Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49951) proof88 válasza odrif (#49947) üzenetére


proof88
addikt

3.5-ös szorzóval inkább nem rakok rá :DDD

(#49952) odrif válasza proof88 (#49951) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

pont azért gondoltam, hogy esetleg 500 ft.-ot, hátha.

20 éve a Prohardveren

(#49953) akela91 válasza odrif (#49952) üzenetére


akela91
addikt

Első 8-ba inkább. De van rá esély.

(#49954) giigz


giigz
veterán

MSC nyeri 26x :D

(#49955) odrif válasza giigz (#49954) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Bet365--->34X :DDD

20 éve a Prohardveren

(#49956) giigz válasza odrif (#49955) üzenetére


giigz
veterán

Akkor ott kell megrakni, be fog jönni! :))

Most sajnos nincs pénz a számlámon, pedig vagy 5.000 Ft menne rá, hogy Rosberg mögött fog végezni, 1,57 :)

(#49957) odrif válasza giigz (#49956) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

gondolkodom még rajta.
Nagyon kellene neki hogy nyerjen már.
Szurkolok neki nagyon! :K

20 éve a Prohardveren

(#49958) Motion_Blur válasza odrif (#49957) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Inkább azt rakd meg hogy TOP6-ban lesz, 2.75x pénz :K

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49959) Nowhereman válasza Motion_Blur (#49909) üzenetére


Nowhereman
őstag

Most mit rinyálsz? Nem az volt az álmod már régóta, hogy Rubinho elmenjen a grundról! Mi panaszkodhatunk, hogy egy Monacoban is előzni képes kopasz veterán helyett egy pontszerzést az esetek felében a korlátra cserélő Pásztor, meg Sumákfogó Brunó körözget azzal a verdával, mert az élmezőnyben sok jó akciótól elestünk. De te inkább, ránts rá napi kétszer, hogy teljesült a régen hangoztatott álmod!

Utánam a kondenzcsik!

(#49960) Vandit.


Vandit.
addikt

Kimi jól ment edzésen? Előrébb vége majd a versenyen, mint di Resta?

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#49961) Motion_Blur válasza Nowhereman (#49959) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A két dolog között mi az összefüggés? Barikának menni kellett volna már évekkel ezelőtt... Franknak kellett volna egy nem fizetős tehetséget kinevelni mellette az évek során, de még az is lehet hogy Pásztor is beérik, bár nehezen tudom elképezni.. soha nem tudod meg hogy hogy Barika mit ment volna idén a Williams-el, ezen kár is görcsölni...

A személyeskedésre: napi kétszer neked kell, de nem rárántanod hanem bevenni a gyógyszered, vagy elfelejtetted?

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49962) werszomjas


werszomjas
őstag

Gábor Wéber:

Mára melegebbet vár mindenki a tegnapinál is, de hogy ez hozhat-e lényegi változást?

Az eddigiek alapján a hűvösebb idő kedvez a:
- Mclarennek
- Mercedesnek
- Saubernek

A melegebb pedig a:
- Red Bullnak,
- Lotusnak
- Force Indiának

A Ferrari és a Williams nem tűnik ennyire érzékenynek, legalább is a többiekhez képest.

Persze ehhez hozzá kell még tenni, hogy az adott pályán és adott keverékekkel, mert továbbra sincs egyértelmű tendencia a gumik kihasználásában.

Én Webbert megtettem TOP3-nak, 4x-es szorzóval :)

A McLaren-nél Hamiltonnak megint elcseszik a cserét, Webber átugorja, Vettel, Alonso, Webber lesz a dobogón :)

[ Szerkesztve ]

üdv

(#49963) proof88 válasza Vandit. (#49960) üzenetére


proof88
addikt

de halljátok :D úgy akartok tippelni, hogy mástól várjátok a tippeket? :D

(#49964) Motion_Blur válasza werszomjas (#49962) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Én is ugyanezt az eredményt várom.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49965) Cobb válasza Nowhereman (#49959) üzenetére


Cobb
tag

Rengeteg butaságot írsz!Néha azt hiszem, hogy a TE kb. a Jupiterről jelentkezel mert Földi lakó nem lehet ennyire elvarázsolva mint TE!!!!
Nyilván mindenki elfogult egy kicsit, de az amit TE csinálsz már túlzás!
Maradjunk a tényeknél, a többit pedig emészd meg magadban!

Köszi! :))

performance, cool and quiet

(#49966) Vandit. válasza proof88 (#49963) üzenetére


Vandit.
addikt

Nem, én csak megkérdeztem, mert nem láttam az időmérőt.

A tudatlanság nem végleges állapot, a hülyeség igen. >A világürből nézve a föld kék és fehér, NEM VÉLETLENÜL BMW>> A sors kénytelen meghajolni az erős akarat és kitartás előtt

(#49967) werszomjas


werszomjas
őstag

Na én megtettem tétjeimet, biztos ami biztos tettem Spanyolországra is, ha bukom a F1-es fogadásokat, majd a foci visszahozza :DDD

Vandit.> Kimi nagyon nem ment jól edzésen :( De a versenyen jó szokott lenni.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#49968) AMD Power válasza callmeakos (#49943) üzenetére


AMD Power
titán

Én is.... majd elválik.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49969) JColee válasza werszomjas (#49967) üzenetére


JColee
őstag

Nagyon nem ment jól? 1 tizedet kapott Grosjeantól. Persze azt várjuk tőle, hogy megverje a csapattársát, de azért ne essünk túlzásokba.

(#49970) Motion_Blur válasza JColee (#49969) üzenetére


Motion_Blur
félisten

A versennyel kapcsolatban nagyon optimista: Kimi interjú

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#49971) Peat;) válasza MPowerPH (#49928) üzenetére


Peat;)
veterán

Ha követnéd a fórumot tudnád hogy én Markot igen nagyra tartom. A képességei VB szintű pilótává tennék, de nyaktól felfele egyszerűen nem tudja kezelni a helyzeteket. Azonban Mark esetében sem láttam egyik pályán sem fölényt, hiszen írtam, csak cseszted elolvasni ezek szerint(nahát), hogy vonatozás volt Monacoban, ergo semmilyen fölényük nem volt. Hamiltonnak hány pole-ja volt?! Ott még megérteném hogy már következtetsz valamire. De ezen a pályán.. Aki meg egy utcai pálya időmérője alapján erősorrendet állít fel az autók között, az azt megelőző 6 futamon látottakat totálisan felülírva, na az megint csak el van tévedve. Fejlődik a Red Bull ezt futamról futamra látjuk. Csak ez megint ellent mond annak hogy a legjobb autó, mert ha a legjobb lett volna akkor nem látnánk a fejlődést ahogy pl tavaly előtt sem láttuk ha fejlődtek mert olyan autójuk volt amivel tartalékolni tudtak.

Kiragadod a részleteket, nem azt írod ami megtörtént a pályán, csúsztatsz, erősen izzadsz hogy Vettelnek be tudj szólni. Bennem ez a kép alakul ki és nem a mai nap miatt.

[ Szerkesztve ]

(#49972) badd válasza Motion_Blur (#49970) üzenetére


badd
tag

K.: A gumik kapcsán mostanában olyan kifejezéseket hallunk, mint a lutri, padlógázról viszont senki nem beszél. Még mindig a versenypályán vagyunk vagy már a kaszinóban?
KR: Á, ez baromság! Semmi baj a gumikkal. Egyszerűen úgy kell velük bánni, hogy végig bírják a futamot. Néha nem könnyű, de azért nem agysebészet! :DDD

(#49973) Nowhereman válasza Motion_Blur (#49961) üzenetére


Nowhereman
őstag

"A két dolog között mi az összefüggés? Barikának menni kellett volna már évekkel ezelőtt.." Lassan írom, hogy legyen esélyed megérteni:
ÖÖÖrrrüüüllljjj nnneeekkkiii,,, hhhooogggyyy nnniiinnncccsss BBBaaarrriiikkkaaa!!!
Lásd már a jó oldalát is a dolognak! Évek óta erre vártál, nem? Őrülj neki! És mégis mit vártál, ha Barika elmegy? Hogy Lonzi fizetteti be magát hozzájuk?

Utánam a kondenzcsik!

(#49974) Nowhereman


Nowhereman
őstag

Érdekes, még van 3 óra, és még nem tippelt senki a befutóra...
Mondjuk részemről:
Lonzi nyer.

Egyéb fogadási témák az (eddigiek alapján):
Grozsi az elején kiesik: (1:2)
Grozsi Suminak megy neki (1:3)
Sumi célt ér: (1:6)
Sumi pontott szerez (1:6)

Utánam a kondenzcsik!

(#49975) MPowerPH válasza Nowhereman (#49974) üzenetére


MPowerPH
félisten

Vettel lazán behúzza, Lonzi 2., Schumacher 3. :D

Don't Tread On Me

(#49976) rocket válasza Nowhereman (#49974) üzenetére


rocket
nagyúr

En mar tippeltem :P

Mindjart "betellik a topik", es lassan jon a futam :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#49977) mokus1


mokus1
addikt

Ha Alonso olyat rajtol mint eddig akkor 2.-nak biztos elfordul ha nem előrébb és szerintem Massa is jó rajt után 4. lesz.
Szóval rajt után:vettel-alonso-hamilton-massa-rosberg-webber. Utánna Grosjean miatt bármi lehet :D

Grosjean szerencsétlen lesz a rajtba, vagy beragad Suminak így megint bekavar és Kobayasi hátulról telibeveri ;]

(#49978) kukinyo


kukinyo
addikt

Szerintem Hamilton nem is akarja lerajtolni Vettelt, illetve nem ez lesz a fő célja.Inkább azon lesz hogy Alonsót tartsa maga mögött.

(#49979) proof88 válasza kukinyo (#49978) üzenetére


proof88
addikt

pedig jól tennék, ha a rajtnál Vettelre utaznának, mert hiába a DRS, a 3. körre Vettel ellép tőlük.

(#49980) MPowerPH válasza kukinyo (#49978) üzenetére


MPowerPH
félisten

Szerintem is inkább hátrafelé fog figyelni. Ellenben futamra úgy gondolom nem lesz elég a tempója.

Don't Tread On Me

(#49981) kukinyo válasza proof88 (#49979) üzenetére


kukinyo
addikt

Vettel jól rajtol.Ha jól emlékszem már nem egyszer indultak Hamiltonnal egymás mellől és még egyszer sem csípte meg Hami.

(#49982) Nowhereman válasza Peat;) (#49971) üzenetére


Nowhereman
őstag

Egyetlen hülye kérdésem van? Most a monacoi szituban mi lett volna a más üdvözítő taktika az élenállótól? Ha Britney annyival gyorsabb lett volna mint állítja, akkor egy kerékcserénél kiautózhatta volna az első helyett, mégse tette. Onnan kezdve Webbonak meg annyi dolga volt, hogy Sebi ne autózhasson ki egy kiállásnyit, meg essenek szét az abroncsai a cél előtt mint Kiminek. Ha egy egész másodperccel lett volna gyorsabb az autója, akkor pontosan ugyanígy kellett volna vezetnie. A futamból csak annyit lehetett levonni, hogy Britney nem egy Sumi vagy Kobayashi szinten veszélyes üldöző, valamint Lozi is otthon szereti hagyni mostanság az aranybelépőkártyáját.
Különben meg az egész mezőny egyben van, és a pályafüggés három tizede(bár egyesek szerint Barcelona az egyetlen futam), most nem azt jelenti, hogy 2 másodperc helyett 1,7-ttel nyeri valaki az időmérést, hanem hogy már a Q2-ben távozik. Eddig úgy tűnik, hogy a RB valószínűleg legkevésbé érzékeny a pályára, lévén a többiekkel ellentétben nemigen szorultak még ki az első sorokból. Úgyhogy eddigiekből az RB nem domináns, viszont valszeg a legjobb autó az idén.

Utánam a kondenzcsik!

(#49983) Nowhereman válasza rocket (#49976) üzenetére


Nowhereman
őstag

Őöö, igen! :D

Sumi célba érésére mer valaki fogadni?
mondjuk én is olyan baromira optimista leszek mint BMW001, és teszek rá egy (+)-t

[ Szerkesztve ]

Utánam a kondenzcsik!

(#49984) kukinyo válasza Nowhereman (#49983) üzenetére


kukinyo
addikt

Shumira én is nyomok egy +-t.Össze jöhetne már neki valami.

(#49980) BMW001 : Ha a rajtnál maga mögött tudja hagyni Alonsót, abból bizony szép párharc lesz.Hamit nem olyan egyszerű megelőzni.

[ Szerkesztve ]

(#49985) MPowerPH válasza kukinyo (#49984) üzenetére


MPowerPH
félisten

Az igaz, de itt a DRS zóna azért elég ideális helyen van ebből a szempontból. Lassú visszafordítóból jönnek ki, hosszú egyenesre. A legideálisabb előzési pont, még DRS nélkül is. DRS -el meg inkább kikerülés.

Don't Tread On Me

(#49986) dangerzone válasza Nowhereman (#49974) üzenetére


dangerzone
addikt

Sumi meg a csigazabáló tuti összeakad megint..:D

(#49987) kukinyo válasza MPowerPH (#49985) üzenetére


kukinyo
addikt

Igazad van de én azért reménykedem egy sportszerű, férfiasan kemény küzdelemben.

(#49988) Stafni


Stafni
aktív tag

Mikor lesz a rajt? 8-kor?

(#49989) tope válasza Stafni (#49988) üzenetére


tope
addikt

(#49990) Stafni válasza tope (#49989) üzenetére


Stafni
aktív tag

Előtte nem lesz fél óra pofavizit? Födémet kell locsolnom és, jó lenne visszaérni a rajtra. Az észosztást nem szeretem nézni.

(#49991) mokus1 válasza Stafni (#49990) üzenetére


mokus1
addikt

Eb miatt 5 percük lesz nagyjából.

(#49992) Stafni válasza mokus1 (#49991) üzenetére


Stafni
aktív tag

Az úgy pont jó. Meglocsolom az éjjeli őrt is, és még vissza is érek! :D

Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

(#49993) hodostamas


hodostamas
addikt

(#49994) kukinyo válasza hodostamas (#49993) üzenetére


kukinyo
addikt

:DDD

(#49995) Fortissimus


Fortissimus
őstag

sky sports:
[link]
[link]
[link]
[link]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#49996) csucsbicep


csucsbicep
nagyúr

Na, lesz 7. futamon 7. győztes?

[ Szerkesztve ]

(#49997) X3B6O0X


X3B6O0X
aktív tag

Futamra tipp:
Vettel elrajtol az első helyen, Hamiltont elkapja Alonso, Webber visszaesik Rosberg és Massa mögé, Grosjean Buttonnel összeakad, mindkettő kiesik. Hamiltonnak elszúrják a boxkiállását, Rosberg megelőzi a DRS-zónában. Később Hamilton és Massa találkozik, ütköznek, Hamilton hátsó szárny nélkül ér a boxba, Massa megússza egy elsőszárny-cserével. Karthikeyan a bajnokok falában köt ki, SC. Az újrarajtnál Schumi megelőzi Webbert, és VET-ALO-ROS-MSC-WEB sorrendben érnek a célba.

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#49998) Neoteric válasza Fortissimus (#49995) üzenetére


Neoteric
addikt

:R
mér nem bírják 16:9-ben yomni? :F

PSN: ne0teric_sAN

(#49999) qfm válasza Neoteric (#49998) üzenetére


qfm
senior tag

Az első stream szélesvásznú.

(#49997) X3B6O0X

Kihagytad, hogy MSC versenyét elbassza valaki.

(#50000) kukinyo válasza X3B6O0X (#49997) üzenetére


kukinyo
addikt

Szép forgatókönyv. :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.