Hirdetés

2024. május 21., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1201) Mister_X válasza RaGi91 (#1200) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én már várom, hogy kijöjjön az Elite: Dangerous PS4-re is :) Hotas támogatás lesz, elméletben PSVR is (gondolom most még azon vannak, hogy sima PS4-en is menjen a VR, Pro-n nem lenne akadálya).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#1202) peterson79


peterson79
őstag

Sziasztok,

Most néztem Season 2 promokat, új karakterek, pályák egyéb nyalánkságok. Nyugtassatok meg, hogy a Season Pass nem azt jelenti, hogy fizetni kell majd érte megint!!?? Május 16-tól írják, akkor indul.

[ Szerkesztve ]

(#1203) RaGi91 válasza peterson79 (#1202) üzenetére


RaGi91
senior tag

Nem kell fizetni. A season pass-al rendelkezők megkapják őket, de te is megveheted steel-ért.
Olyan, mint a R6 Siege-be a dlc rendszer.

(#1204) malystryx válasza peterson79 (#1202) üzenetére


malystryx
senior tag

16-tól a season pass-esek próbálhatják, de ők ugye meg is kapják ingyen, nekünk pórnépnek 1 vagy másfél héttel később, de alighanem 23-át írták hogy lehet játszani vele. 500 zseton :)

(#1205) malystryx válasza RaGi91 (#1200) üzenetére


malystryx
senior tag

Húúú ez elég komolynak hangzik, haveromnak is van szimulátoros cucca, ő egy helikoptert vezetett, de valami irdatlan sok a gomb ott. Műszerfal tele, valamint jobb és bal oldal szintén. A fejmozgást is megoldotta érzékelőkkel, tett be még mellé 2 monitort jobbra-balra, tolóerős kar és rendes gamer joy van hozzá. Szóval vadállat cucca van hozzá, és még ugye 500 oldalas user guide a heli szimulátorhoz. :) Amikor megmutatta, percekre megfagytam, hogy mik léteznek... :Y
És-el nem kezdünk mondatot, de igazi élményben volt részem, azért ha rendesen belefolyik az ember kellemes perceket tud okozni ha jól megtanulja. Engem elvarázsolt, de nem az én világom, de attól elnézem szívesen. :)

Köszi a videót, este ránézek. :) Én tegnap este miután nem tudtam belépni uborkaworld-be, megint a Cloud Pirates-el repültem, hihetetlen jó. :)

(#1206) lofagi válasza malystryx (#1204) üzenetére


lofagi
addikt

Igen május 23-a, de jó lesz az 15000-nek is. :]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1207) malystryx válasza lofagi (#1206) üzenetére


malystryx
senior tag

15000??? Ezt a részletet vagy kihagytam, vagy még azt a cikket nem olvastam. Hát ez brutál drága, kétszer is meggondolandó... De remélhetőleg még op-k lesznek az új karik :)

Jut eszembe, javították már a "nem tudunk belépni" hibát? Nem olvastátok? Itt a twitter sem működik..

(#1208) RaGi91 válasza malystryx (#1207) üzenetére


RaGi91
senior tag

Egyáltalán nem sok. 15000 steel a buff után hamar megvan, még akkor is, ha csak 1-2 móddal játszol.

Én 25k-ra tippeltem, mivel R6-be is annyik az operátorok, ráadásul ott lassabban jön a Renown.

[ Szerkesztve ]

(#1209) lofagi


lofagi
addikt

Valaki nem próbálta ki a játékot trackball-al? Nagyon megnézném,hogy azzal milye lenne.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1210) malystryx válasza lofagi (#1209) üzenetére


malystryx
senior tag

Arra már én is gondoltam, szerintem azzal könnyebb lenne.

Mellesleg tegnap este egészen jól belefeledkeztem a játékba, és nagyon jól ment, nem tudom mit változtattak, de most mintha jobb lenne. A vödörfejű bugját nem javították, de őt már simán meccselem a valkűrrel, csak lassan tudom lenyomni, inkább defenzívebb játékos vagyok, pedig pont ővele jobban kéne támadni. Viszont most meg a kensei nehezebb falat. Összességében tetszik.

(#1211) lofagi


lofagi
addikt

Vagy én vagyok egyre szarabb vagy nem látom értelmét 4v4 elimination és 1v1 vagy 2v2-n kívűl más modnak.
Mondjuk ezen kívűl még van 2 mod :D Szóval annyira nem vészes, de az idegemnek abszolút nem tesz jót egy dominion vagy egy skirmish. Természetesen csak is az order miatt játszom ezeket nem másért.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1212) lofagi


lofagi
addikt

Nagyon hosszú videó, de nagyon érdekes dolgok vannak benne, mint egy teljesen új játék. I love it! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1213) lofagi


lofagi
addikt

Bár nem szorosan csak közvetve tartozik a témához, de aki nehezen talál magának partnert annak itt egy nagyon jó applikáció, rengeteg lehetőséggel. A lényege, hogy regisztrálás után beállíthatod,hogy milyen játékhoz keresel embereket. Még kevesen használják, nem rég jött ki, de szerintem már most nagyon jó.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1214) malystryx válasza lofagi (#1212) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi a linket, meglesem. Az utána következő app-ot nem ismerem.

Addig is Mindenkinek itt egy kis videó a 2 új hősről, immár harc közben, külön nem linkelem, mert korhatáros :)
Erre...

Nekem a centurion jobban bejön. :)

(#1215) malystryx válasza lofagi (#1212) üzenetére


malystryx
senior tag

Tényleg eléggé átgyúrják, de szükség is lesz rá, mert a jelen állapotában szükségeltetik. A többi újítás is remek, de a bugokat remélem a balansz "fül" alatt megoldják...

A 2 új pálya egyenesen gyönyörű, leesett az állam amikor megláttam. Elképesztő..

(#1216) lofagi


lofagi
addikt

Bár tudom,hogy van PH-s discord csatorna is, sőt még for honor társalgó is van, de a For Honor Hungarynak készítettem egyet én is, kimondottan For Honor rajongóknak megcélozva, akik esetleg építenék a közösséget, szívesen látnánk őket itt.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1217) Plafoon


Plafoon
tag

Próbálok kiigazodni a híreken, hogy lesz-e ranked rendszer season2ben, de egyszer azt írják lesz, máskor pedig nemet írnak, összekeveredtem, mi lehet az igazság?

[ Szerkesztve ]

(#1218) lofagi válasza Plafoon (#1217) üzenetére


lofagi
addikt

Nem lesz addig amíg nincs megoldva a kapcsolódási probléma és a random errorok. Még mindig csak folyamatban van a dolog.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1219) lofagi


lofagi
addikt

Eddig szenvedtem az egér beállításokkal,hogy mit és hogy csináljak, hogy jó legyen, de valahogy mindig voltak olyan mozgások amiket nem értettem. 1-1 videómat visszanézve látszik,hogy mikor jobbra vagy balra rántom az egeret akkor visszaúgrik egyből az ellenkező irányba. Ez a nagy mozgásnak volt köszönhető, mivel FPS játékokat játszottam eddig javarészt, kellett a nagy hely és a nagy rántások, viszont ide nem jó.

Egy érdekes, de nagyon jó megoldást találtam rá, így nem mozog az alkar, csak a csukló és a kézfej, így nincsenek véletlen mellé védések. Akinek esetleg hasonló problémái vannak, próbálják ki, hátha segít.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1220) lofagi


lofagi
addikt

Témába illő az avatarom végre! Zsír :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1221) malystryx válasza lofagi (#1220) üzenetére


malystryx
senior tag

Jól néz ki :)
Közben befutott a patch, és elvileg a héten indul az S2
v1.07

Ha jól láttam a conqueror-hoz hozzá sem nyúltak, akkor viszont előbb-utóbb elkezdek trollkodni vele... Meg az összes többit sem..

(#1222) sebixxx


sebixxx
tag

Udv!

Kb. 2 napja jutottam hozza 20euroert meg mikor megjelent a Wildlands meg ez kozott az elozot valasztottam, de bokte a csoromet ez a jatek is es mivel volt ez az akcio le is csaptam ra...
Eleg jol megvan csinalva a harcrendszer meg nem nagyon lattam ilyet nem tudtam elkepzelni milyen lehet a harc, de nagyon adja, a hangulat elso osztalyu meg a grafika is eleg jo... Meg csak a storyt csinalom, hogy kicsit megismerjem a karikat, de azert toltam mar 1-2 multit is, van hova fejlodnom az biztos, de rajta leszek az ugyon.. :K

Amugy az az erdekes, hogy csak 1 magot hasznal a procimbol ( I7 4790K ) de azt 100%-on es siman van,hogy ilyen 30FPS-el megy full HD max beallitason, mondjuk akadni nem akad, de eleg kevesnek tunik...
16gb ramom es gtx 1070 kartyam van, esetleg akinek hasonlo konfigja van megtudna mondani, hogy ez normalis?

Koszonet!

I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

(#1223) vegitossj7 válasza sebixxx (#1222) üzenetére


vegitossj7
addikt

Azzal a konfiggal 1440p ben 75 fps-t nevetve kellene hoznia csutkára húzva..

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1224) sebixxx válasza vegitossj7 (#1223) üzenetére


sebixxx
tag

Bocs en voltam a figyelmetlen... Az volt a gond, hogy a render scaling 100on volt amin 3850x2160-as felbontasba renderel a kiiras szerint, ha 1920x1080ra allitom az az 25os rend scalre akkor mar egybol 80-100+fps korul van igy mar mas.. 40es renderen hagytam igy mar megvan a 60+ fps annyi eleg is boven a monitorom ugy is 60hz-es csak.. :)

I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

(#1225) lofagi


lofagi
addikt

Ma magyar idő szerint 14:00-kor várható az 1.07. 10 és 14gb között lesz a mérete és egy 30 perces leállást is hoz magáva. S valószínűleg egy csomó errort is. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1226) Plafoon válasza lofagi (#1225) üzenetére


Plafoon
tag

Ma?

(#1227) RaGi91 válasza Plafoon (#1226) üzenetére


RaGi91
senior tag

Máma.

(#1228) malystryx válasza lofagi (#1225) üzenetére


malystryx
senior tag

Még jó, hogy dolgozok 2 nap éjjel, tuti nem fog flottul menni, de ha gáz lesz, legalább a hétvégére kapunk 3 nap nyalókát :DD
De azért bizakodok a patch miatt, igaz az utóbbi 3 hétben nem tudtam játszani.. :(

[ Szerkesztve ]

(#1229) malystryx válasza RaGi91 (#1227) üzenetére


malystryx
senior tag

9.51 GB, már tölti. :))

(#1230) lofagi


lofagi
addikt

Már tölthető a játék. Fincsi 10 giga!

Reméljük,hogy minden jól megy majd.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1231) RaGi91


RaGi91
senior tag

Legalább már nem piros a NAT type-om, hanem Unknown :DDD
Ezek olyanok, mint a strucc. Valami gond van, inkább homokba dugják a fejük.
R6-be is 1,5 év kellett, hogy belássák, gond van.

(#1232) RaGi91


RaGi91
senior tag

Nagynehezen sikerült egy órát játszani. Elég is volt. Nem fognak 1v1, 2v2-re balanszolni, amit csinálnak, annak meg semmi értelme, úgyhogy polcra került ez a játék is és mivel ismét nem erőltették meg magukat bug/exploit fix terén (gyakorlatilag szarnak bele), így az Ubisoft a Blizzard-al együtt felkerült a "Soha többé semmit" listámra. :D

Bejelöltem telón naptárba, hogy 1 év múlva ránézzek, de szerintem addigra úgyis kihal. :R

Nektek remélem több élményt nyújt, jó "szórakozást". :R

(#1233) vegitossj7 válasza RaGi91 (#1232) üzenetére


vegitossj7
addikt

Nekem nagyon nincs bajom vele, azért egy Meta change-re nézz majd vissza 1-2 héten belül. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#1234) malystryx válasza RaGi91 (#1232) üzenetére


malystryx
senior tag

A Blizzard miért? Ha szabad kérdezni.. :)
Én már melóban vagyok, kell ez a 2 nap még, de azért kíváncsi vagyok mi lett majd 10 giga..

(#1235) RaGi91 válasza malystryx (#1234) üzenetére


RaGi91
senior tag

Diablo 3 miatt. Nagyon tetszett, jó volt. Jött az első kieg a Reaper of Souls. Sokat javítottak vele a vanillához később, majd kivették a craftolás értelmét, elrontották az Übereket, bejöttek a paragon szintek (limitless lett), elterjedtek a botterek, 1 nap alatt meg lehetett csinálni egy karaktert full gearbe, stb. Olyan könnyű lett, hogy hihetetlen. Most pedig semmi end-game tartalom nincs benne. Semmi új. 5 év alatt addig jutottak, hogy lett egy őj act és most jön egy "új" karakter a Necromancer, ami igazából már benne van WItch Doctor néven. Szánalom, pedig több, mint 1500 órám van benne, de teljesen elbaszták.

@Vegitossj7 Akkor júliusban még rálesek :)

[ Szerkesztve ]

(#1236) malystryx válasza RaGi91 (#1235) üzenetére


malystryx
senior tag

Igen, ezt teljesen aláírom, nekem is megvan és óriási Diablo fan vagyok, ugye én a régi részeken nőttem fel. De családapaként nekem ez így pont megfelel, ám rengeteg részén ráférne egy javítás, meg való igaz, hogy már nem szavatos a 10x-i újrakezdés után. De azért el lehet vele szórakozni. Talán a nekro egy új színt hozhat a játékba egy darabig, de annyiban nem tetszik, hogy amiket idéz, azok nem maradnak meg. A 2 meg ehhez képest brutál nehéz volt. De azért remélem még egy druidát beletesznek később, az lenne a szívem vágya. Mindettől függetlenül, én szeretem a Blizz-t, a többi inkább kuka. Ubi, EA.. ezek számomra a nagy csalók, bár most az EA-ben bízom ez egyszer a CoD: World at War 2 kapcsán, az első volt a best game, meg régen a Bullfrog-tól a Dungeon Keeper 1! Ha kiadnák hd-ban, nyugdíjig ellennék. :)
Még meló előtt elindítom, azért belesek milyenek a karik, de inkább a pályákat nézem meg. :))

(#1237) malystryx válasza malystryx (#1236) üzenetére


malystryx
senior tag

Na szép... Mondom belépek egy meccsre meló előtt, erre a szokásos error üzenettel kidob.. Hát elmennek most már a b**** p*****! Este fogalmazok nekik egy szép kerek igazi magyaros levélkét asszem. :W

(#1238) lofagi


lofagi
addikt

Viszont tegnap meglepődtem egy dolgon, az nagyon bejön. Dominion és a host kilépett, minket pedig átrakott egy másik hosthoz. Remélem,hogy ez így akkor nagyon sok hibaüzenettől kímél meg minket a jövőben.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1239) lofagi


lofagi
addikt

A mai maintenace meghozta az eredményét... nincs nat type-om. Csak egy szürke szétkapcsolt dugó van! Szuper. Ilyen még nem volt eddig, mindig zöld voltam.

Megjavult, de hogy mitől azt nem tudom.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1240) xPraetoriaNx válasza lofagi (#1239) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Nekem azt hozta a patch, hogy nem tudok játszani :D
Eleve fura volt, hogy nem tölti a patch-et az uplay-em, de játékot elindítva "cannot connect" hibaüzenetet kapok... Ami azért vicces, mert 3 másik Ubis játék (Siege, Wildlands, Division) tökéletesen megy. Portok is nyitva vannak, tűzfalat se használok, stb, sz'al lehet megy nekik a ticket, ha ma se javul meg a dolog.

There is no war. Only the harvest.

(#1241) lofagi


lofagi
addikt

Készítettem egy concept artot, hogy milyen jól mutatna a levelezés egy ilyen logókkal megtűzdelve, szerintem legalábbis. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#1242) malystryx


malystryx
senior tag

Én meg arra gondoltam, hogy lehet kicsit megokosítom a controlleremet, hogy gyorsabban reagáljon a kar mozgásra, egy haver volt a vendégem nemrég, nagy konzol guru. Ő elit controllerrel nyomja, neki a GB könnyű, mert alul is van 4 gomb.. :)
Mondta, hogy szoktak olyat csinálni az X-esek, hogy a pl. az RT alsó részébe befúrnak egy pici lyuket és egy csavart tekernek bele, hogy ne kelljen annyira benyomni a gombot, tehát a végállása le ott legyen, hogy koppig benyomva. Ezeket nem hiszem hogy kipróbálom, viszont azt igen, hogy újrakalibrálom, és a védekezős kart picit fogom csak eltolni a megfelelő irányba, hogy előbb reagáljon. Ma még nem próbálom, ki, majd a kövi hétvégén, ma inkább játszottam végre 3 hét kihagyás után. :C
Conqueror továbbra is ******* :) A többi rendben volt..

(#1243) malystryx válasza lofagi (#1241) üzenetére


malystryx
senior tag

Elég jól néz ki, én szívem szerint máshogy osztanám el a szinteket,
1,3,6,10,14,17,20,Rep1 :)
Nem kötekedek :B

(#1244) Dr. Student


Dr. Student
senior tag

Hali!

kb. 7-8 napja vettem meg a játékot és pár dolgot nem értek.

Van valami leírás, hogy a statokra vonatkozóan?

A problémám, hogy egy 1-es fegyver simán jobbnak látom, mint a 4-5 szintű társait és így tovább.

Salvage, mire is való igazán ? Upgrade kívül semmire ? Ahhoz képest elég sok van belőle... nem igazán értem.

Ládák nyitogatásával tudok csak új cuccokat szerezni ?

Nem nagyon költöttem még semmire és van 12k steelem, vajon mire érdemes költeni ? : -)

Köszi a tippeket! : -) :R :R

Dr. Student

(#1245) xPraetoriaNx válasza Dr. Student (#1244) üzenetére


xPraetoriaNx
senior tag

Statok leírása (angol)

Ha jól emlékszem "transmogoláshoz" (egy adott cuccra egy másik, inventoryban lévő cucc kinézetének átapplikálása) is kell salvage, de amúgy ja, ennyi a lényeg.

Minden meccs után van esélyed cuccot kapni. (Ez mondjuk hogy nem tűnt fel 7-8 nap alatt? :F )

Arra költöd amire szeretnéd. Régebben az volt a módi, hogy "elszenvedted magad" prestige 3-ig egy adott karakterrel abban a gearben ami meccsek után jött, és utána nyitogattál ládákat, mert prestige 3 után már igen jó cuccok estek. De ugye most átvariáltak ezt-azt a Shinobi-Centurion patch-el, szóval nemtudom ez mennyire aktuális még.

There is no war. Only the harvest.

(#1246) malystryx válasza Dr. Student (#1244) üzenetére


malystryx
senior tag

A steel sokmindenre jó, akár a 2 új karakter is nyitható belőle, ornament-ek (sisakdíszek), kivégzések, emote-ok, stb. vehető belőle, szóval minél több, annál jobb. A single részt vidd végig, abból jó pár scavenger crate (láda) jön ingyen, csak meg kell találnod az összetörhető fehér hordócskákat. A küldi kezdetekor írja is hogy mennyit lehet találni. Szerintem Repu 5 alatt nem is érdemes ládát nyitni, úgysem esik jó cucc.
Vannak season-ok (a 2-ik megy), körökkel (round - térképen jobb felső sarok) vegyítve, ezek végén is általában láda a jutalom, meg időnként eventek is vannak, ezeket közösen kell megoldani, mindenki jogosult rá és a vége láda vagy pénz jutalom.
Igen, igazad van, most nyitottam a valkűrömnek 2 ládát, kékek jöttek ki belőle(5-6), és sz*rabbak mint a 2-es szintű fehér... :((( A statoknak a jelentése inkább a fontos, ha itt visszaolvasol, talán be is van linkelve. Meg azért is olvass vissza, mert a tapasztalt "kollégák" írtak sok okosságot. :) Én csak egy lelkes játékos vagyok de a bénábbak közül. :DD De nem izgat, imádom!
A pénzre vigyázz, mert hamar megy, nekem nagyon tetszik a játék a kisebb-nagyobb hibái ellenére, jó játékot, és kérdezz bátran. :)

[ Szerkesztve ]

(#1247) sebixxx


sebixxx
tag

Udv!

Nekem egy olyan noob kerdesem van, hogy hogyan lehet irni a jatekban? :DDD

Mert, ha a 0-at nyomom meg akkor csak elore meghatarozott dolgokat mondhatok mint, good fight stb...

Nem olyaqn regota van meg nekem a game, de benanak erzem meg magam nehanyan ugy harcolnak, hogy csak ugy nezek milyen kombokat nyomnak en meg ossze-vissza csapkodok neha mert tul gyorsan akarom csinalni... Van valami jo mod a gyakorlasra? Egyebkent Orochi-val tolom lv22 vagyok... Meg a stanimam is gyorsan megy le, ha jol gondolom azt a kez vedovel lehet orvosolni igaz? Van ott egy olyan stat hogy : "Stanima cost reduction" nos az ugy mukodik, hogy minnel jobban minuszban van annal kevesebb stanimat fogyasztok, igaz?

Elore is koszontem!

[ Szerkesztve ]

I7 5820K 4.3ghz + BQ Dark Rock 3 ,Asus Strix X99 ,Corsair Vengeance (4x4 GB) DDR4 2666 MHz,MSI GTX 1080Ti Gaming X, Samsung 850EVO 250GB SSD+WD Black 1TB HDD ,Corsair RM650i 80+Gold, Phanteks Enthoo Pro M+ 4db Aerocool D.S. 14cm

(#1248) malystryx válasza sebixxx (#1247) üzenetére


malystryx
senior tag

Írni elvileg a "T" betűvel tudsz.

Igen, van jó mód a gyakorlásra, pont a gyakorlás. :) Indítasz egy gyakorló csatát, ott beállíthatod a bot szintjét, pályát, körök számát, stb, és gyakorolsz. A How To Play-ben pedig a főbb mozgásokat, kombókat mutatja be, alap és haladó szinten videó formájában, amit akár meg is állíthatsz. Na meg persze videókat is nézhetsz youtube-on. Kevés a lassan magyarázós, szájbarágós videós, de köztük nagyon jó "Klyka", és őt néztem már 2 karakter kapcsán is.
A stamina cost reduction meg az összes mozgásodra vonatkozik, kevesebb staminát fog igényelni. De 1-es Repu felett elvileg megnyílik 3 lehetőség is az öltözködésre, az egyikre keress ilyen cuccokat amik erre mennek rá, és meglátod hogy mennyit számít.
A Diablo 3-ban is van egy hasonló: resource cost reduction, ami annyit tesz, hogy a karakter a saját esszenciájából kevesebbért tolhatja el azt a képességet.

[ Szerkesztve ]

(#1249) peterson79 válasza sebixxx (#1247) üzenetére


peterson79
őstag

Erre van a single kitalálva, ott az első pálya gyakorlatilag tutorial, hogy milyen gombbal mit tudsz csinálni. Aztán jönnek a különböző karakterek akikkel lehet majd multiban játszani. Alap mozgásaikat meg lehet tanulni, a bonyolultabbakat meg gyakorolni, akár AI ellen akár gyakorló pályán, ahogy előbb mondták.

Egyébként a mozdulatsorok le vannak írva, fejből nem tudom hol, de minden menet előtt is rá tudsz nézni, csak felfrissítés végett.

(#1250) lofagi


lofagi
addikt

Eddig úgy voltam vele,hogy semmivel sem lehet több egy kontroller, mint egy egér+bill kombó. De sajnos rá kellett jönnök,hogy nem így van. Persze lehet, csak nekem nem mennek bizonyos dolgok billel, de a dodge az pont ilyen. Legtöbbször hiába nyomtam a billt, nem dodgeolt, kontollerrel 10ből 10x kb. Nyilván nem arra gondolok, mint gyakorol az ember, hanem éles helyzetben. A lényeg,hogy most váltottam, egyelőre nagyon szokatlan és sokkal bénább is vagyok. Vasárnap óta próbálom, talán mára jutottam odaág el,hogy megtalálom a gombokat ahol kell. Most már csak a reakció időket kell finomítani, meg a kombókat betanulni. Viszont, nincs mellé utés, véletlenül elfordított guard, oda mennek az utéseim ahová szeretném. Jó lesz ez, csak át kell állni, de inkább még most a ranked előtt, ha lesz olyan persze. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.