Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#64160) #64052736 válasza stefyY (#64159) üzenetére


#64052736
törölt tag

A következő napokra felénk 37-39 °C-ról is regélnek az időjárás oldalak. Ott kiderül, hogy van-e golyszlim. :DDD Persze, hogy kihagyom.
Jaj, a 1km-es Lidlbe odafutós távot nem vettem bele, haza csomaggal jöttem, így nem tudtam futni. Akkor 10.5 lett a vége. :DD
Ja, ja, a pulzus nálam is rendben volt, csak elkezdtem álmosodni a vége fele, ezért is kellet begyorsítani. Ráadásul egyre több helyen lekapták a kék kutak nyomórúdjait, hogy a kezük essen le! A végére csak száraz levegőt nyelt a gigám. Ezek a meleg futások nálunk biztosan beépülnek, csak azt nem tudom, hogy hova. :F Tom talán tudja.
Amúgy a te távod is jó, mert még gyalog sem mernek ekkorába belevágni az emberek. Inkább ekkora, mint a semmi. A kocsikból tuti dinkának nézik az ilyen futókat. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.