Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-28 18:16:31

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64151) LanyUs válasza tomcica (#64140) üzenetére


LanyUs
senior tag

"Az egesz heti terheles fenyeben kell tekinteni erre" ezt többször írtad már, ennek ellenére én, mint mezei hozzá nem értő nem látom át az összefüggéseket, hogy milyen kombinációk mit építenek ki heti viszonylatok tekintetében ( edzésenként már értem ). Hiába mondod, hogy nem atomfizika, de bizony az összefüggések átlátása és az edzéstípusok kombinálásnak hosszútávú hatása már az :) :R

(#64152) Peterhappy


Peterhappy
őstag

GT1000 11-es egész sok méretben, 23k.
Nem tudom, adnak-e még hírleveles feliratkozásra 15% kedvezményt, nekem volt, így 20k alatt megállt.
Az szerintem nem rossz.

Hátha valakit érdekelhet.

Szerk: Most nézem, női cipők között volt, franc belé, lehet hogy akkor kicsi/szűk lesz :D

[ Szerkesztve ]

(#64153) tomcica válasza LanyUs (#64151) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Altalaban kapnak egy eros aerob 1000m v fokozo tempot..esetleg tempocska edzest.Meg ugye 400m ami fent van az aerob/anaerob hataran.Melle amit elbirnak idoben es energiaval laza alapozos km gyujtes.
Igy ernek oda a vasarnaphoz.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#64154) jimpo válasza tomcica (#64061) üzenetére


jimpo
aktív tag

Okés, majd ha olyanom van csinálok mind a kettőből alkalomadtán. :K
Tegnap én pörgettem egy 3:30.4 1k PB -t, a 4. 12 órás munkanap után nem is rossz. ;] Mondjuk az 5k PB -n besikerült 3:43 -at nem nehéz felülmúlni. :DDD
Utána még kilométeres váltásban mentek a lazább és a gyorsabb kilométerek. Az Átlagos hőmérséklet 29.3 °C , a szokott helyen futottam estefelé egész jó árnyék van a naplemente a kép szerinti bal oldalt szokott lenni. " Előttem van észak, hátam mögött dél, balra a nap nyugszik, jobbra pedig kél. " Az aszfalt minőség az hagy kivetnivalót maga után, de ez a rész a faluig a kedvencem ami kb egy kilométer. Legalább itt még van hosszabb fasor. :U
Ma lazább futás lesz még... Reggel hét óráig már tekertem az országútival egy órát. :))

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#64155) sherlock82 válasza jimpo (#64154) üzenetére


sherlock82
senior tag

Most csak az erkélyen voltam de még meleg van eléggé, kicsit várok még hogy csak 30 fok legyen. :D
Te merre fele futsz?

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#64156) #64052736


#64052736
törölt tag

9.5km, 34°C-on égve. Ez már nem volt olyan finom. A napraforgó mező akkora hőt dobott, mintha hajszárítóval fújtak volna. A lábizmokat zabálta rendesen, de a végére kanyarítottam egy 400m-es fokozót. A 36°C-ra már nem biztos, hogy lapot húznék. :D

(#64157) SpaceKombajn válasza sherlock82 (#64155) üzenetére


SpaceKombajn
tag

Te merre fele futsz?

előre ;]

amúgy Görbeháza és környéke, legalábbis egy két belinkelt képen az volt.

spacetime

(#64158) #64052736 válasza tomcica (#64150) üzenetére


#64052736
törölt tag

Nem is tudtam, hogy közepes rostok is vannak, azt hittem, csak gyors és lassú. A közepeseket mivel lehet edzeni?

(#64159) stefyY válasza #64052736 (#64156) üzenetére


stefyY
őstag

Félvállról vettem én is, nem kellett volna...én még 9.5 kilit sem bírtam volna, elég volt 6k 4:49-ben...a pulzusom sem szállt el annyira, csak szimplán sz*rul esett. :DDD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#64160) #64052736 válasza stefyY (#64159) üzenetére


#64052736
törölt tag

A következő napokra felénk 37-39 °C-ról is regélnek az időjárás oldalak. Ott kiderül, hogy van-e golyszlim. :DDD Persze, hogy kihagyom.
Jaj, a 1km-es Lidlbe odafutós távot nem vettem bele, haza csomaggal jöttem, így nem tudtam futni. Akkor 10.5 lett a vége. :DD
Ja, ja, a pulzus nálam is rendben volt, csak elkezdtem álmosodni a vége fele, ezért is kellet begyorsítani. Ráadásul egyre több helyen lekapták a kék kutak nyomórúdjait, hogy a kezük essen le! A végére csak száraz levegőt nyelt a gigám. Ezek a meleg futások nálunk biztosan beépülnek, csak azt nem tudom, hogy hova. :F Tom talán tudja.
Amúgy a te távod is jó, mert még gyalog sem mernek ekkorába belevágni az emberek. Inkább ekkora, mint a semmi. A kocsikból tuti dinkának nézik az ilyen futókat. :D

[ Szerkesztve ]

(#64161) xy.zsolt


xy.zsolt
őstag

annak kell örülni, hogy a 36°c-hez nem társul 80-90% pára.... tehát nyomás futni :D

[ Szerkesztve ]

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

(#64162) #64052736 válasza xy.zsolt (#64161) üzenetére


#64052736
törölt tag

Na ott már belép az ember a könyörtelenségek csarnokába. A szemgolyók izzadása is garantált. :D
A párát mondjuk szeretem, főleg hidegebb évszakokban. Tudod amitől tiltják az embert: nem egészséges, tüdőre sem jó belélegezni. Én azt imádom, jóízűeket harapni az őszi, párás, hűvös levegőbe. Ugrálni a pocsolyákba, mint Gene Kelly, vagy, mint egy félkegyelmű. :B

(#64163) stefyY válasza #64052736 (#64160) üzenetére


stefyY
őstag

Majd ősszel fogjuk megérezni, hogy nem álltunk le nyárra... :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#64164) tomcica válasza #64052736 (#64158) üzenetére


tomcica
Topikgazda

O szamos mas felosztas is van (egesz 6 tipust sorolnak egyes dokik) de a klasszikus felallas:
- gyors glikotikus (2B tipus)
- gyors oxidative (2A tipus)
- lassu oxidative (1 tipus)

Genetikailag adott,hogy melyikbol van tobb,nagy atlagban gyors es lassu kb fele-fele.A "szuletett" sprinterek es hosszutavfutok egyik izomros dominansak abstart.
A 2A tipusu gyors izom edzessel megvaltoztathato,eltolhato a sebesseg vagy kitartas iranyaba. Igy ezen izomrostok a sebessegnel be tudnak segiteni a 2B sprinter izomrostokba,a kitartasnal az 1-es tipusu lassu izomrostokba.
A test nagyon intelligens es mindig gazdasagos.Az erobevetestol es edzettsegtol fuggoen a lassu izomrostokat kezdi el hasznalni,majd ha azok mar nem birjak az aerob anyagcseret,akkor bekapcsolja a gyors oxidativokat (ez meg aerob levegovel tortenik) amikor azok is elkeszultek akkor par masodpercre meg a sprinter (glikotikus levego nelkul tortenik) izomrostokat is.
A megfelelo edzessel a hosszutavfutok a gyors oxidativ 2B rostokat (amennyi van genetikailag adott egy-egy szemelynek) feledzhetik a leggyorsabb oxigennel torteno sebessegre. Ezt latod az elit hosszutavfutoknal.
Ehhez evekig tarto gyors aerob mennyisegi ossz km kell. Ezt meg a legjobbaknak se adjak oda csak ugy genetikailag szuletett tehetsegkent :N
Gyors aerob mennyisegi munka az kb edzesenkent 8-12km,evek mulva fel lehet tolni edzesenkent 16-20km-re. Heti 2-3x megy az ilyen edzes. Ez tortenhet tempocska,fokozo tempo,egyenletes tempo,hosszu resztav,rovid resztav formajaban.
Ha emelkedot is lopsz bele,akkor nagyon gyorsan bekapcsolodnak a gyors izomrostok (erobevetestol fuggoen ugye elobb az oxidativ 2B es kesobb a 2A nyers sprinter "ero").
A regeneracio ket reszrol is tortenhet,meglepo modon de a 2A izomrostok edzesevel regeneralodik a 2B gyors es a lassu is.Persze ez rovid edzes 5-10x rovid sprint.Mi 50-70m emelkedore csinaljuk,esetleg meg jobban szed daraboljuk es pihenunk kozte.
A masik regeneralo edzes a tiszta lassu izomrostos teljes zsiregeto nyanyek totyoges :DDD igy hivom mert nalam az,masnal lehet gyorsabb persze. A lenyeg h egyaltalan ne kerjen erobevetest,mintha tudnad csinalni egesz nap. Ekkor a ket gyors izomrost pihen.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#64165) tomcica válasza tomcica (#64164) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Embere es edzettsege valogatja,de kezdoknel 1-2 gyors 2B izomrostos edzes/het megy,koztes napok laza lassu izomrostos,esetleg egy fel edzesnyi sprint munka v. ero.
Haladoknal heti 2-3 gyors 2B mehet,kozte lassu izomrostos es egy rovid sprint/ero.
Az elit futok a maguk modjan igyekszenek kimaxolni a heti 2B tipusu edzest,a maratonistak meg sepcifikussa is szoktak tenni a hosszu fokozo tempoval. A tobbiek heti 4 ilyen edzest is el tudnak vegezni,kulonbozo felosztasokban.Van aki csinal egymast koveto ket napot,majd regeneralja,masok csinalnak napi 2x ilyet es azt regeneraljak.
Kepesek heti 60-80km ilyen ossz km-t lefutni :K (persze ezt kiseri 100-120km regeneralo/het)

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#64166) sherlock82 válasza SpaceKombajn (#64157) üzenetére


sherlock82
senior tag

Értem, köszönöm.

Ez a meleg továbbra sem lesz a barátom, ugy hogy reggel folyt köv.
4 km 4:50 es tempóval és nemi szinttel.
Nem esett annyira jól. :(

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#64167) jimpo válasza SpaceKombajn (#64157) üzenetére


jimpo
aktív tag

Igen ott.
sherlock82 ha a képen látható 5 számra ráguglizol, látod is merre pontosan. Vagy ez vagy a Hajdúnánásra vezető út, ami minőségben még jobb is. Igaz forgalmasabb. Továbbá a földutak a környéken ha nincsenek nagyon összevágva, esetleg egy kis szántás vagy kaszáló. :K :DDD

[ Szerkesztve ]

Stryd Next Gen

(#64168) sherlock82 válasza jimpo (#64167) üzenetére


sherlock82
senior tag

Fogalmam sem volt hogy az a szám mit jelent a képen :D
Köszi az infót

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#64169) #64052736 válasza tomcica (#64164) üzenetére


#64052736
törölt tag

Ez igen szép leírás, te a klasszikus értelemben vett edző bá' vagy.
A nehéz ügy a sokféle tempó kialakítása. Látom hetekre bontják le az emberek, meg havi ciklusokra, megy a rotáció mindenből. Már értem, hogy miért kell ennyifélét futni, főleg tempósokat, hogy a többi izomrost is besegítsen, mikor elfogy a lassú. Ezeket a pereket nem tudom csinálni. pl 200/200, vagy 400/400, mert mindig fokozóban úgy megnyomom, hogy a maradék /200 vagy /400-ra nem marad energiám. Nincs hozzá valahogy önuralmama. Belesétálok, majd megint gyors. Igen, oda már óra kellene, nem is a szívfrekvencia miatt, hanem a sebesség miatt. Nem tudom, hogy mi a gyors és a túl gyors. Meg a zsírégető sebességet is ki kellene mérni. Legalább lenézve az órára lassítanék. Egyáltalán azt is ki kellene mérni, mert gondolom minden embernél más és más. Már nagyon vakarózom egy órán.

(#64170) tomcica válasza #64052736 (#64169) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Ugye a klasszikus definicioja a zsiregeto zonanak,hogy nagyon kenyelmesen tudsz kozben beszelgetni.
A savkuszob klasszikus definicioja,hogy 60percig tudsz rajta nyelgazon futni (elit futoknak ugye ez a FM sebesseguk,nekunk halandoknak "kicsit" lassabb,aki 6perces iramban tudja a 10K-t lefutni annak az a savkuszobos sebessege...aki 4:30-as iramban tud 60percet futni,annak 10-15K koze esik picit a 15K fele stb...stb.)
A vo2max kb. a cooper teszt sebesseged (a cooper teszt ugye 12perc alatt mennyi metert tudsz lefutni).
Ezekhez meg modern ora sem kell,csak nehany lefutott tesztfutas ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#64171) ballazol válasza #64052736 (#64134) üzenetére


ballazol
senior tag

bódító pl. melyik? :))

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#64172) stefyY válasza ballazol (#64171) üzenetére


stefyY
őstag

Herbááál ;]

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#64173) ballazol válasza stefyY (#64172) üzenetére


ballazol
senior tag

főjh

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#64174) tomcica válasza ballazol (#64171) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Makhaj ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#64175) ballazol válasza tomcica (#64174) üzenetére


ballazol
senior tag

bglöeaó

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#64176) sherlock82


sherlock82
senior tag

Jó reggelt, napokban a biciklis topikban is volt téma, de megkérdem itt is, hátha van megoldás.

Strava alkalmazásban minden hónapban elszoktam indulni 1 - 2 kihívásban.

A havi 5 km - es kihívást is lefutottam, 4:50 es tempóval amivel 118.000 - ik vagyok éppen. :D
De nem is ez a fontos, hanem hogy vannak olyan trollok, nevezzük így vagy bármilyen jelzővel azokat a usereket akik valami csalás folytán 1:52 es tempóval futnak 5 km t, vagy számomra teljesen lehetetlen idővel futnak le szegmenseket, vagy távokat.
Nem lehet ezeket a dolgokat, jelenteni valahol, hogy nem tartják tiszteletben a házirendet és kvázi csalnak?
Engem nem érdekel a helyezés hanem maga az elv hogy nem sportszerű.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#64177) tomcica válasza sherlock82 (#64176) üzenetére


tomcica
Topikgazda

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#64178) sherlock82 válasza tomcica (#64177) üzenetére


sherlock82
senior tag

Elhiszem, csak így kb semmi értelme.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#64179) LanyUs válasza tomcica (#64170) üzenetére


LanyUs
senior tag

Tegnap szoba bringa 80 perc, ma is szoba bringa 80 perc - pulzus 100. Na ez nem bont izmot :) Ellenben 2 nap alatt lecsatoltam a derekamról a zsírt. Jöhet a csokitorta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

(#64180) tomcica válasza sherlock82 (#64178) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Elarulom,amugy se ;)

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#64181) tomcica válasza LanyUs (#64179) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Marek foldimogyoro es kesz...milyen torta? Majd 3-4 ora/nap edzesnel ranezhetsz a desszertre ;]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#64182) LanyUs válasza tomcica (#64181) üzenetére


LanyUs
senior tag

Jogos! :D :R Már csak 98 kg vagyok! Lassan nem lesz mire fogjam a lassú tempómat, eltűnik az aduász :) 90 alá nem mehetek, asszony szólt! Maradjon meg valami, mert Ő így szereti. Hát semmi nem jó senkinek :)

(#64183) tisn válasza sherlock82 (#64176) üzenetére


tisn
addikt

akik valami csalás folytán 1:52 es tempóval futnak 5 km t,

tomcica: na sherlock, fogd meg a sorom...

(#64184) tisn válasza LanyUs (#64182) üzenetére


tisn
addikt

Már csak 98 kg vagyok!

grat, lemaradtam :)

(#64185) ígyvanferi válasza sherlock82 (#64176) üzenetére


ígyvanferi
addikt

De, lehet az ilyet jelenteni (flagelni), és ha jogos a kifogás (tehát egyértelmű, hogy pl. bringázott, miközben futásnak rögzítette a tevékenységet vagy épp nem állította le a rögzítést és hazament autóval, ezért volt irrálisan gyors, esetleg gps hiba történt), akkor ki fog kerülni mindenféle segmens, meg rekord listából az adott tevékenység. Mondjuk nem ezres nagyságrendű esetben, inkább csak ha valaki beelőz egy szegmensen, amin a topban vagy ilyesmi, akkor lehet érdemes foglalkozni ezzel.
Az az 1:52-es tempó pl. simán lehet a wrong activity type kategória, mert ha jól számolom, az 32 km/h, ami gyanúsan bringás sebesség. Esetleg ha egy-egy ilyen van, lehet első körben kommentben jelezni az illetőnek, hogy állítsa át futásról bringázásra a tevékenység típusát és akkor minden rendben lesz.

(#64186) tomcica válasza LanyUs (#64182) üzenetére


tomcica
Topikgazda

O hat 98-nal meg nem kell azon izgulni,hogy mi lesz,ha ejjel veletlen lecsoffad 89kg ala :U
Viszont 95 alatt mar el lehet gondolkodni valami combosabb erosito programon (heti 2x) hogy kicsit rekomponalj. Ugye 1-2kg izom piszkosul jol nez ki egy szikarabb testen,kozben meg nyomja a sulyt. 90kg telefosott buvarruha vs 92kg (+2kg izom) kezdo gorog isten.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#64187) LanyUs válasza tomcica (#64186) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ez lefekvés előtti tömeg full teli folyadékkal és kajával :) Nem a reggeli -3kg, mert épp elpárologtam éjjel :) Az izommal igazad van! Köszönöm :R Mondta is a szomszéd, hogy fogytál? Hol a hasad? De hol a karod? Tehát futás szempontból specifikus izmokat meg kell küldeni, azaz bicepsz-tricepsz :R Látom én a tükörben, hogy van még "melegítő réteg" :)

(#64188) tomcica válasza LanyUs (#64187) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Mivel te nem ebbol elsz,nyugodtan lehet rajtad extra izom,olyan helyeken is ami nem kell direkt a futashoz ;) az asszony majd orul neki,hogy dleceg ura van...cserebe ha ez meglesz neki is top format kell hozni (ha epp meg nem az) :K

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#64189) LanyUs válasza tomcica (#64188) üzenetére


LanyUs
senior tag

Többet nem beszélek erről, de kicsit ideges vagyok ezen a 4K-n :) Azon is stratégiáztam, hogy beállok 04:23-ra, azaz a kerek 105s-re azt kabát. De ez a felfogás egyet jelent, hogy az intervallum legkönnyebb végét fogom meg. Milyen hozzáállás az ilyen? De a 100s aaaaz már extrán feszes lenne. Soha nem is tudtam teljesíteni több km-ert azon a tempón. Lehet azzal kezdek és ha elfogyok még mindig van tér lassulni. Befejeztem :)

(#64190) sherlock82 válasza ígyvanferi (#64185) üzenetére


sherlock82
senior tag

köszi szépen!
Mindenképpen.

Iphone 8, Adidas ultraboost 22, Casio G-Shock GBD-200-9ER

(#64191) Zozo0525 válasza LanyUs (#64182) üzenetére


Zozo0525
őstag

ilyet sem hallottam, az is baj ha izmos, kisportolt leszel?
gratulálok a fogyáshoz :D
télen vártam a nyarat, ma reggel már a telet :W

(#64192) tomcica válasza LanyUs (#64189) üzenetére


tomcica
Topikgazda

Nezd csak,megoldom en ezt neked :K allj be 105mp az elso 3korre,es ha jol erzed magad akkor picit gyorsitasz,ha meg mar ott kuzdeni kell akkor kitartod a 105-ot amig birod es kesz.
Az enyemeknek szoktam mondani,hogy orulok,amikor izgulnak,vagy ahogy szoktam mondani: "all a zab a seggukben",mert olyankor tudom,hogy elegge komolyan veszik a felmerot ;) Igy is kell,a helyen kell egy ilyet kezelni,ha tul laza es tul konnyu,akkor az nem a megfelelo felmero.Ha tart tole egy kicsit az ember,elotte meg mar nagyon,akkor pont jo :K

[ Szerkesztve ]

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#64193) LanyUs válasza tomcica (#64192) üzenetére


LanyUs
senior tag

Ez nem jutott eszembe! Köszönöm! A válaszod olvasva 100 körüli lett a pulzusom ülve 56-ról. Atyaég :) Na erre már én is kíváncsi leszek. Annyi jó, hogy nem kell pulzus kontroll :D ( Mérve természetesen lesz )

[ Szerkesztve ]

(#64194) tomcica válasza LanyUs (#64193) üzenetére


tomcica
Topikgazda

A masik felig stresszoldo,hogy 10kor a max,de ha szetesik a szeker,akkor fejezed elobb es kesz. Majd atbeszeljuk,ha latjuk h mi zajlik a testedben versenytemponal.

There are two mistakes along the way to Mastery: Not starting it and not going all the way."

(#64195) Hi!King válasza ígyvanferi (#64185) üzenetére


Hi!King
őstag

Van olyan csávó, aki két-három hetente elteker arra, ahol CR-em van az egyik szegmensen, és futásnak rögzíti, és én minden egyes alkalommal flagelem.

(#64196) Peterhappy válasza Zozo0525 (#64191) üzenetére


Peterhappy
őstag

Hogy neekd soha semmi se jó ;]

(#64197) ballazol


ballazol
senior tag

helló

reggel 8-9-ig (ha már nem kell dolgozni mennem hétközepén :) )

"A könnyű is súlyos, ha jó és értékes." C.G. Jung

(#64198) Zozo0525 válasza Peterhappy (#64196) üzenetére


Zozo0525
őstag

öregszem :D

(#64199) #76500480


#76500480
törölt tag

Így verte szét a mai napot a zivatar. [kép] [kép] 7-10km között kikacsingatás volt felhők irányába, láttam már hogy ez oldalba kap, aztán 14-15 között másodpercek alatt minden átázott, “rage” hozott valamit időben utána szétesett az ütem. Ilyenben meg nem volt részem :D Ennek köszönhető a 146os pulzus is :F Most már 30fok úgyhogy kimaradt a szokásos keddi 22+11km dupla edzés, na meg vasárnap 30km/2:15h után SMR henger segítségével tudtam lábra állni. Csodálatos eszköz, múltkor szo.-vas. 28+28 távon segített ki. :C

[ Szerkesztve ]

(#64200) xy.zsolt válasza #76500480 (#64199) üzenetére


xy.zsolt
őstag

lekopogom...mostanában nem kellett használnom az smr-t, elég volt a 10perc nyújtás. Viszont mikor kell akkor aranyat ér :K

BESTSECRET MEGHÍVÓt szívesen küldök PM-ben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.