Hirdetés

2024. június 9., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ghostolás (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1761) Fire/SOUL/CD válasza Beowulf_78 (#1760) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Hali!

Nem írtad hányas verzió, én az NG14-essel szívtam eleget. Tudom hogy írtad, hogy a ramokkal nincs gond, de szerintem az a ludas. Nekem is néha, minden ok nélkül, amikor szerettem volna boot-olni a norton cd-ről, a memórával kapcsolatos hibát írt ki, aztán csak újraindítani lehetett...A ramoknak semmi bajuk nem volt persze, azóta is azok mennek.
Ha dual-ba mennek a ramok, akkor rakd single-be(ha lehet), vagy egyszerűen csak egy ram modult hagyj a gépbe és ezután boot a norton lemezről...

Remélem segít.

polo493

ez teljesen megegyezik egyik ismerősöm esetével. Ott az volt a "hiba", hogy nem legális oldalról, hanem egy közismert letöltő oldalról szedte le az NG14-et, amit remekül előfertőztek :K Neki is az összes optikai meghajtója eltünt, újra kellett telepíteni az egész rendszert.... :(((
Remélem a Te esetedben nem erről van szó, mert ha igen, akkor lelkiekben készülj egy teljes rendszertelepítésre...

Fire.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ghostolás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.