Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-23 08:56:57

LOGOUT.hu

Elso fazis: epits ki egy megfelelo alapot,konnyu,alacsonyabb pulzusu alapozassal.Erzesbol ez a "meg tudok kenyelmesen beszelni futas kozben",nagyjabol a max pulzusod 70-75%-a.
Amikor ugy le tudsz futni kb. 10km-t,hogy 5 utesnel nem mozdul el tobbet az alap futopulzusod akkor kezdheted a kovetkezo fazist.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58840) envagyok válasza Studi (#58832) üzenetére


envagyok
veterán

Én a 10 évvel ezelőtti 103-->79 24kg csökkenésem imádtam, utána annyira jó volt könnyűnek lenni, az életem része lett a futás (azért előtte is volt kisebb kocogás, snowboard, sí, wakeboard), 5 évvel ezelőttig tartott is 80-85 körül beállított súlyom.
Csak aztán terhesség az asszonynál gyerek, meló, elkutyálkodás, bulizás. Persze maradt a futás, csak nem annyiszor.
Itt a mai futásom, meg se kottyant, simán le tudnàm kocogni újra: [kép]
A pulzust nem kell elhinni max 160 volt érzetre, tudtam volna beszélgetni közben. A gear fit2 elég szar.

@Agony
A fenti a megszokott kedvenc utam, néha még tovább is elmegyek kb még +2km oda meg vissza.
Látod azért ott elég durva emelkedők vannak. Hasonlót szeretnék futógéppel, lehetőleg akár úgy, hogy beleprogramozni valahogy az emelkedőket.
Igazából ha megbízható, hosszú távon jól működő padot kapnék, nem probléma ha drága. Lehetőleg bestbuy. Nem drágán szar, hanem akciósan jó :DD

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.