Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#49104) barnam_ válasza neduddki (#49100) üzenetére


barnam_
nagyúr

lesz itt pár ember akiknek nem mond semmit a nick neved :DDD

(#49105) 7600 GS válasza barnam_ (#49104) üzenetére


7600 GS
addikt

Ő direkt ir ilyen stulusban egyékbént? :DDD

(#49106) neduddki válasza barnam_ (#49104) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

lattam koszi, nekik uzeenm:
"Min dék duttam, hotty. Te egy vagy Naggy hüjje. De hogy eggkorra. Vaggy asztt tat. Mékk én? sem duddtam. Ellhicheted! Róllam te. Ne firrgálj! semmid. Mert jövög én. Éés cha meggírom terróladd. Hodjj migget tsináldáll. Aggor jjól besszárnag. Tégedd. Éés ettől függetlenül gaphadsz tőllem a fejedre eggy nagyod a kőzgasszán biszkállóval. Ami 1. sújjos fém dártty. Eszt én írom. Ghenek. bb.! és ammid énn irrog, assz nem. Hasszug. Mar! hasság. Mintt amit? Te. Írrsz. Régen. Régenny. Reggénnyé. (Nem, givánndd! dörllentő.)

Kiváló Disztelleddel:
Te ló!"

udv

neduddki

mod: kukinyo: kikerem Mestern neveben es nem Fullig:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#49107) kukinyo válasza neduddki (#49106) üzenetére


kukinyo
addikt

Tiszta Fülig Jimmy
:DDD :DDD :R

[ Szerkesztve ]

(#49108) IreN!CuS válasza #85154688 (#49093) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Picit kevered a dolgokat :) 2004ben szerezte a pontot 2005ben nem indult el a mezőny nagyobbik fele a Michelin szar gumija végett

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#49109) Vigneau válasza 7600 GS (#49105) üzenetére


Vigneau
félisten

Igen, ez a védjegye. Én már az évek során megszoktam. ;)

Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

(#49110) Csabee. válasza #56474624 (#49096) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Spa nekem is a kedvencem! De lehet a versenyzők lehet szeretik Monacot!

Üdv: Csabee.

(#49111) werszomjas válasza Csabee. (#49110) üzenetére


werszomjas
őstag

Vagy csak azt nyilatkozzák...mert azt kell nyilatkozniuk.

Kicsit furcsa hogy minden versenyző oda-vissza van ettől a Monaco-tól, már már túlságosan is.....mégis miért???

sztem is mehetne a levesbe, dehát a pénz beszél :U

[ Szerkesztve ]

üdv

(#49112) proof88 válasza JColee (#49086) üzenetére


proof88
addikt

mezei sem idén kezdte a kommentátorkodást.

(#49113) Sundesz


Sundesz
őstag

Én szeretem Monaco-t, és szerintem van is helye a naptárban, ahogy természetesen Spa-nak is. Olyan hangulat van Monaco-ban, amit jó minden évben újra látni, és ki lehet bírni egy kevésbé izgalmas futamot egy évben. Azért a tavalyi futamra nem lehetett panasz.

Inkább a modern Tilke pályákat kellene kivenni.

Hörcsög Powa'

(#49114) cyberkind válasza #85154688 (#49093) üzenetére


cyberkind
félisten

Akkor indult mindenki, csak kiestek sokan előle ! :))

Paranormal Cocktivity

(#49115) Toekie


Toekie
csendes tag

Nem hiszem el. A merga már megint beadta az unalmast. De miért mindig Sumi autója térdel le? :( Rosbergnek eddig semmilyen gondja nem volt, ha jól emlékszem.

Mondjuk azt hittem Grosjean lenullázta a jobbos felfüggesztést, akkorát kapott, de az öreg autója betonból van. :D

(#49116) barnam_ válasza Toekie (#49115) üzenetére


barnam_
nagyúr

Mondjuk azt hittem Grosjean lenullázta a jobbos felfüggesztést, akkorát kapott, de az öreg autója betonból van.
Nem lehet tudni, lehet éppen az vezetett odáig, hogy fel kellett adnia a versenyt.

(#49117) Nowhereman válasza kukinyo (#49107) üzenetére


Nowhereman
őstag

Jimmy melyik regényben írt így? Én csak a Török Szultán ilyen stílusú leveleire emlékszem, igaz nem rágtam át magam a teljes Rejtő életművön.

Utánam a kondenzcsik!

(#49118) Toekie válasza barnam_ (#49116) üzenetére


Toekie
csendes tag

Nem az volt, üzemanyag ellátással voltak gondjai.

(#49119) tuskooo válasza barnam_ (#49116) üzenetére


tuskooo
addikt

Azt nyilatkozta MSC, hogy nem volt köze a két dolognak egymáshoz.

(#49120) leslieke válasza Nowhereman (#49117) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Török Szultán írt így.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#49121) kukinyo válasza Nowhereman (#49117) üzenetére


kukinyo
addikt

A Piszkos Fred-ben írt ilyen stílusban a hercegnek.Ha jól emlékszem.Bár már nagyon régen olvastam.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#49122) Nowhereman válasza Sundesz (#49113) üzenetére


Nowhereman
őstag

Szerintem se Monacoval van a gond, hanem az egész modern F1-gyel. Az egész műanyagízű rendszerben már csak DRS és a guminakannyi előzések lehetségesek. Ha összeér - bünti, ha valamelyik köcsög rácsukja az ajtót - bünti (csak Lajosra emlékezzünk tavalyról), ha meg vagy olyan bátor, hogy az ideális íven kívülről az ujjnyi vastag gumitörmelékre fittyet hányva próbálj meg kifékezni a valami hülyét, aki majd össze vissza cikázik előtted, és nekimész - azt még a következő versenyen is bánni fogod. Ha a harci-szellem illegalitásba vonult mit várnánk egy ilyen pályától, amelyen nem működik ez a plasztikverseny.

Utánam a kondenzcsik!

(#49123) hunnylander


hunnylander
őstag

Indy 500 van, beteg egy tempó, és körbe-körbe...

www.HunnyF1.com

(#49124) Nowhereman válasza kukinyo (#49121) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ez nekem lemaradt, egész jó, bár helyesírása még szinte kifogástalan a Török Szultánéhoz képest, és vele szemben nem netuddki-ként írta alá....

Utánam a kondenzcsik!

(#49125) stvnppp válasza Toekie (#49118) üzenetére


stvnppp
senior tag

A bal hátsó felfüggesztése az ütközéskor eltört, ezt a visszajátszásból lehetett látni, és amiatt pörgött ilyen szépen.

(#49126) kukinyo válasza Nowhereman (#49124) üzenetére


kukinyo
addikt

:D

(#49127) ronaldo


ronaldo
őstag

Kár, hogy Alonso rögtön kijött Hamilton után, mivel ahogy kijött az angol, két brutálisan lila szektort jött (20.4 első és 36.2 másodikat), a 30 körös, lágyabb gumival. Nem is értettem, miért nem fejezte be a kört... Értem én, hogy meggyilkolta őket így egy gyors körre, de nem tudom elhinni, hogy egy 1.18.2-3 körüli időt rögtön egy 1.20.5 követett volna. S így gyakorlatilag +1 körrel Rosbergen is átugrott volna. A többi (Webber) már erős spekuláció, de a németet simán foghatta volna.

Kicsit nőttek a távolságok a versenyzők között, de a 6. Raikkönen még egy győzelemre (25 pont) az első Alonsotól.

szerk: Ja és ezzel azt is akartam mondani, mekkora brutál botrány, hogy aki ma a live timinget nézte, még az átlagosnál is durvábban látta, hogy ezen a futamon a versenyzők a tudásuk és a technika által nyújtott lehetőségek kb. 70%-át (se) autózták ki. Lófing ez a Pirelli...

[ Szerkesztve ]

(#49128) Neoteric válasza ronaldo (#49127) üzenetére


Neoteric
addikt

Mekkora para volt még pár éve h na vajon marad-e normális motor a szezon végére, v sem.. hát emiatt idén biztos nem kell aggódni.

PSN: ne0teric_sAN

(#49129) Misi 007


Misi 007
Közösségépítő

Akárhogy is nézem dögunalom volt ez a futam.
A Red Bull megint jól taktikázott így Vettelt behozták Hamilton elé.
Massa is végre futott egy korrekt versenyt és ismét új győztest avathattunk nagyjából ennyi ami említésre méltó...

(#49130) csucsbicep válasza Misi 007 (#49129) üzenetére


csucsbicep
nagyúr

Szerintem is az volt, mert képtelenség itt előzni, egyedül a vége tetszett, amikor együtt vonult az élmezőny.

(#49131) JJános válasza neduddki (#49106) üzenetére


JJános
addikt

besza, behu. :DDD Én még P.Howard-on nevelkedtem. Dőltem a röhödéftől. :C

2007-05-06 óta itt!

(#49133) proof88 válasza -Mike- (#49132) üzenetére


proof88
addikt

gyorsan leszedték :D

más: Indy500-on van negatív hátsó szárnyállás is, ha jól tudom.
szerk.: jaja látszik hogy a hátsó szárny emelkedik előrefelé, hogy felhajtóerőt generáljon hátul

[ Szerkesztve ]

(#49134) Frenky89 válasza proof88 (#49133) üzenetére


Frenky89
őstag

Múltkor a Slovakia Ringen a WTCC mezőnyből is - főleg az első kerekes autók közül - "bevállalták" néhányan a negatív hátsó szárnyat.

(#49135) giigz


giigz
veterán

Életem legrosszabb futama volt ez. Pedig mindig úgy emlékeztem Monaco-ra, hogy én szeretem ezt a pályát, de ez most nekem sok volt. Persze ez nagyban a gumiknak tudható be, ez már nevetséges... :( :N

Massa végre normálisat ment, MSC-nek elromlik az autó :DDD :( :W

Hogy a jó büdös ku*va élet b*ssza meg, remélem Kanadában Schumi végre nyerni fog, és onnantól mehet minden elölről. Ha Kanadában is egy elcseszett hétvége lesz számára, akkor szerintem 100% biztos lesz, hogy jövőre távozik. Így mondjuk én sem maradnék, de ez akkor is vicc. :W

[ Szerkesztve ]

(#49136) Sundesz


Sundesz
őstag

Grosjean onboard rajt, Alonso is kicsit figyelmetlen volt, szerintem versenybaleset.

Hörcsög Powa'

(#49137) mokus1 válasza Sundesz (#49136) üzenetére


mokus1
addikt

Már értem miért olyan hirtelen került át a bal oldalra a francia, szerintem Alonso csak megfelelő agresszióval jött ki onnan, nagy volt a sebesség különbség Grosjean-nak szerintem itt már helyett kellett volna adnia.Viszont ha nincs ez már a rajtnál meg lett volna Hami.
Egyébként szvsz még elég rutintalan a versenyző srác.

(#49138) giigz válasza Sundesz (#49136) üzenetére


giigz
veterán

Én ez alapján most azt mondom, persze lehet, hogy hülyeség, de nekem most az ugrott be, hogy Schumi és Alonso (a két legjobb pilóta a mezőnyben szerintem) ezt elkapkodta, nagyon szűk ez a szerencsétlen pálya, és ők meg gyorsan akartak előzni. Persze csak meg kell próbálni, mert utána max. a boxutcában tudják ezt megtenni.

[ Szerkesztve ]

(#49139) dokee78 válasza Sundesz (#49136) üzenetére


dokee78
félisten

Ezek szerint Alonsotól indult az egész.

(#49140) mokus1 válasza giigz (#49138) üzenetére


mokus1
addikt

Szerintem ez túlzás hogy elkapkodták, Alonsonak szűk helye volt de ő is tudta gyanítom hogy a rajtnál tud max pár helyet fogni és oda is belöki magát, Suminak meg azért volt egy elég jó nagy helye nem számíthatott rá hogy ilyen hirtelen zár vissza Grosjean.

(#49141) Oliverda válasza mokus1 (#49140) üzenetére


Oliverda
félisten

Azért "zárt vissza", mert Alonso adott neki egy pofont.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49142) AMD Power


AMD Power
titán

Hála az Égnek LH ma is hozta a pontokat... Kanada egy nagyon jó pálya. LH-nak is fekszik. Remélem nyerni fog végre.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49143) mokus1 válasza Oliverda (#49141) üzenetére


mokus1
addikt

Mint 2 hsszel reagáltam az onboard videóra láttam hogy azért pattant át oda.

(#49144) proof88 válasza Frenky89 (#49134) üzenetére


proof88
addikt

ez komoly? ezt hol olvastad? vagy láttad képen? én erről miért nem tudok? máskor is csináltak már ilyet?

(#49145) AMD Power


AMD Power
titán

F1: A McLarennek semmi sem ment

"A csapatnak mindenképpen bele kell húznia, mert futamról futamra egyre inkább visszaesünk, a többiek egyre erősebbek. Ha a szerencse nem áll mellénk, akkor minden elszáll" - figyelmeztette a csapatot.

Van benne valami. :U

Buttonnak a hétvégi teljesítménye pedig kritikán aluli volt. :(

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#49146) Oliverda


Oliverda
félisten

Sato stílusosan fejezte be az Indy 500-at.:D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#49147) Sundesz válasza Oliverda (#49146) üzenetére


Sundesz
őstag

Hány autót tört össze? :DDD

Hörcsög Powa'

(#49148) #70869248 válasza Sundesz (#49147) üzenetére


#70869248
törölt tag

Sato nem fog Indy-t nyerni szvsz soha...nem fér bele az Indy képbe.
Pedig meg tudta volna nyerni.

(#49149) proof88 válasza Sundesz (#49147) üzenetére


proof88
addikt

csak saját magát, 2. helyen volt, bement a vezető autó mellé de megcsúszott és fal ... mondjuk, megpróbálta... nem sokon múlott, ahogy a győztesnek sem, mert az meg félig már a porosabb részen kanyarodott ... szép volt amúgy

(#49150) giigz válasza Sundesz (#49147) üzenetére


giigz
veterán

Így régen számolták, manapság már a megmaradt autókat kell figyelembe venni. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.