepedezve a festék mint a kiszáradt tó medre, a bundok fáig lekopva, a nyakból kikopva a fa kicsit hasonlóan a Malmsteen-nek gyártott gitárnyakhoz, persze a bundokat ne képzeld oda mert azok síkba koptak a kimélyedt fával. A fej sötétbarna a kosztól. A Strat állítólag kegyetlenül büdös. A Jaguar neck-humbijának fém burkolata (ennek jobb alsó sarka) kikopott a pengetéstől!!! A testen a humbi mellett szinte egy meder a fából kikoptatva, ahogyan odaért a pengető. Elképesztő. A faszi folyamatosan gitározhatott. Élete során szó szerint elhasznált két Fendert.

Cube 20x-et is tesztelgettem, egyre jobban tetszik.

A HELL-es standhoz (Fender előtt) érdemes ellátogatni, van ott egy igazi fa-fuvarozó feketeszemű, fekete egyeneshajú tündér aki mosolyog mint a vadalma. (ajánlom annak aki szereti a teltebb idomokat)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Gitáros topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.