Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40851) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

:D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40852) Peat;) válasza MPowerPH (#40839) üzenetére


Peat;)
veterán

Igen mert a régi időkben a legjobb autó lekörözte a második legjobbat. Most hogy a különbségek minimálisra csökkentek jött a gumi játék, ami csak akkor működik ha eltérő a keverék vagy a kopottsága a két autón. Ezért pl a futamok elején történő vonatozást elkerülendő bevezették ezt.

1. Ha minden a régi lenne itt hisztiznél (én biztos) hogy a Red Bull/Mclaren tökmindegy ki lekörözi a 3. helyen haladó Alonsot.
2. Ha a gumikat nem változtatják meg a modern f1-ben akkor vonatversenyt látnánk, 3 előzéssel, a boxutcában- megint jönne a hiszti (tőlem biztos)
3. Ha nem lenne szárnyállítgatás akkor minden figyelmedet a gumik baszogatása foglalná le, mert a KERS annyira nem irritálja a rajongókat, pedig épp olyan mesterkélt dolog csak modernebb technológia. Így legalább színesebben fejezheted ki az elégedetlenségedet, több dologra vetítve.

Ha a te logikádat követjük akkor mindenkinek totál ugyanolyan autóval kéne mennie és akkor nincs senki előnyben. Mert az sem korrekt hogy a Red Bull a kanyarokban előzget, mert a Ferka nem tapad, milyen mesterkélt már és még védekezni sem tud szegény Alonso...ez a szárnybaromság mindenkinek adott mindenkinek hasonló pluszt ad, Kimi az utolsó idényei után jobb ha hallgat, folyamatosan vonatozott, aztán utolsó körben megfutotta a leggyorsabb kört majd lenyilatkozta hogy hát be vót ragadva és ment vodkázni.

[ Szerkesztve ]

(#40853) shteer válasza leslieke (#40848) üzenetére


shteer
titán

melyik középmezőnyre gondolsz? :)

..szerintem jónak tűnik

(#40854) quby válasza Motion_Blur (#40851) üzenetére


quby
őstag

:C Nagyonnagy!!!

A legügyesebb állat az ürge, hiszen búzával teli pofazacskóval is képes repülni, miközben egy bagolyt egyensúlyoz a hátán.

(#40855) leslieke válasza shteer (#40853) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Ahol most végzett. No, de mindegy is, ez valóban csak teszt. Majd a versenyen legyenek elől.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40856) Xirtam válasza Thom! (#40843) üzenetére


Xirtam
veterán

Scuderia Ferrari @InsideFerrari

Today's work will be the same as yesterday. We need to collect as many data as possible to understand better the behaviour of the car.

Mondd ez valamit? Vagy esetleg ez?

Felipe said that there is a lot of work to do on the car but also a lot of potential to pull out from it.

Massa: “A lot of work ahead of us, but the F2012 shows plenty of potential”

Nem f1-live.hu-ról kell értesülni. Meg minden hülyeséget benyelni.

[ Szerkesztve ]

(#40857) shteer válasza leslieke (#40855) üzenetére


shteer
titán

ja értem. akkor mégiscsak verseny volt szerinted ;]

..szerintem jónak tűnik

(#40858) Oliverda válasza MPowerPH (#40849) üzenetére


Oliverda
félisten

Pontosan mivel lőttem mellé? Sajnos így hirtelenjében nem rémlik. Linkelj pontos "jóslatot" légyszi.

"Ráadásban én most nem bocsátkoztam jóslatokba."

Tényleg nem. Sosem.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#40859) MPowerPH válasza Oliverda (#40858) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ez nem jóslat, ez tény. Ha a tavalyi év második felét nézzük, akkor Button klasszisokkal jobb pilóta, mint Hamilton.(tudjuk, hogy nem így van, nagy irónia lenne. De Hamilton elkezdett visszafelé fejlődni az elmúlt kettő évben, és 2011 végére Button alá 'nőtt') Persze, keserű az igazság, de ugye az utolsó futamok, na meg a bajnokság végeredménye elárul mindent. Na persze lehet ezt lelépő barátnőre, meg apucival ápolt rossz viszonyra fogni. Jó lenne ráncba szedni, az öntörvényűség itt nem jön be. Úgy emlékszem, ezt nem rég ő is lenyilatkozta, és ígéretet tett arra, hogy idén normális lesz, és nem fog törni-zúzni.

Bocs, de nem fogok elkezdeni kotorászni. :)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#40860) Motion_Blur válasza MPowerPH (#40859) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Button belenőtt a kabátba, szerintem ennyi történt.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40861) MPowerPH válasza Motion_Blur (#40860) üzenetére


MPowerPH
félisten

Én úgy vagyok vele, hogy Button fikarcnyit nem változott. :N Az ő teljesítménye nem ugrott, 1 körön ugyan úgy lassabb volt. Egyszerűen fejben végig egyben volt, míg Hamilton féltávnál teljesen szétesett. Szvsz, ebben a McLarenben idén sokkal több volt... Button hozta amit tud, Hamilton ha nem mással van elfoglalva, akkor akár szorossá is tehette volna a VB-t. De lehet csak túl elfogult vagyok vele szemben, és nagyon lenézem Button -t.

Don't Tread On Me

(#40862) TESCO-Zsömle válasza MPowerPH (#40861) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Szvsz, ebben a McLarenben idén sokkal több volt...

Szvsz még maga a csapat se tudja, hogy ebben a McLarenben mennyi is van idén...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40863) Xirtam válasza TESCO-Zsömle (#40862) üzenetére


Xirtam
veterán

Ő a tavalyiról beszél. Csak nem volt nyelvtanórán amikor az igeidőket tanulták. :DDD

(#40864) MPowerPH válasza Xirtam (#40863) üzenetére


MPowerPH
félisten

No igen, mindig elfelejtem, hogy már 2012-őt írunk. :DDD Rendszeresen elírom a hétköznapokban is. Nem is értem miért ragaszkodok annyira a 2011-hez... Inkább már felejteném.

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#40865) Oliverda válasza MPowerPH (#40859) üzenetére


Oliverda
félisten

"Bocs, de nem fogok elkezdeni kotorászni."

Jó. Akkor úgy vettem, hogy az a komplett bekezdés egy kamu volt.

"Ez nem jóslat, ez tény."

Aha. Tehát egy a jövőben bekövetkező események sorozatán múló kijelentés szerinted tény. Azt hiszem nincs több kérdésem.

Köszi, hogy eszembe juttattad, hogy miért nem érdemes az embernek itt pazarolnia az idejét.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#40866) MPowerPH válasza Oliverda (#40865) üzenetére


MPowerPH
félisten

Ha már így kukacoskodsz. Ezt írtam:
"Bár Hamilton idén szerintem rosszabb lesz mint tavaly."

Szerintem, én úgy gondolom, úgy hiszem, arra számítok... Ez nem állítás, hanem latolgatás.

Ha azt írtam volna, hogy Hamilton simán csak rosszabb lesz mint tavaly... Úgy látom a mondatértelmezésed Neked is gyenge lábakon áll. És még az érvet is felhoztam, miért gondolom így. A tény pedig az, hogy Hamilton tavaly egy nulla volt, és idén nem biztos hogy egyből toppon tud majd lenni. Button lendületben van hozzá képest. Ez a tény. És megint csak előbb írsz, a hsz-emet meg nem tudod megfelelően értelmezni.

Egyébként nem kamu, tudod Te is nagyon jól. De itt van, igaz privátot nem szabad közzé tenni, de ezt a részletet mégis beteszem.

"Azért a kis csapatod tagjainak arcát megnézném amikor Hamilton versenyt nyer meg akkor is amikor majd nyer egy újabb VB címet. :DD"

Több időm nincs Rád. ;)

[ Szerkesztve ]

Don't Tread On Me

(#40872) AMD Power válasza Oliverda (#40865) üzenetére


AMD Power
titán

Hamilton ebben az évben jobb lesz mint valaha. ;)

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#40873) attisx válasza AMD Power (#40872) üzenetére


attisx
addikt

Reméljük a legjobbakat... :)

Hamiltont az idén Hakkinen korábbi menedzsere segíti

(#40851) Motion_Blur Az a nézés... Te jó ég...

[ Szerkesztve ]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#40874) AMD Power válasza attisx (#40873) üzenetére


AMD Power
titán

Reméljük meglesz a gyümölcse.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#40875) TESCO-Zsömle válasza AMD Power (#40872) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Ki az a Valaha és melyik csapatnál versenyez? ;]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40876) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Grosjean egyelőre szórja az 18-19-es időket 6-8 körös etapokon.

Még a végén jó lesz ez a Lotus? :U

Csak vicceltem.. ;]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40877) #70869248 válasza Motion_Blur (#40876) üzenetére


#70869248
törölt tag

Grosjean miatt remélem :)
...de elvileg semmi nem szól mellette, valszeg a többiektől eltérő programot/célt mutatnak.
Kimi-nek is jó ha Grosjean jó sztem, legalább valami tényleg felcseszi a csőrét.
De ezek jó idők...lehet hogy tényleg ki vannak könnyítve..vagy valami más játszik, hiszen ez teszt, elvileg bármivel lehet futni ami a biztonsági szabályoknak megfelel,..ahogy a Merci is a tavalyi autóját futtatta...bármi lehet.

(#40878) Motion_Blur válasza #70869248 (#40877) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Rosberg 1:17.6 - érdekes...

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40879) sekli válasza Xirtam (#40856) üzenetére


sekli
addikt

Lehet azért ezzel ellentétes információkat is olvasni.

"Ferrari were using an oversized rear wing today. That’s not a good sign, may suggest downforce deficit or problems at the back. McLaren ran with oversized rear wing in 2009 pre-season." ( HunnyF1 )

(#40880) Xirtam válasza sekli (#40879) üzenetére


Xirtam
veterán

Csak hivatalos forrásnak hiszen! Ferrari Twitter.

(#40881) D@ni88 válasza Xirtam (#40880) üzenetére


D@ni88
addikt

Hát én is Ferrari drukker vagyok, de azért minden szavukat nekik sem hiszem :)
Nem írhatják azt egyből hogy szar az autó tapadása. Majd első futamon úgy is meglátjuk mit sikerült alkotni a szünetben :)

(#40882) MPowerPH


MPowerPH
félisten

Engem jobban érdekel, hogy a Ferrari kipufogó miért szól furcsán a többihez képest.

Don't Tread On Me

(#40883) Mastre


Mastre
tag

Az idei autók ennyivel lassabbak lesznek, vagy a Merci valamit hekkelt kocsival vesz részt? Szóval létezik, hogy a kipufogók ennyit jelentenek?
Vagy mindenki altat még?

(#40884) Xirtam válasza Mastre (#40883) üzenetére


Xirtam
veterán

Majd Ausztráliában kiderül. Nem kell még levonni következtetéseket. Én ezért utálom ezt az időszakot. Folyamatosan mennek a kacsa hírek.

Nem altat senki, de dolgoztak 4-5 hónapot az új autón. Muszáj kielemezni az új autót.

(#40885) zuchy válasza Mastre (#40883) üzenetére


zuchy
őstag

A merci tavalyi kocsival megy még. Na meg várjuk meg a tesztek végét illetve az első pár futamot. Az biztos hogy a befújt diffúzor eléggé számít.

Most megy valami teszt? Hol lehet nézni?

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#40886) Mastre válasza zuchy (#40885) üzenetére


Mastre
tag

Épp ezért, a tavalyi Merci (ami nem volt jó autó) több, mint fél mp-et ver mindenkire.Tehát az egész mezőny ennyit fog lassulni? Ez azért nem jellemző, bármennyit is változzanak a szabályok...

Live commentary

[ Szerkesztve ]

(#40887) D@ni88 válasza Mastre (#40886) üzenetére


D@ni88
addikt

Elvileg nem engedélyezett a befújt diffúzor, de ki tudja ki hogy használja :) Illetve egy régi autónak megvannak már az alap beállításai, amin csak finomhangolni kell, míg egy teljesen új konstrukciónál még próbálgatják a beállításokat és új elemeket.

(#40888) Allure válasza Mastre (#40886) üzenetére


Allure
aktív tag

A merci sem teljesen a tavalyi, egy-két újítást feltettek rá, mint pl. az első szárnyra azt az F-csatorna szerűséget.

(#40889) Xirtam válasza D@ni88 (#40887) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem elvileg. a FIA elég erőteljesen dolgozik azon, hogy senki ne merje használni. Pont Newy sírt valamelyik nap, hogy ebben az évben az FIA nagyon megkötötte a kezüket.

(#40890) D@ni88 válasza Xirtam (#40889) üzenetére


D@ni88
addikt

Teszten bármit lehet ;]

(#40891) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Idén VB lesz! :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#40892) darál0w válasza hoffman_ (#40891) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#40893) Pitterix válasza hoffman_ (#40891) üzenetére


Pitterix
őstag

:C

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#40894) Apika válasza hoffman_ (#40891) üzenetére


Apika
Közösségépítő

Én vezetek kérem! Nem iszom, csak vizet.... :DDD

(#40895) TGaben válasza hoffman_ (#40891) üzenetére


TGaben
tag

De Kimi, ez jégkrém-likőr. :D

Olvasható/Írható hangszóró: Speak-R :) (TDU2, BF3/BF4, NFS RUN nick: TBAG008 LIVE/GTA IV/F1 2011 nick: Tgaben007 F1 2012: T-BAG)

(#40896) szőröscica


szőröscica
addikt

Na, ezt a Ferrárit jól elcseszték, úgy tűnik.

(#40897) Gabesz1019 válasza szőröscica (#40896) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

A bikák se villognak annyira. Meg aztán ezekből a tesztekből levonni következtetéseket. Nem hiszem, hogy most a valós erőviszonyokat látjuk. Schumacher és Rosberg veri a mezőnyt a tavalyi géppel. :U

(#40898) zuchy válasza Gabesz1019 (#40897) üzenetére


zuchy
őstag

Persze, mivel nekik már megvannak a beállításaik a tavalyi kocsihoz. A többiek még csak most próbálgatják a szárnyaikat. Persze a merci se köröz feleslegesen az új gumikat tesztelik.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#40899) Sundesz válasza szőröscica (#40896) üzenetére


Sundesz
őstag

Mivel ez egy totálisan új konstrukció, ezért nagyon sok munka és tesztelés van hátra a géppel beállítások terén, de napról napra fejlődnek. BBC szerint nagyon jó az autó tapadása hard gumin. Szóval várjuk ki a végét. Tavaly a McLaren nagyon gyengén muzsikált teszten, aztán mégis ott toporogtak az RB mögött. Ferrari meg jó volt teszteken, aztán kapott 1 kört Barcelonában.

Hörcsög Powa'

(#40900) Peat;)


Peat;)
veterán

LOTUS megint ott van elöl, lehet szponzorokat hajkurásznak a háttérben és ezért villognak. Totális tavalyi Williams feeling, amikor az új rövid váltó + hátsó rész miatt még egy két top csapat is elkezdte őket figyelni, aztán mi lett belőle :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.