Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ghostolás (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#1760) Beowulf_78


Beowulf_78
addikt

Srácok!

Nagy segítség kellene! :R

2-3 napja még sikeresen vissza tudtam tenni a mentésemet DOS alól, de ma valamiért ahogy boot van cd-ről megfagy a ghost , amikor az elején az OK gomb meg szokott jelenni. Persze úgy fagy meg, hogy OK gombot már nem teszi ki, de a Ghost felületét már látom.
Érthetetlen a probléma mi történhetett pár nap alatt. Próbáltam már másik verziót is, másik cd-ről, visszaállítottam "no tuning"-ra a gépet is, hátha ez miatt fagy, de nem. A gép jól működik, nincs gond hardveresen, nem is volt bolygatva az utolsó ghost használat óta, mégse tudom visszaállítani a rendszeremet.
Mitől lehet ez, hogy egyik napról a másikra megszünik működni, úgy, hogy előtte mindig jól működött? :F
A boot CD-ről próbáltam mást elindítani...és az se működött, bár legalább nem fagyott le!
Hibüzenetet dobott ki, ebből gondolom hogy a ghost-nak is ez a baja lehet:

"Creating 50 Mb RAM Drive as R:
Invalid drive specification
File creation error
Error creating RamDrive!
(Max. 2GB RAM supported by xmsdsk.exe)"

Gondolom a N. ghost-nak is ez az RAM drive lehet a gond, azért fagy le. De ez mitől tud elszállni, és hogy lehet helyrehozni? :U :R Memóriáimat lecsekkoltam, DOS-os memtest-et futtatva (érdekes módon ez elindult a boot cd-ről), és nincs hiba sehol.
Van valami ötletetek? :R

Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Ghostolás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.