Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) lofagi


lofagi
addikt

Délután sikerült befejeznem a sztori módot realisztikuson, s közben valamit kaptam is, szerintem a megrendelés miatt. A lényeg, hogy összesen 17 ládám van most. Szóval akik egy kis könnyen szerezhető nyitogatásra vágynak azoknak mindenképp érdemes megcsinálni. Amúgy az elején azt gondoltam,hogy majd realisztikuson nagyon nehéz lesz, de volt 1-2 pillanat amikor még könnyebbnek is éreztem, mert tényleg az animációra figyel az ember. S szerintem már csak ezért is érdemes lenyomni úgy, mert megtanulja az ember, hogy mikor kell parryzni és nem arra vár, hogy jelezzen neki egy indikátor.

Amúgy nem lennék meglepve, ha egyszer bevezetnének egy hardcore módot is ahol nincs jelzés. Mármint a multiban. Ott aztán mehetne akkor ki mit is tud?! :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#702) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

Nekem úgy általában nem volt még gondom lagból, viszont pont tegnap volt egy érdekes eset, raádásul bot ellen. Egy PK így a nekemteleportált vagy nem tudom, de minden átmenet nélkül egyszercsak azt vettem észre, hogy egy guardbreak+lökés után instantul pofámban volt, és rámüt egy olyat amitől ~negyed HP-m eltűnik és még hanyadt is esek... (majd földön fekve kaptam a másik negyed hp-s ütést és meghaltam) Szerencsére fel is vettem.

Amúgy meg "basszátok meg inkább brékdenszelek" :D

[ Szerkesztve ]

There is no war. Only the harvest.

(#703) lofagi


lofagi
addikt

Ha valaki szeretne 10 napos champion státuszt szerezni, az ne habozzon végig csinálni ezt a videót.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#704) Yodamest


Yodamest
addikt

Fú gyerekek megvettem, áh! Iszonyat jó, a megbánás szikrája sincs bennem, nagyon tetszik. :)

Lovag kampányt elkezdtem még este, 6. fejezetnél járok. Nekem a storyval sincs semmi bajom, érdekes és többet nem is várnék egy ilyen multis címtől, szóval nálam az tök okés. Jól felkészít a harcra, jól elmagyaráz mindent többször is. Kíváncsi leszek ki a tököm az a páncélos halhatatlan nő, akit a bevezető videóban is látni és itt is feltűnt a kampányban. Valami istenségnek tűnik, aki kavarja a szálakat a 3 frakció között és sztem a vikingeknél és a szamurájoknál is felbukkan majd. Én tuti lovag leszek multiban, nagyon tetszenek ezek a paladinok.

A grafika is áh pfú, kegyetlenül büntet! Elég jó gépem van, azt azért hozzátenném és 144Hz-es ROG moncsim. Alapból már az extrém beállításokat javasolta a játék 2560x1440 felbontásban, iszonyat szép! És ami még jó, nagyon jó a motorja (úgy tudom az új tomb raiderét használták), megy ilyen grafekon is stabil 75-80fps-el.

Hideg élelmet már összecsomagoltam, LoL klienst asszem nem nyitom meg egy ideig most :)

(#705) BeZol válasza Yodamest (#704) üzenetére


BeZol
őstag

Csak nem PG279Q? :U
Egyébként tényleg szép a játék, folyamatosan követem miket írtok róla, és ha egyszer elgyengülnék, meg is veszem talán :DDD

(#706) Yodamest válasza BeZol (#705) üzenetére


Yodamest
addikt

dede az :) be is van kalibráltatva, eszméletlen jól néz ki rajta. Én is filóztam kicsit, hogy ez vagy a witcher 3 legyen most, de úgy voltam vele, hogy sok RPG-m van, először azokat kéne végigtolni. (witcher 1-2 is megvan, de még csak futólag játszottam velük) Szóval úgy voltam vele, hogy ilyen jellegű játékom viszont 1 sincs így for honor lett belőle.

(#707) Hunner válasza lofagi (#703) üzenetére


Hunner
senior tag

A Wardenemen ahova lehetett ki is raktam a csoda twiccs logót is. (bár nem most csináltam hanem még a múlt héten, és szívtam is vele, új twiccs accot kellett csinálnom, mert a régin már a HS Tyrande portrait miatt már volt prime :D )

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#708) atainprison válasza Yodamest (#706) üzenetére


atainprison
senior tag

A Witcher 3-at semmiféleképpen ne hagyd ki, még akkor se, ha az 1-2-t nem viszed végig, mivel azok nélkül is az évezred single player játéka :) .

(#709) Yodamest


Yodamest
addikt

Redditen olvasgattam kicsit, hogy mit kifogásolnak sokan. Azért hagyják abba sokan, mert nehéz nekik :)
Persze gondolom mindenki instant sikerre vágyik, végig se tolják a kampányt, hanem egyből mennek multiba stb. persze, hogy elkalapálják őket. Viszont azt is írja az ellentábor, amit én is gondolok, hogy ha nem adod fel egyből, adsz egy kis időt magadnak, egyből rengeteg sikerélményed lesz. Sokan írják, hogy ráéreztek és már nagyrészt nyerik a párbajokat. (get gud)

Csak azért írom ezt le, mert bosszantó azért, hogy a vérpistikék mindennek elhordják a játékot a saját bénaságuk miatt. Persze cod, bf, far cry stb. után meglepő lehet, hogy taktikázni és gondolkodni is kell de hát na :) Annyira jellemző ez egyébként, hogy nem tudják mit vesznek az emberek. Moziban is sokszor elképedek, hogy a kisgyerekkel anyuka bemegy egy horrorfilmre, amiről azt hitte vígjáték vagy mese stb. és utána mindennek lehordja a filmet port.hu-n hogy ő nem ezért fizetett, a saját hülyesége miatt. És igen ez megtörtént eset :)

Nekem mint ex dark souls/bloodbornosnak, illetve 2 év dota és 2 év lol után, nem hiszem, hogy komoly gondot fog jelenteni a pvp. Én már hozzászoktam a fájdalomhoz! ;] Aki lolozik az nagyon jól tudja, hogy igazából annál idegőrlőbb, nehezebb dolog nemigen van. Meg én ésszel tolom, először végigviszem a 3 kampányt, addig rá se nézek a multira.

atainprison eszem ágában sincs kihagyni, mindenképp jön majd a GOTY belőle, csak elcsúsztattam a dolgot. :) Most a becsületért kell küzdenem.

[ Szerkesztve ]

(#710) BeZol válasza Yodamest (#709) üzenetére


BeZol
őstag

btw ghost recon wildlands open beta van mától, ingyen ki lehet próbálni

(#711) Predaking99 válasza Yodamest (#704) üzenetére


Predaking99
csendes újonc

Na majd amikor multizni akarsz és 10-r error 0004000004 vagy error 0004000008 ;]

Kampány nem rossz, szépen megtanítja az alapokat. Nekem a viking tetszett a legjobban (ugyan is a frakcióm :D ) viszont a samurait nem élveztem. Sajna az assasin típusú karakterek nem fekszenek nekem, de ez legyen az én bajom.
Mainem a shugoki lassú de hatásos és a hp stealje sem gyenge :P Spoiler on: sajnálom is, hogy a kampányban nem tudtam vele lenni Spoiler off

Valóban ez nem az game aminek 10 perc kell, hogy mestere legyén, no meg TPS és kardok,balták...stb ellenére ez nem egy szokványos hack and slash. Szerintem egy MK és DS egy érdekes de annál jobb keveréke. Hiszen ezekben is ki kell ismerni melyik karakternek mi a gyengéje/erőssége illetve ki nem milyen harci stílusban érzi jól magát.

(#712) malystryx válasza Yodamest (#709) üzenetére


malystryx
senior tag

Szia, én is így vagyok ezzel a témával. Először nagyon felhúztam magam még a bétában, aztán eldöntöttem hogy nem kell. De azért mégis csak megvettem, és úgy állok hozzá, hogy jó béna vagyok, és tanulni-tanulni-tanulni kell! Mindenhol utáltam a pvp-t, és iszonyat béna vagyok benne, de egyszer meg kell tanulni. Imádom ezt a játékot, nem fog visszarettenteni az sem ha olyan ellenfelek jönnek szembe akik fizettek érte, és már százezredes rangban vannak :)
Nem mellesleg annyira visszataszít a hater-ek sirámja a hozzászólásokban, az egyik elkezdi, a többi hülye már csak divatból is folytatja.. Persze azok nyomják a legjobban akiknek meg sincs. Ezeknek csak gratulálni tudok, lenne nekik egy tanácsom. :K
Én várom a további tartalmakat is, kíváncsi vagyok majd milyen új karakterekkel állnak elő. Rengeteg lehetőség van benne, és sokféle build-et lehetne kialakítani, jó lenne ha itt is csinálnának egy meccs előtti gyors átöltözési lehetőséget egy gombnyomásra. De hát ne szaladjunk ennyire előre. :) Szóval már nekem is van sikerélményem vele, párszor agyonütöttek 3-an egyszerre, vissza is kapták ;]

(#713) malystryx válasza lofagi (#703) üzenetére


malystryx
senior tag

Megnéztem a videót, azt írja nekem ha el akarom az egészet kezdeni, hogy ebben az országban nem elérhető a Twitch Prime szolgáltatás. Hogy lehet ezt kikerülni? Egyáltalán ki lehet? Jól jönne a 4 napos pihimben egy kis boost :) Előre is köszi a segítséget bárkitől szívesen fogadom. :)

[ Szerkesztve ]

(#714) lofagi válasza malystryx (#713) üzenetére


lofagi
addikt

VPN-el tuti megoldható.

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#715) RaGi91 válasza lofagi (#714) üzenetére


RaGi91
senior tag

VPN-kell hozzá, regisztálni amazon primera, megadni a bankkártyádat és egy valós amerikai címet. Miután megvan törölheted a kártyád. Kamu kártyaszámmal nem megy (peccselték), Nekem jövőhéten jön meg az őj MasterCard-om, majd megcsinálom azzal.

[ Szerkesztve ]

(#716) malystryx válasza RaGi91 (#715) üzenetére


malystryx
senior tag

Óóó, köszi szépen holnap megpróbálom este meló után. Akkor először az amazon prime-ra regeljek, ott adjam be neki a bankkártyát és egy címet, majd utána jöhet a twitch prime? Azt össze kell szinkronizálni a twitch prime-al? Bocsi a hülye kérdésekért, de még sosem csináltam ilyet. Köszi előre is :)

(#717) RaGi91 válasza malystryx (#716) üzenetére


RaGi91
senior tag

Csak kövesd a videót, amit lofagi linkelt a #703-as kommentbe.

(#718) malystryx válasza RaGi91 (#717) üzenetére


malystryx
senior tag

Rendben, és köszi :)

(#719) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Szamurájok, előre! A lovagokat már a spájzukig szorítottuk!

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#720) lofagi


lofagi
addikt

Ezek a chain combók elég idegesítőek, főleg ha beszorítanak egy sarokba és nyomják amíg el nem fogy a stamina, te pedig nem tudsz csinálni semmit se. Szerintem ezt simán lehetne balanceolni. Minden Chain egyre több staminát fogyaszt és akkor az emberek nem spamolnák ész nélkül, mert most kb ez megy. Ha nincs skill van spam. Wow.

(#719) Mister_X én konkrétan nem tudok ott harcolni valamiért :(

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#721) Mister_X válasza lofagi (#720) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Elszakított területek szomszédját vissza kell foglalni. Ha nem sikerül (eltolódik a front), akkor visszakapja az eredeti tulaja. Én azon voltam, hogy felváltva pakoltam a war asseteket a köztes knight territory és a mienk között, hogy biztos megmaradjon a strongholddal szomszédos.

De azt is megtudtuk, hogy mi történik, ha eljutunk egy ellenséges strongholdig: semmi :W :(

A következő szint, hogy a strongholdon kívül más területük nincs... elvileg nem lehetetlen, "csak" körbe kell zárni a strongholdot a szomszédos három területen, azt megtartani 6 órán át (kvázi lehetetlen, mert az összes knight player war assetje oda fog eloszlani), utána a mögöttes területeket elvesztik.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#722) k-adi válasza Mister_X (#721) üzenetére


k-adi
nagyúr

szólj ha ez összejön :))

(#723) lofagi


lofagi
addikt

semmi.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#724) xPraetoriaNx


xPraetoriaNx
senior tag

(#725) lofagi válasza xPraetoriaNx (#724) üzenetére


lofagi
addikt

Gondolom mindenki kiváncsi arra,hogy mi lesz akkor ha körbe van véve a Stronghold, de jelenleg semmi. Nem gondolnám,hogy ha a játék sikeres marad akkor nem lesz valami a későbbiekben, de úgy tűnik,hogy egyelőre nem történik semmi. Illetve az ellenségem ellensége a barátom azért itt is működik, mert már eléggé ránk van telepedve mindenki. :D

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#726) novger


novger
tag

Nagyon gáz, hogy alig játszható a játék. 10 percet kell várni egy dominionra, majd utána 2 perc múlva mindenkit ledob. Egyedül a duel ami "stabil" de azt azért meglehet unni...

(#727) Tibtobi válasza novger (#726) üzenetére


Tibtobi
tag

NAT-od Open-ben van?

(#728) k-adi válasza lofagi (#725) üzenetére


k-adi
nagyúr

Az király lenne ha amelyik stronghold elesik akkor olyan karakterekkel nem lehetne lenni :D lenne motiváció de így......... :U

(#729) novger válasza Tibtobi (#727) üzenetére


novger
tag

Pirosan van kiírva. De mi az a NAT?

(#730) Tibtobi válasza novger (#729) üzenetére


Tibtobi
tag

Akkor Strict a NAT Type-od. Ez kb. lekorlátozza, hogy kivel játszhatsz(csak Open-nel rendelkező játékosokkal). Én ezeket a lépéseket hajtottam végre -> [link]. Open-ben én nem tapasztaltam a tiédhez hasonló problémát. Egy próbát megér :)

(#731) novger válasza Tibtobi (#730) üzenetére


novger
tag

Köszi, közben rákerestem és ezzel lehet a gond. Engedélyeztem a portokat, leállítottam a tűzfalat, de még mindig Strict állapotú. Úgy látszik egy darabig küzdenen kell vele.
Köszi az ötletet!

(#732) novger válasza Tibtobi (#730) üzenetére


novger
tag

Sikerült! Teszek egy próbát a játékkal. Köszi mégegyszer!

(#733) Tibtobi válasza novger (#732) üzenetére


Tibtobi
tag

Nincs mit! Jobb lett?

(#734) lofagi


lofagi
addikt

A Ubisoft Club oldalon van egy olyan rész ahol össze lehet hasonlítani,hogy ki melyik karakterrel hogy áll. Van ott egy olyan,hogy Warden Rep az egyértelmű, de van egy olyan,hogy Warden level, az mit takar? Valaki meg tudná nekem mondani?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#735) RaGi91 válasza lofagi (#734) üzenetére


RaGi91
senior tag

Szerintem, hogy Rep szinten belül hányas szintű vagy.

(#736) lofagi válasza RaGi91 (#735) üzenetére


lofagi
addikt

Az lesz az köszönöm.

Kérdés valaki aki egérrel játszik nem találkozott olyan problémával, hogy a peackeeper 3. döfését nagyon nehezen adja be? Kontrollerrel könnyedén beviszem, de egérrel egy felfelé mozgást kell csinálni a végén, ami elég idegesítő. Vagy pedig nem jól nyomom, valakinek valami tapasztalat?

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#737) RaGi91 válasza lofagi (#736) üzenetére


RaGi91
senior tag

Én felveszem az érzékenységet, hogy a legapróbb mozdulatra is már váltson irányt. Itt nem kell a precízió, szóval nem gond, ha kicsit jitter-el az egér, csak annyit kell éreznie, hogy felfele megy.
Gondolkozok rajta, hogy átállok egér-bill kombóra, mert ez a guardbreak felbasz de nagyon.

Ugye a RS-en van a hüvelykujjam a kontrolleren és X-el (PS4 négyzet) megy a guardbreak. De vagy túl korán nyomom vagy túl későn. Billencsen, meg rakhatom bárhová, egyből tudom nyomni. Mondjuk, ha visszarakják a beta verziót nem lesz gondom, de már több, mint egy hete húzzák (bár tudnám mi a faszért).

(#738) Hunner válasza RaGi91 (#737) üzenetére


Hunner
senior tag

A patchet át kell kergetni a Sony és a Microsoft ellenőrzésén is, validálniuk kell és rábólintani, hogy kiadható a frissítés. Ez általában 1-2 hetes folyamat.

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#739) Bazsi1987 válasza Hunner (#738) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Overwatchnál konzolon kb 2-3 nap szokott lenni 😊

(#740) RaGi91 válasza Hunner (#738) üzenetére


RaGi91
senior tag

Akkor a seamless hotfix-ek, hogy jönnek? Day1 is volt egy. :U

Vagy legalább egy dátumot mondanának, vagy bármit.

[ Szerkesztve ]

(#741) malystryx


malystryx
senior tag

Én ezt a 10 napos champion dolgot feladom, nem sikerül vpn hálózatot csinálni, utánaolvastam több oldalon, szervert is csináltam, a win mégsem akar létrehozni kapcsolatot, talán jobb is így. Majd kigrindelem szépen lassan. Meg sem érdemlem, tegnap este próbáltam a raider-el lenyomni Tozen generálist, úgy elvert, hogy csak lestem.. Elkezdte a kombóit, jobbról-balról, ki sem tudtam védeni, ha oldalra kitértem, jött velem.. Aztán easy módban kellett megcsináljam. Szánalmas amit műveltem, nekem kensei a main-em...

(#742) RaGi91 válasza malystryx (#741) üzenetére


RaGi91
senior tag

hola! <-- Chrome bővítmény. Egy katt és kész. Kb. 10mp volt megtalálni.

Tök mindegy mi a mained, az alapok ugyanazok. Realistic-ba talán kihívás, hogy honnan támad, de simán le lehet lökni, mikor elfogy a stamja.

[ Szerkesztve ]

(#743) novger válasza Tibtobi (#733) üzenetére


novger
tag

Igen! Ezer hála!
Így is előfordul, hogy levág, de viszonylag ritkán.
Úgyhogy a világ meghódításában hálózati probléma nem gátol, csak a játék tudás :-)

(#744) Mister_X válasza malystryx (#741) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Tozen talán a legbrutálisabb boss a játékban, hardon talán fél órámba telt leverni... még Apollyon se volt nehéz - Seijurou ujjgyakorlat volt, Gudmundur farkasos szekciója volt idegesítő, Fujikiyo az egész küldetést megfejelvén volt izgalmas, de elsőre abszolvált.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#745) malystryx válasza RaGi91 (#742) üzenetére


malystryx
senior tag

Köszi, ez a chrome-os dolog nem néz ki rosszul. :) Az amazon acc megvan, igazából minden megvan, a kártyát is megkajálta, de a rohadt twitch prime-ot nem akarja szinkronizálni.. Mit rontok el?

(#746) malystryx válasza malystryx (#745) üzenetére


malystryx
senior tag

Inkább azt árulja el valaki, hogyan törlöm ki a bankkártyámat az amazonból... már semmi más nem érdekel... Köszi előre is.

(#747) RaGi91 válasza malystryx (#746) üzenetére


RaGi91
senior tag

Amazon->Account&Lists->Manage Payment Options>Lenyitod a kártyánál a kis fület>Delete

(#748) malystryx válasza malystryx (#745) üzenetére


malystryx
senior tag

Inkább azt árulja el valaki, hogyan törlöm ki a bankkártyámat az amazonból... már semmi más nem érdekel... Köszi előre is.

szerk.: nagy nehezen megtaláltam.. köszi

[ Szerkesztve ]

(#749) malystryx


malystryx
senior tag

Na mindegy, visszatérve a játékra, ma elimination meccseket kellett menni Player vs AI, írta, hogy csináljak 5 kivégzést, csináltam 1 óra alatt 40-et biztos, mégsem számolta... Érdekes.. Szóval a lényeg, hogy volt itt is gang bang, mégsem zavar még mindig. A bétákban nagyon felhúzott, de itt nem hála az égnek. Mosolygok rajta ha leütnek, visszamegyek és legalább lehet szemétkedni. :K Egyenesen imádom.

(#750) lofagi


lofagi
addikt

Szerintem a játék realisztikuson könnyebb, mint hardon de tényleg. Legalábbis így érzem, mert konkrétan jobban figyelsz a mozgásra s nem csak a nyilakra és szerintem sokat lehet tanulni az időzítésre, mert arra figyelsz,hogy mikor csapódik be a kard és nem arra,hogy felvillan-e egy jel. Amúgy Tozent nem annyira nehéz leverni, az első fightnál csak le kell lökdösni a klónokat és kész. A második rész aminél esetleg kell figyelni, viszont a harmadiknál megint lehet a lelökést választani. Nem mondom,hogy egyszerű, mert elég sokszor CGB-el, de megoldható.

(#749) malystryx: én komolyan már kedvelem, ha nem 1v1et kell nyomni, mert ha rajtam vannak sokan gyorsan jön a Revenge és már lehet is aprítani őket. Nincs is jobb, mikor egy full hps ellen lenyomsz 2 ütésből. :D Azok meg csak néznek. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.